Biebrzański Bieg Łosia 2018 – Bracia Wronowscy z Bań Mazurskich w Top 6

Fot. Biebrzański Bieg Łosia 2018 facebook

W miejscowości Goniądz odbył się w niedziele (24 czerwca) Biebrzański Bieg Łosia na dystansie 7.5 km. Trasa przebiegała przez Biebrzański Park Narodowy, była bardzo malownicza a podziwiało ja prawie 200 uczestników w tym grupa zawodników ze wschodnich rejonów Warmii i Mazur. Świetnie wypadli bracia Rafał i Alfred Wronowscy z Bań Mazurskich, którzy przybyli na metę w ścisłej czołówce.

Rafał zajął w open drugie, a Alfred piąte miejsce, obaj wygrali swoje kategorie wiekowe. Na ósmej pozycji (drugiej w kat. M30) finiszował Radosław Ignatowicz (Ełk). Na podium sw swoich grupach wiekowych stanęły także panie: Karolina Pawełkowska z Ełku i Wanda Roguzińska z Pisza (obie na drugim miejscu)

Wyniki

1 ANDRZEJUK Bogusław Białystok POL / Pędziwiatr Białystok 70M40/1 (M)1 00:25:41

2 WRONOWSKI Rafał Banie Mazurskie POL 86M30/1 (M)2 00:26:25

3 CZERWIŃSKI Andrzej Studzianki POL / Biegamy 72M40/2 (M)3 00:27:21

4 KRZYŻANOWSKI Karol Rajgród POL / Maratonka Grajewo 72M40/3 (M)4 00:27:26

5 WRONOWSKI Albert Banie Mazurskie POL / - 99M19/1 (M)5 00:27:46

6 ARDZIEWICZ Andrzej Sokółka POL / 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy 90M20/1 (M)6 00:28:03

.......................................................

8 IGNATOWICZ Radosław Ełk POL / Team Kopeć 81M30/2 (M)8 00:29:36

32 AUGUSTYNOWICZ Piotr Ełk POL / Polska Organizacja Wojskowa 80M30/9 (M)31 00:32:54

38 SAWICKI Adam Prostki POL / Maratonka 71M40/12 (M)36 00:33:34

47 ZAPILAJ Daniel Ełk POL 93M20/8 (M)45 00:34:38

67 GIRTLER Damian Gołdap POL / Zaczerlany Monar 86M30/15 (M)61 00:36:28

69 ANDRUSZKIEWICZ Szymon Giżycko POL / Wkurw_team Gołdap 78M40/21 (M)63 00:36:33

83 TRUCHAN Wiesław Żytkiejmy POL / Płomyk-Zytkiejmy 58M60/4 (M)74 00:38:02

85 KRYSZYŁOWICZ Jacek Szczytno POL / Akb Sp 2 Szczytno 80M30/19 (M)75 00:38:05

109 SOWA Iwona Gołdap POL / Wkurw_team Gołdap 84K30/8 (K)17 00:40:46

141 GRUDKOWSKI Tomasz Szczytno POL 70M40/38 (M)111 00:43:48

143 FIEDORCZYK Janusz Ełk POL / Maratonka 57M60/7 (M)113 00:44:00

145 JANICKA Aleksandra Olsztyn POL 83K30/16 (K)32 00:44:02

150 LEWALSKA-KONSTANTY Agata Szczytno POL 76K40/10 (K)35 00:44:23

158 TALIPSKA Agnieszka Gołdap POL / Wkurw_team Gołdap 81K30/19 (K)38 00:45:17

163 WĄTROBIŃSKA Olga Ełk POL 90K20/9 (K)42 00:46:11

164 CYBULKO Weronika Ełk POL 89K20/10 (K)43 00:46:12

165 TROCHIMOWICZ Artur Szczytno POL / Akb Sp 2 Szczytno Trohim Team 61M50/17 (M)122 00:46:16

167 FIRLEWICZ Joanna Giżycko POL 81K30/21 (K)45 00:46:25

169 PAWEŁKOWSKA Karolina Ełk POL 00K19/2 (K)46 00:47:26

177 ROGUZIŃSKA Wanda Pisz POL 59K50/2 (K)50 00:51:22

188 JANKOJĆ Katarzyna Giżycko POL 79K30/24 (K)58 00:58:00

189 JANKOJĆ Selwina Giżycko POL 03K19/6 (K)59 00:58:01

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn