Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś (2) Zewłągi 2015 – Wygrali: Daniel Kochna i Zofia Tercjak, Pan Leszek dał przykład

Grand Prix Mikołajek Bo Lubię Polską Wieś to ciekawa oferta na tegoroczne lato 2015. Po pierwszej imprezie w Baranowie, przyszedł czas na druga w Zewłągach. W sobotę (18 lipca) na 5-kilometrowej trasie zjawiło się ponad stu uczestników, głownie z okolicznych miejscowości. W kategoriach open zwyciężyli: Daniel Kochna (Mrągowo) i Zofia Tercjak z Baranowa. Młodszym dał przykład Leszek Stelwach (Pisz)

Wyniki

1 Kochna Daniel 14:21 1990 Mrągowo 1 Open Klub Biegacza Mrągowo

2 Stolarski Jakub 14:27 1997 Łapka 2 Open  AZS UWM Olsztyn

3 Stelwach Leszek 14:59 1963 Pisz  3 Open  MAT-Poż /oddział łomża/

4 Lulis Kamil 15:05 1984 Mrągowo 1 M35            

5 Górski Daniel 16:08 1990 Pisz 2 M35  piszruchem

6 Bubrowski Tomasz 16:29 1988 Mrągowo 3 M35            

7 Serocki Piotr 16:30 1977 Marki 1 M50  Markowi Biegacze

8 Barewski Bogdan 16:45 1954 Warszawa  1 M99  Warszawiaky

9 Kalinowski Tomasz 17:05 1981 Mrągowo 4 M35 KALINIAK Team

10 Michał Jaworski 17:11 1984 Mrągowo 5  M35          

11 Plona Kazimierz 17:14 1974 Lubiewo  2  M50        

12 Tercjak Zofia 17:18 1999 Baranowo 1 Open  ATOS Woźnice

13 Kiśluk Jarosław 17:25 1968 Mikołajki 3 M50         

14 Preuhs Hubert 17:28 1966 Gdynia   4 M50          

15 Plona Jacek 17:39 1971 Mikołajki   5 M50         

16 Jasiński Mateusz 17:41 1987 Giżycko 6 M35 Wrzuć Bieg Giżycko

17 Płaczek Artur 17:54 1977 Giżycko 6 M50          

18 Kozak Łukasz 18:11 1979 Giżycko 7 M50          

19 Olender Artur 18:39 1985 Pisz 7 M35           

20 Świder Rafał 18:42 1983 Mrągowo 8 M35            

21 Tercjak Małgorzata 18:43 1999 Baranowo  2 open ATOS Woźnice

22 Zapadka Stanisław 18:45 1955 Mrągowo 2 M99  Klub Biegacza Mrągowo

23 Szymanek Adrian 18:48 1980 Mrągowo 9 M35           

24 Nysztal Radosław 18:52 1976 Mrągowo  8 M50  NYSZTAL SZUBSTARSKI I WSPÓLNICY Adwokacka Spółka Partnerska

25 Syczew Rafał 18:52 1989 Mrągowo 10 M35           

26 Ferenc Adrian 18:55 1992 Pisz 11 M35  piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

27 Romankiewicz Dariusz 19:02 1963 Piecki 3 M99       

28 Stolarczyk Anna 19:11 1983 Mrągowo 3 open      

29 Alicka Katarzyna 19:12 1978 Pisz 1 K50   

30 Rodziewicz Marek 19:12 1982 Mrągowo 12 M35 Kiśluki Biegają

31 Kiśluk Adam 19:13 1975 Faszcze 13 M35 Kiśluki Biegają

32 Kozak Monika 19:19 1984 Giżycko 1 K35 Pszczółkowski Team

33 Remiszewski Zbigniew 19:39 1968 Baranowo  9 M50         

34 Marcinkowski Daniel 19:39 1983 Ełk 14  M35          

35 Reginia Aneta 19:44 1986 Mrągowo 2 K35 Klub Biegacza Mrągowo

36 Kocik Piotr 19:46  10 M50        

37 Kiśluk Anna 19:52 1975 Mikołajki 2 K50 Kiśluki Biegają

38 Siwik Paula 19:53 1989 Pisz 3 K35 piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

39 Owedyk łukasz 19:56 2002 Cudnowy 15 M35           

40 Kulągowski Mateusz 19:56 1993 Pisz 16 M35           

41 Murach Daniel 20:00 1981 Lubiewo 17 M35          Plona Team

42 Madej Piotr 20:04 2004 Mikołajki 18  M35         

43 Nysztal Magdalena 20:05 2005 Mrągowo 19  M35          

44 Sternicki Tomasz 20:15 1971 Mrągowo 11 M50         

45 Niedźwiecki 20:17 1957 Mrągowo 4 M99      

46 Zalewski Konrad 20:25 1979 Popielno12 M50          

47 Śmiarowski Mariusz 20:53 1973 Pisz   13 M50         

48 Kochanowski Daniel 21:02 1994 Miętkie 20 M35           

49 Ciborowska Aneta 21:08 1977 Pisz  4 K35     SEBA - Sport Pisz

50 Leschiński Adam 21:16 1978 Zelwągi  14 M50         

51 Chojnicka Wioletta 21:19 1979 Mrągowo 5 K35     

52 Kasińska Danuta 21:19 1966 Giżycko 3  K50 

53 Trapsia Zbigniew 21:19 1980 Ostrowiec Świętokrzyski 21 M35  Trapez Team

54 Romankiewicz Anna 21:29 1992 Piecki  6 K35     

55 Sidoruk Rafał 21:32 1989 Mrągowo 22 M35            

56 Charubin Mariusz 21:33 1979 Pisz 15 M50 piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

57 Wawrzynowicz Aleksandra 21:45 1985 Faszcze 7 K35  Kiśluki Biegają

58 Myślińska Anna 21:46 1975 Warszawa  4 K50   

59 Młasojedow Bożena 21:52 1954 Mikołajki 1 K99 AKS Polonia Warszawa

60 Kurpiewska Dorota 22:00 1975 Pisz 5 K50  Klub Morsów w Piszu

61 Bielecka Zuzanna 22:14 1982 Warszawa 8  K35   Trapez Team

62 Charubin Julia 22:21 2006 Pisz  9  K35    

63 Mrozińska Dorota 22:28 1986 Targowo 10 K35     

64 Murach Sylwia 22:38 1979 Lubiewo  5 K50 BBL Mikołajki

65 Jabłonowski Piotr 22:40 1983 Mrągowo 23 M35            

66 Bikowska Anna 22:45 1981 Szeroki Bór 11 K35 piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

67 Rudzka Krystyna 22:46 1956 Sulejów 2  K99

68 Bielski Marcin 22:46 1986 Mrągowo 24 M35 MKK - Korba

69 Szubstarski Sławomir 22:58 1977 Kętrzyn 16 M50 NYSZTAL SZUBSTARSKI I WSPÓLNICY Adwokacka Spółka Partnerska

70 Leschiński Magdalena 23:00 1981 Zaborze 12 K35    

71 Bikowski Robert 23:09 1976 Szeroki Bór 17 M50 piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

72 Parda Jan 23:25 1963 Mrągowo 5 M99       

73 Romankiewicz Wiesława 23:28 1965 Piecki 6 K50   

74 Kiśluk Jacek Jr 23:30 2000 Faszcze 25  M35 Kiśluki Biegają

75 Filipiak Jakub 23:36 1999 Targowo 26 M35            

76 Gałka Szymon 23:36 1975 Pilec 18 M50         

77 Rogowski Piotr 23:49 2005 Mrągowo 27 M35 BBL Mikołajki

78 Ejdys Urszula 23:50 1982 Mikołajki 13 K35     BBL Mikołajki

79 Rogowska Wioletta 24:00 1968 Mrągowo 7 K50  BBL Mikołajki

80 Stępień Dominik 24:18 2002 Śmiętki 28 M35            

81 Bieleninik Marlena 24:24 1988 Mrągowo 14  K35  

82 Kubiec Heinreich 24:36 1954 Wetzlar 6 M99 RSV Büblingshausen

83 Zawrotny Jan 24:45 1962 Mrągowo 7  M99    

84 Ciborowska Katarzyna 24:56 1976 Jasło 8 K50  SEBA - Sport Pisz

85 Danisz Michał 25:08 1988 Mrągowo 29 M35            

86 Stańczyk Józef 25:09 1949 Wodzisław 8  M99     

87 Dąbrowska Danuta 25:13 1960 Pisz  9 M99 piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

88 Przygoda Agnieszka 25:15 1976 Pisz 10 K50    

89 Kordek Janina 25:32 1963 Mikołajki 3 K99 BBL Mikołajki

90 Gałka Madalena 25:51 1976 Pilec  11 K50    

91 Marciniak Aleksandra 26:11 2000 Giżycko 15 K35     

92 Paździerski Sławomir 26:27 1967 Cyprianka 19 M50          

93 Kuliś Agata 26:46 1979 Pisz 12 K50    

94 Charubin Anna 26:46 1981 Pisz 16 K35     piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

95 Sznajder Beata 26:46 1969 Pisz 13 K50   piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

96 Stępień Natalia 27:06 2003 Józefów 17 K35     

97 Stępień Sławomir 27:06 1972 Józefów 20 M50       

98 Muszyniewicz Alina 27:11 14 K50  

99 Pawlak Magdalena 27:27 1982 Pisz 18 K35 piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

100 Niedźwiecka Mariola 27:28 1973 Pisz 15 K50   piszruchem Klub "Wszelakiej Aktywności Ruchowej"

101 Stępień Sebastian 29:41 2006 Józefów 30 M35            

102 Stępień Agnieszka 29:41 19  K35    

103 Madej Wojciech 30:13 2008 Mikołajki 31 M35 Zespół Oświaty Mikołajki

104 Filipiak Judyta 30:30 2007 Targowo 20 K35     

105 Filipiak Magdalena 30:39 1975 Targowo 16 K50   

          

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn