Żuromin i Ciche zaliczone na piątkę – Przyjemnie w kameralnej atmosferze

Fot. Artur Szczepański

Reprezentanci Warmii i Mazur w weekend (23/24 czerwca) startowali w kameralnych imprezach na Mazowszu i Kujawach. W II Biegu Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej w open drugie miejsce zajął Mariusz Dembowski (Lidzbark), a trzecie Zbigniew Bartkowski (Działdowo). W Biegu Świętojańskim w miejscowości Ciche drugi był Jarosław Laskowski (Kurzętnik Biega), a trzeci Zbigniew Gołębiewski (Nowe Miasto Lubawskie).

W Żurominie Mariusz Dembowski wygrał kategorię 2/39, z Zbigniew Bartkowski był drugi w kat. 50/59. Wśród najstarszych +60 triumfował Lech Mederski (Działdowo), Wiesław Burzacki (Lidzbark) był trzeci. Również trzecia w kat. 20/39 była Paulina Szarmacher (Działdowo)

II Bieg Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej

Mężczyźni Open

1 Dzięgielewski Marek KB IM P Sękowskiego Dłużniewo Mężczyźni(50-59lat) 00:34:43.77

2 Dembowski Mariusz H+H Polska Lidzbark Mężczyźni(20-39lat) 00:35:45.62

3 Bartkowski Zbigniew Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:36:50.10

4 Safranow Marcin Bike U Up Gdansk Mężczyźni(40-49lat) 00:38:46.14

5 Tomczak Marcin Ciechanów Mężczyźni(20-39lat) 00:38:57.61

6 Karwowski Marcin Mława Mężczyźni(20-39lat) 00:39:21.27

.................

10 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60+) 00:42:01.92

23 Burzacki Wiesław Lidzbark Mężczyźni(60+) 00:46:44.5

30 Skarbowski Bartosz Team Węgorzewo Mężczyźni(20-39lat) 00:51:17.12

31 Mejka Mirosław Nowe Miasto LMubężczyźni(50-59lat) 00:52:19.72

Kategorie

20/39

1 Dembowski Mariusz H+H Polska Lidzbark Mężczyźni(20-39lat) 00:35:45.62

12 Skarbowski Bartosz Team Węgorzewo Mężczyźni(20-39lat) 00:51:17.12

50/59

2 Bartkowski Zbigniew Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:36:50.10

7 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskiebężczyźni(50-59lat) 00:52:19.72

60+

1 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60+) 00:42:01.92

3 Burzacki Wiesław Lidzbark Mężczyźni(60+) 00:46:44.54

Kobiety open

1 Kamińska Teresa Teresa biega Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:44:52.97

2 GRABOWSKA-TOFEL SARA GRABOSIE TEAM ZĄBKI Kobiety(20-39lat) 00:46:26.45

3 Rzepka Ewa Team Brzozie Wielki Głęboczek Kobiety(40-49lat) 00:52:06.67

4 Borawska Anna Mała Lady Pank Płock Kobiety(40-49lat) 00:52:12.13

5 Brzezińska Anna Cegielnia Ratowska Kobiety(20-39lat) 00:54:18.88

6 Wojciechowska Beata Biegam bo chcę Żurominek Kobiety(40-49lat) 00:54:53.31

...............................

8 Szarmacher Paulina Mamuśki Górą Działdowo Kobiety(20-39lat) 00:57:28.26

9 Żbikowska Bożena Nidzica Biega Nidzica Kobiety(20-39lat) 01:01:14.10

Kategorie

20/39

3 Szarmacher Paulina Mamuśki Górą Działdowo Kobiety(20-39lat) 00:57:28.26

4 Żbikowska Bożena Nidzica Biega Nidzica Kobiety(20-39lat) 01:01:14.10

Bieg Świętojański Ciche

Mężczyźni open

1 WOJDYŁO MARIUSZ Brodnica Biega Brodnica 00:38:52.84

2 Laskowski Jarosław Kurzętnik biega Małe Bałówki 00:38:55.42

3 Gołębiewski Zbigniew Nowe Miasto Lub 00:45:09.32

4 PAĆKOWSKI Dawid SieBiega Pokrzydowo 00:46:12.87

5 POPŁAWSKI MACIEJ BRODNICA BIEGA Cielęta 00:46:44.39

6 Wiśniewski Norbert Nowe Miasto Lub Mężczyźni 00:47:37.45

.....................................

8 Prokop Jacek Biegam U KOLESI Ostaszewo 00:56:49.84

9 Walecki Patryk Kiełpiny 00:58:15.52

10 Kalinowski Michał Nowe Miasto Lub 00:58:35.15

11 Januszewski Karol Biegam U KOLESI Grodziczno 00:59:32.27

Kobiety open

1 Popławska Agnieszka Brodnica biega Cielęta 00:45:08.36

2 Kamińska Teresa Teresa biega Kobiety Miesiączkowo 00:46:30.47

3 Kępczyńska Marlena Brodnica Biega Brodnica 00:47:20.26

4 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Biegnę bo chcę Zbiczno 00:54:02.60

5 Babalska Joanna Ćwiczyć i być szczęśliwym. Pokrzydowo 00:54:03.02

6 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Kobiety 00:56:39.66

..............................................

9 Kalinowska Anna Brak Nowe Miasto Lub 00:58:33.39

10 Januszewska Izabela Biegam U KOLESI Grodziczno 00:59:32.57

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn