PKO Półmaraton Białystok 2015 – Wojciech Kopeć zamknął dziesiątkę

Ponad 1200 uczestników liczył tegoroczny Półmaraton Białostocki. Ton rywalizacje na trasie nadawali Kenijczycy i Ukraińcy, najlepszy z Polaków Radosław Kłeczek z Krakowa był szósty. Wojciech Kopeć z Olsztynka zajął w klasyfikacji open 10 miejsce – był czwartym biegaczem krajowej stawki. W czołowej setce mieliśmy sześciu zawodników z Warmii i Mazur. Warto odnotować 4 lokatę w kategorii M60 Jana Majewskiego z Mrągowa. Odbył się równiez bieg na 5 km.

Wyniki

1 LAGAT Francis (14) KEN Eldoret Skks Dorcus Sport M20-1 1:05:08

2 KIPKOSGEI Gilbert (15 KEN Kebujoi Skks Dorcus Sport M30-1 1:05:12

3 RUSYUK Yriy (20) UKR M20-2 1:05:17

4 KOMEN Joel Kosgei (16) KEN Eldoret Unipes Team M20-3 1:06:36

5 POTOTSKYI Anton (30) UKR Nowomoskovsk Achilles Leszno M30-2 1:06:52

6 KŁECZEK Radosław (3) POL Kraków Www.radekkleczek.pl - Trenuj Ze Mną M30-3 1:08:44

7 KERN Artur (2) POL Hrubieszów Perfect Runner Lublin M30-4 1:08:50

8 UKRAINETS Sergii (18) Sk `kovel` - Lkb `rudnik` M20-4 1:09:07

9 ANDRZEJUK Bogusław (6) POL Białystok Pędziwiatr Białystok M40-1 1:09:27

10 KOPEĆ Wojciech (4) POL Olsztynek Paged Sklejka Team Kopeć M20-5 1:10:41

..................................................................................................

29 OMIELAN Wojciech (239) POL Ełk Fmw Runners M20-11 1:22:35

33 LULLIS Kamil (1105) POL Mragowo Klub Biegacza Mrągowo M30-10 1:23:46

64 KORABIEWSKI Mikołaj (495) POL Ełk M20-23 1:28:53

77 RÓŻAŃSKI Krystian (428) POL Ełk M30-29 1:29:35

82 NIEŚCIER Krzysztof (123) POL Giżycko Chyba Ty! M20-28 1:29:43

127 PIPIRO Piotr (743) POL Ełk Ełk M20-44 1:33:15

134 FIGUROWICZ Jerzy (943) POL Olsztyn Samotny Wilk M50-9 1:33:35

138 ZBRZEŹNY Cezary (1067) POL Szczytno M30-47 1:33:44

148 SZUMIŁO Michał (779) POL Ełk Lysy 666 Team M30-53     PCK/4 -1 1:34:26

152 BEKULARD Damian (359) POL Ełk M30-55 1:34:30

166 PUPEK Mariusz (967) POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M30-60 1:35:32

174 KOJRO Bartosz (368) POL Szczytno Narvany M30-64 1:36:00

177 GOŁEK Arkadiusz (199) POL Ełk M30-66 1:36:08

179 KUBICKI Dariusz (1383) POL Wójtowo Waniewski Coaching M30-67 1:36:14

181 IGNATOWICZ Radosław (816) POL Ełk - M30-68 1:36:23

220 ROWINSKI Michał (952) POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać M30-76 1:38:02

230 BORKOWSKI Sławomir (654) POL Kętrzyn - M40-48 1:38:29

245 ZIELIŃSKI Tomasz (1152) POL Olsztyn Team Kopeć M30-84 1:39:28

247 DOBRZYŃSKI Radosław (1097) POL Olsztyn M30-85 1:39:29

249 SIEKIERSKI Mateusz Marek (192) POL Gołdap M20-81 1:39:30

269 LICZNERSKI Rafał (1396) POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać M30-94 1:40:23

308 MAJEWSKI Jan (427) POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M60-4 1:42:07

340 KLEJZEROWICZ Paweł (556) POL Ełk --- M20-102 1:43:07

392 PAWLUCZUK Tomasz (1223) POL Ełk Ełk M40-82 1:44:25

401 KULĄGOWSKI Rafał (444) POL Pisz M40-84 1:44:47

445 PROKOP Jacek (1147) POL Szczytno Akb Szczytno M40-97 1:46:13

453 OPACKI Adam (504) POL Ełk M40-98 1:46:26

456 ŻYCZEWSKI Łukasz (660) POL Ełk Niezrzeszony M30-160 1:46:44

467 MARCINKIEWICZ Mateusz (640) POL Orzysz Charty Z Sybiraków M20-135 1:47:08

483 CLAJOT Fabian (338) POL Olsztyn M20-139 1:47:51

484 CIUPA Rafał (1451) POL Gołdap Indywidualnie M30-173 1:47:55

Pełne wyniki

21KM OPEN

Kategorie

K50

2STASIŁOWICZ Małgorzata MRĄGOWO POL 61 K50/2 (K)101 01:57:23

9 ŁUŃSKA Regina MRĄGOWO POL 56 K50/9 (K)231 02:17:13

K30

17 GRZYWIŃSKA Justyna BARCZEWO POL 78 K30/17 (K)49 01:49:55

M60

4 MAJEWSKI Jan MRĄGOWO POL 47 M60/4 (M)295 01:42:07

20 ŁUŃSKI Zbigniew MRĄGOWO POL 52 M60/20 (M)963 02:17:14

M50

9 FIGUROWICZ Jerzy OLSZTYN POL 63 M50/9 (M)128 01:33:35

M30

10 LULLIS Kamil MRAGOWO POL 84 M30/10 (M)28 01:23:46

M20

5 KOPEĆ Wojciech OLSZTYNEK POL 86 M20/5 (M)10 01:10:41 03.21

11 OMIELAN Wojciech EŁK POL 94 M20/11 (M)24 01:22:35

Dystans 5 km Open

1 TERERUCOU Igor Grodno BLR Dinamo 79M30/1 M / 1 00:14:48

2 VERETSKYI Pavel Denetsk UKR Lks Rudnik 85M30/2 M / 2 00:14:49

3 VERKHAVODKIN Henadz Grodno BLR Rudnik 83M30/3 M / 3 00:14:56

4 DĄBROWSKI Przemysław Rzekuń POL Agro-metal Ostrołęka 89M20/1 M / 4 00:15:09

5 BIELAWIEC Maciej Kleosin POL Lody Wasilewski 94M20/2 M / 5 00:15:22

6 WAKULUK Adam Siemiatycze POL Pieknywschod.eu 88M20/3 M / 6 00:15:44

...........................................................

12 STELWACH Leszek Pisz POL 63M50/1 M / 12 00:17:25

21 TRZEBIŃSKI Ryszard Ełk POL Maratonka Grajewo 76M30/5 M / 17 00:19:26

45 POŁUBOK Renata Ełk POL 77K30/2 K / 9 00:21:33

186 DĘBICKA Agnieszka Giżycko POL 92K20/19 K / 47 00:26:46

195 RÓŻAŃSKA Beata Ełk POL 83K30/18 K / 51 00:27:01

313 ŁAWNICZUK Arkadiusz Ełk POL 84M30/62 M / 190 00:29:49

380 ŁAJEWSKA Katarzyna Gołdap POL 89K20/55 K / 171 00:31:22

454 ROMAŃCZYK Anna Mrągowo POL Klub Biegacza Mrągowo 74K40/42 K / 232 00:35:46

455 DŁUGOSZ Katarzyna Mrągowo POL Klub Biegacza Mrągowo 71K40/43 K / 233 00:35:47

458 STEMPNIAK Joanna Ostróda POL 95K20/68 K / 235 00:37:07

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn