Mazurska Piętnastka Welskiego Parku Krajobrazowego Rybno 2018 – Na czele uznane firmy

Fot. grand prix na granicy warmii i mazur facebook

W niedzielę (17 czerwca) na trasie Dąbrówno – Rybno odbyła się Mazurska Piętnastka Welskiego Parku Krajobrazowego. Impreza zgromadziła na starcie ponad 100 biegaczy, zorganizowano również biegi dla dzieci i młodzieży. Na dystansie głównym triumfował Dawid Worobiec (Olsztyn) przed Mariuszem Pawłowskim (Marzęcice) i Zbigniewem Bartkowskim (Działdowo)

Wśród pań zwyciężyła Mariola Sudzińska (Olsztyn), druga na mecie była Dorota Pawłowska (Marzęcice), a trzecia Paulina Wiernicka (Kwidzyn). Oto zwycięzcy kategorii: K18: Zuzanna Śliwka (Nidzica), K20: Paulina Wiernicka, K30: Dorota Pawłowska, K40 Mariola Sudzińska, K50: Małgorzata Kulesza (Olsztyn), M18 Mariusz Osowiecki (Mława), M20 Dawid Worobiec, M30: Krzysztof Kaweczyński (Nowe Miasto Lubawskie), M40 Mariusz Pawłowski, M50 Zbigniew Bartkowski (Działdowo), M60 Leon Mederski (Działdowo), M65: Leszek Decyk (Stawiguda), M70: Lech Rytwiński (Olsztyn)

Impreza zaliczona była do cyklu Grand Prix na Granicy Warmii i Mazur.

Wyniki open

1 Dawid Worobiec M Team Kopec M20 1 00:54:24  

2 Mariusz Pawłowski M Kurzętnik Biega M40 1 00:54:34  

3 Zbigniew Bartkowski M Skazani na sukces M50 1 00:55:47 Działdowski

4 Maciej Myszkiewicz Iława M Team Kopeć M20 2 00:56:33  

5 Krzysztof Kaweczynski M Team Kopec M30 1 00:56:44  

6 Marcin Góralski M M30 2 00:57:46  

7 Dominik Drażba M Team Kopeć M30 3 00:58:31  

8 Radosław Kwiatkowski M Rozbiegane Działdowo M30 4 01:01:21 Działdowski

9 Rafał Nojman M Są Wolniejsi M30 5 01:01:38  

10 Radosław Górski M Lubawa Kocha Biegać M40 2 01:02:08  

11 Sylwester Jakacki M Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" M30 6 01:03:33  

12 Leon Mederski M Rozbiegane Dzialdowo M60 1 01:03:44 Dzialdowski

13 Paweł Dereszewski M Kurzętnik Biega M20 3 01:03:57  

14 Mariola Sudzińska K K40 1 01:04:23  

15 Andrzej Rudziński M MŁYNAGO M40 3 01:04:45  

16 Tomasz Rybka M Rozbiegane Działdowo M20 4 01:04:57 Działdowski

17 Marcel Bestvater M Team Kopeć M20 5 01:05:05 Dąbrówno

18 Krzysztof Góralski M T.S. Opatrunki Toruń M50 2 01:05:15  

19 Dorota Pawłowska K ROZBIEGANE DZIAŁDOWO K30 1 01:05:28  

20 Krzysztof Żyjewski M M30 7 01:05:33  

21 Maciej Wasilewski M Nidzica Biega M30 8 01:06:23  

22 Jacek Żebrowski M M30 9 01:06:24  

23 Lech Lenckowski M Biegam U KOLESI M30 10 01:07:09 Działdowski Rybno

24 Krzysztof Wasielewski M Biegam U KOLESI M30 11 01:07:09 Działdowski Rybno

25 Gabriel Łukaszewski M Biegam U KOLESI M30 12 01:07:09  

6 Mirosław Fedejko M Skazani na sukces M30 13 01:08:29  

27 Paulina Wiernicka K MŁYNAGO K20 1 01:08:33  

28 Piotr Bojarowski M Team Kopeć M50 3 01:08:38 Dąbrówno

29 Marta Stańczuk K Team Kopeć K30 2 01:09:02  

30 Piotr Krzyżaniak M Skazani na sukces M30 14 01:09:29  

31 Maciej Decyk M Team Kopeć M40 4 01:09:40  

32 Pawel Kurmin M Team Kopeć M30 15 01:09:55  

33 Bogdan Wodzyński M Rozbiegane Działdowo M50 4 01:10:12 Działdowski

34 Mariusz Osowiecki M BBL Mława M18 1 01:10:14  

35 Marek Szpendowski M Skazani na sukces M40 5 01:10:18  

36 Paweł Chyziński M VEL DĄBRÓWNO M20 6 01:10:25 Dąbrówno

37 Mirosław Szynkowski M M60 2 01:10:37  

38 Marcin Waszkiewicz M Są Wolniejsi M30 16 01:11:04  

39 Łukasz Wiśniewski M Rozbiegane Działdowo M30 17 01:12:01 Działdowski

40 Krzysztof Kowalski M M30 18 01:12:26  

41 Marek Majewski M Skazani na sukces M50 5 01:13:03  

42 Przemek Królak M Team Kopeć M40 6 01:13:22  

43 Dariusz Mroziński M Rozbiegane Działdowo M40 7 01:13:26 Działdowski

44 Tomasz Petrykowski M IŁAWA BIEGA M50 6 01:13:57  

45 Aleksandra Wantowska K Team Kopeć K20 2 01:14:00  

46 Wojciech Meller M Skazani na sukces M40 8 01:14:31  

47 Martyna Wilczewska K Biegam U KOLESI K20 3 01:14:41 Działdowski Rybno

48 Jerzy Laszczak M M50 7 01:14:50  

49 Kacper Leśny M Rozbiegane Działdowo M30 19 01:15:10 Działdowski

50 Joanna Meller K Skazani na sukces K30 3 01:15:14  

51 Bogdan Zynski M M50 8 01:16:00 Dzialdowski

52 Anna Kiezik K Skazani na sukces K30 4 01:16:04  

53 Piotr Szczepaniak M Są Wolniejsi M50 9 01:16:30  

54 Robert Kozikowski M M40 9 01:16:39 Działdowski

55 Angelika Furgała K K30 5 01:17:34  

56 Sławomir Dembkowski M M30 20 01:17:35 Działdowski Rybno

57 Janusz Kamiński M Ostróda Runners M40 10 01:17:36  

58 Sławomir Kaczmarski M Rozbiegane Działdowo M50 10 01:17:57 Działdowski

59 Błażej Żarczyński M Crazy Runners Team Rybno M30 21 01:18:01  

60 Piotr Jankowski M MŁYNAGO M30 22 01:18:10  

61 Andrzej Jerszewski M Są Wolniejsi M20 7 01:18:45  

62 Krzysztof Truszczynski M Team Kopeć M30 23 01:18:49  

63 Andrzej Dombkowski M Lubawa Kocha Biegać M40 11 01:18:52  

64 Kamil Oszczęda M M18 2 01:19:00  

65 Zuzanna Śliwka K Nidzica Biega K18 1 01:19:00  

66 Krzysztof Wierzbowski M Biegam U KOLESI M30 24 01:19:20  

67 Rafał Chełkowski M BBL Giżycko M40 12 01:19:20  

68 Krzysztof Chodkowski M M30 25 01:19:42  

69 Krzysztof Kłosowski M VEL Dąbrówno M30 26 01:20:04 Dąbrówno

70 Bogdan Sowiński M Nidzica Biega M50 11 01:20:04  

71 Mariusz Banasiak M Rozbiegane Działdowo M40 13 01:20:41 Działdowski

72 Karol Gucejt M M20 8 01:21:03  

73 Krzysztof Matusiak M Skazani na sukces M40 14 01:21:04  

74 Ryszard Dębowski M Bbl Mikołajki M60 3 01:21:17  

75 Alicja Kępa K K30 6 01:21:28  

76 Patryk Tułodziecki M Biegam U KOLESI M30 27 01:21:30 Działdowski Rybno

77 Arkadiusz Kaczmarek M M50 12 01:21:38  

78 Paweł Wojnarowski M M40 15 01:21:39 Działdowski Rybno

79 Małgorzata Baryka K MŁYNAGO K20 4 01:21:40  

80 Andrzej Kamiński M Team Kopeć M60 4 01:21:48  

81 Agnieszka Wojnarowska K K30 7 01:22:53 Działdowski Rybno

82 Leszek Decyk M Team Kopeć M65 1 01:23:15  

83 Patryk Łaszkowski M Pasłęka Team M18 3 01:23:36  

84 Łukasz Kamiński M Biegam U KOLESI M20 9 01:23:56   Rybno

85 Artur Wojtacki M Lubawa Kocha Biegać M40 16 01:24:21  

86 Grzegorz Osiecki M M65 2 01:24:43  

87 Małgorzata Kulesza K AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl K50 1 01:25:26  

88 Monika Pieślak K Są Wolniejsi K20 5 01:26:04  

89 Elżbieta Petrykowska K IŁAWA BIEGA K40 2 01:26:35  

90 Lech Rytwinski M AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl M70+ 1 01:27:13  

91 Jan Janiszewski M M65 3 01:27:17  

92 Andrzej Kowalczyk M Są Wolniejsi M50 13 01:27:27  

93 Sebastian Waruszewski M Młynago M30 28 01:28:11  

94 Monika Kowalewska K ZETO SOFTWARE TEAM K30 8 01:28:12  

95 Cezary Ruciński M VEL DĄBRÓWNO M20 10 01:30:32 Dąbrówno

96 Jarosław Łaszkowski M Pasłęka Team M40 17 01:31:50  

97 Piotr Paltian M Są Wolniejsi M40 18 01:31:50  

98 Czesław Nowakowski M Klub Biegacza GOCH M70+ 2 01:32:11  

99 Justyna Choromańska K K20 6 01:32:24  

100 Marek Ruciński M VEL DĄBRÓWNO M50 14 01:33:03  

101 Agata Lewalska-Konstanty K K40 3 01:33:42  

102 Witold Pośpiech M M50 15 01:34:13  

103 Karl Dziurewicz M M40 19 01:35:12  

104 Adam Kiewisz M Są Wolniejsi M30 29 01:36:04  

105 Elżbieta Ciećko K Są Wolniejsi K20 7 01:36:04  

106 Andrzej Psiuk M M50 16 01:36:17 Działdowski Rybno

107 Bożena Rozentalska K K40 4 01:37:10  

108 Joanna Smolaga K K40 5 01:43:58  

109 Dorota Budzińska K Biegam U KOLESI K20 8 01:46:45  

110 Andrzej Ruciński M VEL DĄBRÓWNO M50 17 01:49:38 Dąbrówno

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn