Zapraszamy: Urodzinowa Piątka w Morągu i XV Bieg Tylicki

Fot. nadesłane

Amatorzy czynnego wypoczynku nie mogą narzekać na brak ofert. W różnych miejscach na Warmii i Mazurach odbywają się biegi masowe skierowany do wszystkich chętnych. Tym razem zapraszamy w imieniu organizatorów do Morąga na jubileuszową imprezę z okazji 5-lecia Stowarzyszenia :Finisz Morąg” oraz na również jubileuszowy XXX Bieg Tylicki

Urodzinowa Piątka w Morągu

Morąskie Stowarzyszenie Biegowe „Finisz Morąg” serdecznie zaprasza na bieg Urodzinowa Piątka, który odbędzie się 27 maja w Morągu. Tego dnia Finisz Morąg obchodzi V-lecie istnienia i właśnie z tej okazji morąscy biegacze przygotowali miłośnikom aktywności szybką trasę o długości 5 km, pamiątkowe medale, koszulki oraz posiłek regeneracyjny w postaci urodzinowego tortu.

print debbc4fbd97c4e648786ef674fed8a0b

Zapraszamy wszystkich do aktywnego świętowania jubileuszu stowarzyszenia. Dystans 5 km pokonać jest w stanie każdy. Jeśli nie biegiem to maszerując. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa również miłośników Nordic Walking. Liczymy na Waszą obecność. Zapisy na bieg „Urodzinowa Piątka” prowadzone są na stronie: www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-morag

der17

XV Bieg Tylicki

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 27 maja 2018 r. o godz.16.00 do Tylic na XV edycje Otwartego Amatorskiego Biegu Tylickiego. W zawodach uczestniczyć mogą wszyscy chętni: dzieci, młodzież i dorośli. Uczestnicy będą mieli do wybory trzy długości tras: 1000 metrów (klasy I-IV, rocznik 2007-2010), 2000 metrów (kasy V-VII, rocznik 2004-2006) oraz głównej 3600 metrów.

Dla najlepszych zawodników przewidywane są puchary i medale. Wszyscy startujący w zawodach, którzy pokonają wybrany dystans wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych.

Zapisy od godz. 15.00, a zbiórka zawodników o godz.15 30 na boisku sportowym przy Społecznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Tylicach. Organizatorem biegu jest Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach oraz Gminne Zrzeszenie LZS Nowe Miasto Lub. z/s w Mszanowie.

Koordynatorem biegu Jarosław Roszkowski.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn