IV Festiwal Begów Jurunda Lipnik 2018 - Magda Trzeciak na równi z panami, przypomniała się Anna Jesień

Fot. ilustracja

W ramach IV Festiwalu Biegów Jurunda i Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego rozegrano w niedziele (17 czerwca) w Lipniku bieg na dystansie 12 km. W głównej rywalizacji wystartowało prawie 100 uczestników, a zwyciężył Adam Szydlik z Łomży. Drugi ma metę wpadł Tomasz Siemiątkowski z Olsztyna, a trzeci Denis Guzowski ze Szczytna.

Wśród pań najszybsza okazała się Magdalena Trzeciak (Olsztyn) przed Patrycją Bosiak (Kubań) i Marta Barcewicz (Olsztyn) Zwycięzcy kategorii to: U16/19: Zuzanna Rosińska i Krzysztof Brzostek (oboje Szczytno), U20: Magdalena Trzeciak i Tomasz Siemiątkowski, U30: Marta Barcewicz i Rafał Kot (Szczytno), U40: Liliana Gloger (Szczytno) i Adam Szydlik, M50: Henryk Dankiewicz (Białystok), M60 Mariusz Pozdrawiam (Łomża)

Rozegrano bie towarzyszący na 5 km. Wśród pań zwyciężyła znakomita przed laty lekkoatletka Anna Jesień (Jęcznik) drugie miejsce zajęła Ewelina Kłak (Szczytno), a trzecie Beata Kurpiewska (Pisz). W rywalizacji mężczyzn triumfował Marcin Witek (Kętrzyn) przed Wiktorem Pogorzelskim (Kamionek) i Michałem Piotrowskim (Szczytno). Odbyły się również wyścigi dla dzieci i młodzieży

Dystans 12 km (open)

1 Szydlik Adam Łomża Biegamy dla zdrowia 1976 M-40 1 45:14 1

2 Siemiątkowski Tomasz Olsztyn 1994 M-20 1 46:42 2

3 Guzowski Denis Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO/Prawie Jak Hermes 1995 M-20 2 48:53 3

4 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1995 K-20 1 49:02 1

5 Dąbrowski Maciej Giedajty Młynago 1994 M-20 3 49:31 4

6 Kot Rafał Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1979 M-30 1 50:02 5

7 Dąbkowski Roman Szczytno 1982 M-30 2 50:34 6

8 Dudziec Marcin Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1984 M-30 3 53:00 7

9 Sygut Eliasz Iłża Warmińsko-Mazurskie Dziki 1994 M-20 4 53:13 8

10 Bosiak Patrycja Lubań 1993 K-20 2 53:40 2

11 Barcewicz Marta Olsztyn SS Drużyna Wilka 1986 K-30 1 55:25 3

12 Szczepanek Piotr Szczytno Klub Biegacza JURUND 1969 M-40 2 55:40 9

13 Wilczek Rafał Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1983 M-30 4 56:12 10

14 Zbrzeły Cezary Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1981 M-30 5 56:12 11

15 Matras Przemysław Dźwierzuty Skazani na sukces 1985 M-30 6 56:33 12

16 Bojanowski Tomasz Dźwierzuty Zepół Szkół nr 2 w Szczytnie 1997 M-20 5 56:43 13

17 Chelminski Grzegorz Szczytno AKB SZCZYTNO 1984 M-30 7 56:45 14

18 Tomczak Grzegorz Szczytno WSPol Szczytno 1974 M-40 3 56:53 15

19 Pliszka Grzegorz Wielbark 1979 M-30 8 56:57 16

20 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M-40 4 57:03 17

21 Kosiński Marcin Kolno Petunie 1988 M-30 9 57:46 18

22 Ładewski Artur Kamionek 1972 M-40 5 58:15 19

23 Dankiewicz Henryk Białystok Biegamy Dla Zdrowia 1965 M-50 1 58:29 20

24 Gloger Liliana Szczytno 1976 K-40 1 58:41 4

25 Hartlinski Grzegorz Jaroty 1984 M-30 10 59:01 21

26 Białobrzewski Wojciech Dębówko Klub Biegacza Jurund Szczytno 1977 M-40 6 59:49 22

27 Wobolewicz Wojciech Olsztyn Team Kopeć 1968 M-50 2 59:59 23

28 Pozdrawiam Mariusz Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1958 M-60 1 01:00:21 24

29 Karczewska Karolina Ostróda 1996 K-20 3 01:00:41 5

30 Mamiński Arkadiusz Szczytno 1983 M-30 11 01:01:37 25

31 Jaworski Robert Wałpusz SPzOI 2 Szczytno 1973 M-40 7 01:01:37 26

32 Hyjek Karol Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1983 M-30 12 01:02:06 27

33 Wójcik Kamil Chotyłów 1994 M-20 6 01:02:12 28

34Bazydło Kamil Szczytno 1992 M-20 7 01:02:13 29

35 Michalak Natalia Szczytno Warmińsko-Mazurskie Dziki 1994 K-20 4 01:02:17 6

36 Wróbel Ireneusz Tylkowo 1971 M-40 8 01:02:24 30

37 Magnuszewski Maciej Szczytno 4 W-MBOT 1983 M-30 13 01:02:58 31

38 Świder Andrzej Rabka 1969 M-40 9 01:03:19 32

3 Tabaka Robert Szczytno 1975 M-40 10 01:03:49 33

40 Brzostek Krzysztof Szczytno 2000 M-16 1 01:04:03 34

41 Baranowski Grzegorz Nidzica Nidzica Biega 1974 M-40 11 01:04:04 35

42 Kosin Marcin Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 M-30 14 01:04:55 36

43 Majewska Sylwia Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1978 K-40 2 01:05:14 7

44 Krysiak Mariusz Pasym Krysiak Team 1977 M-40 12 01:05:13 37

45 Rykowski Marcin Szczytno MR 1978 M-40 13 01:06:11 38

46 Pronobis Beata Barczewo BSB Barczewo Biega 1970 K-40 3 01:06:16 8

47 Kordek Jarosław Szczytno MORSY SZCZYTNO#RESET 1976 M-40 14 01:06:32 39

48 Koźlicka Beata Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 K-30 2 01:06:45 9

49 Powała Łukasz Biskupiec 1985 M-30 15 01:06:50 40

50 Szulkowski Przemysław Szczytno 1988 M-30 16 01:06:52 41

51Jaskulski Waldemar Prusowy Borek Klub Biegacza Jurund Szczytno 1974 M-40 15 01:06:59 42

52 Ptak Michał Biskupiec Biskupiecke Morsy 1979 M-30 17 01:06:56 43

53 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy 1971 K-40 4 01:07:19 10

54 Piotrowska Magdalena Swietajno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1986 K-30 3 01:07:34 11

55 Wysocki Marcin Szczytno Ślimak Team 1980 M-30 18 01:03:38 44

56Zyśk Marcin Szczyto 1985 M-30 19 01:07:56 45

57 Filipiak Jan Piecki 1968 M-50 3 01:08:02 46

58 Wesenberg - Kaszubowska Joanna Szczytno 1982 K-30 4 01:08:05 12

59 Iwańczyk Grzegorz Szczytno Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 1960 M-50 4 01:08:23 47

60 Bielski Dawid Szczytno 1981 M-30 20 01:08:29 48

61 Kosiński Michał Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1978 M-40 16 01:08:37 49

62 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K-40 5 01:08:43 13

63Rosińska Zuzanna Szczytno Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 2001 K-16 1 01:08:54 14

64 Kalman Grzegorz Biskupiec Biskupiec Biega 1982 M-30 21 01:08:57 50

65 Wierzbowska Mariola Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1969 K-40 6 01:09:08 15

66 Mikita Piotr Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1980 M-30 22 01:10:08 51

67 Deptuła Marek Łatana Mała 1981 M-30 23 01:10:03 52

68 Smosarska Agnieszka Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1980 K-30 5 01:11:16 16

69 Filipiak Grzegorz Targowo OSP Targowo 1974 M-40 17 01:11:15 53

70 Wojciechowska Urszula Szczytno Steel Factory 12-100 1987 K-30 6 01:12:23 17

71 Hodkowska Weronika Szczytno 1992 K-20 5 01:12:56 18

72 Baranowski Piotr Nidzica Nidzica Biega 1999 M-16 2 01:12:54 54

73 Kosińska Monika Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1980 K-30 7 01:13:32 19

74 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy 1974 K-40 7 01:13:57 20

75 Mickiewicz Adam Biskupiec 1977 M-40 18 01:14:02 55

76 Filipiak Magdalena Targowo OSP Targowo 1975 K-40 8 01:14:12 21

77 Przybyłowski Grzegorz Rozogi Szybciej chodzę niż biegam 1976 M-40 19 01:14:35 56

78 Hekman Piotr Biskupiec 1964 M-50 5 01:14:38 57

79 Roman Aneta Wielbark RUN FUN WIELBARK 1988 K-30 8 01:15:16 22

80 Godlewski Marek Szczytno 1978 M-40 20 01:15:26 58

81 Grabowski Mariusz Szczytno 1980 M-30 24 01:15:50 59

82 Dec Mirosław Stankowo MORSY B&S 1963 M-50 6 01:18:37 60

83 Kaczyńska Hanna Szczytno 1970 K-40 9 01:19:05 23

84 Barwicki Jacek Warszawa 1980 M-30 25 9 01:19:51 61

85 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn GAJÓWKA 1964 M-50 7 01:20:18 62

86 Pankiewicz Piotr Szczytno 1972 M-40 21 01:20:24 63

87 Kozłowski Edward Łyse 1957 M-60 2 01:20:42 64

88 Sabała Andrzej Szczytno MORSY RESET 1966 M-50 8 01:20:56 65

89 Rogowska Monika Szczytno Bieg 1988 K-30 9 01:20:58 24

90 Orzoł Anna Szczytno MORSYSZCZYTNO # RESET 1982 K-30 10 01:20:57 25

91 Bałazy Marcin Szczytno Goście z Galaktyki Arkana 1976 M-40 22 01:20:57 66

92 Baranowski Waldemar Szczytno 1957 M-60 3 01:21:16 67

93 Przybyłowska Renata Rozogi Szybciej chodzę niż biegam 1978 K-40 10 01:21:52 26

94 Krawczyk Robert Wielbark 1967 M-50 9 01:22:35 68

95 Kozon Zuzanna Świętajno Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 2000 K-16 2 01:25:30 27

96 Barszcz Wiktoria Jeruty 2000 K-16 3 01:27:17 28

97 Brzostek Agnieszka Szczytno o 1995 K-20 6 01:27:17 29

Kobiety

1 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1995 K-20 49:02

2 Bosiak Patrycja Lubań 1993 K-20 53:40

3 Barcewicz Marta Olsztyn SS Drużyna Wilka 1986 K-30 55:25

4 Gloger Liliana Szczytno 1976 K-40 58:41

5 Karczewska Karolina Ostróda 1996 K-20 01:00:41

6 Michalak Natalia Szczytno Warmińsko-Mazurskie Dziki 1994 K-20 01:02:17

7 Majewska Sylwia Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1978 K-40 01:05:14

8 Pronobis Beata Barczewo BSB Barczewo Biega 1970 K-40 01:06:16

9 Koźlicka Beata Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 K-30 01:06:45

10 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy 1971 K-40 01:07:19

11 Piotrowska Magdalena Swietajno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1986 K-30 01:07:34

12 Wesenberg - Kaszubowska Joanna Szczytno 1982 K-30 01:08:05

13 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K-40 01:08:43

14 Rosińska Zuzanna Szczytno Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 2001 K-16 01:08:54

15 Wierzbowska Mariola Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1969 K-40 01:09:08

16 Smosarska Agnieszka Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1980 K-30 01:11:16

17 Wojciechowska Urszula Szczytno Steel Factory 12-100 1987 K-30 01:12:23

18 Hodkowska Weronika Szczytno 1992 K-20 01:12:56

19 Kosińska Monika Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1980 K-30 01:13:32

20 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy 1974 K-40 01:13:57

Dystans 5 km

1 Witek Marcin Ketrzyn 1980 Open M 1 28:07 1

2 Pogorzelski Wiktor Kamionek 2003 16-19 M 1 28:14 2

3 Piotrowski Michał Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1980 Open M 2 28:31 3

4 Kaczyński Adam Gdańsk 1987 Open M 3 28:31 4

5 Jesień Anna Jęcznik 1978 Open K 1 30:00 1

6 Ślubecki Tomasz Kętrzyn 1977 Open M 4 31:28 5

7 Kułak Piotr Biskupiec Biskupiec Biega THE BEST 1972 Open M 5 32:04 6

8 Kłak Ewelina Szczytno Mors Szczytno 1982 Open K 2 32:29 2

9 Kurpiewska Dorota Pisz Klub Morsów w Piszu 1975 Open K 3 32:45 3

10 Śledzik Daniel Szczytno Football Academy Szczytno 1982 Open M 6 33:52 7

11 Micielsk Maciej Szczytno Strefa Przygody 1987 Open M 7 34:04 8

12 Tomaszewski Michał Szczytno 1979 Open M 8 34:41 9

13 Cegielski Marcin Szczytno Klub Mors Szczytno 1976 Open M 9 35:11 10

14 Kołakowski Maciej Szczytno --- 1979 Open M 10 35:36 11

15 Kojro Jolanta Nowe Grzewo 1962 Open K 4 36:45 4

16 Pichal Wioletta Rudka Morsy Reset Szczytno 1977 Open K 5 37:54 5

17 Krysiak Maciej Pasym Krysiak Team 2001 Open M 11 38:59 12

18 Nagórska Agnieszka Olsztyn 1980 Open K 6 39:02 6

19 Karpiński Mariusz Szczytno Leśnik Szczytno 1968 Open M 12 39:04 13

20 Hekman Bożena Biskupiec 1969 Open K 7 39:35 7

21 Soliwoda Aneta Łuka 1983 Open K 8 40:23 8

22 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 Open K 9 42:31 9

23 Kretkiewicz Monika Szczytno Klub Mors Szczytno 1979 Open K 10 43:27 10

24 Koźlicki Wojciech Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1984 Open M 13 43:25 14

25 Kordek Wiktor Szczytno MORSY SZCZYTNO#RESET 2006 16-19 K 2 43:30 15

26 Kołakowska Joanna Szczytno 1980 Open K 11 43:46 11

27 Jaworska Mariola Szczytno 1974 Open K 12 44:24 12

28 Olzacka Anna Szczytno 1982 Open K 13 45:16 13

29 Szablak Sabina Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1977 Open K 14 51:39 14

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn