XX Bieg Wilka Grajewo 2018 – Goście ze Wschodu dyktowali tempo, czwarty przybiegł Marcin Brynda

Fot. Marcin Brynda facebook (ilustracja)

W sobotę (12 maja) w Grajewie odbył się XX Jubileuszowy Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Wystartowało około stu uczestników, w tym bardzo duża grupa zza wschodniej granicy, którzy okazali się zresztą bardzo wymagającymi rywalami. Imprezę wygrali: Aleksandr Rudnikow (Gusiev) i Julita Kropiewnicka (Białystok). Z racji bliskości do Grajewa sporo było amatorów z Ełku, Giżycka i Gołdapi.

Z reprezentantów Warmii i Mazur najwyżej – na czwartym miejscu sklasyfikowano Marcina Bryndę (Olecko). W kategoriach zwyciężyli oprócz Pana Marcina, Roman Groński (Gizycko) – 60/69, Marta Żabicka (Gołdap) - 30/39, Justyna Lelmacher (Ełk) 18/29 i Janina Radomska (Rydzewo) – 50/59. Drugie miejsce w kat. 30/39 zajęła Emilia Obuchowska (Gołdap).Na trzech pozycjach uplasowali się: Ryszard Trzebiński (Ełk) – 40/49, Przmysław Dąbkowski (Prostki) – 30/39, Rafał Milewski (Orzysz) – 18/29

Klasyfikacja open

1 RADNIKOV ALEKSANDR M 1 1991 M 18-29 GUSIEW BIEGANIE I ZDROWIE 10km 0:32:49

2 TUBIELEWICZ ARTUR M 2 2000 M 18-29 GRODNO SOKÓŁ 10km 0:34:13

3 GRYGO PAWEL M 3 1976 M 40-49 LOMZA LŁKS PREFBET ŚNIADOWO-ŁOMŻA 10km 0:34:41

4 BRYNDA MARCIN M 4 1988 M 30-39 1 OLECKO OLECKO BIEGA/TEAM KOPEĆ 10km 0:35:21

5 PRANCKUNAS PETRAS M 5 1969 M 40-49 1 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 10km 0:35:35

6 SMOLSKIJ JAROSŁAW M 6 1987 M 30-39 2 NIEMENCZYN - 10km 0:35:48

...........................................

9 TRZEBIŃSKI RYSZARD M 9 1976 M 40-49 3 EŁK MARATONKA 10km 0:37:44

10 DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW M 10 1983 M 30-39 3 PROSTKI PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 10km 0:37:53

12 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN M 12 1983 M 30-39 4 EŁK TEAM KOPEĆ 10km 0:38:18

17 KROPIEWNICKA JULITA K 1 1994 K 18-29 BIAŁYSTOK PODLASIE BIAŁYSTOK 10km 0:41:00

19 MILEWSKI RAFAŁ M 18 1989 M 18-29 3 ORZYSZ 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ 10km 0:41:24

20 HIRDZIEYSKAYA NADZEYA K 2 2000 K 18-29 GRODNO YOR 10km 0:41:54

21 MIRONOVA IRINA K 3 1975 K 40-49 GUSIEW BIEGANIE I ZDROWIE 10km 0:42:16

23 CIBOREK PATRYK M 20 1998 M 18-29 4 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA 10km 0:42:32

25 HERMANOWICZ CEZARY M 22 1987 M 30-39 6 EŁK EBR TEAM 10km 0:42:40

26 GRONSKI ROMAN M 23 1954 M 60-69 1 GIŻYCKO MASTER 10km 0:42:56

29 SAWICKI ADAM M 26 1971 M 40-49 7 PROSTKI MARATONKA 10km 0:44:05

36 ŻABICKA MARTA K 4 1981 K 30-39 1 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:46:36

37 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF M 33 1985 M 30-39 8 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:46:36

41 LELMACHER ANDRZEJ M 37 1969 M 40-49 12 EŁK 10km 0:47:22

42 MARCINKOWSKI DANIEL M 38 1983 M 30-39 10 EŁK KP PSP GRAJEWO 10km 0:47:25

45 SAPIGÓRSKI MICHAŁ M 41 1983 M 30-39 12 EŁK 10km 0:48:23

48 GRZONKA STANISŁAW M 44 1955 M 60-69 4 RYDZEWO GRUPA AKTYWNI RAZEM RYDZEWO Rydzewo 10km 0:49:03

49 DĄBROWSKI BOGUMIŁ M 45 1979 M 30-39 13 EŁK 10km 0:49:24

50 OBUCHOWSKA EMILIA K 5 1983 K 30-39 2 GOŁDAP 10km 0:49:38

54 RÓŻAŃSKI DARIUSZ M 49 1967 M 50-59 4 EŁK - 10km 0:49:58

57 WALAS KAROL M 52 1983 M 30-39 15 EŁK 10km 0:50:28

60 LELMACHER JUSTYNA K 6 1995 K 18-29 1 EŁK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10km 0:50:41

62 GOŁEK ARKADIUSZ M 55 1985 M 30-39 17 EŁK 10km 0:50:57

68 LASKOWSKI LESZEK M 61 1957 M 60-69 6 GIŻYCKO TEAM SZARY WILK. 10km 0:51:58

77 DOMURAT MARCIN M 68 1978 M 40-49 21 EŁK - 10km 0:54:22

81 RADOMSKA JANINA K 10 1968 K 50-59 1 RYDZEWO GRUPA AKTYWNI RAZEM RYDZEWO Rydzewo 10km 0:55:21

83 KĘDZIERSKI SŁAWOMIR M 73 1971 M 40-49 23 EŁK - 10km 0:56:07

91 KUNDA ARTUR M 81 1980 M 30-39 20 EŁK 10km 0:59:56

98 BOGDAN JANUSZ M 84 1971 M 40-49 27 BEMOWO PISKIE 10km 1:08:27

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn