Leśne Run Warmia Ruś 2018 – Na dychę Rafał Nojman, na piątkę Wojciech Wdowiak

Fot. Rafał Nojman facebook

W niedzielę w okolicach Rusi (gmina Stawiguda) odbyła się impreza pod hasłem Leśne Run Warmia 2018. Rywalizowano na dwóch dystansach: 10 km i 5 km. Na dłuższym najlepszy okazał się Rafał Nojman (Dobre Miasto), a wśród pań zwyciężyła Natalia Andruszkiewicz-Ćwik (Olsztyn). Na 5 km triumfowali: Wojciech Wdowiak (Olsztyn) i Iwona Jakimowicz (Ostróda)

Do wyścigu nordic walking zgłosiły się tylko dwie osoby: Jakub Zaremba (Olsztyn) i Małgorzata Jurgielewicz (Lidzbark Warminski).

Dystans 10 km

1 Nojman Rafał 1984 Są Wolniejsi, Dobre Miasto 00:42:30 1 1/M30

2 Cyrkler Rafał 1976 Są Wolniejsi, Ostróda 00:42:39 2 1/M40

3 Płonowski Maciej 1989 Olsztyn 00:44:29 3 1/M20

4 Kowalski Grzegorz 1974 GregoRun, Olsztyn 00:45:35 4 2/M40

5 Bałdyga Piotr 1973 Są Wolniejsi, Ostróda 00:45:52 5 3/M40

6 Nieściór Jan 1968 Młynago, Stękiny 00:45:58 6 1/M50

7 Kuczkowski Ryszard 1966 Kieźliny 00:46:55 7 2/M50

8 Białek Piotr 1981 3Bro, Klewki 00:47:17 8 2/M30

9 Kiewisz Adam 1980 Są Wolniejsi, Gietrzwałd 00:47:26 9 3/M30

10 Waszkiewicz Marcin 1983 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:48:05 10 4/M30

11 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia 1985 Drużyna Wilka, Olsztyn 00:50:20 1 1/K30

12 Foks Marcin 1995 Dzikie Życie RunTeam, Barczewo 00:50:50 11 2/M20

13 Rajkowski Radosław 1972 Szczęsne 00:51:34 12 4/M40

14 Szczepaniak Piotr 1968 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:51:32 13 3/M50

15 Wąsowski Andrzej 1957 Olsztyn 00:53:14 14 1/M60+

16 Polak Michalina 1995 Są Wolniejsi, Opole 00:53:16 2 1/K20

17 Michalski Mariusz 1968 Morąg 00:53:12 15 4/M50

18 Palowska Joanna 1992 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:53:20 3 2/K20

19 Kowalska Amelia 1972 Pani, Ostróda 00:54:17 4 1/K40

20 Grams Paulina 1988 Olsztyn 00:56:00 5 2/K30

21 Pieślak Monika 1991 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:56:16 6 3/K20

22 Paltian Piotr 1971 Są Wolniejsi, Dywity 00:57:04 16 5/M40

23 Prochowska Beata 1971 Rus 00:57:16 7 2/K40

24 Burcon Kamila 1983 Odbiegający Od Formy Team, Gdynia 00:57:17 8 3/K30

25 Kowalewska Monika 1981 ZETO SOFTWARE TEAM, Olsztyn 00:57:56 9 4/K30

26 Senderska Magdalena 1992 VegeRunners, Wrocław 00:58:33 10 4/K20

27 Kowalczyk Andrzej 1961 Są Wolniejsi, Olsztyn 01:02:03 17 5/M50

28 Matwiejczuk Eliza 1983 Odbiegający Od Formy Team, Olsztyn 01:02:10 11 5/K30

14516454 1100124006731623 8078974191779891667 n

Fot. Wojciech Wdowiak facebook

Dystans 5 km

1 Wdowiak Wojciech 1973 Olsztyn 00:21:33 1 1/M40

2 Kozłowski Tomasz 1979 Agatsu Dojo, Barczewo 00:22:36 2 1/M30

3 Aptowicz Paweł 1993 Iława 00:22:52 3 1/M20

4 Jakimowicz Iwona 1978 Brzozowski Team, Ostróda 00:24:19 1 1/K40

5 Piekarska Monika 1993 Orzysz 00:28:14 2 1/K20

6 Ćwik Tomasz 1986 Olsztyn 00:28:37 4 2/M30

7 Roszkowska Anna 1983 Olsztyn 00:28:44 3 1/K30

8 Kowalczyk Marek 1971 Reszel 00:29:09 5 2/M40

9 Ciećko Elżbieta 1991 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:29:13 4 2/K20

10 Nieścior Mieczysława 1970 Młynago, Stękiny 00:30:56 5 2/K40

11 Połowianiuk Anna 1995 Dzikie Życie RunTeam, Barczewo 00:32:24 6 3/K20

12 Hołubiuk Bogumiła 1976 ANIMAL PHARMA TEAM, Olsztyn 00:32:53 7 3/K40

13 Łazicka Kamila 1980 Olsztyn 00:34:54 8 2/K30

14 Galewska Justyna 1981 Olsztyn 00:35:07 9 3/K30

15 Wąsowska Emilia 1968 1968, Olsztyn 00:35:12 10 1/K50

16 Mariańska Urszula 1956 Olsztyn 00:40:57 11 1/K60+

17 Kowalczyk Joanna 1974 Reszel 00:42:16 12 4/K40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn