III Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo" 2018 – Elbląskie trofea

Fot. Bożena Znarowska facebook (ilustracja)

W sobotnie południe w Starym Polu (woj. pomorskie) odbyły się: bieg i marsz na dystansie 5 km. Wystartowała grupa miłośników sportu z Elbląga, Pasłęka i Braniewa. W biegu trzecie miejsce w open i pierwsze w kat. 41/50 zajął Adam Serocki (Elbląg). Piąty był Piotr Różalski (Elbląg) – trzeci w kat. 31/40. Bożena Znarowska (Elbląg) zwyciężyła w kate. 51+ wśród pań.

Na podium znaleźli się jeszcze: Grzegorz Osiecki z Kisielic – drugi w grupie wiekowej 61+ i Natalia Bielińska (Pasłęk) w kat. 0/30. W rywalizacji piechurów drugi na mecie był Marcin Jankowski (Elbląg), a wśród pań pierwsza na metę wpadła Izabela Jasiulewicz (Elbląg).

Wyniki

Bieg 5 km

1 TARAS DANIEL M 1 1989 M 0-30 1 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5km 0:17:12

2 TUR MARCIN M 2 1983 M 31-40 1 MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM 5km 0:18:20

3 SEROCKI ADAM M 3 1973 M 41-50 1 ELBLAG 5km 0:18:33

4 GIEMBICKI JAN M 4 1986 M 31-40 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:18:40

5 RÓŻALSKI PIOTR M 5 1979 M 31-40 3 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:19:05

6 OŁOWSKI KAMIL M 6 1982 M 31-40 4 DZIERZGOŃ 5km 0:19:08

.......................................

8 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 8 1962 M 51-60 1 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 5km 0:19:37

10 KUROWSKI MICHAŁ M 10 1986 M 31-40 5 ELBLĄG GOLDEN TEAM 5km 0:19:49

15 POKOJSKI ANDRZEJ M 15 1982 M 31-40 6 BRANIEWO KROPELKA 5km 0:20:52

17 LEŚNIAK DANIEL M 17 1976 M 41-50 6 ELBLĄG 5km 0:21:43

21 ROGOWSKI MACIEJ M 21 1989 M 0-30 5 ELBLĄG 5km 0:22:19

27 SZWĘCH MAREK M 24 1986 M 31-40 8 ELBLĄG 5km 0:23:00

37 ZNAROWSKA BOŻENA K 6 1963 K 51+ 1 ELBLAG 5km 0:24:12

39 CICHERSKI MARCIN M 33 1997 M 0-30 9 KRASZEWO GODLEWSKI RUNNERS GMINA STARE POLE 5km 0:24:32

44 RÓŻALSKA ALEKSANDRA K 8 1978 K 31-40 3 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:25:11

48 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 39 1982 M 31-40 13 ELBLĄG 5km 0:25:17

51 PODOLSKA JOANNA K 10 1986 K 31-40 5 ELBLAG 5km 0:25:25

52 OSIECKI GRZEGORZ M 42 1951 M 61+ 2 14-220 KISIELICE 5km 0:25:40

60 ŚLĘZAK ADAM M 50 1989 M 0-30 13 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5km 0:27:27

65 KUBISIAK JÓZEF M 54 1954 M 61+ 4 ELBLĄG 5km 0:28:06

72 KOSZYKOWSKI MIROSŁAW M 56 1965 M 51-60 7 GRONOWO ELBLĄSKIE SEKCJA BIEGOWA AS ELBLAG 5km 0:29:42

77 DORDZIK MAŁGORZATA K 21 1959 K 51+ 5 ELBLĄG 5km 0:30:49

78 BIELIŃSKA NATALIA K 22 1989 K 0-30 3 PASŁĘK 5km 0:30:57

80 SZARKO MACIEJ M 57 1977 M 41-50 15 ELBLĄG 5km 0:31:27

85 STĘPKOWSKI ANDRZEJ M 59 1966 M 51-60 8 ELBLĄG 5km 0:34:24

91 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 30 1950 K 51+ 6 ELBLĄG 5km 0:37:58

96 CHRUSTOWSKI WIESŁAW M 63 1952 M 61+ 5 ELBLĄG 5km 0:41:06

98 WIADERSKA GRAŻYNA K 34 1951 K 51+ 7 ELBLĄG 5km 0:43:37

Nordic Walking 5 km

1 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 1967 GOŁĄBEK 5kmNW 0:32:26 ]

2 JANKOWSKI MARCIN M 2 1976 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:35:00

3 GWIZDAŁA BARTOSZ M 3 1990 CEKCYN 5kmNW 0:37:06

4 KOŁPAK JAN M 4 1948 SZTUM ZANTYR LKS 5kmNW 0:37:37

5 WÓJCIK PIOTR M 5 1962 GDYNIA MORSIK WETERAN 5kmNW 0:38:08

6 JASIULEWICZ IZABELA K 1 1983 ELBLĄG - 5kmNW 0:38:14

.....................................

7 WIADERSKI WOJCIECH M 6 1950 ELBLĄG 5kmNW 0:38:15

19 ROGULSKA ANNA K 11 1978 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:44:36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn