Runmageddon Sopot 2015 – To tylko dowód jak kochamy wyzwania...

Ponad 1700 uczestników sklasyfikowano podczas sobotniej (11 kwietnia) imprezy Runmageddon Sopot 2015. Zainteresowanie wyścigami w ekstremalnych warunkach wzrasta niesamowicie, wielu chce sprawdzić swe możliwości sprostać maksymalnym wyzwaniom. W rozgrywanych jednocześnie MP służb mundurowych srebro wywalczył Krzysztof Nieścier z Giżycka (był pierwszym reprezentantem sił zbrojnych)

W klasyfikacji open aż trzech zawodników z Warmii i Mazur znalazło się w czołowej dziesiątce: Trzynasty był Paweł Koper z Susza, a tuż za nim finiszowali: wspomniany Krzysztof Nieścier i Tomasz Żukowski z Gietrzwałdu.

Wśród startujących było wiele pań. Najlepsza z naszych uczestniczek Justyna Kaszkur z Morąga zajęła 45 miejsce.

Open

1 Grzegorz Szczechla M 1987 Ustroń Z tela 00:35:00

2 Kamil Mindykowski M 1993 Poznań 00:35:49

3 Michał Durys M 1988 Pabianice 00:35:53

4 Robert Bandosz M 1990 Sierpc Fitness Step Team Sierpc 00:37:27

5 Marcin Sałata M 1988 Radom Chłopaki i dziewczyny z okładki 00:38:23

6 Michał Szymański M 1988 Gorzów Wlkp. DZIKIE DZIKI GORZÓW 00:38:31

7 Marcin Palczarski M 1988 Gorzów wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW 00:38:36

8 Marcin Wróblewski M 1980 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW 00:38:36

9 Michał Bagiński M 1989 Mońki Podlasiak 00:38:55

10 Błażej Gieniusz M 1990 Białystok Podlasiak 00:38:59

........................................................................................

13 Paweł Koper M 1994 Susz EbroGym 00:39:34

14 Krzysztof Nieścier M 1988 Giżycko Jaguar Gdańsk 00:39:47

15 Tomasz Żukowski M 1990 Gietrzwałd PHYSIOMANIACS 00:40:18

78 Jakub Aleksandrowicz M 1994 Lidzbark Warmiński Run For Fun Team 00:45:26

84 Dariusz Letki M 1990 Giżycko Jaguar Gdańsk 00:46:14

106 Łukasz Kozak M 1987 Olsztyn 00:47:57

113 Łukasz Leszczyński M 1990 Stawiguda PHYSIOMANIACS 00:48:26

114 Marcin Domań M 1983 Olsztyn PHYSIOMANIACS 00:48:27

115 Wojciech Kiszła M 1989 Wydminy Jaguar Gdańsk 00:48:29

119 Bartosz Wacławski M 1989 Iława Elitarne Dziki 00:48:55

131 Bartłomiej Wasiek M 1993 Bartoszyce NORDCITY 00:49:20

133 Mateusz Cieślik M 1997 Elbląg   00:49:21

169 Ariel Kruk M 1986 Elbląg   00:50:13

170 Dawid Ostrowski M 1986 Ostróda   00:50:19

171 Piotr Sadowski M 1984 Ostróda   00:50:20

196 Dariusz Lipski M 1990 Lidzbark Warmiński 00:52:10

197 Przemysław Hońko M 1984 Elbląg Lotnicze Pogotowie Ratunkowe 00:52:12

212 Miłosz Asmann M 1980 Olsztyn PHYSIOMANIACS 00:52:32

227 Bartosz Frączkowski M 1991 Iława LAMY 00:53:03

261 Krzysztof Łojek M 1996 Iława 00:53:56

268 Lesław Burza M 1978 Iława 00:54:20

269 Michal Wiszniewski M 1981 Olecko 00:54:21

293 Lubomir Adamiak M 1992 Elbląg 00:54:58

308 Mateusz Mićko M 1986 Olsztyn PHYSIOMANIACS 00:55:24

315 Tomasz Hermann M 1978 Olsztyn 00:55:45

320 Kamil Bujnowski M 1993 Elbląg 00:55:51

376 Łukasz Piesik M 1989 Lidzbark Warmiński Sii Gdańsk Team 00:57:22

384 Orest Dobrowolski M 1993 Miłakowo NORDCITY 00:57:27

394 KRZYSZTOF PYCKO M 1980 OLSZTYN PHYSIOMANIACS 00:57:40

396 Jarosław Kordek M 1976 Szczytno Spartan Team 00:57:43

413 Wojciech Mikulski M 1989 Olsztyn PHYSIOMANIACS 00:58:07

433 Piotr Delewski M 1973 Rożental Oddział Geriatryczny 00:58:53

444 Jakub Swerpel M 1990 Pisz ALWAYS #PLAYHARD 00:59:24

454 Tomasz Mielczarski M 1985 Olsztyn PHYSIOMANIACS 00:59:37

472 Piotr Jankowski M 1984 iława Rezerwowe Psy 01:00:02

Kobiety

1 Monika Wieczorek K 1986 Glincz 00:45:22

2 Magdalena Szulc K 1986 Warszawa BOOT CAMP POLSKA 00:48:15

3 Katarzyna Wolska K 1987 Warszawa Chłopaki i dziewczyny z okładki 00:49:22

4 Monika Paciorek K 1982 Warszawa Chłopaki i dziewczyny z okładki 00:49:34

5 Jagoda Szwarc K 1984 Gdynia Tri Ladies 00:50:11

6 Anna Sobka K 1996 Włocławek KLUB FITNESS FORMA WŁOCŁAWEK 00:50:52

.....................................................................

46 Justyna Kaszkur K 1990 Morąg 01:03:03

52 Magdalena Czerniawska K 1988 Braniewo 01:03:41

86 Alicja Zawłocka K 1986 Iława PORA NA PRZYGODĘ 01:07:59

99 Monika Górniak K 1981 Szczytno Spartan Team 01:09:04

113 Ewelina Juszczyk K 1990 Olsztyn Mali Giganci 01:10:44

134 Justyna Groch K 1988 Kętrzyn ToMaJuWa 01:12:57

261Gabriela Mełgwa K 1981 Olsztyn LACZOPĘDY 01:23:00

305 Małgorzata Jastrzębska K 1969 Elbląg PSEUDOBIEGACZKI 01:25:43

366 Anita Kalisz K 1989 Działdowo The Running Dead 01:33:36

393 Katarzyna Tabaka K 1983 Szczytno pomorska.TV 01:35:48

402 Aleksandra Dobrowolska K 1991 Pisz Addicted To 01:36:37

Fot. runmageddon.pl

MP służb mundurowych

1 Michał Bagiński M 1989 Mońki Podlasiak Straż Pożarna 00:38:55

2 Krzysztof Nieścier M 1988 Giżycko Jaguar Gdańsk Siły Zbrojne 00:39:47

3 Łukasz Dudaryk M 1986 Białystok Jaguar Gdańsk Siły Zbrojne 00:41:20

4 Maciej Skibski M 1995 Świecie OSP RATOWNIK Straż Pożarna 00:41:51

5 Andrzej Kliniewski M 1987 Pozezdrze Jaguar Gdańsk Siły Zbrojne 00:41:57

6 Tomasz Mański M 1987 Sierakowice Ludzie Chudego Siły Zbrojne 00:43:21

............................................

12 Jakub Aleksandrowicz M 1994 Lidzbark Warmiński Run For Fun Team Siły Zbrojne 00:45:26

13 Dariusz Letki M 1990 Giżycko Jaguar Gdańsk Siły Zbrojne 00:46:14

20 Ariel Kruk M 1986 Elbląg   Siły Zbrojne 00:50:13

21 Dawid Ostrowski M 1986 Ostróda   Siły Zbrojne 00:50:19

33 Jarosław Kordek M 1976 Szczytno Spartan Team Siły Zbrojne 00:57:43

56 Tomasz Damięcki M 1990 Pisz KOZAki Straż Pożarna 01:23:16

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn