Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych (2) 2018 – Spotykamy się po wakacjach

Fot. MOS Elbląg (ilustracja)

W niedzielę (1 lipca) w Parku Bażantarnia odbyła się druga impreza z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych. Stawili się starzy bywalcy, nie zabrakło nowych twarzy. Jak zwykle rywalizowano na trzech dystansach: 500 m, 2000 m i 5000 m. Wprawdzie każdy bieg jest oddzielną całością, ale trwa walka o punkty do klasyfikacji generalnej. To dodatkowa motywacja. Warto więc sposobić się do trzeciego biegu 9 września.

Wyniki

Dystans 500 metrów

Open

Kobiety

1 Nikola Ciepłucha

2 Basia Kwapiszewska

3 Agata Kowalska

Mężczyźni

1 Błażej Bąk

2 Błażej Jurewicz

3 Ksawery Dzik

K0

1 Hanna Brzozowska

2 Zofia Grzelakowska

3 Lena Jezierska

4 Natalia Nastaj

5 Wiktoria Gierwatowska

6 Maja Talaśka

Klasyfikacja

1 Hanna Brzozowska 42

2 Wiktoria Gierwatowska 23

3 Natalia Nastaj 19

K1

1 Nikita Ciepłucha

2 Basia Kwapiszewska

3 Agata Kowalska

4 Karolina Radzikowska

5 Julia Kiraga

6 Kinga Zawada

Klasyfikacja

1 Nikita Ciepłucha 39

2 Karolina Radzikowska 28

3 Agata Kowalska 25

M0

1 Piotr Rutkowski

2 Alan Krajnik

3 Jakub Błażejczyk

5 Oskar Gmitruk

6 Hubert Karwowski

Klasyfikacja

1 Alan Krajnik 39

2 Piotr Rutkowski 26

3 Hubert Karwowski 21

M1

1 Błażej Bak

2 Błażej Jurewicz

3 Ksawery Dzik

4 Kamil Wojdyna

5 Dominiki Jabłoński

6 Kacper Pawłoski

Klasyfikacja

1 Ksawery Dzik 33

2 Kamil Wojdyna 28

3 Dominiki Jabłoński 23

Dystans 2000 metrów

Open

Kobiety

1 Patrycja Radziszewska

2 Anna Wlizło

3 Aleksandra Kozłowska

Mężczyźni

1 Adam Jurewicz

2 Hubert Sielicki

3 Bartek Talaśka

K0

1 Zosia Grzelobowska

Klasyfikacja

1 Zosia Grzelobowska 21

K1

1 Aleksandra Tomasik

Klasyfikacja

Aleksandra Tomasik 21

Julia Jaworska 21

K2

1 Patrycja Radzikowska

2 Anna Wlizło

3 Aleksandra Kozłowska

4 Alicja Zamojska

Klasyfikacja

1 Patrycja Radzikowska 39

2 Anna Wlizło 33

3 Alicja Zamojska 26

K4

1 Angelika Guz

2 Atina Ciepłucha

3 Adrianna Mendalka

4 Justyna Szwęch

Klasyfikacja

1 Justyna Szwęch 31

2 Katarzyna Zapolska 21

3 Angelika Guz 21

K5

1 Sylwia Jurewicz

2 Renata Sowa

Klasyfikacja

1 Sylwia Jurewicz 21

2 Magdalena Szulima 21

3 Renata Sowa 18

K6

Klasyfikacja

1 Elżbieta Sambor 21

M1

1 Hubert Sielicki

Klasyfikacja

1 Hubert Sielicki 42

M2

1 Bartek Talaśka

2 Jakub Sielski

Klasyfikacja

1 Jakub Sielski 39

2 Bartek Talaśka 21

M4

Klasyfikacja

1 Paweł Wlizło 21

2 Grzegorz Jaworski 18

3 Jakub Mroczek 15

M5

1 Adam Jurewicz

2 Sylwester Sowa

Klasyfikacja

1 Adam Jurewicz 42

2 Arkadiusz Ligoda 18

3 Sylwester Sowa 18

M6

1 Jarosław Ciepłucha

Klasyfikacja

1 Jarosław Ciepłucha 21

Dystans 5000 metrów

Open

Kobiety

1 Anna Kukuć-Kwapiszewska

2 Wioletta Barcikowska

3 Katarzyna Mudryk

Mężczyźni

1 Marcin Zakęs

2 Damian Godlewski

3 Michał Żródło

K4

1 Agnieszka Brzozowska

2 Karolina Pawłoska

Klasyfikacja

1 Agnieszka Brzozowska 31

2 Karolina Pawłoska 26

3 Magdalena Matulewicz 21

K5

1 Anna Kukuć Kwapiszewska

2 Wioletta Barcikowska

3 Katarzyna Mudryk

Klasyfikacja

1 Anna Kukuć Kwapiszewska 21

2 Wioletta Barcikowska 18

3 Katarzyna Mudryk 15

K6

1 Bożena Lipska

Klasyfikacja

1 Bożena Lipska 21

M3

1 Karol Barański

Klasyfikacja

1 Karol Barański 42

M4

1 Damian Godlewski

2 Michał Źródło

3 Marek Szwęch

4 Dawid Rutkowski

Klasyfikacja

1 Damian Godlewski 39

2 Michał Źródło 39

3 Dawid Rutkowski 23

M5

1 Marcin Zakęs

2 Piotr Stankiewicz

3 Paweł Radzikowski

4 Piotr Prelewski

5 Łukasz Grzelakowski

6 Krzysztof Pytliński

Klasyfikacja

1 Marcin Zakęs 42

2 Paweł Radzikowski 30

3 Krzysztof Pytliński 18

M6

1 Mirosław Pawlukowicz

Klasyfikacja

1 Mirosław Pawlukowicz 39

2 Adam Zamorski 21

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn