III Warmiński Bieg Uliczny Reszel 2018 – Na dychę Wojciech Kopeć, w light Cezary Jaroszewski

Fot. ilustracja

W Reszlu odbył się w sobotę (14 lipca) III Warmiński Bieg Uliczny. Rywalizowano na dwóch dystansach: klasycznym: 10 km i light – 4 km. Impreza zgromadziła na starcie około 120 biegaczy, głównie z Warmii i Mazur, ale nie brakowało też gości z innych województw. Na 10 km triumfował faworyt Wojciech Kopeć (Olsztynek), który o ponad minutę wyprzedził Krzysztofa Sulewskiego (Barczewo) i Zbigniewa Rogowskiego (Olsztynek).

Wśród pań najszybsza okazała się Emila Kosacka (Olsztyn), drugie miejsce zajęła Anna Kulesza (Węgorzewo) , a trzecie Małgorzata Jankowska (Kętrzyn). W kategoriach wiekowych triumfowali; U20: Anna Kulesza (Węgorzewo) i Zbigniew Rogowski, U30: Emila Kosacka i Wojciech Kopeć, U40: Agnieszka Ogonowska (Bartoszyce) i Piotr Czaplicki (Olsztyn), U50: Lucyna Długosz (Kętrzyn) i Henryk Wójcik (Bartoszyce), U60+ Bożena Miasojedow (Warszawa) i Bogdan Barewski (Warszawa)

W biegu light (4 km) pierwszy na metę wpadł Cezary Jaroszewski (Żakocie) przed Rafałem Wiśniewskim (Olsztyn) i Łukaszem Hałunem (Górowo Iławeckie). W rywalizacji pań zwyciężyła Beata Pronobis (Barczewo) przed Anną Hitz (Węgorzewo) i Małgorzata Kulesza (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: U20: Ewa Chełchowska (Olsztyn) i Cezary Jaroszewski, U30: Katarzyna Bielecka (Barczewo) i Rafał Wiśniewski, U40: Beata Pronobis i Wojciech Janusz (Kętrzyn), U50: Małgorzata Kulesza i Wojciech Wobolewicz (Olsztyn), M60+ Roman Groński (Gizycko).

Dystans 10 km

Klasyfikacja open

1 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M30 1 35:38 1

2 Sulewski Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30 2 36:46 2

3 Rogowski Zbigniew Bisztynek 1992 M20 1 39:03 3

4 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M40 1 39:58 4

5 Olszewski Tomasz 1991 M20 2 40:17 5

6 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com 1981 M30 3 41:14 6

7 Bryła Artur Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1971 M40 2 42:04 7

8 Mazurowski Tomasz 1972 M40 3 42:41 8

9 Milewski Rafał XV Mazurski Batalion Saperów 1989 M20 3 42:50 9

10 Wójcik Henryk Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1965 M50 1 44:15 10

..................

11 Luzny Tomasz Bartoszyce 1978 M40 4 44:47 11

12 Skłodowski Stefan Bartoszyce 20 BZ Bartoszyce 1974 M40 5 44:45 12

13 Barewski Bogdan Warszawa WARSZAWIAKY 1954 M60+ 1 44:57 13

14 Kaczorowski Piotr Olsztyn 1981 M30 4 44:50 14

15 Zacharewicz Paweł Reszel 1978 M40 6 45:03 15

16 Kaczmarczyk Andrzej Warpuny KACZMARCZYK TEAM 1975 M40 7 45:01 16

17 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki Klub Biegowy Ożarów Mazowiecki Biega 1956 M60+ 2 45:09 17

18 Służała Grzegorz Kętrzyn BdMT 1979 M30 5 45:06 18

19 Kosacka Emilia 1982 K30 1 45:18 1

20 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Druż 1966 M50 2 45:40 19

21 Głowacki Robert 1974 M40 8 46:03 20

22 Pikała Patryk Reszel TYTAN77 1992 M20 4 46:11 21

23 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 M40 9 46:45 22

24 Kudrelek Sławomir Gdańsk Sławko Team 1987 M30 6 46:43 23

25 Ziółkiewicz Michał 1974 M40 10 46:58 24

26 Remiszewski Zbigniew Baranowo 1968 M50 3 46:59 25

27 Paszko Mieczysław brak danych 1969 M40 11 47:29 26

28 Andrzejczak Jakub Olsztyn Lecimy Tutej 1995 M20 5 48:08 27

29 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M20 6 48:08 28

30 Kuleszka Anna Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1989 K20 1 49:33 2

31 Żuk Artur Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 M30 7 49:33 29

32 Jarosz Jarosław Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1957 M60+ 3 50:02 30

33 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1968 M50 4 50:36 31

34 Flank Paweł Węgorzewo 1974 M40 12 50:36 32

35 Juchniewicz Jacek Reszel 1973 M40 13 50:49 33

36 Jankowska Małgorzata Kętrzyn 1983 K30 2 51:06 3

37 Biały Rafał Bartoszyce 1978 M40 14 52:49 34

38 Orlikowski Tadeusz 1951 M60+ 4 53:13 35

39 Lewandowska Monika Reszel 1979 K30 3 53:32 4

40 Łuński Zbigniew Mrągowo 1952 M60+ 5 53:43 36

41 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30 4 54:08 5

42 Kasprolewicz Adam Legionowo 1985 M30 8 54:26 37

43Zinkiewicz Adriana Reszel 1983 K30 5 54:33 6

44 Fieodorow Piotr Perth 1972 M40 15 54:42 38

45 Kobryń Kacper 1996 M20 7 55:18 39

46 Piecychna Rafał Kętrzyn 1982 M30 9 55:30 40

47 Chmielewska-Boruch Milena 1987 K30 6 56:11 7

48 Mucha Jarosław 1968 M50 5 56:43 41

49 Grzyb Kasia Reszel Vege Runners 1995 K20 2 56:48 8

50 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 1974 K40 1 56:53 9

51Pawelczyk Jarosław Warszawa 1980 M30 10 57:00 42

50 Juchniewicz Monika Olsztyn 1983 K30 7 57:02 10

53 Cywińska Monika Bisztynek 1983 K30 8 57:04 11

54 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 6 57:06 43

55 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1971 K40 2 57:23 12

56 Miasojedow Bożena Warszawa AKS Polonia Warszawa 1954 K60+ 1 57:51 13

57 Suszyńska Monika Reszel 1977 K40 3 58:00 14

58 Leszczyński Roman Ostrołęka so-biebie-gam 1951 M60+ 6 58:18 44

59 Wolna Aleksandra 1956 K60+ 2 58:37 15

60 Dzik Karolina Korsze Nela 1991 K20 3 59:24 16

61 Gałęzowski Karol Korsze Nela 1990 M20 8 59:25 45

62 Kaczmarczyk Justyna Warpuny KACZMARCZYK TEAM 1981 K30 9 01:00:41 17

63 Grobelny Marcin Rogóż 1982 M30 01:00:49 46

64 Kondraciuk Sylwia 1979 K30 10 01:00:53 18

65 Kamionowski Mariusz 1966 M50 7 01:01:00 47

66 Dmowski Andrzej Reszel 1974 M40 16 01:01:53 48

67 Zawrotny Jan Mrągowo 1962 M50 8 01:02:35 49

68 Ropiak Ryszard Myszyniec --- 1944 M60+ 7 01:02:52 50

69 Kozłowska-Urban Joanna Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 K30 11 01:03:25 19

70 Stańczak Józef 1949 M60+ 8 01:03:42 51

71 Janiszewska Martyna Gdynia 1991 K20 4 01:04:26 20

72 Wasiluk Mirosław 2000 M20 9 11:58 52

73 Łuńska Regina Mrągowo 1956 K60+ 3 01:10:27 21

74 Cichomska Marzena Kętrzyn 1981 K30 12 01:21:56 22

75 Długosz Lucyna Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 1964 K50 1 08:12 7.3 15:07 31:15

Kobiety Open

1 Kosacka Emilia Olsztyn1982 K30 45:18

2 Kuleszka Anna Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1989 K20 49:33

3 Jankowska Małgorzata Kętrzyn 1983 K30 51:06

4 Lewandowska Monika Reszel 1979 K30 53:32

5 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30 54:08

6 Zinkiewicz Adriana Reszel 1983 K30 54:33

7 Chmielewska-Boruch Milena 1987 K30 56:11

8 Grzyb Kasia Reszel Vege Runners 1995 K20 56:48

9 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 1974 K40 56:53

10Juchniewicz Monika Olsztyn 1983 K30 57:02

11 Cywińska Monika Bisztynek 1983 K30 57:04

12 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1971 K40 57:23

13 Miasojedow Bożena Warszawa AKS Polonia Warszawa 1954 K60+ 57:51

14 Suszyńska Monika Reszel 1977 K40 58:00

15 Wolna Aleksandra 1956 K60+ 58:37

16 Dzik Karolina Korsze Nela 1991 K20 59:24

17 Kaczmarczyk Justyna Warpuny KACZMARCZYK TEAM 1981 K30 01:00:41

18 Kondraciuk Sylwia 1979 K30 01:00:53

19 Kozłowska-Urban Joanna Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 K30 01:03:25

20 Janiszewska Martyna Gdynia 1991 K20 01:04:26

21 Łuńska Regina Mrągowo 1956 K60+ 01:10:27

22 Cichomska Marzena Kętrzyn 1981 K30 01:21:56

23 Długosz Lucyna Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 1964 K50 01:21:58

Bieg Light (4 km)

Klasyfikacja open

1 Jaroszewski Cezary Zakocie KS Maków Biega 2000 M20 1 13:31 1

2 Wiśniewski Rafał 1988 M30 1 14:10 2

3 Hałun Łukasz Górowo Iławeckie DĄBROWSKI TEAM 1988 M30 2 15:23 3

4 Fieodorow Tomasz 1984 M30 3 15:32 4

5 Adamiak Paweł Kolno Adamiaki 2001 M20 2 15:38 5

6 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M40 1 15:45 6

7 Kotowicz Grzegorz Budry 1975 M40 2 15:48 7

8 Rymszewicz Tomasz 1980 M30 4 16:03 8

9 Andrukajtis Arkadiusz Węgorzewo 1976 M40 3 16:20 9

10 Kurmin Paweł Olsztyn Team Kopeć 1987 M30 5 16:28 10

11 Wobolewicz Wojciech Olsztyn Team Kopeć 1968 M50 1 16:46 11

12 Nieściór Jan Jonkowo Młnago/Kąpiący się Zimą Olsztyn 1968 M50 2 16:46 12

13 Gronski Roman Giżycko Masters Giżycko 1954 M60+ 1 16:55 13

14 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M50 3 17:53 14

15 Baniach Jacek KB. im. P. Symborskiego 1967 M50 4 17:56 15

16 Pikała Łukasz Klewno TYTAN77 1987 M30 6 18:09 16

17 Graczykowski Damian Reszel Orlęta Reszel 2001 M20 3 18:38 17

18 Trąbiński Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1979 M30 7 18:53 18

19 Pronobis Beata Barczewo BSB Barczewo Biega 1970 K40 1 18:53 1

20 Kuleso Patryk 2002 M20 4 19:03 19

21 Miciński Konrad Warszawa uks rakovia warszawa 2001 M20 5 19:10 20

22 Hintz Anna Węgorzewo 1975 K40 2 19:51 2

23 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1965 K50 1 20:18 3

24 Jachna Dariusz Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1973 M40 4 20:33 21

25 Chełchowska Ewa Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1992 K20 1 20:40 4

26 Białecka Katarzyna Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 K30 1 20:50 5

27 Kujawska Anna Rzy 1976 K40 3 20:59 6

28 Waraksa Dorota Kętrzyn ----- 1983 K30 2 21:29 7

29 Grzelak Wiktoria Reszel ----- 2002 K20 2 21:47 8

30 Masiuk Izabela Wodukajmy 1987 K30 3 21:52 9

31 Kondratowicz Małgorzata 1984 K30 4 22:02 10

32 Kaszuba Michał Olsztyn Lecimy Tutej 1986 M30 8 22:02 22

33 Karbowski Krzysztof 1974 M40 5 22:14 23

34 Nieściór Mieczysława Jonkowo Młynago/Kąpiący się Zimą Olsztyn 1970 K40 4 22:19 11

35 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1963 M50 5 22:22 24

36 Służała Bogdan 1983 M30 9 22:25 25

37 Tunkiewicz Sławek Olsztyn 1968 M50 6 22:49 26

38 Siwek Aneta Węgorzewo 1983 K30 5 22:53 12

39 Frankowska Agnieszka Kętrzyn 1985 K30 6 23:03 13

40 Pawłowski Rafał Korsze Egger Biskupiec 1985 M30 10 23:58 27

41 Szewczuk Alicja Warpuny 1976 K40 5 24:23 14

42 Andrzejewski Zdzisław Reszel 1953 M60+ 2 24:51 28

43 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 1982 K30 7 25:11 15

44 Sychowicz Anna Korsze 1989 K20 3 26:03 16

45 Rzosiński Paweł Bartoszyce Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd 1987 M30 11 26:27 29

46 Łojewski Roman Olsztyn 1975 M40 6 28:19 30

47 Szmul Karolina 2001 K20 4 30:11 1

Kobiety Open

1 Pronobis Beata Barczewo BSB Barczewo Biega 1970 K40 18:53

2 Hintz Anna Węgorzewo 1975 K40 19:51

3 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1965 K50 20:18

4 Chełchowska Ewa Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1992 K20 20:40

5 Białecka Katarzyna Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 K30 20:50

6 Kujawska Anna Rzy 1976 K40 20:59

7 Waraksa Dorota Kętrzyn ----- 1983 K30 21:29

8 Grzelak Wiktoria Reszel ----- 2002 K20 21:54

9 Masiuk Izabela Wodukajmy 1987 K30 21:59

10 Kondratowicz Małgorzata 1984 K30 22:02

11 Nieściór Mieczysława Jonkowo Młynago/Kąpiący się Zimą Olsztyn 1970 K40 22:19

12 Siwek Aneta Węgorzewo 1983 K30 22:53

13 Frankowska Agnieszka Kętrzyn 1985 K30 23:03

14 Szewczuk Alicja Warpuny 1976 K40 24:23

15 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 1982 K30 25:11

16 Sychowicz Anna Korsze 1989 K20 26:03

17 Szmul Karolina 2001 K20 14:46 30:18

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn