VI Olecka Trzynastka 2018– Mocni goście pokazali nam plecy

Fot. ilustracja

W sobotę (19 maja) odbyła się już po raz szósty „Olecka 13” jedna z najciekawszych imprez biegowych w regionie. Urozmaicona trasa przyciąga wielu miłośników długich dystansów. Tym razem zjawiło się ich ponad dwustu, także wielu gości z Podlasia i zza wschodniej granicy. I to oni zdobyli główne trofea zajmując miejsca na podium w kategorii open. Najszybsi okazali się Damian Roszko (Mońki) i Beata Lupa (Wilkowo Stare)

Wśród pań druga na mecie była Irina Mironova (Gusiev), a trzecia Joanna Karczewska (Suwałki). W rywalizacji panów na podium znaleźli poza Damianem Roszko Aleksander Radnikow (Gisiev) i Andrzej Leończuk (Zaścianki) Czwarte miejsce zajął ,pierwszy z reprezentantów Warmii i Mazur Daniel Mikielski (Olsztynek)

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: U0/19: Alicja Pietruczuk i Piotr Modzelewski (oboje Olecko), U20/29: Natalia Michalak (Szczytno) i Daniel Mikielski, U30/39: Marta Żabicka (Gołdap) i Andrzej Godlewski (Borawski), U40/49: Katarzyna Budrewicz (Suwałki) i Karol Krzyżanowski (Rajgród), K50+ Renata Glinszt (Augustów), M50/59 Krzysztod Drężek (Grajewo), M60+ Roman Grądzki (Giżycko)

W klasyfikacji zespołowej zwyciężył Team „Bieganie i Zdrowie” w Gusieva, drugi był 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy, a trzecie miejsce zajęli Łowcy Przygód Gołdap.

Wyniki

1 ROSZKO DAMIAN M 1 1991 1991-11-11 M 20-29 MOŃKI KS PODLASIE BIAŁYSTOK 13km 0:40:01

2 RADNIKOV ALEKSANDER M 2 1991 1991-05-16 M 20-29 GUSIEW BIEGANIE I ZDROWIE BIEGANIE I ZDROWIE 13km 0:41:58

3 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 3 1992 1992-11-04 M 20-29 ZAŚCIANKI KS PODLASIE BIAŁYSTOK 13km 0:42:06

4 MIKIELSKI DANIEL M 4 1990 1990-02-28 M 20-29 1 OLSZTYNEK RODZINA MIKIELSKICH RODZINA MIKIELSKICH 13km 0:45:20

5 GODLEWSKI ANDRZEJ M 5 1985 1966-12-15 M 30-39 1 BORAWSKI BIEGAMY DLA ZDROWIA 13km 0:45:38

6 GETEK MARCIN M 6 1982 1982-02-18 M 30-39 2 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 13km 0:45:41

7 KRZYŻANOWSKI KAROL M 7 1972 1965-08-14 M 40-49 1 RAJGRÓD MARATONKA GRAJEWO 13km 0:46:46

8 MIKIELSKI WITOLD M 8 1988 1988-07-18 M 30-39 3 OLSZTYNEK RODZINA MIKIELSKICH RODZINA MIKIELSKICH 13km 0:47:08

9 LUPA BEATA K 1 1990 1990-04-14 K 20-29 WILKOWO STARE KARKONOSZ RUNNING TEAM 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 13km 0:48:13

10 TRZEBIŃSKI RYSZARD M 9 1976 1976-04-03 M 40-49 2 EŁK TEAM KOPEĆ 13km 0:48:17

...............................................................

11 DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW M 10 1983 1983-04-16 M 30-39 4 PROSTKI MARATONKA GRAJEWO 13km 0:48:39

12 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN M 11 1983 1983-03-13 M 30-39 5 EŁK TEAM KOPEĆ 13km 0:48:45

13 WIELGUS MATEUSZ M 12 1998 1998-12-28 M 20-29 2 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 13km 0:49:04

16 WIELGUS KRYSTIAN M 15 1978 1978-06-16 M 40-49 4 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 13km 0:49:32

17 FAMULSKI MARIUSZ M 16 1978 1978-05-25 M 40-49 5 GRABOWO 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 13km 0:49:34

18 MARCZUK NORBERT M 17 1991 1991-08-30 M 20-29 3 KOWALE OLECKIE 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY Kowale Oleckie 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 13km 0:50:52

19 DUDZIEC MARCIN M 18 1984 1984-10-05 M 30-39 7 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 13km 0:51:13

20 ZUBRYCKI ŁUKASZ M 19 1985 1965-09-29 M 30-39 8 WĘGORZEWO WINDSURFING WĘGORZEWO 13km 0:51:17

21 PRĄDZYŃSKI JAROSŁAW M 20 1978 1978-10-02 M 40-49 6 EŁK 13km 0:51:59

22 CISZEWSKI KAMIL M 21 1995 1979-03-18 M 20-29 4 SUWAŁKI SPORTOWE SUWAŁKI\ 13km 0:52:01

24 PASZKOWSKI HUBERT M 23 1974 1974-11-07 M 40-49 7 GOŁDAP 13km 0:52:54

25 ROŻEK GERARD M 24 1976 1976-06-25 M 40-49 8 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 13km 0:52:54

27 CIBOREK PATRYK M 26 1998 1998-04-11 M 20-29 5 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA Zawady Oleckie OLECKO BIEGA 13km 0:53:13

28 KLAUS WIESŁAW M 27 1971 1971-12-02 M 40-49 9 OLECKO Olecko 13km 0:53:25

29 JAROSZ WOJCIECH M 28 1975 1975-12-03 M 40-49 10 KĘTRZYN 13km 0:53:34

30 SOWA PIOTR M 29 1982 1982-05-10 M 30-39 11 KAL 13km 0:53:52

32 201 TOMCZYK PRZEMYSŁAW M 31 1998 1998-02-14 M 20-29 6 SEDRANKI OLECKO BIEGA Sedranki OLECKO BIEGA 13km 0:54:16

34 NESTOROWICZ MAREK M 33 1971 1971-09-25 M 40-49 11 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 13km 0:54:23

35 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 34 1981 1981-09-27 M 30-39 13 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 2 13km 0:54:43

36 DYNISZUK TOMASZ M 35 1978 1978-06-28 M 40-49 12 WĘGORZEWO 13km 0:54:44

37 MIRONOVA IRINA K 2 1975 1975-05-19 K 40-49 GUSIEW BIEGANIE I ZDROWIE BIEGANIE I ZDROWIE 13km 0:54:48

38 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ M 36 1976 1976-11-22 M 40-49 13 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO 13km 0:55:02

39 KARCZEWSKA JOANNA K 3 1976 1976-11-17 K 40-49 SUWAŁKI 13km 0:55:08

40 KONOPCZYŃSKI MARCIN M 37 1980 1980-08-13 M 30-39 14 LENARTY Lenarty 13km 0:55:08

42 GULBIERZ MAREK M 39 1961 1961-06-24 M 50-59 3 KOWALE OLECKIE 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY Kowale Oleckie 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 13km 0:55:17

43 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 40 1974 1974-11-10 M 40-49 14 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 2 13km 0:55:24

44 SOBORSKI GRZEGORZ M 41 1984 1984-03-21 M 30-39 15 WEGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO 13km 0:55:38

45 CHMIEL REMIGIUSZ M 42 1977 1977-04-28 M 40-49 15 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 13km 0:55:38

48 DAWIDOWSKI ROMAN M 45 1973 1973-03-27 M 40-49 16 STRADUNY SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 13km 0:55:55

50 POREDA TOMASZ M 47 1976 1976-06-02 M 40-49 17 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 13km 0:56:10

52 MILEWSKI RAFAŁ M 49 1989 1989-04-14 M 20-29 7 ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 13km 0:56:13

54 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 51 1974 1974-01-12 M 40-49 19 WĘGORZEWO ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 13km 0:56:34

55 KRYSIŃSKI JACEK M 52 1968 1968-12-22 M 50-59 5 EŁK 13km 0:56:37

57 GROŃSKI ROMAN M 54 1954 1954-02-12 M 60 i więcej1 GIŻYCKO MASTER 13km 0:56:59

58 DEPTUŁA PIOTR M 55 1973 1973-01-08 M 40-49 21 EŁK 13km 0:57:13

59 ŻABICKA MARTA K 4 1981 1981-10-21 K 30-39 1 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 13km 0:57:28

60 SZUMIŁO MICHAŁ M 56 1979 1979-09-27 M 30-39 19 EŁK LYSY 666 TEAM 13km 0:57:32

61 KULCZYŃSKI GRZEGORZ M 57 1973 1973-10-12 M 40-49 22 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 2 13km 0:57:42

62 DOMEL LECH M 58 1974 1974-11-02 M 40-49 23 SZCZECINKI Szczecinki 13km 0:57:46

65 SPYŁA DAROSŁAW M 61 1964 1964-01-16 M 50-59 6 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 13km 0:58:38

66 MODZELEWSKI PIOTR M 62 2002 2002-08-16 M 0-19 1 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 3 13km 0:58:39

67 SAKOWSKI MIŁOSZ M 63 2002 2002-02-19 M 0-19 2 EŁK 13km 0:58:40

68 KALICKI JAKUB HUBERT M 64 2000 2000-07-12 M 0-19 3 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO Olecko SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 13km 0:58:52

70 MARKIEWICZ MARCIN M 66 1979 1979-09-06 M 30-39 21 GOŁDAP DZIECI KUKURYDZY 13km 0:59:16

71 CHODARA ROMAN M 67 1954 1954-09-14 M 60 i więcej2 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 13km 0:59:32

72 WSZEBOROWSKI DARIUSZ M 68 1967 1967-03-08 M 50-59 7 EŁK 13km 0:59:35

73 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF M 69 1985 1985-08-05 M 30-39 22 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 13km 0:59:44

74 JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ M 70 2002 2002-05-09 M 0-19 4 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 13km 0:59:50

75 SUCHODOLSKA EDYTA K 5 1988 1988-02-20 K 30-39 2 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 13km 0:59:50

76 MIKIELSKI MAREK M 71 1960 1960-08-30 M 50-59 8 OLSZTYNEK RODZINA MIKIELSKICH RODZINA MIKIELSKICH 13km 1:00:02

77 MICHALAK NATALIA K 6 1994 1994-06-08 K 20-29 1 SZCZYTNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI 13km 1:00:06

79 HYJEK KAROL M 72 1983 1983-11-04 M 30-39 23 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 13km 1:00:14

80 JAKUBIEC ANGELIKA K 8 1998 1998-09-27 K 20-29 2 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 13km 1:00:23

82 SZLASZYŃSKA WIOLETA K 10 1990 1990-10-29 K 20-29 3 GOŁDAP 13km 1:00:58

83 SOBIESZUK ŁUKASZ M 73 1984 1984-03-19 M 30-39 24 OLECKO KRAV MAGA OLECKO Olecko 13km 1:01:04

84 KOSAKOWSKI JAROSŁAW M 74 1970 1970-03-28 M 40-49 26 OLECKO Olecko 13km 1:01:33

85 BARTOSEWICZ HENRYK M 75 1959 1959-12-05 M 50-59 9 OLECKO Olecko 13km 1:01:47

87 OLSZEWSKI TOMASZ M 77 1990 1990-07-17 M 20-29 8 OLECKO STONE HUNTERS OLECKO Olecko 13km 1:01:52]

88 SŁAWECKI JERZY M 78 1953 1953-10-05 M 60 i więcej3 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 13km 1:02:21

89 KOWNACKI TOMASZ M 79 1978 1978-12-13 M 40-49 27 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 3 13km 1:02:26

90 PIETRUCZUK ALICJA K 11 2000 2000-01-14 K 0-19 1 OLECKO OLECKO BIEGA Olecko OLECKO BIEGA 2 13km 1:02:31

91 REUT JAKUB M 80 2000 2000-10-22 M 0-19 6 OLECKO Olecko 13km 1:02:34

93 GAJDEK PRZEMYSŁAW M 82 1981 1981-11-21 M 30-39 25 EŁK BIEGAM BO LUBIĘ 13km 1:02:56

95 OBUCHOWSKA EMILIA K 12 1983 1983-06-12 K 30-39 3 GOŁDAP 13km 1:03:06

96 BRZEZIŃSKI TOMASZ M 84 1973 1973-08-25 M 40-49 28 GOŁDAP 13km 1:03:12

100 SIENKIEWICZ KAROL M 87 1983 1983-12-14 M 30-39 28 OLECKO JW 2098 Olecko 13km 1:03:45

Pełne wyniki

https://elektronicznezapisy.pl/download/b587t7w7h0e0m175n216d7d2i7d7e4g7/open.html

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn