Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś Lubiewo 2015 – Trasa trudna, ale nie dla Pana Leszka

Trzecia w tym sezonie impreza z cyklu Grand Prix Biegam Bo Kocham Polską Wieś odbyła się 25 lipca w Lubiewie. Trasa długości 5 km była wymagająca, ale nie dla Pana Leszka Stelwacha (Pisz) , który choć należał do starszej generacji uczestników minął linię mety jako pierwszy. Wśród pań zwyciężyła Katarzyna Alicka także z Pisza. W imprezie rywalizowała prawie setka biegaczy, w tym sporo turystów będących na Warmii i Mazurach.

Wyniki

1 Stelwach Leszek 1963 Pisz 1 Open MAT-Poż /oddział łomża/ 15:01

2 Lulis Kamil 1984 Mrągowo 2 Open  15:05      

3 Batory Stefan 1978 Warszawa 3 Open 15:49       

4 Bubrowski Tomasz 1988 M35-1 Mrągowo 16:36  

5 Ciborowski Natan 1998 Pisz M35-2  Seba-Sport Pisz 16:51

6 Kiśluk Jarosław 1968 Mikołajki M50-1 Kiśluki Biegają 16:57

7 Kalinowski Tomasz 1981 M35-3 Mrągowo  16:58

8 Puławski Dariusz 1983 Pisz M35-4 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 17:02

9 Plona Kazimierz 1974 Luniewo M50-2 Plona Team 17:10

10 Szczepaniak Artur 1972 Warszawa M50-3   Sportgas Running Team 17:15

11 Plona Jacek 1971 Luniewo M50- 4  Plona Team 17:32

12 Jasiński Mateusz 1987 Giżycko M35-5 Wrzuć Bieg Giżycko 17:40

13 Plona Mariusz 1984 Luniewo M35- 6 Plona Team 17:47

14 Jaworski Michał 1984 M35-7 Mrągowo 17:51   

15 Ksepka Dawid 1986 M35-8 Wojnowo 18:02   

16 Kowlaczyk Wojciech 1983 M35-9 Ukta 18:03

17 Oborski Ryszard 1974 M50-5 Mrągowo 18:06  

18 Ciborowski Alan 2000 M35-10 Jasło KS SPEED JASŁO 18:09

19 Madany Krzysztof 1964 M99-1 Giżycko 18:16   

20 Długosz Marek 1962 Mrągowo M99-2 Klub Biegacza Mrągow 18:19

21 Zapadka Stanisław 1955 Mrągowo M99-3 Klub Biegacza Mrągowo 18:36

22 Syczew Rafał 1989 M35-11 Mrągowo KPP Mrągowo 18:44

23 Alicka Katarzyna 1978 Pisz  K50-1 Open     18:50

24 Szymanek Adrian 1980 M35-12 Mrągowo 19:01   

25 Stolarczyk Ania K35-2 Open 1983 Mrągowo 19:09

26 Kuźniewicz Michał 2000 M35-13 Zabrze  19:11

27 Kiśluk Adam 1975 M50-6 Faszcze Kiśluki Biegają 19:13

28 Sujecki Andrzej 1966 M50-7 Mrągowo 19:13  

29 Rodziewicz Marek 1982 Mrągowo M35-14 Kaliniak Team 18:22

30 Kulągowski Mateusz 1993 M35-15 Pisz 19:25

31 Kacicki Piotr 1979 M50-8 Bydgoszcz 19:26      

32 Lesiak Kamil 1986 M35-16 Piotrków Trybunlski  Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina

19:32

33 Niedźwiedzki Kamil 1957 M99-4 Piecki  19:35     

34 Florczyk Zbigniew M50-9 1966 Giżycko 19:36

35 Remiszewski Zbigniew M50-10 1968 Baranowo 19:42          

36 Siwik Paula 1989 Pisz K35-  3 Open   piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 19:44

37 Reginia Aneta 1986 K35-1 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 19:56

38 Ferenc Adrian 1992 Pisz M35-16 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 20:03

39 Dąbrowski Andrzej 1967 Orzysz M50-11  Klub Morsów w Pisz 20:17

40 Duczmalewska Maria 1983 Warszawa K35-2 UNIQ Fight Club 20:27

41 Rogowski Jan 1964 Mrągowo  M99-5 BBL Mikołajki 20:32

42 Charubin Mariusz 1979 Pisz M50-12 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej

20:33

43 Kiśluk Anna 1975 Faszcze  K50-1 Kiśluki Biegają 20:34

44 Ciborowska Roksana 2003 Jasło K35-3 KS SPEED JASŁO 20:41

45 Ciborowska Aneta 1977 Pisz K50-2 Seba-Sport Pisz 20:44

46 Dobrucka Karolina 1980 Warszawa K35-4 UNIQ Fight Club 20:48

47 Murach Daniel 1981 Luniewo M3518 Plona Team 20:54

48 Błachnio Krzysztof 1966 M50-13 Mrągowo 20:56      

49 Małż Patryk 1999 M35-19 Ruciane-Nida  21:09         

50 Sokołowski Dariusz 1975 M50-14 Warszawa AZS Warszawa 21:11

51 Skrzypkowski Mirosław 1955 M99-6 Olsztyn 21:54      

52 Kapałka Jacek 1976 M50-15 Skawina 21:56 

53 Dąbrowski Ryszard 1958 M99-7 Woźnice  22:08    

54 Mikołajczyk Przemysław 1977 M50-16 Luniewo 22:20    

55 Przygoda Wojciech 1974 M50-17 Pisz  22:23        

56 Owedyk Łukasz 2002 Cudnochy M35-20 Kiśluki Biegają 22:40

57 Bielski Marcin 1986 Mrągowo M35-21 MKK – Korba 22:41

58 Parda Jan 1963 M99-8 Mrągowo 22:44      

59 Wawrzynowicz Aleksandra 1985 Faszcze K35- 5 Kiśluki Biegają 22:45

60 Gadomska Natalia 1993 K35-6 Mrągowo 22:46       

61 Kurpiewska Dorota 1975 Pisz K50-3 Klub Morsów w Piszu 22:50

62 Białczak Przemysław M35-22 1983 22:51

63 Sadłowska Izabela 1973 K50-4 Mrągowo   22:51

64 Murach Sylwia 1979 Luniewo K50-5 Plona Team 22:53

65 Gałka Szymon 1975 M50-18 Pilec  22:59 

66 Bikowski Robert 1976 Szeroki Bór Piski M50-19 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 23:10

67 Bikowska Anna 1981 Szeroki Bór Piski K35-7 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 23:13

68 Stasiłowicz Małgorzata 1961 K99-1 Mrągowo 23:15   

69 Stańczak Józef 1949 M99-9 Wodzisław Śląski 23:59  

70 Charubin Anna 1985 Pisz K35-8 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 24:07

71 Kuźniewicz Piotr 2002 M35-23 Zabrze 24:15          

72 Ciborowska Katarzyna 1976 Jasło K50-6 KS SPEED JASŁO 24:23

73 Kubiec Heinrich 1954 Wetzlar M99-10 Club der Altfussballer Wetzlar 24:39

74 Rogowska Wioletta 1968 Mrągowo K50-7 BBL Mikołajki 24:41

75 Gałka Magdalena K50-8 1976 Pilec 24:52   

76 Rogowski Piotr 2005 M35-24 Mrągowo 25:13     

77 Zawrotny Jan 1962 M99-11 Mrągowo  25:18

78 Andrzejewska Monika K35-9 1984 Warszawa  25:22    

79 Andrzejewski Maciej 1984 M35-25 Warszawa 25:22

80 Czubak Aleksandra 1963 Mrągowo K99-2 PKO Bank Polski 25:29

81 Przygoda Agnieszka 1976 Pisz K50-9 Sportowa Paczka Pocztowa Grupa Biegaczy 25:59

82 Danisz Michał 1988 M35-26 Mrągowo 26:04      

83 Niedźwiedzka Mariola 1973 Pisz K50-10 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 26:09

84 Sznajder Beata 1969 Pisz  K50-11 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywnści Ruchowej 26:36

85 Dąbrowska Danuta 1965 K99-3 Pisz  26:40 

86 Buszyniewicz Alina 1966 Pisz K50-12 Klub Morsów w Piszu 26:44

87 Lewandowska Malwina 1988 K35-10 Olsztyn 27:28           

88 Jankowski Marek 1946 M99-12 Wrocław 29:05    

89 Kuźniewicz Beata 1965 K50-13 Zabrze  30:20

90 Batory Julian 2003 M35-27 Warszawa 31:07

91 Witkowska Edyta 1975 K50-14 Pisz 14   piszruchem Klun Wszelkiej Aktywności Ruchowej 31:16

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn