II Bieg Wałami von Plauena Malbork 2018 – Anna Koziarska najszybsza

Fot. Radosław Konczyński/nasze miasto malbork

Ponad 300 biegaczy i 80 miłośników Nordic Walking uczestniczyło w Malborku w niedzielnym (8 lipca) II Biegu Wałami von Plauena. Dystans 6 km najszybciej wśród pań pokonał Anna Koziarska (Elbląg), uzyskując na mecie ponad 50 sekund przewagi nad następna rywalką. Była też najwyżej sklasyfikowana ze wszystkich mieszkańców Elbląga, których do Malborka przyjechała duża reprezentacja.

W kategorii 70+ zwyciężył Janusz Leśniewski (Elbląg), dobrze pobiegli najmłodsi elblążanie. W kat. 0/15 drugi był Wojciech Prokop, również drugie miejsce zajęła w kat. 16/19 Paula Sadowska.

Bieg (6 km)

Klasyfikacja open

1 TARAS DANIEL M 1 M 20-29 MALBORK 22 BLT 6km 0:20:22

2 OŁOWSKI KAMIL M 2 M 30-39 DZIERZGOŃ 0 6km 0:21:47

3 GODLEWSKI ŁUKASZ M 3 M 30-39 MALBORK 0 6km 0:21:55

4 KROTOWSKI MICHAŁ M 4 M 30-39 1 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0 6km 0:21:57

5 JASZCZERSKI PAWEŁ M 5 M 20-29 1 GRUDZIĄDZ AZS POLIETCHNIKA GDAŃSKA 0 6km 0:22:01

6 DZIWOSZ PAWEŁ M 6 M 30-39 2 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 6km 0:22:25

.......................

21 KOZIARSKA ANIA K 1 K 30-39 ELBLĄG 0 6km 0:25:07

23 ZYGADŁOWICZ TOMASZ M 22 M 40-49 4 ELBLĄG PIECOBUDOWA ELBLĄG 0 6km 0:25:18

25 BANACH KRZYSZTOF M 24 M 40-49 5 ELBLĄG EKO GRYF ELBLĄG 0 6km 0:25:36

39 TONGA JAN M 35 M 30-39 14 ELBLĄG 0 6km 0:26:53

41 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 37 M 40-49 10 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA SZYBKI STRUŚ 6km 0:26:56

42 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 38 M 40-49 11 ELBLĄG 0 6km 0:26:57

47 PROKOP WOJCIECH M 42 M 0-15 2 ELBLĄG PROKOPKI 6km 0:27:14

53 GAJEWSKI RAFAŁ M 48 M 30-39 16 ELBLĄG 0 6km 0:27:30

57 MARKIEWICZ PAWEŁ M 52 M 30-39 18 ELBLĄG 0 6km 0:27:33

71 KOT MAGDALENA K 7 K 30-39 2 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 0 6km 0:28:25

76 GAWDZIK ARKADIUSZ M 68 M 40-49 21 BRANIEWO AMG 0 6km 0:28:44

85 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 76 M 40-49 24 ELBLĄG 0 6km 0:29:28

104 LEŚNIEWSKI JANUSZ M 90 M 70+ 1 ELBLĄG EL AKTYWNI 0 6km 0:30:49

114 OLSZAŃSKI KRZYSZTOF M 97 M 30-39 39 LIDZBARK WARMIŃSKI 0 6km 0:31:16

118 DOMERACKI MARIUSZ M 101 M 30-39 42 GRONOWO ELBLĄSKIE RATOWNIK TEAM ELBLĄG 0 6km 0:31:24

120 ŚLĘZAK ADAM M 102 M 20-29 9 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0 6km 0:31:30

122 PAWŁOSKI RAFAŁ M 104 M 30-39 43 ELBLAG szalone pawłoszczaki 6km 0:31:37

129 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 108 M 20-29 10 ELBLĄG 0 6km 0:32:16

130 SOLECKI MIKOŁAJ M 109 M 16-19 4 ELBLĄG 0 6km 0:32:21

132 PAWŁOSKA KAROLINA K 22 K 30-39 7 ELBLĄG szalone pawłoszczaki 6km 0:32:22

137 TAŁUĆ ŁUKASZ M 113 M 30-39 46 ELBLĄG 0 6km 0:32:33

146 GŁADKI ZDZISŁAW M 119 M 60-69 4 ELBLĄG ESK NESTORA 0 6km 0:32:54

148 GAWDZIK MARIKA K 28 K 30-39 10 PASŁĘK   6km 0:32:57

150 ANTONIEWICZ MARCIN M 121 M 30-39 48 ELBLĄG 0 6km 0:33:00

152 KUCZURO ANNA K 30 K 20-29 7 ELBLĄG   6km 0:33:05

153 SADOWSKA PAULA K 31 K 16-19 2 LIDZBARK WARMIŃSKI 0 6km 0:33:15

166 DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 130 M 30-39 53 ELBLĄG   6km 0:33:41

172 ODZIEMCZYK TOMASZ M 135 M 30-39 55 ELBLĄG 0 6km 0:33:59

174 WALCZAK ROBERT M 136 M 40-49 38 BRANIEWO 0 6km 0:34:12      

183 SZYMKÓW DOROTA K 42 K 20-29 8 OLSZTYN 0 6km 0:34:49

200 KMITA SYLWIA K 50 K 40-49 15 ELBLĄG 0 6km 0:36:20

201 LENZER DANIEL M 151 M 30-39 63 ELBLĄG 0 6km 0:36:24      

207 PROKOP MARIUSZ M 155 M 40-49 45 ELBLĄG PROKOPKI Prokopki 6km 0:36:52 208 ZYCH DAWID M 156 M 40-49 46 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0 6km 0:36:52  

213 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 159 M 40-49 47 ELBLĄG 0 6km 0:37:10

216 DORDZIK MAŁGORZATA K 57 K 50-59 4 ELBLĄG 0 6km 0:37:13

217 KUBISIAK JÓZEF M 160 M 60-69 10 ELBLĄG 0 6km 0:37:13

225 MACZUGA MICHAŁ M 163 M 20-29 13 ELBLĄG 0 6km 0:37:56

243 GŁOWACKA ANNA K 68 K 40-49 24 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0 6km 0:38:29

244 PĘKALSKA MONIKA K 69 K 30-39 23 ELBLĄG SILVER ELBLĄG 0 6km 0:38:29

245 RYCHCIK IZA K 70 K 20-29 11 FROMBORK 0 6km 0:38:32

246 ANIŚKO MACIEJ M 176 M 20-29 14 BRANIEWO 0 6km 0:38:32

247 LENART JOANNA K 71 K 40-49 25 ELBLAG LENART TEAM 6km 0:38:38

248 LENART KRZYSZTOF M 177 M 40-49 54 ELBLĄG LENART TEAM 6km 0:38:38

249 FILIPIAK BEATA K 72 K 40-49 26 ELBLĄG 0 6km 0:38:48    

252 PAWŁOWSKA BEATA K 75 K 30-39 25 ELBLĄG Pawłowscy 6km 0:39:26

253 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 178 M 30-39 67 ELBLĄG Pawłowscy 6km 0:39:26

256 ZAWISTOWSKI WOJCIECH M 180 M 30-39 68 ELBLĄG   6km 0:39:37

259 MAMCZYŃSKA JOLA K 77 K 40-49 28 ELBLĄG 0 6km 0:39:42

261 MURAWSKI ADRIAN M 183 M 20-29 15 ELBLĄG   6km 0:39:58

268 WEREDYCKA MONIKA K 82 K 30-39 27 ELBLĄG 0 6km 0:40:46

273 JASIEWICZ MAŁGORZATA K 87 K 30-39 30 ELBLĄG 0 6km 0:41:23

276 TOŁOCZKO PAULINA K 89 K 20-29 13 ELBLĄG 0 6km 0:41:37

292 CHRUSTOWSKI WIESŁAW M 189 M 60-69 12 ELBLĄG 0 6km 0:45:22

293 129 KULPA-DUDZIK EWA K 104 K 40-49 37 ELBLĄG Dudzikowie Team 6km 0:46:01

294 47 DUDZIK PIOTR M 190 M 40-49 56 ELBLĄG EL-AKTYWNI Dudzikowie Team 6km 0:46:01      

298 KANCELARCZYK JOANNA K 108 K 20-29 15 ELBLĄG 0 6km 0:46:16

299 PROKOP ANNA K 109 K 40-49 38 ELBLĄG PROKOPKI Prokopki 6km 0:47:00

300 WASZKIEWICZ ARIEL M 191 M 40-49 57 EŁK   6km 0:48:07

301 WASZKIEWICZ MARTA K 110 K 40-49 39 EŁK   6km 0:48:07

303 SOWA SYLWEK M 193 M 40-49 58 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0 6km 0:49:49

304 SOWA RENATA K 111 K 40-49 40 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Sowy 6km 0:49:49      

Nordic Walking (4 km)

1 KOŁEK PATRYK M 1 M 0-29 1 JANÓW KABEX PODKOWA JANÓW 4km NW 0:22:58

2 PĘKALA WIKTOR M 2 M 0-29 2 SIERAKÓW KABEX PODKOWA JANÓW 4km NW 0:22:59

3 TREŚCIŃSKA LESZEK M 3 M 30-45 1 JANÓW KABEX PODKOWA JANÓW 4km NW 0:23:12  

..........................

30 WIADERSKI WOJCIECH M 17 M 46+ 9 ELBLĄG 4km NW 0:29:37

61 WIADERSKA GRAŻYNA K 38 K 46+ 19 ELBLĄG 4km NW 0:34:28

77 GAŁKA PAWEŁ M 27 M 30-45 8 ELBLAG 4km NW 0:38:40

78 GAŁKA WIOLETTA K 51 K 30-45 16 ELBLAG 4km NW 0:38:40

79 SZUSTEK KATARZYNA K 52 K 46+ 30 ELBLĄG 4km NW 0:40:39    

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn