I Półmaraton Mławski 2014 – Martyna Konarzewska i Mariusz Dembowski najwyżej w open

Coraz więcej miejscowości decyduje się na zorganizowanie przynajmniej raz w roku biegu długodystansowego. Mławianie zdecydowali się na półmaraton i pierwszą edycje rozegrano w minioną sobotę (17 września). W rywalizacji pań w klasyfikacji open na podium stanęła Martyna Konarzewska z Działdowa. Mariusz Dembowski z Lidzbarka Welskiego był piąty.

Wielu uczestników imprezy zdecydowało się na dystans 5 km. Ósme miejsce w klasyfikacji open wywalczyła Dorota Pawłowska z Marzęcic, a dziesiąta była Patrycja Mulkityn z Działdowa. Danuta Mikielska z Olsztynka wygrała kategorię M-5. Wśród mężczyzn szósty w open był Daniel Mikielski (Olsztynek). Mariusz Długosz z Mrągowa i Wiesław Burzacki z Lidzbarka uplasowali się na drugich miejscach w swoich grupach wiekowych.

Wyniki

21km- Bieg Kobiet Open

1 Krautsova Volha Grodno 21 K2 1:16:59

2 Somova Iryna Grodno 21 K2 1:17:04

3 Konarzewska Martyna Działdowo 21 K2 1:20:32

4 Dłużniewska Marta Ciechanów 21 K3 1:41:14

5 SZULC MARYLA MŁAWA 21 K2 1:42:19

6 Wesołowska Karolina Turza Wielka 21 K2 1:45:27

7 Kruk Edyta Warszawa 21 K4 1:46:00

8 Łachut Łucja Modła 21 K2 1:48:24

9 Kubit Iwona Mława 21 K4 1:56:17

10 Szemplińska Agnieszka Wieczfnia 21 K3 1:57:23

11 Przytulska Aleksandra Mława 21 K2 1:58:44

12 Staniszewska Katarzyna Płock 21 K3 2:10:04

K-2

1 Krautsova Volha Grodno 21 K2 1:16:59

2 Somova Iryna Grodno 21 K2 1:17:04

3 Konarzewska Martyna Działdowo 21 K2 1:20:32

21km- Bieg Open Mężczyzn

1 Brzeziński Błażej Bydgoszcz 21 M2 1:04:30

2 Kabat Damian Stargard Szcz. 21 M2 1:04:35

3 Andrzejuk Bogusław Białystok 21 M3 1:05:31

4 Mashei Pavel Grodno 21 M3 1:07:07

5 Dembowski Mariusz Lidzbark 21 M3 1:10:38

6 Dzięgielewski Marek Dłużniewo 21 M5 1:11:34

7 Piotrowski Artur Syberia 21 M4 1:11:47

8 Jaranowski Andrzej Brodnica 21 M2 1:12:16

9 Ostaszewski Arkadiusz Raczki 21 M2 1:12:38

10 Sobutka Tomasz Mława 21 M3 1:14:04

............................................................

11 Bartkowski Zbigniew Działdowo 21 M5 1:17:30

17 Borowski Robert Nidzica 21 M3   1:27:27

33 Borowski Andrzej Działdowo 21 M5   1:33:34

34 Żmijewski Paweł Działdowo 21 M3   1:33:35

35 Kosiński Piotr Nidzica 21 M2   1:33:46

39 Płaszczyk Mariusz Iława 21 M3   1:37:20

61 Szramka Damian Działdowo 21 M2   1:50:47

66 Macho Marek Szczytno 21 M3 1:59:05

M-2

1 Brzeziński Błażej Bydgoszcz 21 M2 1:04:30

2 Kabat Damian Stargard Szcz. 21 M2 1:04:35

3 Jaranowski Andrzej Brodnica 21 M2 1:12:16

..............................................

9 Kosiński Piotr Nidzica 21 M2   1:33:46

16 Szramka Damian Działdowo 21 M2   1:50:47

M-3

1 Andrzejuk Bogusław Białystok 21 M3 1:05:31

2 Mashei Pavel Grodno 21 M3 1:07:07

3 Dembowski Mariusz Lidzbark 21 M3 1:10:38

8 Borowski Andrzej Działdowo 21 M5   1:33:34

17 Żmijewski Paweł Działdowo 21 M3   1:33:35

18 Płaszczyk Mariusz Iława 21 M3   1:37:20

31 Macho Marek Szczytno 21 M3 1:59:05

M-5

1 Dzięgielewski Marek Dłużniewo 21 M5 1:11:34

2 Bartkowski Zbigniew Działdowo 21 M5 1:17:30

3 Borowski Andrzej Działdowo 21 M5 1:33:34

5 km-Bieg Kobiet Open

1 Chreścionko Ewa Otwock 5 K3 18:05

2 Pogorielska Viktoriia Ukraina 5 K2 18:07

3 Ślusarczyk Mariola Warszawa 5 K2 18:17

4 Lipska Paulina Pokrówka 5 K2 18:56

5 Gosk Anna Białystok 5 K2 19:23

6 Korol Yuliya Slonim 5 K2 19:31

7 Wicha Iwona Góra Kalwaria 5 K2 20:16

8 Pawłowska Dorota Marzęcice 5 K3 20:33

9 Turalska Aneta Sierpc 5 K2 21:23

10 Mulkityn Patrycja Działdowo 5 K2 22:03

..................................................................

12 Mikielska Danuta Olsztynek 5 K5 26:27

K-2

1 Pogorielska Viktoriia Ukraina 5 K2 18:07

2 Ślusarczyk Mariola Warszawa 5 K2 18:17

3 Lipska Paulina Pokrówka 5 K2 18:56

..................................................

8 Mulkityn Patrycja Działdowo 5 K2 22:03

K-3

1 Chreścionko Ewa Otwock 5 K3 18:05

2 Pawłowska Dorota Marzęcice 5 K3 20:33

3 Gralewicz Monika Mława 5 K3 26:27

K-5

1 Mikielska Danuta Olsztynek 5 K5 26:27

2 Białobłocka Marlena Rypin 5 K5 34:40

5 km- Bieg Open Mężczyzn

1 Parszczyński Łukasz Warszawa 5 M2 15:18

2 Nowicki Adam Gostyń 5 M2 15:31  

3 Kern Artur Hrubieszów 5 M3 15:48

4 Łobodziński Piotr Bielsk Podlaski 5 M2 16:02

5 Suszczyński Maciej Warszawa 5 M2 16:53

6 Mikielski Daniel Olsztynek 5 M2 17:06

7 Jędrzejewski Marcin Sierpc 5 M2 17:08

8 Karasek Jakub Siedlce 5 M2 17:12

9 Mysera Cezary Sierpc 5 M2 17:17

10 Kozłowski Kamil Pułtusk 5 M2 17:33

...........................................................

11 Kochna Daniel Mrągowo 5 M2 17:45  

13 Moskal Paweł Kurzętnik 5 M2 18:26

16 Długosz Marek Mrągowo 5 M5 19:42

19 Długosz Kamil Mrągowo 5 M2 21:09  

22 Burzacki Wiesław Lidzbark 5 M6 22:09

23 Zapadka Stanisław Mrągowo 5 M5 22:11

M-2

1 Parszczyński Łukasz Warszawa 5 M2 15:18

2 Nowicki Adam Gostyń 5 M2 15:31

3 Łobodziński Piotr Bielsk Podlaski 5 M2 16:02

........................................

5 Mikielski Daniel Olsztynek 5 M2 17:06

11 Kochna Daniel Mrągowo 5 M2 17:45  

13 Moskal Paweł Kurzętnik 5 M2 18:26

16 Długosz Kamil Mrągowo 5 M2 21:09

M-5

1 Kuciejczyk Henryk Szydłowo 5 M5 18:33

2 Długosz Marek Mrągowo 5 M5 19:42

3 Sawczenko Andrzej Wołomin 5 M5 20:54

......................................................

5 Zapadka Stanisław Mrągowo 5 M5 22:11

M-6

1 Dąbrowski Krzysztof Radzymin 5 M6 21:38

2 Burzacki Wiesław Lidzbark 5 M6 22:09

3 Lewandowski Zenon Ciechanów 5 M6 26:36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn