Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka 2018 – Paweł Pszczółkowski z dużą przewagą

Fot. olsztyn.eu (ilustracja)

W sobotę (23 czerwca) późnym popołudniem odbył się Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka. Na szybkiej głównie asfaltowej trasie najszybszy okazał się Paweł Pszczółkowski (Olsztyn) przed Danielem Mikielskim (Olsztynek) i Mariuszem Pawłowskim (Marzęcice). Wśród pań triumfowała Martyna Konarzewska (Działdowo), druga była Magdalena Pietruszka (Działdowo), a trzecie Miłosława Wasiak (Olsztyn)

Organizatorzy prowadzili klasyfikacje w kategoriach wiekowych, w których zwyciężyli: U18: Zuzanna Śliwka (Nidzica) i Damian Rudowski (Dobre Miasto), U20: Martyna Konarzewska i Daniel Mikielski, U30: Dorota Pawłowska (Marzęcice) i Paweł Pszczółkowski, U40: Ewa Rutkowska (Olsztyn) i Mariusz Pawłowski, U50: Małgorzata Kulesza (Olsztyn) i Radosław Bystrzycki (Dobre Miasto), M60: Mirosław Szynkowski (Kętrzyn), M65: Leszek Decyk (Stawiguda), M70: Lech Rytwiński (Olsztyn). Tradycyjnie rozegrano tez biegi dla dzieci i młodzieży.

Klasyfikacja open

1 Paweł Pszczółkowski M Olsztyn Pszczółkowski Team M30 1 00:14:55

2 Daniel Mikielski M Olsztynek Team Kopeć M20 1 00:15:48

3 Mariusz Pawłowski M Kurzętnik Biega M40 1 00:16:02

4 Bogumił Krupiński M Olsztyn M40 2 00:16:42

5 Krzysztof Kaweczyński M Nowe Miasto Lubawskie Team Kopeć M30 2 00:16:45

6 Łukasz Schulz M Rozbiegane Działdowo M30 3 00:16:47

7 Marcin Kasprowicz M Rozbiegane Działdowo M30 4 00:17:01

8 Piotr Czaplicki M Olsztyn Team Kopeć M40 3 00:17:03

9 Rafał Kołakowski M Rozbiegane Działdowo M40 4 00:17:03

10 Martyna Konarzewska K UKS MOSIR Działdowo K20 1 00:17:09  

11 Robert Mówiński M Kurzętnik Biega M30 5 00:17:19

12 Marcel Bestvater M Dąbrówno Team Kopeć M20 2 00:17:33  

13 Andrzej Rudziński M Jonkowo Młynago M40 5 00:17:37

14 Szymon Mich M Poznań M30 6 00:17:43  

15 Damian Rudowski M Dobre Miasto Pszczółkowski Team M18 1 00:17:45

16 Sylwester Jakacki M Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" M30 7 00:17:53  

17 Rafał Szewczyk M Olsztyn M40 6 00:18:01

18 Mariusz Gutmański M Olsztyn Team Kopeć M20 3 00:18:12

19 Rafał Nojman M Dobre Miasto Są Wolniejsi M30 8 00:18:18

20 Radosław Bystrzycki M Dobre Miasto Pszczółkowski Team M50 1 00:18:19

21 Gabriel Łukaszewski M Nowe Grodziczno Biegam U KOLESI M30 9 00:18:27

22 Dorota Pawłowska K Rozbiegane Działdowo K30 1 00:18:27

23 Robert Piniewski M Olsztyn Pszczółkowski Team M40 7 00:18:30

24 Pawel Kurmin M Olsztyn Team Kopeć M30 10 00:18:33

25 Jacek Żebrowski M Kierzliny M30 11 00:18:37  

26 Maciej Decyk M Olsztyn Team Kopeć M40 8 00:18:36

27 Piotr Jastrzębski M biegam bo muszę M30 12 00:18:42  

28 Grzegorz Koziorowski M Cryospace Olsztyn M20 4 00:18:40

29 Mirosław Szynkowski M M60 1 00:18:46

30 Bartosz Pliszka M OLA Team M40 9 00:18:46  

31 Krzysztof Żyjewski M M30 13 00:18:48  

32 Tomasz Hermann M www.meblolux.com M40 10 00:18:54  

33 Miroaław Fedejko M Skazani na Sukces M30 14 00:18:55

34 Kamil Oszczęda M Nidzica Biega M18 2 00:18:59

35 Krzysztof Wasielewski M Biegam U KOLESI M30 15 00:18:57

36 Piotr Jankowski M Młynago M30 16 00:19:01

37 Piotr Bojarowski M Team Kopeć M50 2 00:19:02

38 Magdalena Pietruszka K Rozbiegane Działdowo K30 2 00:19:07

39 Leon Mederski M Rozbiegane Działdowo M60 2 00:19:13

40 Paweł Chyziński M VEL-DĄBRÓWNO M20 5 00:19:12

41 Maciej Płonowski M Młynago M20 6 00:19:15

42 Robert Głowacki M M40 11 00:19:20  

43 Piotr Krzyżaniak M Skazani na Sukces M30 17 00:19:27

44 Marek Szpendowski M Skazani na Sukces M40 12 00:19:32

45 Piotr Deptuła M M40 13 00:19:33  

46 Krzysztof Kowalski M M30 18 00:19:39  

47 Marek Biskupski M MARKUS AUTOSZYBY M30 19 00:19:45

48 Wojciech Wobolewicz M Team Kopeć M50 3 00:19:53

49 Andrzej Szleszyński M M40 14 00:19:52  

50 Miłosława Wasiak K Pszczółkowski Team K20 2 00:19:54

51 Krzysztof Matusiak M Skazani na Sukces M40 15 00:20:01

52 Karol Gucejt M Młynago M20 7 00:20:01  

53 Katarzyna Kotłowska K Pszczółkowski Team K30 3 00:20:04

54 Jerzy Laszczak M M50 4 00:20:11  

55 Leszek Skuza M BBL Olsztyn M40 16 00:20:15

56 Wojciech Meller M Skazani na Sukces M40 17 00:20:16  

57 Bogusław Kłos M ZŁOTY KŁOS TEAM M40 18 00:20:18

58 Marek Majewski M Skazani na Sukces M50 5 00:20:16  

59 Robert Kalwas M M40 19 00:20:23

60 Tomasz Panikowski M Kopeć Team M30 20 00:20:27

61 Anna Kiezik K Skazani na Sukces K30 4 00:20:34  

62 Robert Florczak M M40 20 00:20:42

63 Piotr Szczepaniak M AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl M50 6 00:20:47  

64 Krzysztof Hermanowski M Ostróda Runners M40 21 00:20:48

65 Cezary Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M20 8 00:21:11

66 Joanna Meller K Skazani na Sukces K30 5 00:21:19  

67 Marek Mikielski M M50 7 00:21:27

68 Rafał Włodarski M M30 21 00:21:24

69 Zuzanna Śliwka K Nidzica Biega K18 1 00:21:30

70 Wioletta Kasprowicz K Rozbiegane Działdowo K20 3 00:21:31

71 Wojciech Koszewski M Nidzica Biega M40 22 00:21:33  

72 Piotr Osiński M BRZOZOWSKI TEAM M40 23 00:21:41  

73 Ewa Rutkowska K Pszczółkowski Team K40 1 00:21:41

74 Monika Wasilewicz-Pszczółkowska K Pszczółkowski Team K30 6 00:21:50

75 Krzysztof Kłosowski M Vel Dąbrówno M30 22 00:22:12

76 Ewelina Szwajorek K Pszczółkowski Team K30 7 00:22:11

77 Leszek Decyk M Team Kopeć M65 1 00:22:22

78 Przemysław Oszczęda M Nidzica Biega M20 9 00:22:23

79 Arkadiusz Oszczęda M Nidzica Biega M30 23 00:22:24

80 Andrzej Kamiński M Team Kopeć M60 3 00:22:37

81 Wioletta Ropiak K K40 2 00:22:42  

82 Przemysław Burdyński M Nidzica Biega M20 10 00:22:47  

83 Bogdan Sowiński M Nidzica Biega M50 8 00:22:51  

84 Ryszard Kaczorowski M Skazani na Sukces M50 9 00:22:57  

85 Małgorzata Kulesza K AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl K50 1 00:23:02

86 Andrzej Kowalczyk M Są Wolniejsi M50 10 00:23:06

87 Grzegorz Osiecki M M65 2 00:23:08  

88 Ewa Jurgońska K K30 8 00:23:19  

89 Łukasz Fijałkowski M M30 24 00:23:22

90 Krzysztof Łukaszewski M M30 25 00:23:19

91 Joanna Psiuk K K50 2 00:23:25

92 Tomasz Ropiak M M40 24 00:23:27  

94 Katarzyna Mastalerz K Słoniówka K40 3 00:23:28  

95 Małgorzata Baryła K Młynago K20 4 00:23:30

96 Olga Naruszewicz K TBN -KW Olsztyn K30 9 00:23:34  

97 Grzegorz Kubiak M M30 26 00:23:47  

98 Danuta Mikielska K K50 3 00:23:55

99 Andrzej Bogucki M M20 11 00:24:02  

100 Małgorzata Piłat K K30 10 00:24:02  

101 Lech Rytwinski M AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl M70+ 1 00:24:06  

102 Andrzej Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M50 11 00:24:16

103 Ryszard Ropiak M Kurpie Myszyniec M70+ 2 00:24:17  

104 Eliza Matwiejczuk K Odbiegający Od Formy Team K30 11 00:24:22  

105 Kamil Borowski M Pszczółkowski Team M30 27 00:24:48

106 Jan Janiszewski M M65 3 00:25:00

107 Bożena Rozentalska K K40 4 00:25:15  

108 Magdalena Kułakowska K K30 12 00:25:23

109 Edyta Dzido K Nidzica Biega K40 5 00:25:30

110 Katarzyna Bochniak K K30 13 00:25:34

111 Ewelina Włodarska K K30 14 00:25:40

112 Mariusz Kaliszewski M M40 26 00:25:41

113 Joanna Szymanowicz K K40 6 00:25:47  

114 Teresa Szydłowska K ByleDobiec... K40 7 00:26:22

115 Jerzy Szymański M Kurzętnik Biega M70+ 3 00:26:51

116 Grzegorz Fetliński M M30 28 00:27:02  

117 Anna Plucińska-Furgał K K40 8 00:27:08

118 Monika Kozłowska K K30 15 00:27:10

119 Jarosław Śliwczyński M M30 29 00:27:11

120 Hubert Psiuk M M20 12 00:28:21

121 Andrzej Psiuk M M50 12 00:28:23

122 Malgorzata Budzilek K ByleDobiec. K50 4 00:28:31

123 Marta Kuczyńska K Młynago K30 16 00:28:35

124 Mirosław Wiśniewski Olsztyn M Nutripol M50 13 00:30:33

125 Joanna Sowa Olsztynek K K30 17 00:30:50

126 Barbara Sadłowska K K30 18 00:30:48

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn