III Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką 2018 – Wojciech Kopeć spokojnie mknął do mety

Fot. gok dźwierzuty (ilustracja)

W sobotnie (7 lipca) odbył się III Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką zaliczony do cyklu Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego. Do rywalizacji przystąpiło ponad stu uczestników, głównie z Warmii i Mazur, ale także z województw: mazowieckiego i podlaskiego. Dystans 9.3 km najszybciej pokonał Wojciech Kopeć (Olsztynek) przed Pawłem Grygo (Łomża) i Adamem Szydlikiem (Łomża)

Wśród pań triumfowała Ewa Lisek (Nidzica), druga była Katarzyna Gawryś (Olsztyn), a trzecia Anna Urbaniak (Jednorożec). Prowadzono równiez klasyfikacje w kategoriach wiekowych, w których zwyciężyli: K16/19: Zuzanna Kozon (Szczytno), U20/29: Klaudia Baczewska (Ostrołęka) i Wiktor Magdaleński (Spychowo), U30/39: Ewa Lisek i Wojciech Kopeć, U40/49: Wiesława Grala-Mąka (Ostrołęka) i Paweł Grygo, U50/59: Małgorzata Kulesza (Olsztyn) i Sławomir Mąka (Ostrołęka), U60+ Zofia Sztuba (Warszawa) i Waldemar Szczublak (Ostrołęka)

Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach przy współpracy Urzędu Gminy Dźwierzuty iOSP Dźwierzuty

Wyniki open

1 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M30-39 1 31:06 1

2 Grygo Paweł Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1976 M40-49 1 31:57 2

3 Szydlik Adam Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1976 M40-49 2 32:46 3

4 Mąka Sławomir Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka 1966 M50-59 1 4 36:08 4

5 Czopek Marcin Dźwierzuty OSP Dźwierzuty 1982 M30-39 2 37:20 5

6 Lisek Ewa Nidzica Nidzica Biega 1980 K30-39 1 37:24 1

7 Kurp Marcin Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1983 M30-39 3 37:52 6

8 Bryła Artur Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1971 M40-49 3 38:00 7

9 Kiernozek Tomasz Szczytno 8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny / Klub biegacza Jurund Szczytno 1984 M30-39 4 38:09 8

10 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M40-49 4 38:48 9

11 Zając Bogdan Chorzele 1974 M40-49 5 39:01 10

12 Matras Przemysław Dźwierzuty Skazani na sukces 1985 M30-39 5 39:05 11

13 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto Są Wolniejsi 1969 M40-49 6 39:15 12

14 Magdaleński Wiktor Spychowo 1997 M20-29 1 39:44 13

15 Bojanowski Tomasz Rańsk Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 1997 M20-29 2 40:00 14

16 Hartlinski Grzegorz Jaroty 1984 M30-39 6 40:08 15

17 Szczepanek Piotr Szczytno 1969 M40-49 7 40:17 16

18 Wobolewicz Wojciech Olsztyn Team Kopeć 1968 M50-59 2 40:42 17

19 Białobrzewski Wojciech Dębówko Kb Jurund 1977 M40-49 8 41:02 18

20 Gawryś Katarzyna Olsztyn Pszczółkowski Team 1981 K30-39 2 41:11 2

21 Bazydło Kamil Szczytno 1992 M20-29 3 41:54 19

22 Stepnowski Rafał Dźwierzuty 1979 M30-39 7 42:06 20

23 Szczubłak Waldemar Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1958 M60 i starsi 1 42:17 21

24 Urbaniak Anna Jednorożec Jednorożec robi co może 1987 K30-39 3 42:29 3

25 Likszo Paweł Olsztyn 1988 M30-39 8 42:31 22

26 Pozdrawiam Mariusz Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1958 M60 i starsi 2 42:46 23

27 Zagroba Rafał Olsztyn Uzerbejdżan 1980 M30-39 9 42:44 24

28 Wróbel Ireneusz Tylkowo 1971 M40-49 9 42:56 25

29 Ostrowski Marcin Warszawa PZU Sport Team 1986 M30-39 10 43:03 26

30 Magnuszewski Maciej Szczytno 4 W-MBOT 1983 M30-39 11 43:04 27

31 Jaworski Robert Wałpusz SPzOI 2 Szczytno 1973 M40-49 10 43:15 28

32 Piotrowski Michał Kajtki Klub Biegacza Jurund Szczytno 1980 M30-39 12 43:15 29

33 Meller Wojciech Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1978 M40-49 11 43:36 30

34 Meller Joanna Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1979 K30-39 4 43:37 4

35 Baczewska Klaudia Ostrołęka Biegam bo lubię Ostrołęka 1990 K20-29 1 43:39 5

36 Deptuła Marek Łatana Mała 1981 M30-39 13 43:56 31

37 Modzelewski Wiesław Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka 1964 M50-59 3 44:10 32

38 Rawa Marcin Gdańsk 1981 M30-39 14 44:20 33

39 Jaworski Mariusz Nidzica Nidzica Biega 1990 M20-29 4 44:31 34

40 Flank Paweł Węgorzewo 1974 M40-49 44:31 35

41 Wysocki Marcin Szczytno Ślimak Team 1980 M30-39 15 44:39 36

42 Szczepkowski Artur Nidzica Nidzica Biega 1977 M40-49 13 44:55 37

43 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek Klub Biegacza Jurund Szczytno 1974 M40-49 14 45:30 38

44 Dudziec Marcin Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1984 M30-39 16 46:05 39

45 Piotrowska Magdalena Kajtki Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 K30-39 5 46:09 6

46 Krysiak Mariusz Pasym Krysiak Team 1977 M40-49 15 46:07 40

47 Kosiński Michał Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1978 M40-49 16 46:11 41

48 Laskowski Leszek Giżycko TEAM SZARY WILK 1957 M60 i starsi 3 46:25 42

49 Rykowski Marcin Szczytno MR 1978 M40-49 17 46:21 43

50 Wojciechowska Urszula Szczytno Steel Factory 12-100 1987 K30-39 6 47:12 7

51 Sowiński Bogdan Nidzica Nidzica biega 1962 M50-59 4 47:21 44

52 Filipiak Grzegorz Targowo OSP Targowo 1974 M40-49 18 47:28 45

53 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka 1969 K40-49 1 47:33 8

54 Koźlicka Beata Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1986 K30-39 7 47:41 9

55 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1965 K50-59 1 47:58 10

56 Guski Paweł Dobre Miasto 1984 M30-39 17 48:10 46

57 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40-49 2 48:14 11

58 Orłowska Katarzyna Linowo 1984 K30-39 8 48:25 12

59 Karczewska Alina Dobre Miasto Są Wolniejsi 1974 K40-49 3 48:32 13

60 Wesenberg - Kaszubowska Joanna Szczytno 1982 K30-39 9 48:53 14

61 Jachna Dariusz Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1973 M40-49 19 49:06 47

62 Brzozowski Piotr Giżycko 1984 M30-39 18 49:36 48

63 Zyśk Marcin Szczytno 1985 M30-39 19 49:38 49

64 wańczyk Grzegorz Szczytno Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 1960 M50-59 5 49:36 50

65 Wierzbowska Mariola Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1969 K40-49 4 49:47 15

66 Kosińska Monika Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1980 K30-39 10 50:27 16

67 Cegielski Marcin Szczytno Morsy Szczytno # Reset 1976 M40-49 20 50:34 51

68 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50-59 6 50:34 52

69 Grabowski Mariusz Szczytno 1980 M30-39 20 50:43 53

70 Kozon Zuzanna Świętajno Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 2000 K16-19 1 50:59 17

71 Przybyłowska Renata Rozogi Szybciej chodzę niż biegam 1978 K40-49 5 51:13 18

72 Kilijański Robert Dźwierzuty K-Team 1986 M30-39 21 51:13 54

73 Kęska Sandra Kruzy 1995 K20-29 2 51:19 19

74 Filipiak Magdalena Targowo OSP Targowo 1975 K40-49 6 51:35 20

75 Smosarska Agnieszka Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1980 K30-39 11 51:37 21

76 Leszczyński Roman Ostrołęka so-biebie-gam 1951 M60 i starsi 4 51:48 55

77 Rogowska Monika Szczytno biegnę za Ulą 1988 K30-39 12 51:57 22

78 Kurpiewska Dorota Pisz Klub Morsów w Piszu 1975 K40-49 7 52:20 23

79 Kowalczyk Kinga Jednorożec Jednorożec robi co może 1991 K20-29 3 52:27 24

80 Bikowska Anna Pisz 1981 K30-39 13 52:34 25

81Roman Aneta Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1988 K30-39 14 52:54 26

82 Borkowski Jacek Warszawa 1984 M30-39 22 52:56 56

83 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1971 K40-49 8 53:10 27

84 Wiktorska Mariola Jednorożec Jednorożec robi co może 1971 K40-49 9 53:14 28

85Ropiak Ryszard Myszyniec KURPIE Myszyniec 1944 M60 i starsi 5.4 53:24 57

86Pankiewicz Piotr Szczytno 1972 M40-49 21 53:25 58

8 Szuba Zofia Warszawa 1953 K60 i starsze 1 53:43 29

88 Serafin Łukasz Dźwierzuty OSP Dźwierzuty 1984 M30-39 23 54:14 59

89 Kozłowski Edward Łyse 1957 M60 i starsi 6 54:23 60

90 Piotrowicz Danuta Nidzica Nidzica Biega 1981 K30-39 15 54:32 30

91 Żbikowska Bożena Nidzica Nidzica biega 1980 K30-39 16 54:58 31

92 Mikołajewska Anna Lipa Jednorożec robi co może 1963 K50-59 2 55:06 32

93 Gmitrzuk Robert Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1967 M50-59 7 55:15 61

94 Zawrotny Jan Mrągowo 1962 M50-59 8 55:43 62

95 Przybyłowski Grzegorz Rozogi Szybciej chodzę niż biegam 1976 M40-49 22 56:29 63

96 Mirota Ewa Lipowa Góra Wschodnia 1978 K40-49 10 56:29 33

97 Bojanowska Anna Rańsk Publiczne Gimnazjum Dźwierzuty 2002 K16-19 2 56:57 34

98 Stańczyk Józef Wodzisław Śląski 1949 M60 i starsi 7 57:10 64

99 Tomasiak Artur Warszawa Bongo Team 1978 M40-49 23 58:26 65

100 Tolak Marta Warszawa TN Biegówki Wesoła 1978 K40-49 11 58:26 35

101 Szewczyk Przemysław Wesołowo 1990 M20-29 5 59:34 66

102 Fornalska Agnieszka Dźwierzuty 1979 K30-39 17 59:52 36

103 Dec Mirosław Stankowo 1963 M50-59 9 01:01:38 67

104 Kretkiewicz Monika Dźwierzuty Morsy Reset #Szczytno 1979 K30-39 18 01:02:00 37

105 Kordek Janina Mikołajki 1963 K50-59 3 01:02:38 38

106 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 K30-39 19 01:03:19 39

Kobiety open

1 Lisek Ewa Nidzica Nidzica Biega 1980 K30-39 37:24

2 Gawryś Katarzyna Olsztyn Pszczółkowski Team 1981 K30-39 41:11

3 Urbaniak Anna Jednorożec Jednorożec robi co może 1987 K30-39 42:29

4 Meller Joanna Dywity SS Drużyna Wilka/ Skazani na sukces 1979 K30-39 43:37

5 Baczewska Klaudia Ostrołęka Biegam bo lubię Ostrołęka 1990 K20-29 43:39

6 Piotrowska Magdalena Kajtki Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 K30-39 46:09

7 Wojciechowska Urszula Szczytno Steel Factory 12-100 1987 K30-39 47:12

8 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka 1969 K40-49 47:33

9 Koźlicka Beata Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1986 K30-39 47:41

10 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1965 K50-59 47:58

11 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40-49 48:14

12 Orłowska Katarzyna Linowo 1984 K30-39 48:25

13 Karczewska Alina Dobre Miasto Są Wolniejsi 1974 K40-49 48:32

14 Wesenberg - Kaszubowska Joanna Szczytno 1982 K30-39 48:53

15 Wierzbowska Mariola Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1969 K40-49 49:47

16 Kosińska Monika Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1980 K30-39 50:27

17 Kozon Zuzanna Świętajno Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 2000 K16-19 50:59

18 Przybyłowska Renata Rozogi Szybciej chodzę niż biegam 1978 K40-49 51:13

19 Kęska Sandra Kruzy 1995 K20-29 51:19

20 Filipiak Magdalena Targowo OSP Targowo 1975 K40-49 51:35

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn