Dywicka „5” pomysł na...szóstkę – Szybki bieg Krzysztofa Sulewskiego i marsz Jakuba Zaremby

Fot. Dariusz Krajewski, Sabiba Robak/Gmina Dywity facebook

W ostatni dzień czerwca odbyła się Dywicka „5” impreza masowa, skierowana do amatorów biegania i nordic walking. Zainteresowanie przerosło oczekiwania. Wprawdzie impreza zachowała kameralny, sielski charakter, ale wystąpiło w niej prawie 200 uczestników. Rywalizowano na trasie wokół jeziora Dywickiego, gdzie pętla liczyła 4.8 km. W biegu triumfował Krzysztof Sulewski (Barczewo).

Kilka sekund za nim finiszował Grzegorz Zahorski (Braniewo), Trzecie miejsce zajął Przemysław Flaga (Barczewo). Wśród pań najszybsza okazała się Daria Mitręga (Olsztyn), druga była Magda Ingielewicz (Braniewo), a trzecia Katarzyna Piechocka (Ostróda).

Zwycięzcy kategorii: U0/29: Daria Mitręga i Grzegorz Zahorski, U30: Magda Ingielewicz i Krzysztof Sulewski, U40: Katarzyna Piechocka i Andrzej Rudziński (Jonkowo), U50: Małgorzata Kulesza (Olsztyn) i Ryszard Kuczkowski (Kieźliny), U60+ Ewa Kuczkowska (Kieźliny) i Stanisław Pacholec (Garzewo)

W marszu rywalizowało ponad 30 uczestników. Wygrał Jakub Zaremba (Olsztyn) przed Adamem Adamczykiem (Warszawa) i Maciejem Jurczakiem (Dobre Miasto). W rywalizacji pań zwyciężyła Alicja Bartel (Olsztyn) za nia finiszowały: Ewa Branczewska (Mława) i Monika Komorowska (Dobre Miasto). W kategoriach wygrali: M0/29: Maciej Jurczak, K30: Alicja Bartel, U40: Monika Komorowska i Jakub Zaremba, U50: Anna Nogalska (Olsztyn) i Dariusz Berliński (Dobre Miasto), U60+ Elżbieta Oleś (Mława) i Adam Adamczyk.

Wyniki

Bieg (5 km)

1 Sulewski Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30 1 16:02 1

2 Zahorski Grzegorz Braniewo MOS Zatoka Braniewo 1999 M-29 1 16:08 2

3 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 2 16:17 3

4 Pacholec Paweł Gdynia Sobczak Team 1980 M30 3 16:36 4

5 Paluch Sylwester Różnowo 2001 M-29 2 17:04 5

6 Ambroziak Marcin Ryn DĄBROWSKI TEAM 1985 M30 4 17:37 6

7 Rudziński Andrzej Jonkowo Młynago/Jonkowo Biega 1974 M40 1 17:43 7

8 Rudowski Damian Dobre Miasto Pszczòłkowski Team 1999 M-29 3 17:48 8

9 Krajewski Dariusz Dywity 1976 M40 2 17:54 9

10 Łowcewicz Paweł Olsztyn 1995 M-29 4 18:28 10

................................................

11 Jakacki Sylwester Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1984 M30 5 18:33 11

12 Milan Grzegorz Olsztyn 1992 M-29 5 18:37 12

13 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 M40 3 18:38 13

14 Żyjewski Krzysztof Olsztyn 1984 M30 6 18:45 14

15 Kurek Michał Warszawa 1988 M30 7 18:56 15

16 Kurp Marcin Dobre Miasto 1983 M30 8 19:04 16

17 Rustecki Mariusz Warszawa 1973 M40 4 19:06 17

18 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M40 5 19:14 18

19 Hermann Tomasz Olsztyn THN RODO BHO 1978 M40 6 19:19 19

20 Głowacki Robert Olsztyn 1974 M40 7 19:29 20

21 Szarko Maciej Elbląg --- 1977 M40 8 19:33 21

22 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M50 1 19:33 22

23 Słowik Jarosław Olsztyn Wataha- łączy nas bieganie 1994 M-29 6 19:37 23

24 Dwulat Tomasz Barciany 1967 M50 2 19:41 24

25 Wobolewicz Wojciech Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M50 3 19:44 25

26 Król Dariusz Dywity Frendo 1978 M40 9 19:54 26

27 Ingielewicz Ireneusz Braniewo 1983 M30 9 20:09 27

28 Jurkowski Bogusław Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK" 1962 M50 4 20:11 28

29 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 M40 10 20:15 29

30 Bochno Jarosław Reszel Reszel TEAM 1992 M-29 7 20:15 30

31 Pasternak Radosław Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30 10 20:17 31

32 Laszczak Jerzy Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 5 20:22 32

33 Mitręga Daria Olsztyn 1990 K-29 1 20:28 1

34 Dąbrowski Marcin Nikielkowo Nasze Nikielkowo 1977 M40 11 20:44 33

35 Milewicz Grzegorz Kieźliny 1981 M30 11 20:46 34

36 Ingielewicz Magda Braniewo Braniewianki 1986 K30 1 20:48 2

37 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M50 6 20:50 35

38 Kulesza Mikołaj Olsztyn Grupa DBK 1985 M30 12 20:51 36

39 Piechocka Katarzyna Ostróda 1975 K40 1 21:05 3

40 Foks Marcin Barczewo Dzikie Życie RunTeam/ BSB Barczewo Biega 1995 M-29 8 21:10 37

41 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M-29 9 04:28 13.5 10:45 21:13 21:22 38

42 Zaręba Sebastian Olsztyn 1992 M-29 10 21:13 39

43 Nogalski Zenon Olsztyn 1963 M50 7 21:27 40

44 Pacholec Stanisław Garzewo 4 Pszczòłkowski Team 1954 M60+ 1 21:31 41

45 Kosin Marcin Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 M30 13 21:36 42

46 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M50 8 21:49 43

47 Meller Wojciech Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1978 M40 12 21:50 44

48 Meller Joanna Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1979 K30 2 21:51 4

49 Trąbiński Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1979 M30 14 22:19 45

50 Majdański Jacek Olsztyn 1981 M30 15 22:22 46

51 Łodziana Dorota Dywity Pszczòłkowski Team 1981 K30 3 22:23 5

52 Stankiewicz Jan Barczewo BSB Barczewo Biega 1956 M60+ 2 22:32 47

53 Ostromecka Anna Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 4 22:31 6

54 Paduszyńska Dorota Olsztyn Pszczòłkowski Team 1975 K40 2 22:35 7

55 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński 1994 M-29 11 22:39 48

56 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30 5 22:48 8

57 Korytowska Agnieszka Mława NW WERWA MŁAWA 1982 K30 6 22:49 9

58 Wyderski Piotr Dywity Algol 1976 M40 13 22:48 49

59 Pawlak Paweł Olsztyn 1971 M40 14 22:51 50

60 Bodek Gabriel Brąswałd 1977 M40 15 22:54 51

61Grabowski Grzegorz Olsztyn 1965 M50 9 23:02 52

62 Guski Paweł Dobre Miasto 1984 M30 16 22:59 53

63 Zinkiewicz Adriana Reszel Reszel TEAM 1983 K30 7 23:06 10

64 Pieczkowski Hubert Dywity 1974 M40 16 23:10 54

65 Stępień Marzena Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn 1970 K40 3 23:17 11

66 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “ODCISK” 1963 M50 10 23:18 55

67 Nikolajuk Robert Olsztyn 1982 M30 17 23:25 56

68 Chwietczuk Paweł Różnowo Paw300 1987 M30 18 23:15 57

69 Baryła Małgorzata Olsztyn Pszczółkowski Team 1993 K-29 2 23:25 12

70 Pomagruk-Majek Karolina Braniewo BRANIEWIANKI 1984 K30 8 23:20 13

71 Suszyńska Monika Reszel Reszel TEAM 1977 K40 4 23:33 14

72 Dudko Tomasz Dywity 1979 M30 19 23:36 58

73 Wiewiórski Zbigniew Lubomino 1984 M30 20 23:27 59

74 Kulesza Małgorzata Olsztyn 1965 K50 1 23:41 15

75 Niedźwiecka Katarzyna Braniewo Braniewianki 1975 K40 5 23:37 16

76 Kędzior Natalia Agnieszka Bartoszyce 1990 K-29 3 23:50 17

77 Mostek Piotr Barczewo OSP Barczewo 1978 M40 17 23:53 60

78 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Są Wolniejsi 1991 K-29 4 23:51 18

79 Kiewisz Adam Gietrzwałd Są Wolniejsi 1980 M30 21 23:51 61

80 Białecka Katarzyna Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 K30 9 24:04 19

81 Baczulis Magdalena Szczecin KOS Bno Szczecin 1977 K40 6 23:59 20

82 Gotowski Daniel Dywity SS Drużyna Wilka 1976 M40 18 23:56 62

83 Dombkowska Gabriela Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1992 K-29 5 24:04 21

84 Dobrenko Joanna Barczewo BSB Barczewo Biega 1990 K-29 6 24:16 22

85 Grams Paulina Olsztyn 1988 K30 10 24:12 23

86 Stradomski Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1978 M40 19 24:07 63

87 Fidura Agnieszka Braniewo Braniewianki 1973 K40 7 24:12 24

88 Cygański Tomasz Olsztyn 1985 M30 22 24:13 64

89 Radziewicz Iwona Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN/Pszczółkowski Team 1982 K30 11 24:21 25

90 Olszewik Arkadiusz Ostróda Brzozowski Team 1974 M40 20 24:21 65

91 Ostrowska Kamila Barczewo BSB Barczewo Biega 1987 K30 12 24:32 26

92 Rogozińska Monika Olsztyn 1986 K30 13 24:24 27

93 Nowak Rafał Dywity Poczta Polska 1976 M40 21 24:32 66

94 Bączek Adam Olsztyn 1982 M30 23 24:47 67

95 Kubiak Grzegorz Olsztyn 1979 M30 24 24:45 68

96 Połowianiuk Jan Barczewo Dzikie Życie Run Team 1964 M50 11 24:54 69

97 Saczuk Małgorzata Barczewo BSB Barczewo Biega 1972 K40 8 24:58 28

98 Kułakowska Magda Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 K30 14 24:58 29

99 Szałkowski Mariusz Olsztyn Bobry Z Kobry 1975 M40 22 25:01 70

100 Korniluk Natalia Dobre Miasto 1988 K30 15 25:26 30

Pełne wyniki

Dywicka 5 - OPEN

Nordic walking (4.8 km)

1 Zaremba Jakub Olsztyn 1978 M40 1 31:11 1

2 Adamczyk Adam Warszawa PASJA Nordic Walking 1949 M60+ 1 32:13 2

3 Jurczak Maciej Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1995 M-29 1 32:50 3

4 Wroński Włodzimierz Warszawa Pasja Nordic Walking 1952 M60+ 2 33:59 4

5 Bertel Alicja Olsztyn Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto 1980 K30 1 34:08 1

6 Oleś Józef Mława NW WERWA MŁAWA 1950 M60+ 3 34:25 5

7 Branczewska Ewa Mława NW WERWA MŁAWA 1979 K30 2 34:26 2

8 Berliński Dariusz Warszawa PASJA Nordic Walking 1965 M50 1 35:30 6

9 Komorowska Monika Dobre Miasto Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto 1974 K40 1 35:47 3

10 Uhryn Marcin Jonkowo 1975 M40 2 35:50 7

11 Wasilewski Sławomir Warszawa PASJA Nordic Walking 1945 M60+ 4 36:19 8

12 Pach Katarzyna Dywity Rr 1969 K40 2 37:05 4

13 Wojtkowska Alicja Olsztyn 1982 K30 3 37:30 5

14 Oleś Elżbieta Mława NW WERWA MŁAWA 1950 K60+ 1 37:45 6

15 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto 1972 K40 3 38:13 7

16 Gajowniczek Franciszek Frombork 1951 M60+ 5 38:17 9

17 Zadworny Daniel Dywity 1978 M40 3 39:12 10

18 Gałęziewski Piotr Olsztyn 1972 M40 4 39:50 11

19 Maliszewski Marek Elbląg 1957 M60+ 6 39:57 12

20 Wiereszko-Czyż Regina Dobre Miasto Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto 1958 K60+ 2 40:27 8

21 2 Balicka Edyta Iłowo NW WERWA MŁAWA 1974 K40 4 40:49 9

22 Orłowska-Bojarska Izabela Barczewo 1982 K30 4 41:22 10

23 Nogalska Anna Olsztyn 1966 K50 1 41:19 11

24 Robak Sabina Dywity 1953 K60+ 3 41:44 12

25 Gałęziewska Małgorzata Mława NW WERWA MŁAWA 1959 K50 2 42:06 13

26 Pokropska Elżbieta Mława 1950 K60+ 4 43:02 14

27 Jankowska Danuta Olsztyn --------- 1948 K60+ 5 44:14 15

28 Rustecka Bożenna Olsztyn 1948 K60+ 6 45:07 16

29 Jurgielewicz Małgorzata Lidzbark Warmiński 1981 K30 5 45:07 17

30 Bielska Zofia Mława NW WERWA MŁAWA 1957 K60+ 7 45:42 18

31 Szwed Danuta Mława NW WERWA MŁAWA 1952 K60+ 8 45:43 19

32 Kurowska Renata Słupy 1969 K40 5 47:39 20

33 Maszczak Aneta Dywity 1975 K40 6 51:51 21

34 Branczewski Wojciech Mława NW WERWA MŁAWA 1976 M40 5 52:08 13

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn