Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie (III) Mrągowo 2015 – Dublet Pisza

Trzecia impreza z cyklu Grand Prix Biegam bo lubię Lasy Mazurskie odbyła się w sobotę (6 czerwca) w Mrągowie. Tym razem na starcie stanęło tylko 45 uczestników, ale akurat ten weekend obfitował wiele wydarzeń sportowych. Podobnie jak w Rucianem dominowali zawodnicy z Pisza, którzy odnieśli podwójne zwycięstwo. Wygrał Leszek Stelwach przed Danielem Górskim. Najszybsza z pań okazała się Anna Zakrzewska (Wilkasy)

Klasyfikacja

1 STELWACH LESZEK M 1 1963 M 50 i więcej PISZ K-200 PISZ 5 0:22:34

2 GÓRSKI DANIEL M 2 1990 M 0-34 PISZ 5 0:23:39  

3 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 3 1981 M 0-34 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5 0:24:18

4 KIŚLUK JACEK M 4 1978 M 35-49 1 FASZCZE BBL MIKOŁAJKI 5 0:24:45

5 PUŁAWSKI DARIUSZ M 5 1983 M 0-34 1 PISZ PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 5 0:25:42

6 SAWICKI ADAM M 6 1971 M 35-49 2 PROSTKI MARATONKA GRAJEWO 5 0:26:00  

7 PLONA KAZIMIERZ M 7 1974 M 35-49 3 MIKOŁAJKI 5 0:26:23

8 POMIANEK MATEUSZ M 8 1980 M 0-34 2 IZNOTA FLOSEK.PL 5 0:26:28

9 KSEPKA DAWID M 9 1986 M 0-34 3 UKTA 5 0:26:35 11

10 ZAKRZEWSKA ANNA K 1 1982 K 0-34 1 WILKASY 5 0:26:44

..................................................................................................................

11 WOJCIECH KOWALCZYK M 10 1983 M 0-34 4 UKTA 5 0:26:52 11

12 SEMENIUK JUSTYNA K 2 1989 K 0-34 2 PISZ PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 5 0:28:27  

13 ZAPADKA STANISŁAW M 11 1955 M 50 i więcej 1 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5 0:28:30 [min/km]

14 BOHACZEK JANUSZ M 12 1952 M 50 i więcej 2 BISKUPIEC DZIADKA JASIA 5 0:28:44

15 LEWANDOWSKI MARIUSZ M 13 1985 M 0-34 5 5 0:28:53

16 ALICKA KATARZYNA K 3 1978 K 35-49 1 PISZ 5 0:29:24 10

17 CIBOROWSKI SEBASTIAN M 14 1970 M 35-49 4 PISZ SEBA-SPORT 5 0:29:31

18 SIWIK PAULA K 4 1989 K 0-34 3 PISZ "PISZRUCHEM" 5 0:29:47 ]

19   MAŁŻ PATRYK M 15 1999 M 0-34 6 RUCIANE-NIDA ZSS IM. AGNIESZKI OSIECKIEJ W RUCIANEM-NIDZIE 5 0:30:00

20 STOLARCZYK ANIA K 5 1983 K 0-34 4 MRĄGOWO 5 0:30:00  

21 KIŚLUK ADAM M 16 1975 M 35-49 5 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 5 0:30:39  

22 DĄBROWSKI ANDRZEJ M 17 1967 M 35-49 6 ORZYSZ KLUB MORSÓW W PISZU 5 0:31:06

23 CIBOROWSKA ANETA K 6 1977 K 35-49 2 PISZ SEBA-SPORT 5 0:31:24  

24 CHARUBIN MARIUSZ M 18 1979 M 35-49 7 PISZ PISZRUCHEM KLUB "WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 5 0:32:05  

25 REGINIA ANETA K 7 1986 K 0-34 5 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5 0:32:43  

26 ORZOŁEK JOANNA K 8 1983 K 0-34 6 SAMŁAWKI 5 0:33:25

27 TRASZKUĆ PAWEŁ M 19 1980 M 0-34 7 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5 0:33:53  

28 BŁACHNIO KRZYSZTOF M 20 1966 M 35-49 8 MRĄGOWO 5 0:33:58 ]

29 KIŚLUK ANNA K 9 1975 K 35-49 3 MIKOAJKI BBL MIKOŁAJKI 5 0:34:06

30 BUSZYNIEWICZ MONIKA K 10 1992 K 0-34 7 PISZ KLUB MORSOW 5 0:34:41

31 MURACH SYLWIA K 11 1979 K 35-49 4 LUBIEWO BBL MIKOŁAJKI 5 0:34:43

32 KACZMARCZYK KAZIMIERZ M 21 1949 M 50 i więcej 3 RUCIANE-NIDA 5 0:34:56

33 WYKOWSKA ANETA K 12 1977 K 35-49 5 RUCIANE-NIDA 5 0:34:56

34 MYSZKA MARCIN M 22 1972 M 35-49 9 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 5 0:35:16]

35 KURPIEWSKA DOROTA K 13 1975 K 35-49 6 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 5 0:36:47]

36 STAŃCZAK JÓZEF M 23 1949 M 50 i więcej 4 WODZISŁAW ŚLĄSKI 5 0:36:47

37 MROZIŃSKA DOROTA K 14 1986 K 0-34 8 TARGOWO 5 0:38:45

38 TRASZKUĆ ANNA K 15 1980 K 0-34 9 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5 0:38:46

39 LIEDKE EWELINA K 16 1984 K 0-34 10 MRĄGOWO 5 0:38:59

40 ŁUŃSKA REGINA K 17 1956 K 50 i więcej 1 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5 0:40:09

41 ROGOWSKA WIOLETTA K 18 1968 K 35-49 7 MRĄGOWO BBL MIKOŁAJKI 5 0:40:39

42 KORDEK JANINA K 19 1963 K 50 i więcej 2 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 5 0:40:41

43 BUSZYNIEWICZ ALINA K 20 1966 K 35-49 8 PISZ KLUB MORSOW 5 0:43:44

44 CHARUBIN ANNA K 21 1981 K 0-34 11 PISZ PISZRUCHEM KLUB "WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 5 0:45:38

45 FILIPIAK MAGDALENA K 22 1975 K 35-49 9 TARGOWO 5 0:45:39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn