Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie - 2 EDYCJA - Piszanie dyktowali warunki

Druga edycja Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie przebiegała pod dyktando zawodników z Pisza. Urozmaiconą trasę długości niespełna 10 km najszybciej pokonał Leszek Stelwach, który od dwie i pół minuty wyprzedził Daniela Górskiego (Pisz), Trzeci był Jacek Kiśluk z Mikołajek. Z pan najlepsza okazała się Anna Zakrzewska (Wilkasy). Startowało prawie 70 uczestników

Wyniki

1 STELWACH LESZEK M 1 1963 M 50 i więcej PISZ MAT-POŻ /ODDZIAŁ ŁOMŻA/ 9,5 0:36:17

2 GÓRSKI DANIEL M 2 1990 M 0-34 PISZ 9,5 0:38:50

3 KIŚLUK JACEK M 3 1978 M 35-49 MIKOŁAJKI 9,5 0:40:22]

4 SAWICKI ADAM M 4 1971 M 35-49 1 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 9,5 0:42:42

5 CIBOROWSKI BASTIAN M 5 1995 M 0-34 1 PISZ SEBA-SPORT 9,5 0:42:48

6 POMIANEK MATEUSZ M 6 1980 M 35-49 2 RUCIANE NIDA IZNOTA FLOSEK.PL 9,5 0:43:07

7 SZYMAŃSKI ŁUKASZ M 7 1986 M 0-34 2 PISZ 9,5 0:43:15

8 PUŁAWSKI DARIUSZ M 8 1983 M 0-34 3 PISZ 9,5 0:43:35

9 PLONA KAZIMIERZ M 9 1974 M 35-49 3 MIKOŁAJKI 9,5 0:44:04

10 ZIELIŃSKI MICHAŁ M 10 1972 M 35-49 4 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 9,5 0:44:29

11 KSEPKA DAWID M 11 1986 M 0-34 4 UKTA 9,5 0:44:44

12 ZAKRZEWSKA ANNA K 1 1982 K 0-34 WILKASY 9,5 0:44:44

13 KULĄGOWSKI RAFAŁ M 12 1975 M 35-49 5 PISZ 9,5 0:44:54

14 PRZERWA-TETMAJER KSAWERY M 13 1983 M 0-34 5 MRĄGOWO 9,5 0:45:08

15 KOWALCZYK WOJCIECH M 14 1983 M 0-34 6 UKTA 9,5 0:45:27

16 ZAPADKA STANISŁAW M 15 1955 M 50 i więcej 1 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 9,5 0:45:40

17 OLENDER ARTUR M 16 1985 M 0-34 7 PISZ 9,5 0:45:40

18 SZYPCZYŃSKI MARIUSZ M 17 1977 M 35-49 6 PISZ 9,5 0:47:01

19 KIŚLUK JAROSŁAW M 18 1968 M 35-49 7 MIKOŁAJKI BIEGAM BO LUBIE MIKOŁAJKI 9,5 0:47:03

20 KOWALEWSKI MICHAŁ M 19 1988 M 0-34 8 ŁOMŻA 9,5 0:47:11

21 SEMENIUK JUSTYNA K 2 1989 K 0-34 PISZ PISZRUCHEM 9,5 0:47:16

22 SIWIK PAULA K 3 1989 K 0-34 PISZ KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ "PISZRUCHEM" 9,5 0:47:16

23 MAŁŻ PATRYK M 20 1999 M 0-34 9 RUCIANE-NIDA 9,5 0:48:51

24 ALICKA KATARZYNA K 4 1978 K 35-49 1 PISZ 9,5 0:49:00

25 WIERZBICKI MACIEJ M 21 1976 M 35-49 8 WĘGORZEWO 9,5 0:49:02

26 STOLARCZYK ANIA K 5 1983 K 0-34 1 MRĄGOWO 9,5 0:49:08

27 CHARUBIN MARIUSZ M 22 1979 M 35-49 9 PISZ/ŁUPKI PISZRUCHEM KLUB "WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 9,5 0:49:09

28 KIŚLUK ADAM M 23 1975 M 35-49 10 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:49:30

29 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 24 1989 M 0-34 10 ORZYSZ PETARDA ORZYSZ 9,5 0:49:56

30 MURACH DANIEL M 25 1981 M 0-34 11 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:50:13

31 DĄBROWSKI ANDRZEJ M 26 1967 M 35-49 11 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 9,5 0:50:38]

32 CIBOROWSKA ANETA K 6 1977 K 35-49 2 PISZ SEBA-SPORT 9,5 0:50:54

33 SZYPCZYŃSKA MONIKA K 7 1981 K 0-34 2 PISZ 9,5 0:51:32

34 SĘPKA DARIA K 8 1974 K 35-49 3 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 9,5 0:51:48

35 WYKOWSKA ANETA K 9 1977 K 35-49 4 RUCIANE-NIDA 9,5 0:52:56

36 KURPIEWSKA DOROTA K 10 1975 K 35-49 5 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 9,5 0:53:04

37 MYSZKA MARCIN M 27 1972 M 35-49 12 GRAJEWO 9,5 0:53:04 ]

38 KIŚLUK ANNA K 11 1975 K 35-49 6 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:53:30

39 WAWRZYNOWICZ JULIA K 12 2004 K 0-34 3 9,5 0:53:51

40 BOROŃ BARTŁOMIEJ M 28 1986 M 0-34 12 PISZ 9,5 0:55:00

41 FILIPIAK MAGDALENA K 13 1975 K 35-49 7 TARGOWO 9,5 0:55:08

42 KACZMARCZYK KAZIMIERZ M 29 1949 M 50 i więcej 2 RUCIANE-NIDA 9,5 0:56:26

43 PAŃKOWSKI MATEUSZ M 30 1984 M 0-34 13 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:56:35

44 WITKOWSKI KAROL M 31 1991 M 0-34 14 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:56:40

45 MURACH SYLWIA K 14 1979 K 35-49 8 LUBIEWO BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:56:52

46 PUPEK ALEKSANDRA K 15 1991 K 0-34 4 RUCIANE NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:11

47 OLEŃSKI PAWEŁ M 32 1978 M 35-49 13 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:12

48 ŻUKOWIEC ALEKSANDRA K 16 1996 K 0-34 5 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE -NIDA 9,5 0:57:14

49 WAŁUSZKO ROBERT M 33 1976 M 35-49 14 RUCIANE NIDA 9,5 0:57:33

50 WAWRZYNOWICZ ALEKSANDRA K 17 1985 K 0-34 6 FASZCZE BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:57:37

51 KOWALCZYK ANETA K 18 1989 K 0-34 7 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:43

52 PALIWODA MARTYNA K 19 1989 K 0-34 8 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:43

53 GRUDZIĄDZ KORNEL M 34 1999 M 0-34 15 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:58:01

54 LIEDKE EWELINA K 20 1984 K 0-34 9 MRĄGOWO 9,5 0:59:10]

55 GADOMSKA NATALIA K 21 1993 K 0-34 10 PIECKI 9,5 0:59:11

56 CHARUBIN ANNA K 22 1981 K 0-34 11 PISZ/ŁUPKI PISZRUCHEM KLUB "WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 9,5 0:59:25

57 ROGOWSKA WIOLETTA K 23 1968 K 35-49 9 MRĄGOWO BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:59:32

58KORDEK JANINA K 24 1963 K 50 i więcej 1 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:59:55

59 DRABA MATEUSZ M 35 1991 M 0-34 16 SZCZYTNO 9,5 1:01:03

60 SZLACHETKA DAMIAN M 36 1988 M 0-34 17 SZCZYTNO 9,5 1:01:04

61 PRZYGODA AGNIESZKA K 25 1976 K 35-49 10 PISZ 9,5 1:01:18

62 KIŚLUK KATARZYNA K 26 1972 K 35-49 11 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 1:03:18

63 KOWALCZYK ELŻBIETA K 27 1970 K 35-49 12 WYGRYNY 69 9,5 1:11:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn