V Grand Prix Warmii - Wolność jest w naturze - Kudypy 2018 – Ostre tempo Tomasza Kowalskiego

Fot. superczas facebook

W sobotę (16 czerwca) w Leśnym Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach odbył się bieg ma dystansie 9.2 km pod hasłem „Wolność jest w naturze”, który jest elementem cyklu V Grand Prix Warmii. Faworycie nie zawieli zwyciężył Tomasz Kowalski (Olsztyn) przed Szymonem Gwardjakiem (Lidzbark Warmiński) i Przemysławem Flagą (Olsztyn).

Wśród pań najszybsza okazała się Marta Góralska, druga była Iwoma Godlewska (obie Olsztyn), a trzecia Joanna Meller (Dywity). Zwycięzcy kategorii wiekowych: M16/19: Damian Rudowski (Dobre Miasto), U20/29: Marta Góralska i Szymon Gwardjak, U30/39: Joanna Meller i Przemysław Flaga, U40/49: Iwoma Godlewska i Tomasz Kowalski, M 50/59: Jacek Wilamowski (Lidzbark Warmiński), U60+: Halina Gulbicka (Dobre Miasto) i Jan Krasnoborski (Lidzbark Warmiński (Lidzbark warmiński)

W nordic walking triumfowali: Jacek Jasiukiewicz (Dobre Miasto) i Anna Szarszunowicz (Pasłęk). Rozegrano również biegi młodzieżowe i dziecięce. Pozostałe biegi Grad Prix Warmia odbędą się w Wichrowie, Swobodnej oraz Lidzbarku Warmińskim

Wyniki biegu

1 Kowalski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1976 M40-49 1 32:40 1

2 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński LKS Zorza Gdynia 1993 M20-29 1 33:32 2

3 Flaga Przemysław Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30-39 1 33:51 3

4 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1979 M30-39 2 34:21 4

5 Olszewski Marek Lidzbark-Warmiński OSIR Lidzbark Warmiński 1976 M40-49 2 34:29 5

6 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1981 M30-39 3 35:33 6

7 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1981 M30-39 4 35:40 7

8 Fieodorow Tomasz Barczewo BSB Barczewo Biega 1984 M30-39 5 37:12 8

9 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 M30-39 6 37:19 9

10 Rudziński Andrzej Jonkowo Młynago - Jonkowo biega 1974 M40-49 3 37:56 10

..............................

11 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30-39 7 38:03 11

12 Wdowiak Wojciech Olsztyn Wdowiak@Friends 1973 M40-49 4 38:13 12

13 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto Są Wolniejsi 1969 M40-49 5 38:45 13

14 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30-39 8 38:58 14

15 Godlewski Daniel Olsztyn 1975 M40-49 6 39:38 15

16 Zapolski Marcin Olsztyn 1979 M30-39 9 39:56 16

17 Rudowski Damian Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1999 M16-19 1 39:58 17

18 Gers Marcin Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1987 M30-39 10 40:20 18

19 Kurp Marcin Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk 1983 M30-39 11 40:22 19

20 Warcaba Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1972 M40-49 7 40:36 20

21 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1975 M40-49 8 40:44 21

22 Bryl Mirosław Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1977 M40-49 9 41:05 22

23 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1968 M50-59 1 41:23 23

24 Hermann Tomasz Olsztyn BHP THN 1978 M40-49 10 41:38 24

25 Skuza Leszek Jaroty BBL Olsztyn 1978 M40-49 11 41:51 25

26 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Drużyna Wilka 1966 M50-59 2 41:57 26

27 Poliński Dariusz Radostowo KS Neonet 1966 M50-59 3 42:06 27

28 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40-49 12 42:21 28

29 Jurkowski Bogusław Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk 1962 M50-59 4 42:48 29

30 Chilczuk Robert Jonkowo 1973 M40-49 13 43:00 30

31 Zdunek Grzegorz Olsztyn Zabiegani w akcji 1990 M20-29 2 43:24 31

32 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 M40-49 14 43:30 32

33 Góralska Marta Olsztyn 1998 K20-29 1 43:56 1

34 Pasternak Radosław Lidzbark Warmiński 1983 M30-39 12 44:04 33

35 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk KB Legionowo 1967 M50-59 5 44:28 34

36 Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński 1977 M40-49 15 44:46 35

37 Godlewska Iwona Olsztyn 1974 K40-49 1 44:55 2

38 Meller Joanna Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1979 K30-39 1 45:24 3

39 Meller Wojciech Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1978 M40-49 16 45:25 36

40 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 K40-49 2 46:22 4

41 Gbur Michał Dobre Miasto 1967 M50-59 6 46:59 37

42 Szałko Bogusław Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “ODCISK” 1960 M50-59 7 47:05 38

43 Szulc Grzegorz 11-040 Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1960 M50-59 8 47:38 39

44 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30-39 2 47:50 5

45 Szałkowski Krystian Dobre Miasto Leśny Człapacz 1977 M40-49 17 48:15 40

46 Szczebiot Marta Lidzbark Warmiński 1989 K20-29 2 48:23 6

47 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30-39 3 48:23 7

48 Krasnoborski Jan Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1955 M60 i starsi 1 49:08 41

49 Poliński Włodzimierz Olsztyn KS NEONET 1975 M40-49 18 49:05 42

50 Kordek Jarosław Szczytno Morsy Szczytno # RESET 1976 M40-49 19 49:15 43

51 Karczewska Alina Dobre Miasto Są Wolniejsi 1974 K40-49 3 49:32 8

52 Komorowska Monika Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1974 K40-49 4 49:57 9

53 Stępień Marzena Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn 1970 K40-49 5 50:00 10

54 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30-39 4 51:03 11

55 Luśnia Piotr Unieszewo 1992 M20-29 3 53:18 44

56 Szałkowski Mariusz Olsztyn Bobry Z Kobry 1975 M40-49 20 55:38 45

57 Plaszewska Aneta Olsztyn 1985 K30-39 5 56:01 12

58 Kwadrans Marek Olsztyn 1972 M40-49 21 56:51 46

59 Kuć Michał Olsztyn Nocożercy 1986 M30-39 13 01:02:22 47

60 Gulbicka Halina Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “ODCISK” 1957 K60 i starsze 1 01:02:44 13

61 Olszewska Magdalena Lidzbark Warminski 1980 K30-39 6 01:06:21 14

62 Luśnia Maria Unieszewo 1997 K20-29 3 01:09:44 15

Kobiety

1 Góralska Marta Olsztyn 1998 K20-29 43:56

2 Godlewska Iwona Olsztyn 1974 K40-49 44:55

3 Meller Joanna Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1979 K30-39 45:24

4 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 K40-49 46:22

5 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30-39 47:50

6 Szczebiot Marta Lidzbark Warmiński 1989 K20-29 48:23

7 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30-39 48:23

8 Karczewska Alina Dobre Miasto Są Wolniejsi 1974 K40-49 49:32

9 Komorowska Monika Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1974 K40-49 49:57

10 Stępień Marzena Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn 1970 K40-49 50:00

11 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30-39 51:03

12 Plaszewska Aneta Olsztyn 1985 K30-39 56:01

13 Gulbicka Halina Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “ODCISK” 1957 K60 i starsze 01:02:44

14 Olszewska Magdalena Lidzbark Warminski 1980 K30-39 01:06:21

15 Luśnia Maria Unieszewo 1997 K20-29 01:09:44

Nordic Walking (9.2 km)

1Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1968 M50-59 1 01:03:16 1

2 Szarszunowicz Anna Pasłęk 1981 K30-39 1 01:06:59 1

3 Jurczak Maciej Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1995 M20-29 1 01:06:59 2

4 Bem Małgorzata Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto 1973 K40-49 1 01:11:32 2

5 Uhryn Marcin Jonkowo 1975 M40-49 1 01:13:24 3

6 Kordek Bogumiła Szczytno Morsy Szczytno# Reset 1979 K30-39 2 01:13:51 3

7 Bogdańska Bożena Olsztyn -- > -- 1981 K30-39 3 01:14:12 4

8 Kulesza Wojtek Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto 1974 M40-49 2 01:17:55 4

9 Pawlikowski Bernard Olsztyn 1957 M60 i starsi 1 01:19:32 5

10 Pawlikowska Zdzisława M. Olsztyn MORSY DYWITY 1965 K50-59 1 01:21:26 5

11 Gałęziewski Piotr Olsztyn 1972 M40-49 3 01:21:29 6

12 Gałęziewska Maria Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto 1970 K40-49 2 01:25:22 6

13 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto 1972 K40-49 3 01:40:29 7

14 Uhryn Julia Jonkowo 2002 K16-19 1 01:40:30 8

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn