Puchar Polski Nordic Walking Mielno 2018 – Okazała premiera z akcentami Warmii i Mazur

Fot. nordic walking pasłęk facebook

W Mielnie odbył się w sobotę (5 maja) Puchar Polski w Nordic Walking. Rywalizowano na trzech dystansach: półmaratonie, 10 km i 5 km. Startowali też reprezentanci Warmii i Mazur (najwięcej z Pasłęka), którzy w silnej konkurenci zajęli wysokie pozycje. W półmaratonie Grzegorz Szarszunowicz (Pasłęk) był ósmy w open i czwarty w kat. 40/49.

Katarzyna Niedźwiecka (Braniewo) zajęła drugie miejsce w rywalizacji pań i zwyciężyła w kat. 40/49. Jacek Jasiukiewicz z Dobrego Miasta był trzeci w kat. 50/59. Na 10 km Anna Szarszunowicz (Pasłęk) zajęła druga lokatę w kat. 30/39. Na 5 km Maglalena Bujnicka (Pasłęk) wygrała kategorie dzieci, Stefan Szymański (Kieźliny) okazał się najlepszy wśród 70-latków

Premiera Pucharu Polski wypadła okazale Drugie zawody cyklu odbędą się 19. maja w Konstancinie – Jeziornej.

Półmaraton

1 ROSAK MARCIN 526 RUNNERSKI.PL ZIELONA GÓRA POLSKA M40-49 1 M 1 02:25:02.20

2 KORDOWSKI PIOTR 513 NOWA HUTA TEAM KRAKOW POLSKA M40-49 2 M 2 02:26:10.25

3 DEPKA PRĄDZYŃSKI OLGIERD 505 BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA POLSKA M60+ 1 M 3 02:28:25.90

4 PUSZKIEL LESZEK 541 GREEN TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA POLSKA M60+ 2 M 4 02:34:18.25

5 BARCZYK BOGDAN 501 VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA POLSKA M50-59 1 M 5 02:36:00.15

6 SZEREMETA GRZEGORZ 529 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW POLSKA M40-49 3 M 6 02:36:13.20

...........................................................................

8 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ 538 PASŁĘK POLSKA M40-49 4 M 8 02:36:48.55

14 JASIUKIEWICZ JACEK 542 POZYTYWNI DOBRE MIASTO DOBRE MIASTO POLSKA M50-59 3 M 14 1 02:42:53.15

17 NIEDŹWIECKA KATARZYNA 521 FACE NORDIC WALKING TEAM BRANIEWO POLSKA K40-49 1 K 2 02:44:52.35

Dystans 10 km

1 NIECHWIEJCZYK PIOTR 443 UNIA MIAST ŚWIĘTOCHŁOWICE POLSKA M40-49 1 M 1 01:07:10.35

2 KLICZKA KAMIL 423 SANPROBI SZCZECIN SZCZECIN POLSKA M50-59 1 M 2 01:08:17.75

3 SIWAK PIOTR 454 KS METRACO POLKOWICE RUDNA POLSKA M50-59 2 M 3 01:08:30.80

4 BIŁEK ARTUR 401 UNIA MIAST LUBLINIEC POLSKA M30-39 1 M 4 01:09:08.55

5 HAŁAS MARCIN 420 UNIA MIAST CZECHOWICE-DZIEDZICE POLSKA M30-39 2 M 5 01:09:15.85

6 RYCHLIK GRZEGORZ 453 HALASY POLSKA M30-39 3 M 6 01:09:47.60

...............................

25 BUJNICKI MARCIN 402 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA M40-49 6 M 19 01:19:03.55

26 SZARSZUNOWICZ ANNA 482 PASŁĘK POLSKA K30-39 2 K 7 01:19:12.20

Dystans 5 km

1 ZARĘBSKI MICHAŁ 209 VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA POLSKA M30-39 1 M 1 00:32:51.80

2 RAJEWSKI SEBASTIAN 131 KS IDMAR RACING TEAM PIŁA POLSKA M45-49 1 M 2 00:33:24.75

3 WOROCH ROMAN 179 KS METRACO POLKOWICE DOPIEWO POLSKA M60-64 1 M 3 00:33:50.75

4 CYRUS BOGDAN 202 SILESIA NORDIC TEAM STRZEBIŃ POLSKA M45-49 2 M 4 1 00:34:09.20

5 BIŃCZYK DARIUSZ 212 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZESTOCHOWA POLSKA M30-39 2 M 5 00:34:09.90

6 RADOMSKI MARCIN 129 BIEGAM W SFETSZE PŁOCK POLSKA M40-44 1 M 6 1 00:34:22.75

...........................

29 SZYMAŃSKI STEFAN 149 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA M70+ 1 M 25 1 00:38:01.10

81 UHRYN MARCIN 158 JONKOWO POLSKA M40-44 7 M 49 00:42:34.20

90 BUJNICKA MAGDALENA 19 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA K-DZIECI 1 K 40 00:43:05.65

110 SZYMAŃSKA LUCYNA 148 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA K-NIEPEŁNOSPRAWNI (A 2) K 52 00:44:43.60

122 WIERZBICKA MARZANNA 165 DOBRE MIASTO POLSKA K45-49 6 K 59 00:46:15.85

139 UHRYN JULIA 159 JONKOWO POLSKA K-JUN. 6 K 75 00:47:55.60

159 GAŁĘZIEWSKI PIOTR 44 OLSZTYN POLSKA M45-49 7 M 70 00:50:50.10

Fot. Nordic walking pasłęk facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn