III Bieg z Butelką Mleka Piątnica 2018 – W półmaratonie Guzowski, na dychę Dyniczuk, na piątkę Kurpiewska

Fot. Gmina Piątnica facebook

W Piątnicy odbył się w niedzielę (10 czerwca) Festiwal Biegowy, w którym organizatorzy zaproponowali uczestnikom trzy dystanse: półmaraton, 10 km i 5 km. Na każdym mieliśmy warmińsko-mazurskie akcenty. Na najdłuższym Denis Guzowski (Szczytno) zajął 5 miejsce w open i 2 w kat. 0/24. Na 12 pozycji finiszował Tomasz Kernozek (Szczytno) – 3 w kat. 30/34. Drugie miejsce w kat. 35/39 zajęła Iwona Soliwoda (Szczytno).

W pozostałych biegach obowiązywała tylko formuła open. Na 10 km czwarty był Tomasz Dyniczuk (Węgorzewo), a na 5 km druga Dorota Kurpiewska (Pisz)

Wyniki

Półmaraton

1 DRĘŻEK PATRYK M 1 M 0-24 1 GIBY PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 21km 1:23:21

2 GODLEWSKI ANDRZEJ M 2 M 30-34 1 BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:23:50

3 SZYDLIK ADAM M 3 M 40-44 1 ŁOMŻA ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:25:30

4 KRZYŻANOWSKI KAROL M 4 M 45-49 1 SOŁKI SOŁKI MARATONKA GRAJEWO 21km 1:28:41

5 GUZOWSKI DENIS M 5 M 0-24 2 SZCZYTNO SZCZYTNO PRAWIE JAK HERMES 21km 1:29:32

6 PUPEK DANIEL M 6 M 30-34 2 ŁOMŻA ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:31:18

............................

12 KIERNOZEK TOMASZ M 12 M 30-34 3 SZCZYTNO SZCZYTNO PRAWIE JAK HERMES 21km 1:35:46

38 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 37 M 45-49 7 WĘGORZEWO WĘGORZEWO ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 21km 1:48:10

80 FREJTAG DAWID M 72 M 30-34 11 GIŻYCKO 21km 2:01:45

81 SOLIWODA IWONA K 9 K 35-39 2 SZCZYTNO SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21km 2:01:55

99 PAŁDYNA LESZEK M 86 M 55-59 10 WYDMINY WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:09:42

118 73 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 101 M 35-39 22 SZCZYTNO SZCZYTNO AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 21km 2:20:48

Dystans 10 km

1 ŁOBACZ MICHAŁ M 1 M OPEN WARSZAWA 10km 0:37:44

2 STAWARZ KRZYSZTOF M 2 M OPEN ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:37:57

3 LASKOWSKI GRZEGORZ M 3 M OPEN JANCZEWO 4 JANCZEWO OSM PIĄTNICA 10km 0:41:54

4 DYNISZUK TOMASZ M 4 M OPEN WĘGORZEWO 10km 0:43:47

5 WOJEWODA SYLWESTER M 5 M OPEN PIĄTNICA 10km 0:44:20

6 MILEWSKI SŁAWOMIR M 6 M OPEN PTAKI 43 PTAKI BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:44:38

................................

30 PALIWODA ADAM M 29 M OPEN EŁK 10km 0:52:58

61 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 7 K OPEN WYDMINY WYDMINY BBL WYDMINY 10km 1:01:14

62 GRZEŚKOWICZ DOROTA K 8 K OPEN WYDMINY WYDMINY BBL WYDMINY 10km 1:01:14

63 SAMBORSKI WALDEMAR M 55 M OPEN WYDMINY WYDMINY BBL WYDMINY 10km 1:01:14

68 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 60 M OPEN WYDMINY WYDMINY BBL WYDMINY 10km 1:02:44

80 TROCHIMOWICZ ARTUR M 66 M OPEN SZCZYTNO SZCZYTNO AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 1:16:18

Dystans 5 km

1 PIEŃKOWSKI KAMIL M 1 M OPEN ŁOMŻA ŁOMŻA SK.TEAM 5km 0:20:49

2 ZDEB PRZEMEK M 2 M OPEN WARSZAWA 5km 0:20:57

3 ZYCH PAWEŁ M 3 M OPEN PIĄTNICA 5km 0:21:06

4 TRZASKA KRZYSZTOF M 4 M OPEN ŁOMŻA ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 5km 0:21:28

5 KAPELEWSKI DARIUSZ M 5 M OPEN ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 5km 0:21:31

6 CHOIŃSKI PAWEŁ M 6 M OPEN ZAMBRÓW 5km 0:21:39

............................

23 JACHNA DARIUSZ M 22 M OPEN BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5km 0:25:39

24 KURPIEWSKA DOROTA K 2 K OPEN PISZ PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 5km 0:25:51

31 JANCZEWSKA ANETA K 5 K OPEN ORZYSZ 15 GBZ 5km 0:27:28

40 SAMBORSKA GRAŻYNA K 11 K OPEN WYDMINY WYDMINY BBL WYDMINY 5km 0:28:19

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn