PKO Bieg Charytatywny Lidzbark Warmiński 2015 – Kółko za kółkiem w konkretnym celu

W 12 miejscowościach 12 województw odbyły się w sobotę (19 września) PKO Biegi Charytatywne. Udział zawodniczek i zawodników biegających na tartanowych bieżniach stadionów był przeliczony na złotówki, a uzyskana w ten sposób kwota przekazana zostanie przez Fundację PKO Banku Polskiego na dożywianie dzieci z ubogich rodzin w 12 województwach, w których odbył się bieg.

Wysokość zebranej kwoty uzależniona była od liczby pokonanych przez zespoły okrążeń. Drużyny (kobiece, męskie i mieszane) składały z pięciu osób. Oczywiście prowadzono klasyfikacje w tych kategoriach, ale tu dominujące było przesłanie, idea. Długodystansowcy-amatorzy udowodnili, że sport przez nich uprawiany może pomóc innym.

W Lidzbarku Warmińskim w znakomitej atmosferze rywalizowało 61 teamów. Wszyscy byli szczęśliwi (niezależnie od osiągniętego wyniku) uczestnicząc w tak pięknej idei.

W kat. mężczyzn najwięcej okrążeń „wykręcił” Jeziorany Team (SULEWSKI Krzysztof,. MENZIŃSKI Przemysław, OLSZEWSKI Adam, OLSZEWSKI Tomasz, CZABRYCKI Zbigniew), w kat. zespołów mieszanych zwyciężył zespół Rolniczak-Uczniowie (MISIEWICZ Piotr, BIERNACKI Kamil, GULBIŃSKA Adrian, SZCZUREK Michał, KOMASZ Jakub), a wśród pań 12Tri .pl Drużyna Wilka Ladies (MAŃKOWSKA Anna, SZYMAŃSKA Edyta, CZYŻEWSKA Mariola, JANOWSKA Anna, ŁODZIANA Dorota)

Wyniki

1 JEZIORANY TEAM SULEWSKI Krzysztof,. MENZIŃSKI Przemysław, OLSZEWSKI Adam, OLSZEWSKI Tomasz, CZABRYCKI Zbigniew MĘŻCZYZN 1 (51) 00:59:47 20 400 m

2 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1 PINIEWSKI Robert, LIPIŃSKI Szymon, POPKO Janusz, SZULC Rałaf, JUCHNIEWICZ Andrzej MĘŻCZYZN 2 (47) 00:59:30 18 800 m

3 GIŻYCKO W BIEGU PŁACZEK Artur, WOŁCZEK Tomasz, SAWKO Andrzej, SAJKOWSKI Szymon, FLORCZYK Zbigniew MĘŻCZYZN 3 (45) 00:58:56 18 000 m

4 DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" Rokicki Jacek, STEFANIUK Rafał, WARCABA Tomasz, JURCZAK Andrzej, SZAŁACHOWSKI Tomasz MĘŻCZYZN 4 (43) 00:59:22 17 200 m

5 STRAŻ POŻARNA LIDZBARK WARM. 1. BOROWY Łukasz, FIJAŁKOWSKI Patryk, MIENDAK Arkadiusz, KAWECKI Adrian, STANKIEWICZ Damian MĘŻCZYZN 5 (43) 00:59:38 17 200 m

6 "ROLNICZAK - UCZNIOWIE" MISIEWICZ Piotr, BIERNACKI Kamil, GULBIŃSKA Adrian, SZCZUREK Michał, KOMASZ Jakub MIESZANA 1 (43) 00:59:53 17 200 m

7 SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1 DROŻDŻ Mariusz, JABŁONKA Krystian, BOBER Wioletta, SŁOWIKOWSKA Magdalena, LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka MIESZANA 2 (42) 00:58:43 16 800 m

8 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA GENTLEMANS & STAR MAŃKOWSKI Krzysztof, ZABIELSKI Paweł, WOJCIECHOWSKI Piotr, GRYSZKO Piotr, BOGUSZ Justyna MIESZANA 3 (42) 00:58:56 16 800 m

9 GIMNAZJUM KRASZEWO 1. RYŚ Dominik, 2. KUKIAN Jakub, 3. SARTANOWICZ Eryk, 4. SARTANOWICZ Krzysztof, 5. BORKOWSKI Grzegorz MĘŻCZYZN 6 (42) 00:59:02 16 800 m

10 DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" II ŚMIECH Krzysztof, TEŚLUK Roman, ŚWIDERSKI Krzysztof, JURKOWSKI Bogusław, DROZDOWSKI Konrad MĘŻCZYZN 7 (42) 00:59:38 16 800 m

........................................................

11 HONKY TONK RUNNERS BOGUSZ Piotr, GOŁĘBIOWSKI Mateusz, MURAWSKI Maciej, ROGOZIŃSKA Monika, 5. DUNAJSKA Karolina MIESZANA 4 (41) 00:58:56 16 400 m

12 GIMNAZJUM KRASZEWO ABSOLWENCI ZIÓŁEK Sebastian, STANKIEWICZ Krzysztof, MAGUN Dawid, KILIMAN Krzysztof, SUCHOCKI Arkadiusz MĘŻCZYZN 8 (41) 00:59:30 16 400 m

13 DRUŻYNA KDM SZCZEBIOT Marta, MAZURO Monika, SZCZEBIOT Kamil, SAWICKA Dorota, SZCZEBIOT Karol MIESZANA 5 (41) 00:59:38 16 400 m

14 OREL LIDZBARK WARMIŃSKI TOPCZEWSKI Adam, MALINOWSKI Wojciech, PALUCH Tomasz, SZULEWA Mariusz, DZIUBEK Jacek MĘŻCZYZN 9 (41) 00:59:50 16 400 m

15 WAMK DYDZIŃSKI Paweł, MACZUKIN Kamil, RYBICKI Adam, CICHY Krzysztof, 5. OLSZEWSKI MAREK MĘŻCZYZN 10 (40) 00:58:46 16 000 m

16 NIEPOZORNI BOROWA Anna, PROTAS Paulina, JABŁOŃSKI Robert, BEJNAROWICZ Damian, STACHNIK Paweł MIESZANA 6 (40) 00:59:13 16 000 m

17 SZKŁO SP. Z O. O. SZAMSZON Robert, KLEPACKI Artur, ŚLESICKI Grzegorz, ŁAPSZYŃSKI Krzysztof, KRASOWSKA Katarzyna MIESZANA 7 (40) 00:59:17 16 000 m

18 STRAŻACY OSP Z POWIATU WĘGORZEWSKIEGO PYNIAHA Daniel, KARPIEJ Andrzej, WOJTCZUK Mateusz, PISSAREK Edyta, BODNAR Stefan MĘŻCZYZN 11 (40) 00:59:23 16 000 m

19 TEAM KOPEĆ II KAWAŁKO Patrycja, NADULSKA Anna, PANIKOWSKI Tomasz, BOROWSKI Robert, NADULSKI Jacek MIESZANA 8 (40) 00:59:38 16 000 m

20 POLICJA LIDZBARK WARMIŃSKI MATUSZCZYK Bartosz, SADOWSKI Dariusz, CHOMEJ Daniel, BIELEWICZ Mikołaj, WATROS Marcin MĘŻCZYZN 12 (39) 00:59:10 15 600 m

21 12TRI .PL DRUŻYNA WILKA LADIES MAŃKOWSKA Anna, SZYMAŃSKA Edyta, CZYŻEWSKA Mariola, JANOWSKA Anna, ŁODZIANA Dorota KOBIET 1 (39) 00:59:33 15 600 m

22 URZĄD GMINY ANDRUKAJTIS Fabian, NYKIEL Tomasz, MARCISZKIEWICZ Mariusz, DYMKOWSKI Daniel, GOWKIELEWICZ Tomasz MĘŻCZYZN 13 (38) 00:59:16 15 200 m

23 GIMNAZJUM 2 TATYRŻO Łukasz, BIENIEK Dariusz, LESZEWSKI Jacek PRYSZLAK Kornel, KNABE Mateusz MĘŻCZYZN 14 (38) 00:59:33 15 200 m

24 DRUŻYNA PIERŚCIENIA ŻAKOWSKI Mariusz, DĄDZIK Anna, DWORZAŃSKI Adrian, STENCEL Przemysław, WIŚNIEWSKI Krzysztof MIESZANA 9 (38) 00:59:46 15 200 m

25 JEDYNECZKA /SP 1LIDZBARK W/ DYNDA Adrian, WĄSIK Grażyna, ZALEWSKI Piotr, POWIDE Ł Marcin, BŁAŻEJEWICZ Grzegorz MIESZANA 10 (37) 00:58:43 14 800 m

26 PĘDZIWIATRY MICHALAK Patryk, PIETRZYKOWSKA Katarzyna, BOROWICZ Artur, NAŁĘCZ - POWIDEŁ Dorota, MAŃKIEWICZ Mariusz MIESZANA 11 (37) 00:59:18 14 800 m

27 KRYNICZAKI KRYNICKI Paweł, KRYNICKI Tomasz, KRYNICKI Maciek, 4. KRYNICKI Szymon, KRYNICKA Patrycja MIESZANA 12 (37) 00:59:47 14 800 m

28 POZYTYWNIE KRASNOBORSKI Jan, WOJTOWICZ Stanisław, ZDANOWICZ Bartłomiej, KOWALSKI Karol, BUCZYŃSKI Bartosz MĘŻCZYZN 15 (37) 00:59:52 14 800 m

29 TATUSIOWIE Z TRÓJECZKI CHUDYSZ Piotr, WANGIN Artur, WILMOWSKI Jacek, DYRDA Jacek, GRAZUK Tomasz MĘŻCZYZN 15 (37) 00:00:00 14 800 m

30 POZYTYWNA EKIPA PASTERNAK Piotr, PROTAS Jacek, SZEWCZYK Robert, ARCISZEWSKI Adam, GRĄDZKI Paweł MĘŻCZYZN 17 (36) 00:58:21 14 400 m

31 "ROLNICZAK - KADRA" BRODOWSKI Adam, TOPCZEWSKA Alicja, DUBIŃSKA - JANKOWSKA Anna, KMIECIAK Dariusz, GIERYSZEWSKI Andrzej MIESZANA 13 (36) 00:59:13 14 400 m

32 SEKCJA 9PR TABAKA Sylwester, KONWICKI Adam, WILK Paweł, TROJANOWSKI Antoni, SIKUT Krzysztof MĘŻCZYZN 18 (36) 00:59:14 14 400 m

33 ZESPÓŁWESPÓŁ WOJTOWICZ- RASZEWSKA Anna, NAJDUCH Grzegorz, ROKICKI Marcin, BROCHOCKI Marcin, DĄBROWSKI Sławomir MIESZANA 14 (36) 00:59:46 14 400 m

34 JEDYNECZKA RODZICE BOROWA Monika, GWIAZDA Joanna, NIEDŹWIEDZKA Izabela, GWIAZDA Artur, BOROWY Stanisław MIESZANA 15 (36) 00:59:47 14 400 m

35 TEAM KOPEĆ TKACZ Jacek, MADLIŃSKA Anna , ZIELIŃSKI Tomasz, KOWALEWSKI Tomasz, SZEWCZYK Rafał MIESZANA 16 (36) 00:59:48 14 400 m

36 SOŁTYSI KIMBAR Tomasz, SKONIECZNY Daniel, WÓJTOWICZ Rafał, BIEDULSKI Kamil, MILUN Arkadiusz MĘŻCZYZN 19 (35) 00:58:44 14 000 m

37 WWW.PRACAW.PL IDZIAK Paweł, REKOSZ-IDZIAK Magdalena, KUC Jerzy, IDZIAK Aleksandra Julia, WOŁOCH Marek MIESZANA 17 (35) 00:58:51 14 000 m

38 STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARM TYPA Kamil, STANKIEWICZ Justyna, JÓŹWIK Alicja, WOŁEJSZO Dominika, PIOTROWSKI Krzysztof MIESZANA 18 (35) 00:59:31 14 000

39 URZĄD MIASTA WIŚNIOWSKI Jacek, PIĄTEK Paweł, RUTKOWSKA Paulina, KUCZYŃSKA Kamila, WASYLCZYSZYN Wioletta MIESZANA 19 (34) 00:58:42 13 600 m

40 ORLIKI DOBKOWSKA-JOACHIMIAK Justyna, ONYCH Magdalena, FERENC Leszek, LEŚNY Andrzej, ORŁOWSKI Grzegorz MIESZANA 20 (34) 00:58:58 13 600 m

41 BIEGAMBOLUBIĘ LIDZBARK WARMIŃSKI OLSZEWSKI Marek, OLSZEWSKI Zbigniew, JUCHNIEWICZ Małgorzata, KOZŁOWSKA Ewa, WORONIEC Barbara MIESZANA 21 (34) 00:59:02 13 600 m

42 KINDZIAWA TEAM SUSZYŃSKI Piotr, PAŃCZAK Justyna, MACKIEWICZ Tomasz, WOJCIECHOWSKA Aneta, SZCZEPANIK Edyta MIESZANA 22 (34) 00:59:09 13 600 m

43 OLD BOJE ZBUTOWICZ Łukasz, ZBUTOWICZ Krzysztof, BIEŻUŃSKI Krzysztof, ALEKSANDROWICZ Daniel, GOŚCINIAK Wojciech MĘŻCZYZN 20 (34) 00:59:49 13 600 m

44 DZIARSKIE LENIWCE SZCZEPANIAK Piotr, GWIAZDOWSKA Anna, CHYL Kinga, KRASZEWSKA Zofia, OKOŃ Paweł MIESZANA 23 (33) 00:58:28 13 200 m

45 SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE (II) TUREK Rafał, KARWACKA-SAKOWICZ Iwona, GROCHOWSKA Ewa, PAŃKOWSKA Martyna, WITKOWSKA Mirosława MIESZANA 24(33) 00:59:00 13 200 m

46 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM GIRLS SZWAJOREK Ewelina, ŁUŃSKA Justyna, PIECZKOWSKA Agnieszka, WASILEWICZ-PSZCZÓŁKOWSKA Monika, WACHOWIEC Kasia KOBIET 2 (33) 00:59:03 13 200 m

47 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 2 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł, SZWAJOREK Paweł, KACZAN Norbert, PIECZKOWSKI Hubert, KOPYŚĆ Jarosław MĘŻCZYZN 21 (33) 00:59:23 13 200 m

48 BART-DRUK BARTOSZYCE BROMEK Cezary, SZULŻYCKA Marta, BRONIEK Monika, LIBERNA Mateusz, LIBERNA Agnieszka MIESZANA 25 (33) 00:59:28 13 200 m

49 MAMUSIE Z TRÓJECZKI SABAT Aneta, ZARZYCKA Dorota, KARCZEWSKA Dorota, SOBOLEWSKA Klaudia, SZUKSZTUC Grażyna KOBIET 3 (33) 00:00:00 13 200 m

50 RADNI WERBICKI Marek, BĘDZIŃSKI Marcin, GADOMSKI Ireneusz, MACIEJEWSKI Leszek, KOŃKA Iwona MIESZANA 26 (32) 00:59:14 12 800 m

51 POGROMCY ZDANOWICZ Marta, MIKOŁAJCZYK Jadwiga, MIKAŁAJCZYK- KACZAN Ewa, DAUKSZEWICZ Bernadeta, WALCZAK Tomasz MIESZANA (27) 32 00:59:30 12 800 m

52 SIKORKA GOWKIELEWICZ Joanna, CHOMEJ Alicja, STASZKIEWICZ Alicja, STOLARSKA Kamila, KIMBER Dagmara KOBIET (4) (32) 00:59:49 12 800 m

53 RADNI RADY MIEJSKIEJ KABAŁA Andrzej, DRYZELENKO Andrzej, KARDYMOWICZ Damian, ŁAGOCKA Iwona, NAUMCZYK Tomasz MIESZANA 28 (31) 00:59:48 12 400 m

54 DREAM TEAM STANKIEWICZ Sylwia, BURDALSKA Karolina, PŁUCIENNICZAK Diana, PŁUCIENNICZAK Jacek, BIAŁOBRZESKA Magdalena MIESZANA 29 (30) 00:58:54 12 000 m

55 SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE (III) KERBER Izabela, KRAUZE Anna, JAKOWICZ-RUSAKOWSKA Marta, POLAK-KUZIOR Monika, JOSKOWSKA Anna KOBIET 5 (30) 00:59:57 12 000 m

56 BŁĘKITNE STRZAŁY GROBELNA Marta, ADAMCZYK Małgorzata, WOJCIECHOWSKI Andrzej, MĘŻYKOWSK Beata, RUTA Dorota KOBIET 6 (29) 00:58:44 11 600 m

57 SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE (IV) KNAPIŃSKA Anna, KIELAK Krystyna, BIERNIAK Izabela, DĄBROWSKA Anna, ŚPIEWAKOWSKA Agnieszka KOBIET 7 (29) 00:59:15 11 600 m

58 CIEŚLIŃSKI TEAM CIEŚLIŃSKI Piotr, STYCZEWSKI Cezary, PAPKE Paweł, SIELICKI Robert, BARTOŁD Tomasz MĘŻCZYZN 22 (29) 00:59:50 11 600 m

59 PIĄTECZKA Z TRÓJECZKI PACHOLAK Bartłomiej, SZAPIEL Dorota, MOŚCIANICA Agnieszka, TYL-HATLIŃSKA Katarzyna, KABAŁA Edyta MIESZANA 30 (28) 00:58:53 11 200 m

60 DRUŻYNA HIPOTETYCZNA PODGÓRSKA Marta, RAUBO Elżbieta, Zduńczyk Marzena, FLORCZAK Mariola, KOT Dorota KOBIET 8 (27) 00:59:53 10 800 m

61 ATOMÓWKI 1. DOMBROWA Grażyna, PAWLIK Paulina, SIERGIEJ Kamila, KACZMARCZYK Martyna, BUGNACKA Joanna KOBIET 9 (26) 00:58:42 10 400 m

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn