Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim Gdynia 2018 – Pani Mariola jak zwykle w formie, Świetny marsz Mariusza Szarszunowicza

Fot. gdyniasport.pl facebook

Prawie trzy tysiące uczestników zgromadził w Gdyni niedzielny (13 maja) Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim. Spora grupę stanowili mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego. Jak zwykle świetnie zaprezentowała się Mariola Sudzińska z Olsztyna, która wygrała kategorię K40 a w open była czwarta. Alicja Misiak (Susz) w K20 znalazła się tuż za podium, w open zajęła szóste miejsce.

W pierwszej setce wszystkich biegaczy bez względu na płeć znalazło się jeszcze tzrechreprezentantów Warmii i Mazur. Sławomir Adamusiak (Iława) – 56 miejsce Paweł Bąk (Wiatrowiec) – 78 miejsce i Maciej Kwiatek (Miłakowo) – 85 miejsce. Aleksandra Jakimczuk (Braniewo) była piąta w K20, a Stanisław Pacholec (Świątki) w M60 –siódmy.

Startowali też miłośnicy nordic walking. Tu znakomicie spisał się Mariusz Szarszunowicz (Pasłęk) zajmując drugie miejsce w open (był pierwszy z Polaków). Najlepsza młodziczka okazała się Magdalena Bujnicka (Pasłęk), a Grzegorz Rębowski (Pasłęk) zajął drugie miejsce wśród straszaków.

Dystans 10 km

1 KUJAWSKI ŁUKASZ ŻUKOWO GKS Żukowo / Runnersi S7 Banino POL 1988 M30 1 00:31:40 1

2 KOWALSKI MAREK ŻUKOWO ASICS FrontRunner Poland POL 1991 M20 1 00:31:41 2

3 MIELEWCZYK PIOTR LĘBORK Korporunner POL 1990 M20 2 00:31:52 3

4 KRUHLENIA ALIAKSANDR LESZNO ACHILLES LESZNO BLR 1983 M30 2 00:32:00 4

5 RYNKOWSKI BARTOSZ NOWY DWÓR GDAŃSKI LKS ZORZA GDYNIA POL 1989 M20 3 00:32:13 5

6 GŁOGOWSKI ADAM GDYNIA ATCCargo Team POL 1993 M20 4 00:32:47 6

.............................

56 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA Iława biega POL 1976 M40 8 00:19:12 00:38:10 52

64 SUDZIŃSKA MARIOLA OLSZTYN AKM OLSZTYN/ sklep biegacza.com POL 1976 K40 1 00:38:25 6

70 MISIAK ALICJA SUSZ AZS UG POL 1993 K20 4 00:38:37 8

78 BĄK PAWEŁ WIATROWIEC POL 1977 M40 12 00:38:50 69

85 KWIATEK MACIEJ MIŁAKOWO POL 1994 M20 17 00:39:00 76

132 POGORZELSKI DANIEL ELBLĄG POL 1986 M30 65 00:40:02 122

168 GUTMAŃSKI MARIUSZ OLSZTYN Team Kopeć POL 1996 M20 31 00:41:15 155

176 JAKIMCZUK ALEKSANDRA BRANIEWO POL 1989 K20 5 00:41:27 14

182 LEWANDOWSKI MICHAŁ MRĄGOWO POL 1987 M30 81 00:41:32 168

195 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF BRANIEWO POL 1971 M40 45 00:41:58 180

230 DYMEK ADRIAN OSTRÓDA POL 1989 M20 45 00:42:38 215

235 KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW ELBLAG POL 1994 M20 46 00:42:44 220

239 FIEDUCIK JAROSŁAW ELBLĄG POL 1969 M40 58 00:42:49 224

274 DWULAT TOMASZ BARCIANY Biegnę dla Zosi POL 1967 M50 16 00:43:13 257

282 GRODŹ MARCIN SZCZYTNO POL 1990 M20 56 00:43:18 265

302 EWERT MARIUSZ OSTRÓDA Ostróda Runners POL 1982 M30 120 00:43:34 282

353 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG POL 1995 M20 63 00:44:15 330

398 WOŁOSEWICZ PAWEŁ OLECKO Pan Wiatr POL 1988 M30 157 00:44:44 369

411 SZABELSKI MACIEJ PIECKI ZJEDZ SOBIE MAZURY POL 1988 M30 162 00:44:50 382

429 PIOTRKOWSKI ŁUKASZ ZĄBROWO Profil Software Team POL 1991 M20 77 00:44:59 399

435 KARPICKI TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI K.S. NIEMANIEMOGE POL 1994 M20 78 00:45:03 405

441 DURKIEWICZ ALEKSANDER BRANIEWO POL 1974 M40 119 00:45:07 410

533KACZMARCZYK KAROL SUSZ UKS TRS Susz POL 1992 M20 89 00:46:24 493

575 MRÓZ KRZYSZTOF ELBLĄG AQQ POL 1970 M40 158 00:46:50 534

603 FRAS MIREK OSTRÓDA Runners Ostróda POL 1975 M40 169 00:47:10 560

643 LISOWSKI PRZEMEK OLSZTYN CTMIR SPASZEWSKI POL 1976 M40 175 00:47:32 593

672 PACHOLEC STANISŁAW ŚWIĄTKI Pszczółkowski Team POL 1954 M60 7 00:47:44 621

724 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG DĄBROWAR POL 1985 M30 267 00:48:07 666

725 MAMCZYŃSKI MARIUSZ ELBLĄG POL 1971 M40 208 00:48:07 666

783 MALINOWSKI TOMASZ JEGŁOWNIK POL 1973 M40 221 00:48:35 715

823 SEGIN MARCIN ZALEWO Sprint Zalewo POL 1977 M40 230 00:48:57 750

857 SŁAWIŃSKA ANNA IŁAWA Rezerwowe Psy POL 1983 K30 32 00:49:13 80

886 ODZIEMCZYK TOMASZ ELBLĄG POL 1986 M30 313 00:49:23 798

897 JUREWICZ TOMASZ PASŁĘK POL 1969 M40 255 00:49:28 810

930 KORZENIEWSKI PATRYK OSTRÓDA POL 1996 M20 150 00:49:48 836

949 MACIESZA JAKUB ELBLĄG ksemwetipg POL 1998 M20 152 00:49:59 855

989 SZARKO MACIEJ ELBLĄG POL 1977 M40 274 00:50:15* 885 kara czasowa 00:05:00

Bieg Starszaka

1 PTACH WERONIKA PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 4 PRUSZCZ GD. Polska 2009 00:03:20 1

2 POBUDKIEWICZ ZUZANNA SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Polska 2009 00:03:30 2

3 GÓRSKI MACIEJ WEJHEROWO BŁĘKITNI WEJHEROWO Polska 2010 00:03:34 1

...........................

54 DŁUŻNIEWSKA KAROLCIA ELBLĄG Polska 2009 00:04:25 18

61 RĘBOWSKI MATEUSZ PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK Polska 2010 00:04:29 42

Bieg Młodzika

1 BUŚKO MATEUSZ SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Polska 2006 M2005-2006 1 00:06:05 1

2 SEKUŁA WOJTEK KĄPINO Polska 2005 M2005-2006 2 00:06:14 2

3 BIAŁAS OLIVIER GDYNIA SP 47 Polska 2005 M2005-2006 3 00:06:15 3

...............

34 BERNASZUK WOJCIECH FROMBORK Polska 2005 M2005-2006 13 00:07:24 22

Nordic Walkig

Open

1 YANKOVSKIY DMITRIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED Rosja 1977 00:21:09 1

2 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ PASŁĘK Polska 1978 00:21:23 2

3 TOPOREK RAFAŁ PRZODKOWO NPSR Polska 1977 00:21:34 3

4 BRZOZOWSKI PIOTR SŁAWNO NORDIC WALKING POLAND / AKTYWNI POSTOMINO POL 1984 00:22:16 4

5 SKRZYPKOWSKI DANIEL GDYNIA SPORTFAZA.PL Polska 1972 00:22:28 5

6 SAŁABON GRZEGORZ LĘBORK Polska 1966 00:22:31 6

..................................

7 RĘBOWSKI TOMASZ PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK Polska 1981 00:22:29 7

23 BUJNICKI MARCIN PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Polska 1976 M40-49 4 00:24:20 19

89 RĘBOWSKA AGNIESZKA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK Polska 1985 K30-39 7 00:28:26 42

Młodzik

1 LOKŚ PIOTR JANOWO BENIAMINEK B03 Polska 2007 00:11:30 1

2 BUJNICKA MAGDALENA PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Polska 2005 00:12:22 1

3 WAWRZYNIAK IGOR GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM Polska 2006 00:12:28 2

Starszak

1 ŁACH MACIEJ MICHAŁ RUMIA Polska 2009 00:12:34 1

2 RĘBOWSKI MATEUSZ PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK Polska 2010 00:12:36 2

3 YANKOVSKIY MAKSIM KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED Rosja 2009 00:13:19 3

.................................

7 RĘBOWSKI GRZEGORZ PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK Polska 2010

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn