IX Kwidzyński Bieg Papiernika 2018 – W pogoni za Kenijczykami

Fot. golden line (ilustracja)

W sobotnim (26 maja) IX Kwidzyńskim Biegu Papiernika wystartowało ponad 2 tysiące osób, a udział reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego był bardzo znaczący. To był największy sukces, choć warto podkreślić zwycięstwa w swoich kategoriach wiekowych: Alicji Misiak (Susz) i Barbary Bączek-Motała. Obie panie znalazły sie też w dziesiątce klasyfikacji open.

Wśród panów konkurencja była bardzo mocna. Dominowali reprezentanci Kenii i w tej sytuacji 15 miejsce Denisa Guzowskiego ze Szczytna jest godne podkreślenia. W czołowej setce znalazło się 15 biegaczy z Warmii i Mazur. Staraliśmy się „wyłowić”: naszych reprezentantów z czołowej pięćsetki.

Wyniki

1 ROP Abel kibet Eldoret KEN Benedek-team 86M30/1 M / 1 00:30:34

2 CHERUTICH Nelson kipkogei Eldoret KEN Benedek-team 93M20/1 M / 2 00:30:47

3 ELASRI Abderrahim Maroka MAR Morocco 82M30/2 M / 3 00:31:03

4 ROTICH Mark kipchumba Eldoret KEN Benedek-team 84M30/3 M / 4 00:31:10

5 KIBIRE Moses kipruto Eldoret KEN Benedek-team 81M30/4 M / 5 00:31:23

6 ROGIEWICZ Andrzej Sztum POL Nest Bank 93M20/2 M / 6 00:32:51

7 ŁAWICKI Łukasz Gdynia POL 87M30/5 M / 7 00:33:28

8 KOSIECKI Maciej Liniewo POL Kp Psp Kościerzyna 83M30/6 M / 8 00:34:13

9 JOWAŃSKI Patryk Tczew Reebok Run Crew Tczew / Press 96M20/3 M / 9 00:34:40

10 SZREMSKI Marek Dębnica POL Km Psp Jrg Nr 2 Słupsk 70M40/1 M / 10 00:35:15

.........................

15 GUZOWSKI Denis Szczytno POL Prawie Jak Hermes 95M20/4 M / 15 00:36:36

39 TRĘBACZ Michał Elbląg POL Flsmidth Maag Gear 79M30/18 M / 36 00:38:47

40 KALITA Krystian Olsztyn POL 86M30/19 M / 37 00:38:41

41 KOŁAKOWSKI Rafał Działdowo POL Rozbiegane Działdowo 77M40/9 M / 38 00:38:53

48 SZCZECINA Rafał Iława POL Iława Biega 78M40/11 M / 45 00:39:09

50 ADAMUSIAK Sławomir Iława POL Iława Biega 76M40/12 M / 47 00:39:07

66 KALIŚ Karol Susz POL Pułk Wsparcia Dowodzenia Dwd Pw 90M20/13 M / 63 00:40:04

73 WÓJCIK Paweł Bartoszyce POL Kp Psp Wejherowo 91M20/14 M / 69 00:40:19

84 SZUL Daniel Susz POL Uks Trs Susz 82M30/38 M / 79 00:40:40

86 GUTMAŃSKI Mariusz Olsztyn POL Team Kopeć 96M20/16 M / 81 00:40:43

89 BĄCZEK-MOTAŁA Barbara Ilawa POL Amex Bączek Iława 72K40/1 K / 6 00:40:45

90 DALKIEWICZ Dariusz Susz POL Rozbiegany Susz 73M40/22 M / 84 00:40:47

97 MINKIEWICZ Wojciech Elbląg POL Mjazzga 74M40/24 M / 91 00:41:00

99 ORŁOWSKI Tomasz Morąg POL Finisz Morąg 86M30/42 M / 93 00:41:05

100 SULIŃSKI Darek Susz POL Rozbiegany Susz 81M30/43 M / 94 00:41:05

103 WIŚNIEWSKI Rafał Iława POL Iława Biega 84M30/44 M / 97 00:41:06

104 PIOTROWICZ Tomasz Kurzetnik POL Kurzętnik Biega 76M40/26 M / 98 00:41:07

113 WARCABA Waldemar Ostróda POL Onemanclub 69M40/29 M / 106 00:41:19

114 KOŁECKI Michał Iława POL Rozbiegany Susz 95M20/19 M / 107 00:41:20

115 KIERNOZEK Tomasz Szczytno POL - 84M30/50 M / 108 00:41:21

120 GĄSIOR Piotr Susz POL Rozbiegany Susz 84M30/53 M / 113 00:41:32

159 KLIMOWSKI Przemysław Elbląg POL Ge Power Team 77M40/44 M / 148 00:42:40

163 ZAKĘS Marcin Elbląg POL 79M30/67 M / 152 00:42:50

176 LOMPERT Andrzej Elbląg POL 77M40/50 M / 165 00:43:09

190 MIKOWSKI Mariusz Elbląg POL 81M30/81 M / 178 00:43:27

196 ZAJĄCZKOWSKI Artur Działdowo POL Rozbiegane Działdowo 78M40/58 M / 184 00:43:34

210 SAINKOWSKI Sławomir Morąg POL 77M40/67 M / 198 00:43:53

221 MICHALSKI Dominik Działdowo POL 95M20/32 M / 209 00:44:07

223 MOŻEJKO Marek Morąg POL Finisz Morąg 74M40/71 M / 211 00:44:11

232 JURKIEWICZ Hubert Susz POL Rozbiegany Susz 02M16/5 M / 220 00:44:22

238 LEŚNIAK Daniel Elbląg POL 76M40/79 M / 226 00:44:26

243 1KAPTEINA Robert Gronowo Górne POL 73M40/80 M / 231 00:44:29

250 KACZYŃSKI Kamil Morąg POL Finisz Morąg 77M40/82 M / 238 00:44:37

269 DZIEDZIEWICZ Sebastian Elbląg POL 95M20/37 M / 255 00:44:47

276 KLEIN Marcin Nowe Miasto POL Kurzętnik Biega 83M30/111 M / 00:44:53

284 KUBACH Bartosz Iława 88M30/116 M / 00:45:00

293 TONSKI Jacek Elbląg POL 65M50/9 M / 277 00:45:10

298 WOJCIECHOWSKI Robert Elblag POL Flsmidth Maag Gear 72M40/99 M / 282 00:45:13

305 TARANOWSKI Sebastian Iława 81M30/120 M / 00:45:22

318 ĆWIKLIŃSKI Tomasz Elbląg 80M30/126 M / 00:45:29

330 DEPUTAT Joanna Elbląg POL 76K40/4 K / 19 00:45:39

333 OLSZEWSKI Mirosław Olsztyn 83M30/133 M / 00:45:41

353 1156 JURKIEWICZ Sławomir Susz Rozbiegany Susz 80M30/140 M / 00:45:56

356 1897 MALONEK Karol Działdowo 82M30/142 M / 00:46:01

360ZALEWSKI Daniel Susz POL Tri Negu 97M20/48 M / 337 00:46:04

364 KRZEMIENIEWSKI Marek Marzęcice POL 76M40/115 M / 00:46:06

378 CENDROWSKI Jakub Susz POL Rozbiegany Susz 00M18/11 M / 354 00:46:12

396 BRZEZIŃSKI Paweł Elbląg Brzooza Team 78M40/128 M / 00:46:28

401 UKLEJA Miłosz Lubawa 85M30/156 M / 00:46:35

403 MROZIŃSKI Dariusz Działdowo POL Rozbiegane Działdowo 75M40/130 M / 00:46:37

423 3554 ZARAŚ Daria Kwidzyn/ Iława POL 99K18/1 K / 28 po/86 00:46:59

439 162 BENDYK Elżbieta Elbląg POL 67K50/4 K / 30 00:47:12

446 2499 PRZEBIEG Mariusz Elbląg 70M40/138 M / 00:47:16

455 GĄSIOR Krystian Susz POL Rozbiegany Susz 96M20/61 M / 425 00:47:22

456 APANOWICZ Radosław Elbląg POL Kmp Elbląg 77M40/142 M / 00:47:22

463 KRASOWSKI Janusz Elbląg POL Sp 11 Elbląg 66M50/23 M / 433 00:47:27

468 ŁASTOWSKI Daniel Elbląg 72M40/145 M / 00:47:29

479 KŁODAWSKI Marek Bratian 78M40/148 M / 00:47:35

485 WRÓBLEWSKI Gracjan Iława 84M30/181 M / 00:47:38

492 1777 LINKNER Łukasz Iława 84M30/184 M / 00:47:42

Pełne wyniki

http://wyniki.datasport.pl/results2519/wyniki/01_OPEN.pdf

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn