Biegiem po Wichrowskich Lasach 2018 – Szymon Gwardjak i Marta Barcewicz

Fot. ilustracja

W sobotę (26 maja) odbyło się V Grand Prix Warmii - VII Biegiem po Wichrowskich Lasach (okolice Dobrego Miasta). Na starcie głównego dystansu (10 km) stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników. Najszybszy okazał się jeden z faworytów Szymon Gwardjak (Zorza Gdynia – Lidzbark Warmiński). Wśród pań też nie było niespodzianki. Pierwsza na metę wpadła Marta Barcewicz (Olsztyn)

W rywalizacji panów na drugim miejscu finiszował Krzysztof Brągiel (Olsztyn), a na trzecim Przemysław Flaga (Barczewo). Natomiast w klasyfikacji open pań za Barcewicz była Joanna Szlejna (Gdańsk) i Katarzyna Lipnicka (Ostróda).

W kategoriach zwyciężali: U16/19: Paula Sadowska (Lidzbark Warmiński) i Mikołaj Poliński (Radostowo), U20/29: Marta Barcewicz i Szymon Gwardjak, U30/39: Katarzyna Lipnicka i Krzysztof Brągiel, U40/49: Małgorzata Wasilewska (Lidzbark Warmiński) i Marek Olszewski (Lidzbark Warmiński), U50/59: Bożena Borowik (Dobre Miastgo) i Henryk Wójcik (Bartoszyce), U60/69: Halina Gulbicka (Dobre Miasto) i Jan Krasnoborski (Lidzbark Warmiński)

Najszybszymi zawodnikami z Dobrego Miasta zostali: Bożena Borowik i Rafał Nojman. W biegach młodzieżowych (13/15 lat) zwyciężyli: Maja Kraskowska i Grzegorz Mielczarek (oboje Dobre Miasto), w nordic walking triumfowali: Jakub Jasiulewicz (Dobre Miasto) i Alicja Bertel (Olsztyn).

Bieg główny (10 km)

1 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński LKS Zorza Gdynia 1993 M20-29 1 36:34 1

2 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB 1987 M30-39 1.3 36:44 2

3 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30-39 2 36:50 3

4 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1979 M30-39 3 37:05 4

5 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1976 M40-49 1 37:31 5

6 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1981 M30-39 4 38:44 6

7 5 Bożek Artur Bytom Klub Biegacza Cidry lotajom 1985 M30-39 5 38:59 7

8 Smoliński Rafał Przasnysz Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 1990 M20-29 2 39:33 8

9 Drożdż Mariusz Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40-49 2 39:59 9

10 Jabłonka Krystian Olsztyn URWIS BIEGA 1981 M30-39 6 40:40 10

11 Remuszko Maciej Wielbark Klub Biegających Leśników 1980 M30-39 7 40:31 11

12 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30-39 8 Najszybszy Dobromieszczanin M 1 40:44 12

13 Wójcik Marcin Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1987 M30-39 9 41:12 13

14 Wdowiak Wojciech Olsztyn Wdowiak@Friends 1973 M40-49 3 41:20 14

15 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 M30-39 10 41:22 15

16 Godlewski Daniel Olsztyn 1975 M40-49 4 42:00 16

17 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto Są Wolniejsi 1969 M40-49 5 Najszybszy Dobromieszczanin M 2 42:16 17

18 Barcewicz Marta Olsztyn SS Drużyna Wilka / sklepbiegacza.com 1996 K20-29 1 42:27 1

19 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1984 M30-39 11 Najszybszy Dobromieszczanin M 3 42:31 18

20 Leszczyński Piotr Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1977 M40-49 6 Najszybszy Dobromieszczanin M 4 42:37 19

21 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30-39 12 42:40 20

22 Gers Marcin Lidzbark Warmiński 1987 M30-39 13 43:02 21

23 Leszczyński Paweł Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1977 M40-49 7 Najszybszy Dobromieszczanin M 5 43:02 22

24 Osadnik Patryk Radzionków Klub Biegacza Cidry lotajom 1996 M20-29 3 43:09 23

25 Warcaba Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1972 M40-49 8 Najszybszy Dobromieszczanin M 6 43:15 24

26 Wójcik Henryk Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1965 M50-59 1 43:17 25

27 Alchimowicz Cezary Napraty OSiR Lidzbark Warmiński 1962 M50-59 2 43:33 26

28 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1975 M40-49 9 43:35 27

29 Zapolski Marcin Olsztyn 1979 M30-39 14 7 43:43 28

30 Abucewicz Waldemar Władysławowo 1959 M50-59 3 43:45 29

31 Kwiatkowski Adam Nadleśnictwo Jedwabno 1971 M40-49 10 Najszybszy Leśnik M 1 43:50 30

32 52 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1975 M40-49 11 43:59 31

33 Paszko Mieczysław Bartoszyce BGB Endorfiny 1969 M40-49 12 44:08 32

34 Bryl Mirosław Bartoszyce BGB Endorfiny 1977 M40-49 13 44:38 33

35 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1968 M50-59 4 45:00 34

36 Warcaba Jacek Lidzbark Warmiński 1989 M20-29 4 45:01 35

37 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński AKB Lidzbark Warmiński 1985 M30-39 15 45:06 36

38 Gajewski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1965 M50-59 5 Najszybszy Dobromieszczanin M 7 45:13 37

39 Opała Michał Dobre Miasto 1996 M20-29 5 Najszybszy Dobromieszczanin M 8 45:32 38

40 Jurkowski Bogusław Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1962 M50-59 6 Najszybszy Dobromieszczanin M 9 45:34 39

41 Sztejna Zdzisław Jedwabno 1961 M50-59 7 Najszybszy Leśnik M 2 45:41 40

42 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1969 M40-49 14 45:55 41

43 Poliński Dariusz Radostowo KS Neonet 1966 M50-59 8 46:03 42

44 Sztejna Joanna Gdańsk Alior Running Team 1990 K20-29 2 46:04 2

45 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30-39 1 46:08 3

46 Patalan Tomasz Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1989 M20-29 6 46:18 43

47 Pasternak Radosław Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30-39 16 46:25 44

48 Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński 1977 M40-49 15 47:01 45

49 Zawadzki Roman Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1976 M40-49 16 Najszybszy Dobromieszczanin M 10 47:17 46

50 Góralska Marta Olsztyn 1998 K20-29 3 47:20 4

51 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50-59 9 47:27 47

52 Kubicki Rafał Dywity 1972 M40-49 17 47:41 48

53 Wręczycki Mirosław Radzionków Klub Biegacza Cidry lotajom 1965 M50-59 10 47:45 49

54 Chilczuk Robert Jonkowo 1973 M40-49 18 4 48:16 50

55 Bosky Bogdan Olsztyn 1968 M50-59 11 48:15 51

56 Meller Joanna Dywity 1979 K30-39 2 49:27 5

57 Meller Wojciech Dywity 1978 M40-49 19 49:28 52

58 Drozdowski Konrad Dobre Miasto 1980 M30-39 17 Najszybszy Dobromieszczanin M 11 9 50:05 53

59 Żuk Artur Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 M30-39 18 50:36 54

60 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30-39 3 50:55 6

61 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30-39 4 51:01 7

62 Borowik Bożena Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1967 K50-59 1 Najszybszy Dobromieszczanin K 1 51:07 8

63 Groszyk Adrian Długosiodło Nadleśnictwo Jagiełek 1991 M20-29 7 Najszybszy Leśnik M 3 51:30 55

64 Szulc Grzegorz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1960 M50-59 12 Najszybszy Dobromieszczanin M 12 51:39 56

65 Porębski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1973 M40-49 20 Najszybszy Dobromieszczanin M 13 51:47 57

66 Krawczyk Jan Korsze Wybiegamy To! 1986 M30-39 19 51:55 58

67 Szałkowski Krystian Dobre Miasto Leśny Człapacz 1977 M40-49 21 Najszybszy Dobromieszczanin M 14 52:07 59

68 Siemiątkowski Tomasz Dobre Miasto 1986 M30-39 20 Najszybszy Dobromieszczanin M 15 52:18 60

69 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1974 K40-49 1 52:27 9

70 Gbur Michał Dobre Miasto 1967 M50-59 13 Najszybszy Dobromieszczanin M 16 52:33 61

71 Burcon Patryk Lubomino KS Neonet 1989 M20-29 8 53:00 62

72 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński LUKS KAROL KRASZEWO 1969 M40-49 22 53:07 63

73 Dziadul Piotr Gdańsk 1975 M40-49 23 53:30 64

74 Karczewska Alina Dobre Miasto Są Wolniejsi 1974 K40-49 2 Najszybszy Dobromieszczanin K 2 53:46 10

75 Najmowicz Marzena Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1982 K30-39 5 Najszybszy Dobromieszczanin K 3 53:51 11

76 Poliński Mikołaj Radostowo 2001 M16-19 1 53:52 65

77 3Krasnoborski Jan Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1955 M60 i starsi 1 53:57 66

78 Wiącek Grzegorz Olsztyn Nadleśnictwo Wichrowo 1987 M30-39 21 Najszybszy Leśnik M 4 54:04 567

79 Burcon Kamila Lubomino 1983 K30-39 6 54:03 12

80 Szczepańska Katarzyna Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1969 K40-49 3 54:09 13

81 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1973 M40-49 24 54:18 68

82 Łuński Zbigniew Mrągowo 1952 M60 i starsi 2 54:27 69

83 Piekart Kamil Dobre Miasto KS Neonet 1992 M20-29 9 Najszybszy Dobromieszczanin M 17 54:25 70

84 Komorowska Monika Ewa Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1974 K40-49 4 Najszybszy Dobromieszczanin K 4 55:03 14

85 Rękawiecki Robert Jarosław Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40-49 25 9 55:03 71

86 Zapolska Aleksandra Olsztyn Są Wolniejsi 1986 K30-39 7 55:49 15

87 Warcaba Renata Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1975 K40-49 5 Najszybszy Dobromieszczanin K 5 56:01 16

88 Sadowska Paula Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1999 K16-19 1 56:37 17

89 Zdzioch Paweł Przasnysz 1977 M40-49 26 Najszybszy Leśnik M 5 56:37 72

90 Bajc Marzena Lidzbark -Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1972 K40-49 6 5 56:52 18

91 Remuszko Karolina Wielbark 1980 K30-39 8 Najszybszy Leśnik K 1 56:48 19

92 Masłowska Anna Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1981 K30-39 9 Najszybszy Dobromieszczanin K 6 57:25 20

93 Orłowski Jasrosław Dobre Miasto KS Neonet 1985 M30-39 22 Najszybszy Dobromieszczanin M 18 57:37 73

94 Sienkiewicz Artur Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1978 M40-49 27 Najszybszy Dobromieszczanin M 19 57:49 74

95 Grablewska Małgorzata Dobre Miasto 1973 K40-49 7 Najszybszy Dobromieszczanin K 7 58:20 21

96 Szałkowski Mariusz Olsztyn Bobry Z Kobry 1975 M40-49 28 58:24 75

97 Dudko Roman Dywity 1949 M60 i starsi 3 58:30 76

98 Korniluk Natalia Dobre Miasto 1988 K30-39 10 Najszybszy Dobromieszczanin K 8 58:38 22

99 Stankiewicz Dorota Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 K40-49 8 01:00:00 23

100 Czuba Urszula Warszawa 1975 K40-49 9 01:00:06 24

101 Szymków Dorota Olsztyn 1989 K20-29 4 01:00:12 25

102 Karczewska-Kos Katarzyna Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1970 K40-49 10 Najszybszy Dobromieszczanin K 9 01:00:37 26

103 Nałęcz-Powideł Dorota Lidzbark Warminski AKB Lidzbark Warmiński 1970 K40-49 11 01:00:49 27

104 Bosky Ewa Olsztyn 1967 K50-59 2 01:01:18 28

105 Karwat Barbara Radzionków Klub Biegacza Cidry lotajom 1977 K40-49 12 01:04:28 29

106 Gulbicka Halina Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1957 K60 i starsze 1 Najszybszy Dobromieszczanin K 10 01:07:03 30

107 Haładaj Tomasz Olsztynek 1978 M40-49 29 Najszybszy Leśnik M 6 01:09:07 77

108 Jurczyk Beata Radzionków Klub Biegacza Cidry lotajom 1984 K30-39 11 01:10:15 31

109 Szeremeta Grzegorz Radzionków Klub Biegacza Cidry lotajom 1976 M40-49 30 01:10:25 78

110 Małachowska Bernadeta J. Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 K30-39 12 01:12:01 32

111 Łuńska Regina Mrągowo 1956 K60 i starsze 2 01:11:56 33

112 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński 1980 K30-39 13 01:12:01 34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn