XXIV Ostródzkie Biegi Uliczne 2014 – Aleksandra Lisowska, Kenijczycy i mnóstwo młodzieży

W miniony piątek (2 maja) na stadionie miejskim i ulicach okalających obiekt odbyły się 24 Ostródzkie Biegi Uliczne. Najważniejszym punktem programu imprezy był bieg memoriałowy Zdzisława Krzyszkowiaka na dystansie 5 km. W rywalizacji pań najlepsza okazała się Aleksandra Lisowska z AZS UWM Olsztyn, wśród mężczyzn tempo dyktowali Kenijczycy i oni w komplecie znaleźli się na podium.

Wyniki

BIEG MEMORIAŁOWY – 5000 m

KOBIETY (20 kobiet )

1. Aleksandra Lisowska AZS Olsztyn 17:14,00

2. Ewelina Paprocka GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 17:29,04

3. Martyna Konarzewska UKS MOSiR Działdowo 17:36,75

4. Monika Jackiewicz AZS Olsztyn 17:39,75

5. Martyna Warda AZS Olsztyn 18:36,93

6. Anna Arseniuk TS Opatrunki Toruń 18:57,75

MĘŻCZYŹNI (37 mężczyzn)

1. Martin Mukule Kenia 14:53,07

2. Haron Sirma Kenia 14:54,21

3. Moses Bowen Kenia 14:56,65

4. Przemysław Dąbrowski AGRO-METAL Ostrołęka 15:47,70

5. Bogusław Andrzejuk KS Pędziwiatr Białystok 15:51,35

6. Damian Świerdzewski EKOBUD Korczaki 15:54,65

7. Kamil Chodorowicz PAGED Sklejka Team Kopeć Morąg 16:39,83

8. Mikołaj Raczyński Bydgoszcz 16:10,84

9. Maciej Fingas Ostróda 16:28,51

10. Zbigniew Rogowski AZS Olsztyn 16:41,70

POZOSTAŁE BIEGI

BIEG SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

DZIEWCZĘTA – 1000 m

1. Oliwia Maćko ZSZ im. S. Petofi

2. Aneta Czarnowska Liceum Ogólnokształcące

3. Dagmara Ciak ZSZ im. S. Petofi

4. Marlena Roguska ZSZ im. Staszica

5. Joanna Grabiec Liceum Ogólnokształcące

6. Wiktoria Florczak Liceum Ogólnokształcące

7. Aleksandra Malinowska Liceum Ogólnokształcące

8. Aniela Miś ZSZ im. Staszica

9. Bianka Dudek Liceum Ogólnokształcące

10. Luiza Miś Liceum Ogólnokształcące

CHŁOPCY – 1000 m

1. Damian Błaut ZSZ im S. Petofi

2. Mateusz Wach ZSZ im S. Staszica

3. Tomasz Maszkało Liceum Ogólnokształcące

4. Dawid Burchart ZSZ im. S. Staszica

5. Piotr Petaś Liceum Ogólnokształcące

6. Piotr Gałan ZSZ im S. Staszica

7. Radosław Surdykowski ZSZ im S. Staszica

8. Maciej Stępka Liceum Ogólnokształcące

9. Patryk Majewski ZSZ im S. Staszica

10.Dawid Witka ZSZ im S. Petofi

BIEG SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

DZIEWCZĘTA – 1000 m

1. Karolina Szwarczak Gimnazjum Miłomłyn

2. Natalia Stachowicz Gimnazjum nr 2 w Ostródzie

3. Wiktoria Wawrzynkiewicz Gimnazjum nr 55 w Warszawie

4. Julia Kładoczna Gimnazjum nr 165 w Warszawie

5. Barbara Wiśniewska Gimnazjum nr 55 w Warszawie

6. Iga Siemionow Gimnazjum Salezjańskie w Ostródzie

7. Julia Potaś Gimnazjum nr 2 w Ostródzie

8. Paulina Wiśniewska Gimnazjum nr 1 w Ostródzie

9. Maria Myrcha Gimnazjum nr 165 w Warszawie

10. Julia Dziergacz Gimnazjum nr 2 w Ostródzie

CHŁOPCY – 1000 m

1. Jakub Pawlikowski Gimnazjum nr 55 w Warszawie

2. Damian Kołodziej Gimnazjum nr 55 w Warszawie

3. Kacper Ozimek Gimnazjum nr 55 w Warszawie

4. Dominik Wróblewski Gimnazjum SMS w Poznaniu

5. Mateusz Tadejewski Gimnazjum SMS w Ostródzie

6. Paweł Orlikowski Gimnazjum 2 w Ostródzie

7. Stanisław Skonieczny Gimnazjum nr 55 w Warszawie

8. Marcin Rudnicki Gimnazjum nr 55 w Warszawie

9. Juliusz Gryglewicz Gimnazjum nr 55 w Warszawie

10. Konrad Pańczak Gimnazjum nr 1 w Ostródzie

BIEG PRZEDSZKOLAKÓW – 200 m

DZIEWCZĘTA

1. Amelia Stefańska Przedszkole nr 1

2. Zofia Dziergacz P. „Promyczek”

3. Julia Mackiewicz klasa „0” w SP 4

4. Ada Roszkowska P. „Promyczek”

5. Paulina Mrozik klasa „0” w SP 4

6. Emilia Lisowska P. „Radość”

7. Oliwia Bąk P. „Radość”

8. Magdalena Kopiczyńska P. „Promyczek”

9. Zuzanna Pudełko klasa „0” w SP 4

10. Natalia Jachowicz Przedszkole nr 4

CHŁOPCY

1. Kornel Janiszewski klasa „0” w SP 3

2. Mateusz Baniewicz P. „Promyczek”

3. Maciej Adamczyk P. w Miłomłynie

4. Wiktor Nowicki P. „Promyczek”

5. Paweł Kulpa klasa „0” w SP 2

6. Kacper Tyszkowski P. „Promyczek”

7. Szymon Kowalski P. nr 4

8. Mateusz Naruniec P. „Promyczek”

9. Tomasz Laska P. „Promyczek”

10. Jakub Sieć P. w Brzydowie

BIEG KLAS I i II SP – 500 m

DZIEWCZĘTA

1. Weronika Gadomska SP 3

2. Anna Gliszczyńska SP Tyrowo

3. Maria Sadowska SP Brzydowo

4. Anna Pawlak SP 3

5. Zuzanna Warzyńska SP 1

6. Weronika Machula SP 4

7. Kinga Zinkiewicz SP Młynary

8. Emilia Lipka SP 1

9. Emilia Syndoman SP 1

10. Wiktoria Kamińska SP 3

CHLOPCY

1. Bartosz Sadowski SP Samborowo

2. Adrian Borkowski SP 3

3. Wiktor Zawadzki SP 5

4. Jakub Pieczarka SP 1

5. Jakub Stefański SP 1

6. Kewin Stanowicki SP 4

7. Maciej Baran SP nr 65 w Warszawie

8. Maciej Godzwon SP 1

9. Aleksander Jabłoński SP w Tuszewie

10. Kacper Gergola SP 1

BIEG KLAS III i IV SP – 500 m

DZIEWCZĘTA

1. Agata Russek SP nr 273 w Warszawie

2. Karolina Staniszewska SP nr 65 w Warszawie

3. Klara Koroblewska SP nr 65 w Warszawie

4. Paulina Lidke SP nr 3 w Działdowie

5. Wiktoria Bartkowska SP 1

6. Maria Adamska SP nr 65 w Warszawie

7. Weronika Wójciak SP 3

8. Karolina Bromboszcz SP 1

9. Martyna Tołkaczewka SP 3

10. Natalia Rozad SP 5

CHŁOPCY

1. Mateusz Błaut SP 4

2. Jan Dudkiewicz SP nr 65 w Warszawie

3. Bartosz Bongalski SP 1

4. Bartosz Jedlak SP nr 65 w Warszawie

5. Konstanty Koroblewski SP nr 65 w Warszawie

6. Stanisław Żołądź SP nr 65 w Warszawie

7. Paweł Lisowski SP 5

8. Olek Florczuk SP nr 65 w Warszawie

9. Łukasz Jarzynka SP 3

10. Hubert Świętnicki SP nr 65 w Warszawie

BIEG KLAS V i VI – 700 m

DZIEWCZĘTA

1. Maja Tawrel SP nr 65 w Warszawie

2. Zuzanna Witkowska SP nr 2 w Biskupcu

3. Natalia Jaśkiewicz SP nr 2 w Biskupcu

4. Marta Berent SP nr 65 w Warszawie

5. Aleksandra Król SP nr 2 w Biskupcu

6. Emila Mozołowska SP nr 65 w Warszawie

7. Alicja Figura SP nr 2 w Biskupcu

8. Katarzyna Rypkiewicz SP nr 2 w Biskupcu

9. Ada Szymańska SP 1

10. Oliwia Soczyńska SP 4

CHŁOPCY

1. Konrad Marcinkowski SP 3

2. Jakub Szmytke SP nr 65 w Warszawie

3. Szymon Zorant SP 4

4. Jan Małaśnicki SP nr 65 w Warszawie

5. Łukasz Gwara SP 2

6. Adam Racki SP 4

7. Stanisław Krawczyk SP nr 65 w Warszawie

8. Jakub Kapuściński SP 4

9. Jan Przyłuski SP nr 65 w Warszawie

10.Władysław Wardecki SP nr 65 w Warszawie

KLASYFIKACJA SZKÓŁ – punktacja drużynowa:

SZKOŁY PODSTAWOWE

1.SP nr 65 w Warszawie

2.SP nr 1 w Ostródzie

3.SP nr 4 w Ostródzie

4.SP nr 3 w Ostródzie

GIMNAZJA

1.Gimnazjum nr 55 w Warszawie

2.Gimnazjum nr 2 w Ostródzie

3.Gimnazjum nr 1 w Ostródzie

4.Gimnazjum nr 165 w Warszawie

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1.LO nr I im. J. Bażyńskiego w Ostródzie

2.ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie

3.ZSZ im. S. Petofi w Ostródzie

OGÓŁEM uczestników : ponad 800 osób.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn