25. Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS Piła 2015 – Pięcioro w setce, najwyżej (19) Bartek Osior

W Pile odbył się w niedzielę (6 września) jubileuszowy 25 Półmaraton firmowany przez Phillipsa. Wystartowało ponad 3 tysiące uczestników, w tym wielu profesjonalistów, stąd miejsce w czołowej setce było nie lada wyczynem. Dokonało tego pięcioro reprezentantów Warmii i Mazur. Na 19 pozycji finiszował Bartek Osior (Wydminy) – 5 w kat. M30, Aleksandra Lisowska (Olsztyn) była 51 (11 wśród pań) i 6 w kat. K20.

W setce znaleźli się jeszcze Paweł Pszczółkowski (Olsztyn) – 27, Tomasz Domżalski (Purda) 46 i Szymon Gwardjak (Lidzbark Warmiński) – 64.

Klasyfikacja open

1 MBITHI Robert Wambua (85) KEN Machakos Zawisza M20-1 1:02:29

2 KOZŁOWSKI Artur (15) POL Sieradz Mulks Mos Sieradz M30-1 1:04:36

3 GIŻYŃSKI Mariusz (96) POL Warszawa Wks Grunwald Poznań M30-2 1:04:52

4 GARDZIELEWSKI Arkadiusz (10) POL Wrocław Wks Śląsk Wrocław M20-2 1:05:23

5 URIVE MARIN0 Hose Antoni (86) MEX   M20-3 1:05:33

6 GRYCKO Tomasz (3313) POL Władysławowo Uks Bliza Władysławowo M20-4 1:05:56

7 NDUVA Boniface (58) KEN Machakos Marathon M30-3 1:06:48

8 RUSYUK Yuriy (88) UKR   M20-5 1:06:52

9 JASTRZĘBSKI Kamil (3639) POL Kraśnik Skb Kraśnik M20-6 Stud/1 -1 1:07:07

10 NOWICKI Adam (1) POL Gostyń Mkl Szczecin M20-7 Stud/2 -1 1:07:19

......................................................................

19 OSIOR Bartek (2153) POL Wydminy Biegambolubię Wydminy M30-5 1:12:26

27 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł (25) POL Olsztyn Azs Uwm Olsztyn M20-15 1:14:26

46 DOMŻALSKI Tomasz (83) POL Purda Asics Frontrunner Polska M30-11 1:16:31

51 LISOWSKA Aleksandra (79) POL Olsztyn Asics Frontrunner Polska K20-6 Stud/11 -1 1:17:06

64 GWARDJAK Szymon (2594) POL Lidzbark Warmiński Lks Zorza Gdyniauniwersytet Gdański M20-30 Stud/12 -1 1:18:37

116 GAŁKA Łukasz (2688) POL Braniewo Rim Tim Teamuniwersytet Gdański M20-43 Stud/17 -1 1:22:37

121 TRZEBIŃSKI Ryszard (2782) POL Ełk Maratonka Grajewo M30-33 1:22:52

187 POKRZYWIŃSKA Beata (2131) POL Police Biegambolubię Wydminy K20-12 1:25:56

206 BRZOZOWSKI Franciszek (888) POL Miłomłyn Brzozowski Team M20-74 Stud/25 -1 1:26:53

403 WASILCZYK Tomasz (3044) POL Ełk M20-115 1:31:47

457 IGNATOWICZ Radosław (548) POL Ełk M30-164 1:32:56

482 ROWIŃSKI Michał (908) POL Lubawa Lubawa Kocha Biegać M30-171 1:33:14

Pełne wyniki

WYNIKI/RESULTS

Kategorie

K20

1 DE LA ROSA ROJAS Vianey [87] 1986 01:12:19

2 YAZEMCHUK Sofiya [59] 1994   01:15:02

3 SZYSZKA Anna [55] 1990 Sadowne 01:15:36

....................................................

6 LISOWSKA Aleksandra [79] 1990 Olsztyn 01:17:06

12 POKRZYWIŃSKA Beata [2131] 1986 Police/Wydminy 01:25:56

133 SZWAJOREK Ewelina [3002] 1987 Olsztyn 02:02:33  

K30

1 DAMANTSEVICH Maryna [80] 1984   01:12:13

2 KOWALSKA Katarzyna [33] 1985 Włocławek 01:12:39

3 IVANOVA Nastassia [75] 1982 01:14:43

................................................

90 GAŁKA Małgorzata [778] 1978 Braniewo 01:52:26

181 SZULŻYCKA Marta [751] 1980 Bartoszyce 02:00:49

M20

1 MBITHI Robert Wambua [85] 1989 Machakos 01:02:29

2 GARDZIELEWSKI Arkadiusz [10] 1986 Wrocław 01:05:23

3 URIVE MARIN0 Hose Antoni [86] 1986 01:05:33

................................................................

15 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł [25] 1988 Olsztyn 01:14:26

30 GWARDJAK Szymon [2594] 1993 Lidzbark Warmiński 01:18:37

43 GAŁKA Łukasz [2688] 1991 Braniewo 01:22:37

74 BRZOZOWSKI Franciszek [888] 1992 Miłomłyn 01:26:53

115 WASILCZYK Tomasz [3044] 1991 Ełk 01:31:47

221 WIŚNIEWSKI Aleksander [2121] 1992 Olsztyn 01:39:55

M30

1 KOZŁOWSKI Artur [15] 1985 Sieradz 01:04:36

2 GIŻYŃSKI Mariusz [96] 1981 Warszawa 01:04:52

3 NDUVA Boniface [58] 1984 Machakos 01:06:48

.................................................................

5 OSIOR Bartek [2153] 1983 Wydminy 01:12:26

11 DOMŻALSKI Tomasz [83] 1980 Purda 01:16:31

33 TRZEBIŃSKI Ryszard [2782] 1976 Ełk 01:22:52  

164 IGNATOWICZ Radosław [548] 1981 Ełk 01:32:56

171 ROWIŃSKI Michał [908] 1984 Lubawa 01:33:14

229 LICZNERSKI Rafał [872] 1981 Lubawa 01:35:51

306 KRUPA Tomasz [139] 1980 Ostróda 01:38:26

450 ORŁOWSKI Daniel [3587] 1983 Elbląg 01:43:37

598 JANUS Dawid [2441] 1983 Ketrzyn 01:48:22

M40

1 WASILEWSKI Marek [1340] 1975 Piła 01:12:31

2 SOSNOWSKI Wiesław [2700] 1972 Gniszewo 01:14:38

3 HOFFMAN Aleksander [2429] 1972 Jastrowie 01:15:10

...........................................

111 FIEDUCIK Jarosław [3459] 1969 Elbląg 01:32:33

145 LECH Bogdan [3452] 1969 Elbląg 01:34:16

164 WIŚNIEWSKI Jacek [1872] 1975 Kętrzyn 01:35:05

622 HAŃCZYC Mirosław [797] 1968 Pisz 02:03:03

M50

1 POKRZYWIŃSKI Krzysztof [2550] 1962 Police 01:17:22

2 PIECZUROWSKI Sławomir [7] 1960 Wrocław 01:20:09

3 ANTCZAK Robert [1136] 1962 Poznań 01:22:59

................................................

172 LIBERNA Zenon [753] 1959 Bartoszyce 02:01:05

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn