Polska Biega w Rybnie 2018 - Ósemka w dobrym tempie

Fot. ilustracja

W sobotę (12 maja) wodbyła sie impreza pod hasłem Polska Biega w Rybnie, która wpisuje się w ogólnokrajową akcje „Cała Polska Biega”. Rywalizowano na dystansie 8 km, miłośnicy Nordic Walking mieli do pokonania 3 km, rozegrano również Bieg Rodzinny na dystansie 800 metrów. Główne konkurecje w formule open wygrali Martyna Konarzewska (Działdowo) i Mariusz Pawłowski (Marzęcice).

W kategoriach wiekowych zwyciężyli: 16/18 lat: Igor Olszewski (Lidzbark), 19/29: Tomasz Rybka (Działdowo), 30/49: Martyna Konarzewska (Działdowo) i Mariusz Pawłowski (Marzecice), 50/59: Adam Patalon (Marzęcice), +50: Joanna Psiuk (Rybno), +60: Lech Mederski (Działdowo). W konkurencji piechurów triumfowali: Ewa i Marcin Tomczakowie z Ciechanowa.

Bieg (dystans 8 km)

Kobiety open

1 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(19-39lat)8km 00:32:12.16

2 Rzepka Ewa Team Brzozie Wielki Głęboczek Kobiety(40-49lat)8km 00:44:04.77

3 Wilczewska Weronika Brak Dębień Kobiety(19-39lat)8km 00:44:19.36

4 Psiuk Joanna Brak Rybno Kobiety(50+)8km 00:45:02.37

5 Pawłowska Justyna Gmina Rybno Rybno Kobiety(19-39lat)8km 00:45:56.17

6 Wojnarowska Agnieszka Tuczki Kobiety(19-39lat)8km 00:47:50.48

7 Fijałkowska Małgorzata Biegam U Kolesi Nowe Miasto Lub Kobiety(19-39lat)8km 00:49:44.91

8 Januszewska Izabela Biegam U KOLESI Grodziczno Kobiety(19-39lat)8km 00:49:46.06

Kategorie wiekowe

19/39

1 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(19-39lat)8km 00:32:12.16

2 Wilczewska Weronika Dębień Kobiety(19-39lat)8km 00:44:19.36

3 Pawłowska Justyna Gmina Rybno Rybno Kobiety(19-39lat)8km 00:45:56.17

4 Wojnarowska Agnieszka Tuczki Kobiety(19-39lat)8km 00:47:50.48

5 Fijałkowska Małgorzata Biegam U Kolesi Nowe Miasto Lub Kobiety(19-39lat)8km 00:49:44.91

6Januszewska Izabela Biegam U KOLESI Grodziczno Kobiety(19-39lat)8km 00:49:46.06

50+

1 Psiuk Joanna  Rybno Kobiety(50+)8km 00:45:02.37

Mężczyźni open

1 Pawłowski Mariusz Kurzętnik Biega Marzęcice Mężczyźni(30-49lat)8km 00:29:24.33

2 Kaweczyński Krzysztof Team Kopeć Nowe Miasto Lub Mężczyźni(30-49lat)8km 00:29:55.53

3 Olszewski Igor Lidzbark Juniorzy(16-18lat)8km 00:30:40.93

4 Kasprowicz Marcin Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:30:55.19

5 Kołakowski Rafał Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:31:02.35

6 Patalon Adam Marzęcice Marzęcice Mężczyźni(50-59lat)8km 00:32:43.10

7 Piątkowski Tadeusz KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Mężczyźni(50-59lat)8km 00:33:22.39

8 Marchlewski Radosław Kurzętnik Biega Marzęcice Mężczyźni(30-49lat)8km 00:33:51.47

9 Rybka Tomasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(19-29lat)8km 00:33:55.05

10 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60+)8km 00:34:06.78

12 CZEPEK ANDRZEJ KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Mężczyźni(30-49lat)8km 00:34:28.10

13 Wodzyński Bogusław Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat)8km 00:34:55.84

14 Wasielewski Krzysztof Rybno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:35:13.31

16 Wiśniewski Łukasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:36:13.73

17 Łukaszewski Gabriel Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:36:32.03

18 Pawlak Mariusz Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:36:53.73

19 Rembecki Piotr Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:38:02.45

21 Kaczmarski Paweł Rybno Mężczyźni(19-29lat)8km 00:38:29.71

23 Kaczmarski Sławomir Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat)8km 00:38:44.95

24 Sędzicki Aleksander Rozbiegane Działdowo Działdowo Juniorzy(16-18lat)8km 00:38:56.19

25 Gucejt Karol Lubawa Mężczyźni(19-29lat)8km 00:39:05.03

26 Dembkowski Sławomir Hartowiec Mężczyźni(30-49lat)8km 00:40:50.86

27 Kamiński Łukasz Biegam u Kolesi Dębień Mężczyźni(19-29lat)8km 00:43:30.00

28 Pieńdak Grzegorz Nowe Miasto Lub Mężczyźni(30-49lat)8km 00:43:34.70

29 Tułodziecki Patryk Biegam U KOLESI Dębień Mężczyźni(30-49lat)8km 00:44:02.00

30 Wojnarowski Paweł Tuczki Mężczyźni(30-49lat)8km 00:44:21.68

31 Psiuk Andrzej Rybno Mężczyźni(50-59lat)8km 00:45:02.48

32 Januszewski Karol Biegam U KOLESI Grodziczno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:45:14.66

33 Leśny Kacper Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:45:15.12

Kategorie

16/18 lat

1 Olszewski Igor Lidzbark Juniorzy(16-18lat)8km 00:30:40.93

3 Sędzicki Aleksander Rozbiegane Działdowo Działdowo Juniorzy(16-18lat)8km 00:38:56.19

19/29

1 Rybka Tomasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(19-29lat)8km 00:33:55.05

2 Kaczmarski Paweł Rybno Mężczyźni(19-29lat)8km 00:38:29.71

3 Gucejt Karol Lubawa Mężczyźni(19-29lat)8km 00:39:05.03

4 Kamiński Łukasz Biegam u Kolesi Dębień Mężczyźni(19-29lat)8km 00:43:30.00

30/49

1 Pawłowski Mariusz Kurzętnik Biega Marzęcice Mężczyźni(30-49lat)8km 00:29:24.33

2 Kaweczyński Krzysztof Team Kopeć Nowe Miasto Lub Mężczyźni(30-49lat)8km 00:29:55.53

3 Kasprowicz Marcin Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:30:55.19

4 Kołakowski Rafał Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:31:02.35

5 Marchlewski Radosław Kurzętnik Biega Marzęcice Mężczyźni(30-49lat)8km 00:33:51.47

6 CZEPEK ANDRZEJ KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Mężczyźni(30-49lat)8km 00:34:28.10

7 Wasielewski Krzysztof Rybno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:35:13.31

9 Wiśniewski Łukasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:36:13.73

10 Łukaszewski Gabriel Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:36:32.03

11 Pawlak Mariusz Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:36:53.73

12 Rembecki Piotr Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:38:02.45

15 Dembkowski Sławomir Hartowiec Mężczyźni(30-49lat)8km 00:40:50.86

16 Pieńdak Grzegorz Nowe Miasto Lub Mężczyźni(30-49lat)8km 00:43:34.70

17 Tułodziecki Patryk Biegam U KOLESI Dębień Mężczyźni(30-49lat)8km 00:44:02.00

18 Wojnarowski Paweł Tuczki Mężczyźni(30-49lat)8km 00:44:21.68

19 Januszewski Karol Biegam U KOLESI Grodziczno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:45:14.66

20 Leśny Kacper Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:45:15.12

21 Rykaczewski Karol Gmina Rybno Rybno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:45:56.03

50/59

1 Patalon Adam Marzęcice Marzęcice Mężczyźni(50-59lat)8km 00:32:43.10

2 Piątkowski Tadeusz KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Mężczyźni(50-59lat)8km 00:33:22.39

3 Wodzyński Bogusław Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat)8km 00:34:55.84

4 Kaczmarski Sławomir Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat)8km 00:38:44.95

5 Psiuk Andrzej Rybno Mężczyźni(50-59lat)8km 00:45:02.48

60+

1 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60+)8km 00:34:06.78

Nordic Walking (3 km)

Mężczyźni

1 Tomczak Marcin Ciechanów Nordic Walking mężczyźni(3km) 00:26:59.96

2 Kędzierski Jan Gmina Rybno Rybno Nordic Walking Mężczyźni 00:28:57.30

3 Paszta Wiesław Meta Lubliniec Nordic Walking Mężczyźni 00:35:13.23

Kobiety

1 Tomczak Ewa Brak Ciechanów Nordic Walking Kobiety 00:26:57.35

2 Wiśniewska Maria Gmina Rybno Rybno Nordic Walking Kobiety 00:31:54.67

3 Ćwiklińska Regina Gmina Rybno Rybno Nordic Walking Kobiety 00:34:21.95

4 Tadrzak Bogumiła Gmina Rybno Rybno Nordic Walking Kobiety 00:35:12.38

5 Pikora Barbara Gmina Rybno Rybno Nordic Walking Kobiety 00:35:13.33

6 Michałowska Ewa Meta Lubliniec Nordic Walking Kobiety 00:35:14.20

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn