Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?” Olsztyn 2018 – Kuchnie Świata pretekstem do fajnej zabawy

Fot. Rotary Club Olsztyn Varmia facebook

W sobotę (12 maja) w Centrum Rekreacyjno - Sportowe Ukiel w Olsztynie odbyła się Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?” Pięcioosobowe drużyny pokonały trasę o łącznej długości 7 777 metrów, podzieloną na 5 pętli (1 550 metrów każda). W tym roku obowiązywały stroje w tematyce W KUCHNIACH ŚWIATA. Udział wzięło 17 zespołów, najszybciej trasę pokonała drużyna o nazwie „Dziczyzna”.

Impreza choć rywalizacja odbyła się na serio, miała typowo rekreacyjny charakter. Wystartowało wielu znanych olsztyńskich sportowców, którzy niejako firmowali swoje sztafety. Organizatorem było Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn Varmia

Klasyfikacja

1 Dziczyzna (Tomczyk Michał, Szydlik Wojciech, Milan Grzegorz , Niemczuk, Kamil, Sugier Dawid) Olsztyn 29:43

2 Pszczółkowski Team w Pogoni za Miodem Gawryś Katarzynm Karolewska Annam Jakubowska Klaudiam Lipnicka Katarzynam Jackowski Marcin Olsztyn 30:52

3 PWiK Olsztyn (Korol Maciejm Grzybowski Krzysztofm Wilk Tomaszm Deptuła Mariuszm Frej Przemek) Olsztyn PWiK Olsztyn 31:14

4 Opalach Team (Chałkowski Łukasz, Opalach Przemysław, Krom Patryk, Majewski Marek, Dołkowski Dariusz) Olsztyn 31:29

5 Drużyna Honorowa (Malewski Marcin, Wichłacz Jolanta, Markiewicz Joanna, Biedrzycki Dzięcioł Ernest, Dziemidowicz Wojciech) Olsztyn 31:49

6 PAN Olsztyn (Sawicki Tomasz, Jeż Maja ,Rękawiecki Robert, Kłos Jan, Likszo Paweł) Olsztyn 32:46

7 Planeta Formy 3 (Żebrowski Jacek, Chorzelewska Anna, Mieczkowska Małgorzata, Ciechocki Michał, Pszczółkowski Tomasz) Dobre Miasto / Olsztyn 33:13

8 Planeta Formy 1 Drużyna Szerszenia (Kaszkin Piotr, Orbik Joanna, Czerwińska Pulina, Jankowski Władysław, Gędzior Marcin) Olsztyn 33:29

9 Pszczółkowski Team Cud Miód ( Malina Krzykwa, Maciej, Radziewicz Iwona, Kopyść Jarosław, Baryła Małgorzata, Piniewski Robert) Olsztyn 34:43

10 AKM (Kurdyła Stefan, Kosacka Emilia, Jankowska Elwira, Kulesza Małgorzata, Rytwiński Lech) Gietrzwałd /Jonkowo / Olsztyn AKM 35:35

11 Planeta Formy 2 (Niedźwiedź Marta, Clark Hanna, Drochomirecka Monika, Schuring Nevin, Ilczuk Łukasz) Dobre Miasto / Olsztyn 35:50

12 Eltel Team (Walczak Piotr, Walec Agnieszka, Gasperowicz Anna, Bonczkowska Agata, Wierzchowski Szymon) Olsztyn / Tczew 36:40

13 Bank Żywności (Borowski Józef ,Koprucki Piotr, Karpeza Michał, Grossmann Marcin, Borowski Marek) Olsztyn 36:56

14 Team Ania (Grzegorzewska Klaudia, Babicki Piotr, Woźniak Grzegorz, Grzegorzewska Katarzyna, Hinzmann Anna) Olsztyn 41:38

15 Super Atleci ZPE (Michalski Dominik Piaskowski Michał, Wójcik Mateusz Małkowski Adam Szałkowski Kuba) Olsztyn 44:00

16 Wonder Woman (Feder Natalia, Dowejko Adelina, Skóra Monika, Kamiński Marceli, Mikulska Dominika) Olsztyn 48:12

17 Byle do Mety (Łempicka Beata, Żuraw-Sowińska Maja, Tomczyk Agnieszka, Blok Anna, Domian Joanna) Olsztyn / Tomaszkowo 48.45

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn