RESO Suwałki 10,5 – Marcin Getek jedenasty, w setce naszych bez liku

Fot. Marcin Getek facebook

W sobotę (2 czerwca) odbył się w SuwałkachBieg Reso na dystanse 10,5 km. Wystartowało ponad 400 uczestników, w tym duża grupa warmińsko-mazurska głównie ze wschodnich miejscowości województwa. W czołówce naleźli się przede wszystkim zawodnicy zagraniczni, dlatego 11 miejsce w open Marcina Getka (Ełk) trzeba przyjąć z dużym uznaniem. W pierwszej setce znalazło się w sumie 23 reprezentantów Warmii i Mazur.

Romuald Groński z Giżycka wygrała kategorię M70, Renata Połubok (Ełk) była druga w kat. K40, podobnie jak Tadeusz Chmielewski (Wydminy) w M70.

Wyniki

1 CHERUTICH Nelson kipkogei Eldoret KEN Benedek-team 93M20/1 M / 1 00:32:11

2 KIMAIYO Hillary kiptum maiyo Eldoret KEN Benedek-team 94M20/2 M / 2 00:32:14

3 ROSZKO Damian Białystok POL Ks Podlasie Białystok 91M20/3 M / 3 00:32:17

4 RYBAK Sergii Vinnitsa UKR Lkb Rudnik 86M30/1 M / 4 00:32:21

5 DOBROWOLSKI Emil Chotomów Lłks Prefbet Śniadowo Łomża / 86M30/2 M / 5 00:32:25

6 ELASRI Abderrahim Benslimane MAR 82M30/3 M / 6 00:32:25

.........................

11 GETEK Marcin Ełk POL Serduszko Team Ełk 82M30/5 M / 11 00:36:58

34 ZUBRYCKI Lukasz Węgorzewo POL Windsurfing Wegorzewo 85M30/9 M / 24 00:41:47

37 BIELSKI Tomasz Gołdap POL Straż Graniczna Gołdap 73M40/5 M / 27 00:42:32

39 JAKACKI Sylwester Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 84M30/11 M / 29 00:42:39

58 ROŻEK Gerard Olecko POL Olecko Biega 76M40/13 M / 46 00:44:23

61 PŁONOWSKI Maciej Olsztyn POL 89M20/16 M / 49 00:44:30

69 DAWIDOWSKI Roman Straduny POL Serduszko Team Ełk 73M40/17 M / 57 00:45:07

70 BIELENICA Beata Wydminy POL Bbl Wydminy 82K30/7 K / 13 00:45:10

71 CIERESZKO Mateusz Białystok POL Kalenji By Decathlon 94M20/18 M / 58 00:45:13

72 SOBORSKI Grzegorz Węgorzewo POL 11 Mazurski Pułk Artylerii 84M30/22 M / 59 00:45:16

73 GRONSKI Roman Giżycko POL .masters Giżycko.. 54M60/1 M / 60 00:45:28

74 CIBOROWSKI Sebastian Pisz POL Seba-sport Pisz 70M40/18 M / 61 00:45:33

77 NOWAK Jerzy Bartoszyce POL Bgb Endorfiny 64M50/4 M / 64 00:45:36

78 ŁUNIO Piotr Bartoszyce POL Dawaj Tati 75M40/19 M / 65 00:45:37

79 SAWICKI Adam Prostki POL 71M40/20 M / 66 00:45:41

80 ANDRUKAJTIS Arkadiusz Węgorzewo POL 11 Mazurski Pułk Artylerii 76M40/21 M / 67 00:45:50

81 JABŁOŃSKI Marcin Żytkiejmy POL Płomyk-żytkiejmy 95M20/20 M / 68 00:45:54

86 POŁUBOK Renata Ełk POL .kopeć Team.. 77K40/2 K / 14 00:46:13

87 MILEWSKI Rafał Orzysz POL 15 Mazurski Batalion Saperów/15gbz 89M20/21 M / 73 00:46:14

88 TRUSZCZYŃSKI Grzegorz Olecko POL Olecko Biega 74M40/23 M / 74 00:46:23

89 WARDOWSKI Sebastian Olsztyn POL Sąsiedzi Z Barcza 79M30/26 M / 75 00:46:26

96 SUCHODOLSKI Paweł Olecko POL Olecko Biega 81M30/29 M / 82 00:46:46

98 GIBUŁA Daniel Giżycko POL Es-system Wilkasy 77M40/26 M / 84 00:46:49

101SPYŁA Darosław Ełk POL Serduszko Team Ełk 64M50/6 M / 87 00:46:50

105 GRYŻEWSKI Maciej Ełk POL 72M40/27 M / 91 00:47:26

115 PIPIRO Piotr Ełk POL Osp Jrw Szeligi 90M20/30 M / 100 00:47:56

118 ZAPILAJ Daniel Ełk POL 93M20/31 M / 103 00:48:15

127 SUCHODOLSKA Edyta Olecko POL Olecko Biega 88K30/9 K / 18 00:48:52

132 WALAS Karol Ełk POL 83M30/37 M / 114 00:49:11

133 JANUSZKIEWICZ Miłosz Gołdap POL La Osir Gołdap 02M20/36 M / 115 00:49:15

136 CIBOROWSKA Aneta Pisz POL Seba-sport Pisz 77K40/4 K / 20 00:49:26

139 WSZEBOROWSKI Dariusz Ełk POL 67M50/7 M / 119 00:49:30

143 OLSZEWSKI Tomasz Olecko POL Stone Hunters Olecko 90M20/37 M / 121 00:49:42

146 KRAWCZUK Wiesław Wydminy POL Bbl Wydminy 68M50/8 M / 124 00:49:45

154 KOWNACKI Tomasz Olecko POL Olecko Biega 78M40/38 M / 131 00:50:28

158 DRAŻBA Filip Olecko POL Olecko Biega 02M20/41 M / 134 00:50:40

161 LASKA Karol Giżycko POL 01M20/42 M / 136 00:50:57

164 JAKUBIEC Angelika Ełk POL Mks Juvenia Białystok 98K20/8 K / 27 00:51:10

168 KISIELEWSKI Andrzej Żytkiejmy POL Płomyk-żytkiejmy 73M40/40 M / 141 00:51:23

169 DYNISZUK Martyna Gołdap POL 93K20/9 K / 28 00:51:29

171 ZANIEWSKI Karol Olecko POL Biegam, Bo Chcę Być Trzeźwy 81M30/47 M / 143 00:51:32

181 ANDRUSZKIEWICZ Szymon Giżycko POL 78M40/43 M / 152 00:51:46

182 SOWA Iwona Gołdap POL 84K30/12 K / 30 00:51:46

189 GRUDZIŃSKI Tomasz Gołdap POL Łowcy Przygód Gołdap 70M40/46 M / 158 00:52:16

190 IEDORCZYK Anna Ełk POL 88K30/14 K / 32 00:52:18

206 WARYKOWSKI Stanisław Olecko POL Olecko Biega 62M50/11 M / 171 00:53:18

209 CHILIŃSKA Agnieszka Pisz POL Seba-sport Pisz 73K40/9 K / 37 00:53:29

212 TRUCHAN Wiesław Żytkiejmy POL Płomyk-żytkiejmy 58M60/4 M / 174 00:53:37

232 PRZEMIELEWSKA Ewa Kowale Oleckie POL Olecko Biega 85K30/18 K / 40 00:55:09

244 PAŁDYNA Leszek Wydminy POL Bbl Wydminy 62M50/17 M / 199 00:55:48

255 NAGOLSKA Monika Ełk POL 80K30/23 K / 47 00:56:30

265 GRZEŚKOWICZ Dorota Wydminy POL Bbl Wydminy 70K40/10 K / 48 00:56:52

266 SAMBORSKI Waldemar Wydminy POL Bbl Wydminy 58M60/7 M / 218 00:57:06

268 NOWAK Aleksandra Wydminy POL 85K30/25 K / 50 00:57:08

272 ROCZEŃ Grzegorz Gołdap POL Łowcy Przygód Gołdap 78M40/63 M / 221 00:57:21

277 ANDRYSZCZYK Rafał Kowale Oleckie POL 86M30/71 M / 224 00:57:46

280 ZAPLEJEWICZ Marta Kowale Oleckie POL Olecko Biega 88K30/26 K / 55 00:58:02

289 NIEDŹWIECKI Tomasz Giżycko POL Gavra Giżycko 77M40/68 M / 234 00:58:26

291 OMILIAN Przemek Olecko POL Olecko Biega 79M30/75 M / 236 00:58:37

295 CIBOREK Patryk Kowale Oleckie POL Olecko Biega 98M20/61 M / 238 00:58:50

308 LIS Agnieszka Giżycko POL 86K30/29 K / 64 00:59:36

314 NAWROCKI Sławomir Gołdap POL 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 64M50/24 M / 249 00:59:45

323 FIEDORCZYK Janusz Ełk POL Maratonka Grajewo 57M60/8 M / 256 01:00:02

324 WASILEWSKI Kamil Giżycko POL 83M30/82 M / 257 01:00:05

329 MISZCZAK Filip Wielczki POL Krav Maga Suwalki 00M20/66 M / 262 01:00:47

338 MUSTER-DRAŻBA Ewa Olecko POL Olecko Biega 73K40/17 K / 72 01:01:22

339 JEGLIŃSKI Wojciech Olecko POL Olecko Biega 72M40/75 M / 267 01:01:22

353 HETMAN Wojciech Giżycko POL 79M30/91 M / 274 01:01:59

361 MIKA-JANKOWSKA Dorota Wydminy POL Bbl Wydminy 60K50/4 K / 83 01:02:25

369 KONOPKO Anna Wydminy POL Bbl Wydminy 76K40/20 K / 88 01:03:06

385 KROPIWNICKI Michał Olecko POL Krav Maga Suwalki 88M30/97 M / 289 01:05:09

387 KUNDA Artur Ełk POL 80M30/98 M / 290 01:05:19

404 TRUCHAN Marek Olecko POL Olecko Biega 66M50/28 M / 298 01:07:13

406 CHMIELEWSKI Tadeusz Wydminy POL Bbl Wydminy 47M70/2 M / 299 01:07:59

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn