XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne Memoriał Zdzisława Krzyszkowiaka – Magdalena Trzeciak i Mariusz Żuk z Radomia

Fot. Jacek Piech/ostrodaOnline.pl

W sobotę (12 maja) odbyły się XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne – Memoriał Zdzisława Krzyszkowiaka. Impreza zawierała masowe biegi dla dzieci i młodzieży oraz rywalizacje na dystansie 10 km. Wobec absencji najbardziej znanych zawodników z Warmii i Mazur zwyciężył Mariusz Żuk (Radom) przed Arkadiuszem Kasperskim z Olsztyna i Damianem Błautem (Ostróda).

Wśród pań triumfowała Małgorzata Trzeciak (Osztyn), która wyprzedziła Milenę Kędzię (Ostróda) i Grażyne Bulik (Iława). Prowadzono te…z klasyfikację najlepszych ostródzian. Tu wygrali: Karolina Karczewska i Damian Błaut. Wyniki biegów młodzieżowych podamy niebawem.

Klasyfikacja open

1 Żak Mariusz Radom Warmińsko-Mazurskie Dziki 1995 Open M 1 37:58 1

2 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1970 Open M 2 38:18 2

3 Błaut Damian Ostróda Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu 1995 Open M 3 Najlepszy Ostródzianin 1 38:36 3

4 Korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć/KoradoTir 1984 Open M 4 Najlepszy Ostródzianin 2 39:39 4

5 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM Olszyn 1995 Open K 1 39:53 1

6 Chmielewski Krzysztof Ostróda-Kajkowo 1979 Open M 5 Najlepszy Ostródzianin 3 39:54 5

............................

7 Schmidt Robert Ostróda 1970 Open M 6 Najlepszy Ostródzianin 4 39:57 6

8 Periżok Jakub Ostróda Sokół Ostróda 1993 Open M 7 Najlepszy Ostródzianin 5 40:56 7

9 Szatkiewicz Sławomir Ostróda 1980 Open M 8 Najlepszy Ostródzianin 6 40:55 8

10 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 Open M 9 41:07 9

11 Sygut Eliasz Iłża Warmińsko-Mazurskie Dziki 1994 Open M 10 41:21 10

12 Wiśniewski Rafał Iława IŁAWA BIEGA 1984 Open M 11 41:28 11

13 Prokopiuk Przemysław Ostróda AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1985 Open M 12 Najlepszy Ostródzianin 7 41:44 12

14 Kacprzak Tomasz Przedecz 1985 Open M 13 42:19 13

15 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 1967 Open M 14 42:45 14

16 Kotlenga Przemysław Iława 1980 Open M 15 42:52 15

17 Waszkiewicz Marcin Ostróda Są Wolniejsi 1983 Open M 16 45:41 16

18 Kędzia Milena Olsztyn 1997 Open K 2 45:43 2

19 Brzózka Marcin Ostróda 1981 Open M 17 46:17 17

20 Bałdyga Piotr Ostróda BBL Ostróda 1973 Open M 18 Najlepszy Ostródzianin 8 46:19 18

21 Bulik Grażyna Iława 1974 Open K 3 46:25 3

22 Karczewska Karolina Ostróda Warmińsko-Mazurskie Dziki 1996 Open K 4 Najlepsza Ostródzianka 1 46:38 4

23 Piechocka Katarzyna Ostróda 1975 Open K 5 Najlepsza Ostródzianka 2 46:52 5

24 Szypkowski Krzysztof Ostróda 1989 Open M 19 Najlepszy Ostródzianin 9 48:39 19

25 Stolarczyk Agnieszka Ostróda 1971 Open K 6 Najlepsza Ostródzianka 3 48:56 6

26 Hermanowski Krzysztof Ostroda ostroda runners 1977 Open M 20 Najlepszy Ostródzianin 10 48:55 20

27 Piechocki Paweł Ostróda 1977 Open M 21 Najlepszy Ostródzianin 11 49:47 21

28 Jakimowicz Iwona Ostróda Brzozowski Team 1978 Open K 7 Najlepsza Ostródzianka 4 49:52 7

29 Pietrzak Michał Osztyn 1989 Open M 22 51:24 22

30 Stankiewicz Krzysztof Ostróda Ostróda Runners 1982 Open M 23 Najlepszy Ostródzianin 12 51:33 23

31 Chrabonszcz Jerzy Ostróda chrabi 60 1957 Open M 24 Najlepszy Ostródzianin 13 51:43 24

32 Danelska Monika Ostróda ALA TEAM 1984 Open K 8 Najlepsza Ostródzianka 5 51:47 8

33 Leśnicki Paweł Ostróda-Kajkowo 1976 Open M 25 52:11 25

34 Merda Paweł Ostróda 1979 Open M 26 Najlepszy Ostródzianin 14 52:59 26

35 Chełstowski Krzysztof Ostróda 1980 Open M 27 Najlepszy Ostródzianin 15 53:08 27

36 Bagiński Krzysztof Ostróda Ostróda Runners 1974 Open M 28 Najlepszy Ostródzianin 16 53:11 28

37 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K 9 Najlepsza Ostródzianka 6 2 53:18 9

38 Woźniak Jakub Ostróda 1979 Open M 29 Najlepszy Ostródzianin 17 53:30 29

39 Rafalski Rafał Ostróda 1984 Open M 30 Najlepszy Ostródzianin 18 53:47 30

40 Szumski Michał Ostróda- Kajkowo 1988 Open M 31 Najlepszy Ostródzianin 19 53:51 31

41 Maciejewski Adrian Ostróda 1992 Open M 32 54:25 32

42 Mucha Jan Wipsowo 1959 Open M 33 54:38 33

43 Halladin Leszek Stare Jabłonki WIKS Team 1992 Open M 34 55:38 34

44 Dziliński Marcin Ostróda Gladius 1975 Open M 35 Najlepszy Ostródzianin 20 55:38 35

45 Prusinowska Kamila Ostróda 1985 Open K 10 Najlepsza Ostródzianka 7 56:46 10

46 Sosnówka Leszek Działdowo 1963 Open M 36 57:06 36

47 Grabowski Dariusz Bratian LKS Lubawa 1985 Open M 37 58:24 37

48 Zdunek Przemysław Książnik 1980 Open M 38 01:00:35 38

49 Kotlenga Monika Iława 1979 Open K 11 01:02:03 11

50 Szwankowski Marcin Ostróda CROSS RUNNERS Ostróda 1977 Open M 39 Najlepszy Ostródzianin 21 01:02:36 39

51 Zieliński Karol Ostróda 1988 Open M 40 01:02:49 40

52 Antochowski Jan Wałdowo AMATOR 1953 Open M 41 Najlepszy Ostródzianin 22 01:04:33 41

53 Krokwińska Bożena Ostróda BBL 1964 Open K 12 01:08:12 12

32271866 2029735337054650 5776222544826728448 n

Kobiety open

1 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM Olszyn 1995 Open K 39:53

2 Kędzia Milena Olsztyn 1997 Open K 45:43

3 Bulik Grażyna Iława 1974 Open K 46:25

4 Karczewska Karolina Ostróda Warmińsko-Mazurskie Dziki 1996 Open K Najlepsza Ostródzianka 46:38

5 Piechocka Katarzyna Ostróda 1975 Open K Najlepsza Ostródzianka 46:52

6 Stolarczyk Agnieszka Ostróda 1971 Open K Najlepsza Ostródzianka 48:56

7 Jakimowicz Iwona Ostróda Brzozowski Team 1978 Open K Najlepsza Ostródzianka 49:52

8 Danelska Monika Ostróda ALA TEAM 1984 Open K Najlepsza Ostródzianka 51:47

9 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K Najlepsza Ostródzianka 53:18

10 Prusinowska Kamila Ostróda 1985 Open K Najlepsza Ostródzianka 56:46

11 Kotlenga Monika Iława 1979 Open K 01:02:03

12 Krokwińska Bożena Ostróda BBL 1964 Open K 01:08:12

32267088 2029734680388049 6009871802271006720 n

Ostródzianka

1 Karczewska Karolina Ostróda Warmińsko-Mazurskie Dziki 1996 Open K Najlepsza Ostródzianka 46:38

2 Piechocka Katarzyna Ostróda 1975 Open K Najlepsza Ostródzianka 46:52

3 Stolarczyk Agnieszka Ostróda 1971 Open K Najlepsza Ostródzianka 48:56

4 Jakimowicz Iwona Ostróda Brzozowski Team 1978 Open K Najlepsza Ostródzianka 49:52

5 Danelska Monika Ostróda ALA TEAM 1984 Open K Najlepsza Ostródzianka 51:47

6 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K Najlepsza Ostródzianka 53:18

Ostródzianin

1 Błaut Damian Ostróda Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu 1995 Open M Najlepszy Ostródzianin 38:36

2 Korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć/KoradoTir 1984 Open M Najlepszy Ostródzianin 39:39

3 Chmielewski Krzysztof Ostróda-Kajkowo 1979 Open M Najlepszy Ostródzianin 39:54

4 Schmidt Robert Ostróda 1970 Open M Najlepszy Ostródzianin 39:57

5 Periżok Jakub Ostróda Sokół Ostróda 1993 Open M Najlepszy Ostródzianin 40:56

6 Szatkiewicz Sławomir Ostróda 1980 Open M Najlepszy Ostródzianin 40:55

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn