V Bieg Uniwersytecki Olsztyn 2018 (FOTO) – W szybkim tempie odkrywali kortowskie tajemnice

Fot. V Bieg Uniwersytecki facebook

W sobotę (9 czerwca) na terenach miasteczka akademickiego w Kortowie odbył się V Bieg Uniwersytecki. W tym roku na starcie stanęło ponad 260 uczestników, głównie olsztynian oraz studentów i pracowników Uczelni. Organizatorzy mając to na uwadze stworzyli specjalne kategorie. Upał doskwierał, ale wszyscy ambitnie przemierzali kortowską trasę, odkrywając tym samym nowe miejsca.

Wygrał jeden z faworytów Wojciech Kopeć (Olsztynek) przed Pawłem Pszczółkowskim (Olsztyn) i Konradem Nosarzewskim (Stupsk), Wsród pań na podium same olsztynianki: Magdalena Trzeciak, Mariola Sudzińska i Marta Stańczuk. W kategoriach wiekowych zwyciężyli: U16/19: Małgorzata Trzeciak i Konrad Nosarzewski. U30/39: Marta Stańczuk i Wojciech Kopeć, U40/49: Mariola Sudzińska i Bogumil Krupiński (Olsztyn), U50/59: Anna Goździejewska (Olsztyn) i Zbigniew Bartkowski (Działdowo) U60+ Anna Andruszkiewicz i Leon Mederski (Działdowo). Najszybszymi studentami byli: Magdalena Trzeciak i Dariusz Regina (Olsztyn), a najlepszymi pracownikami UWM: Anna Goździejewska i Bogumił Krupiński.

Wyniki open

1 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M30-39 1 33:54 1

2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30-39 2 34:02 2

3 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening 1991 M16-29 1 35:30 3

4 Kowalski Karol Dobrocin Team Kopeć 1994 M16-29 2 36:01 4

5 Kujawa Wiktor Olsztyn AZS UWM Olszyn 1993 M16-29 3 36:55 5

6 Szwaj Łukasz Olsztyn 1983 M30-39 3 37:16 6

7 Bartkowski Zbigniew Działdowo 1964 M50-59 1 37:38 7

8 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30-39 4 37:48 8

9 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB 1987 M30-39 5 38:15 9

10 Reginia Dariusz Mrągowo AZS UWM Olsztyn 1995 M16-29 4 Najlepszy student UWM Mężczyźni 1 38:20 10

11 Krupiński Bogumił Olsztyn 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT/ Wydział Humanistyczny UWM 1973 M40-49 1Najlepszy pracownik UWM Mężczyźni 1 38:52 11

12 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1995 K16-29 1 Najlepszy student UWM Kobiety 1 39:01 1

13 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1970 M40-49 2 Najlepszy student UWM Mężczyźni 2 39:13 12

14 Kuciejczyk Henryk Szydłowo Tempo Mława 1959 M50-59 2 39:19 13

15 Żak Mariusz Radom Warmińsko-Mazurskie Dziki 1995 M16-29 5 39:31 14

16 Sudzińska Mariola Olsztyn 1976 K40-49 1 39:47 2

17 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M40-49 3 40:31 15

18 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 M40-49 4 Najlepszy pracownik UWM Mężczyźni 2 40:41 16

19 Dąbkowski Roman Świętajno 1982 M30-39 6 40:48 17

20Jeziorski Mateusz Łukta 1991 M16-29 6 40:49 18

21 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 M30-39 7 41:09 19

22 Najdzion Robert Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1976 M40-49 5 41:14 20

23 Jabłonka Krystian Olsztyn URWIS BIEGA 1981 M30-39 8 41:16 21

24 Sztybór Marcin Uniszki Zawadzkie Pszczółkowski Team 1993 M16-29 7 Najlepszy student UWM Mężczyźni 3 41:22 22

25 Pieczarka Dariusz Olsztyn Kuropatwa Team 1972 M40-49 6 41:33 23

26 Nawojczyk Przemyslaw Olsztyn AKM Olsztyn/ sklepbiegowy.com 1981 M30-39 9 42:02 24

27 Dudziec Marcin Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1984 M30-39 10 42:13 25

28 Sygut Eliasz Iłża Warmińsko-Mazurskie Dziki 1994 M16-29 8 42:28 26

29 Misiewicz Jacek Olsztyn 1968 M50-59 3 42:43 27

30 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40-49 7 42:45 28

31 Wdowiak Wojciech Olsztyn Wdowiak@Friends 1973 M40-49 8 43:05 29

32 Zieja Andrzej Olsztyn Skazani na sukces 1979 M30-39 11 43:09 30

33 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M16-29 9 43:17 31

34 Rynko Paweł Olsztyn 1980 M30-39 12 04:20 43:19 32

35 Rogoziński Tomasz Lubicz Górny 1978 M40-49 9 43:37 33

36 Mederski Leon Działdowo 1956 M60 i starsi 1 43:37 34

37 Szewczyk Rafał Olsztyn 1974 M40-49 10 43:58 35

38 177 Żyjewski Krzysztof Olsztyn Wydział Matematyki i Informatyki UWM 1984 M30-39 13 Najlepszy pracownik UWM Mężczyźni 3 43:58 36

39 Kaliszewski Tomasz Brodnica Stowarzyszenie Sokoły Wędrowne 1993 M16-29 10 44:08 37

40 Milan Grzegorz Olsztyn 1992 M16-29 11 49 43:55 38

41 Szynkowski Mirosław Kętrzyn 1958 M60 i starsi 2 44:16 39

42 Wolff Marcin Olsztyn Wdowiak@Friends 1969 M40-49 11 44:14 40

43 Pascual Aron Vega Ayllai Olsztyn 1996 M16-29 12 44:27 41

44 Dębowski Marcin Olsztyn IKS Atak Elbląg 1976 M40-49 12 Najlepszy pracownik UWM Mężczyźni 4 44:45 42

45 Żebrowski Jacek Kierzliny 1984 M30-39 14 44:51 43

46 Kuciński Michał Raszujka Trudne Sprawy 1991 M16-29 13 44:56 44

47 Mounier Frederic Olsztyn 1972 M40-49 13 45:03 45

48 Zieliński Tomasz Olsztyn MTZ BHP 1976 M40-49 14 45:21 46

49 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 K30-39 1 45:30 3

50 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M50-59 4 45:31 47

51 Szydlik Kamil Olsztyn www.strefaprzygody.pl 1985 M30-39 15 45:30 48

52 Dobrzyński Henryk Gdańsk 1962 M50-59 5 45:45 49

53 Wawrzyn Tomasz Olsztyn Biegam bo lubię 1977 M40-49 15 45:37 50

54 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1969 M40-49 16 45:47 51

55 Zając Bartosz Kierzliny BSB Barczewo Biega 1989 M16-29 14 45:47 52

56 Kurmin Pawel Olsztyn Team Kopeć 1987 M30-39 16 45:59 53

57 Kozłowski Piotr Olsztyn Father on the run 1982 M30-39 17 46:03 54

58 23 Strauss Darek Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M40-49 17 46:06 55

59 Fedejko Mirosław Olsztyn Skazani na sukces 1983 M30-39 18 46:21 56

60 Dąbrowski Marcin Olsztyn AKM Olsztyn 1977 M40-49 18 Najlepszy pracownik UWM Mężczyźni 5 46:38 57

61 Olszewski Mirosław Olsztyn 1983 M30-39 19 46:32 58

62 Tłoczkowski Adam Chorzele 1973 M40-49 19 46:40 59

63 Dadasiewicz Andrzej Olsztyn 1976 M40-49 20 46:40 60

64 Danilczuk Grzegorz Olsztyn 2002 M16-29 15 46:48 61

65 Mitręga Daria Olsztyn 1990 K16-29 2 46:49 4

66 Kowalski Krzysztof Kieźliny Gazwerke 1983 M30-39 20 46:57 62

67 Kowalski Grzegorz Olsztyn GregoRun 1974 M40-49 21 47:08 63

68 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30-39 21 47:13 64

69 Fabisiak Marek Olsztyn Skazani na sukces 1975 M40-49 22 47:15 65

70 106 Poliński Dariusz Radostowo Elektryk Team UWM 1966 M50-59 6Najlepszy pracownik UWM Mężczyźni 6 47:40 66

71 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50-59 7 47:39 67

72 Goździejewska Anna Tomaszkowo Wydział Nauk o Środowisku UWM 1967 K50-59 1 Najlepszy pracownik UWM Kobiety 1 47:43 5

73 Kotowski Marek Olsztyn 1983 M30-39 22 47:48 68

74 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie LKS Zantyr Sztum 1964 M50-59 8 48:01 69

75 Hartlinski Grzegorz Jaroty 1984 M30-39 23 48:01 70

76 Hermann Tomasz Olsztyn BHP THN 1978 M40-49 23 48:05 71

77 Borowicz-Skoneczny Sebastian Olsztyn Wydział Lekarski 1994 M16-29 16 Najlepszy student UWM Mężczyźni 4 48:10 72

78 Achramowicz Adam Olsztyn 1972 M40-49 24 48:16 73

79 Wyczałkowski Robert Dobrzyń Nad Wisłą Lecimy Tutej 1992 M16-29 17 Najlepszy student UWM Mężczyźni 5 48:10 74

80 Bakun Damian Olsztyn 1986 M30-39 24 48:22 75

81 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 M40-49 25 48:17 76

82 Szleszyński Andrzej Olsztyn 1969 M40-49 26 48:15 77

83 Godzieba Marek Barczewo 1979 M30-39 25 48:13 78

84 Zagroba Rafał Olsztyn Uzerbejdżan 1980 M30-39 26 48:29 79

85 Ingielewicz Magda Braniewo Braniewianki 1986 K30-39 2 48:40 6

86 Tanajewski Adam Olsztyn 1966 M50-59 9 48:39 80

87 Wasilewski Piotr Olsztyn 1968 M50-59 10 48:51 81

88 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn, AKM Olimp 1962 K50-59 2 Najlepszy pracownik UWM Kobiety 2 48:56 7

89 Patalan Tomasz Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1989 M16-29 18 48:44 82

90 Roszyński Paweł Ostróda Pszczółkowski Team 1983 M30-39 27 49:09 83

91 Białecki Sebastian Barczewo BSB Barczewo Biega 1979 M30-39 28 49:07 84

92 Tkaczuk Mateusz Olsztyn AZS Ludwichowski 2002 M16-29 19 49:16 85

93 Jankowska Barbara Olsztyn 1994 K16-29 3 49:16 8

94 Likszo Paweł Olsztyn 1988 M30-39 29 49:11 86

95 Kozłowski Jakub Olsztyn 2000 M16-29 20 49:06 87

96 Szut Jarosław Olsztyn 1975 M40-49 27 49:23 88

97 Butkiewicz Oskar Orneta Lecimy Tutej 1994 M16-29 21 Najlepszy student UWM Mężczyźni 6 49:31 89

98 Bosky Bogdan Olsztyn 1968 M50-59 11 49:27 90

99 Jachimowicz Dorota Jeziorany 1978 K40-49 2 49:45 9

100 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50-59 12 49:24 91

Pełne wyniki

Open

Kobiety

1 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1995 K16-29 Najlepszy student UWM Kobiety 39:01

2 Sudzińska Mariola Olsztyn 1976 K40-49 39:47

3 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 K30-39 45:30

4 Mitręga Daria Olsztyn 1990 K16-29 46:49

5 Goździejewska Anna Tomaszkowo Wydział Nauk o Środowisku UWM 1967 K50-59 Najlepszy pracownik UWM Kobiety 47:43

6 Ingielewicz Magda Braniewo Braniewianki 1986 K30-39 48:40

7 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn, AKM Olimp 1962 K50-59 Najlepszy pracownik UWM Kobiety 48:56

8 Jankowska Barbara Olsztyn 1994 K16-29 49:16

9 Jachimowicz Dorota Jeziorany 1978 K40-49 49:45

10 Meller Joanna Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1979 K30-39 49:52

11 Makowska Małgorzata Olsztyn Są Wolniejsi 1985 K30-39 Najlepszy pracownik UWM Kobiety 50:12

12 Kędzia Milena Olsztyn 1997 K16-29 Najlepszy student UWM Kobiety 51:00

13 Jankowska Emilia Olsztyn 1986 K30-39 51:14

14 Garbowska Aniela Braniewo 2001 K16-29 51:32

15 Mielczarek Alicja Nidzica Nidzica Biega 1978 K40-49 51:56

16 Osowiecka Martyna Olsztyn 1996 K16-29 Najlepszy student UWM Kobiety 53:21

17 Chełchowska Ewa Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1992 K16-29 54:14

18 Polak Michalina Opole Wydział Medycyny Weterynaryjnej 1995 K16-29 Najlepszy student UWM Kobiety 55:10

19 Nogalska Agnieszka Warszawa Nana nana nutki nutki 1989 K16-29 55:05

20 Baryła Malgorzata Olsztyn Pszczółkowski Team 1993 K16-29 Najlepszy student UWM Kobiety 55:26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn