Night Run Susz 2018 (FOTO)– Wojciech Kopeć dwa trofea w jeden dzień

Fot. focus od sport

Dużym zainteresowaniem cieszyła się sobotnia 14 lipca) impreza biegowa Night Rum Susz. Do rywalizacji na dystansie 10 km przystąpiło ponad 340 uczestników, także z ościennych województw. Zawodnicy wystartowali o godzinie 21.30, a więc w świetle jupiterów, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło imprezę. To również sprawiło, że Wojciech Kopeć miał okazję w ciągu jednego dnia mógł zdobyć dwa cenne trofea.

Kilka godzin wcześniej biegacz z Olsztynka triumfował w III Warmińskim Biegu w Reszlu. W Suszu drugie miejsce zajął Mariusz Dembowski (Lidzbark), a trzecie Łukasz Banaszewski (Grudziądz). Wśród pań zwyciężyła Alicja Misiak (Susz) przed Natalią Ruchlewicz (Sztum) i Paulina Wiernicką (Kwidzyn).

W kategoriach wygrali: U/16/19: Maciej Paliński (Susz) i Daria Zaraś (Iława), U20/29: Łukasz Banaszewski i Alicja Misiak, M30/39: Wojciech Kopeć/, U40/49: Marcin Sobolewski (Zalewo) i Anna Łącka (Grudziądz), U50/59: Adam Patalon (Marzęcice) i Joanna Psiuk (Rybno), M60+ Janusz Paszkowski (Brodnica).

Klasyfikacja open

1 KOPEĆ WOJCIECH OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ 1986 M30(30-39) 1 00:33:48 1

2 DEMBOWSKI MARIUSZ LIDZBARK H+H POLSKA 1983 M30(30-39) 2 00:34:04 2

3 BANASZEWSKI ŁUKASZ GRUDZIĄDZ PSP GRUDZIĄDZ 1991 M20(20-29) 1 00:34:26 3

4 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA 1987 M30(30-39) 3 00:34:43 4

5 MOSKAL PAWEŁ KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 1997 M20(20-29) 2 00:34:56 5

6 GWARDJAK SZYMON LIDZBARK WARMIŃSKI LKS ZORZA GDYNIA 1993 M20(20-29) 3 00:35:01 6

7 GUZMANN MATEUSZ GRUDZIĄDZ 1997 M20(20-29) 4 00:35:20 7

8 KOTOWICZ BARTOSZ KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 1979 M30(30-39) 4 00:35:23 8

9 TUR MARCIN MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM 1983 M30(30-39) 5 00:36:12 9

10 JERECZEK MICHAŁ TORUŃ AGROLOK SPORT TEAM 1994 M20(20-29) 5 00:36:27 10

.................................

11 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS SUSZ 1977 M40(40-49) 1 00:37:00 11

12 GÓRSKI RADOSŁAW LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 1976 M40(40-49) 2 00:37:04 12

13 PALIŃSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ 2000 M16(16-19) 1 00:37:12 13

14 ZIENKIEWICZ PIOTR MŁYNAWY UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 M40(40-49) 3 00:37:23 14

15 SIEMIANOWSKI MARCEL SUSZ UKS TRS SUSZ 2002 M16(16-19) 2:37:27 15

16 GĄSIOR RAFAŁ KWIDZYN 2002 M16(16-19) 3 00:37:36 16

17 MIGACZ JACEK ZIELONKI K. KRAKOWA PRABUTY I PRZYJACIELE 1977 M40(40-49) 4 00:37:36 17

18 MISIAK ALICJA SUSZ 1993 K20(20-29) 1 00:37:42 1

19 BĄK PAWEŁ SEPOPOL 1977 M40(40-49) 5 00:37:49 18

20 BELKA PRZEMYSŁAW IŁAWA IŁAWA BIEGA 1990 M20(20-29) 6 00:38:03 19

21CHĘTNIK RAFAŁ SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1977 M40(40-49) 6 00:38:05 20

22 DALKIEWICZ DARIUSZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1973 M40(40-49) 7 00:38:06 21

23 JABŁOŃSKI JAROSŁAW ZIELEŃ UKS TRS SUSZ 1973 M40(40-49) 8 00:38:11 22

24 KOŁECKI MICHAŁ IŁAWA ROZBIEGANY SUSZ PRZY CSIR / TRI NEGU 1995 M20(20-29) 7 00:38:15 23

25 GIEMBICKI JAN SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1986 M30(30-39) 6 00:38:32 24

26 OŁOWSKI KAMIL DZIERZGOŃ WWW.AGROBROS.COM 1982 M30(30-39) 7 00:38:32 25

27 SZCZECINA RAFAŁ IŁAWA IŁAWA BIEGA 1978 M40(40-49) 9 00:38:52 26

28 PATALON ADAM MARZĘCICE MARZĘCICE 1968 M50(50-59) 1 00:38:52 27

29 KWIATKOWSKI WIESŁAW FRANCISZKOWO DOLNE IŁAWA/FRANCISZKOWO 1967 M50(50-59) 2 00:39:26 28

30 GĄSIOR PIOTR SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1984 M30(30-39) 8 00:39:27 29

31 GAPIŃSKI ŁUKASZ WĄBRZEŹNO START WAŁYCZ 1983 M30(30-39) 9 00:39:31 30

32 ŻYŁA MARCIN GDAŃSK 1985 M30(30-39) 10 00:39:32 31

33 RUCZYŃSKI MIROSŁAW IŁAWA MR TERMO - WWW.MRTERMO.PL 1978 M40(40-49) 10 00:39:51 32

34 MARCHLEWSKI RADOSŁAW MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 1986 M30(30-39) 11 00:39:55 33

35 ŁANIEWSKI PIOTR BARTOSZYCE ENDORFINY BARTOSZYCE 1974 M40(40-49) 11 00:40:16 34

36 JASKULSKI KAZIMIERZ GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZ 1964 M50(50-59) 3 00:40:52 35

37 SULIŃSKI DARIUSZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1981 M30(30-39) 12 00:41:08 36

38 SADOWSKI ANDRZEJ MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 1985 M30(30-39) 13 00:41:38 37

39 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 1970 M40(40-49) 12 00:41:35 38

40 BIELEC ADAM SKĘPE 1989 M20(20-29) 8 00:41:38 39

41 RUCHLEWICZ NATALIA SZTUM 1994 K20(20-29) 2 00:41:42 2

42 WOLSKI PIOTR GRUDZIĄDZ ŁUBUDUBU 1983 M30(30-39) 14 00:41:39 40

43JASIEWICZ PAWEŁ PRABUTY PRABUTY I PRZYJACIELE 1979 M30(30-39) 15 00:42:00 41

44 WIERNICKA PAULINA KWIDZYN RUNFITNESKA KWIDZYN /GMINAGARDEJABIEGA 1989 K20(20-29) 3 00:42:23 3

45 KAPUŚCIŃSKI MACIEJ IŁAWA #8RANOBASEN EMP IŁAWA 1994 M20(20-29) 9 00:42:11 42

46 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ 1968 M50(50-59) 4 00:42:25 43

47 DYDYMSKI KRZYSZTOF RUMIA 1974 M40(40-49) 13 00:42:25 44

48 MARNIK JANUSZ PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 1977 M40(40-49) 14 00:42:31 45

49 LENCKOWSKI LECH DĘBIEŃ BIEGAM U KOLESI 1986 M30(30-39) 16 00:42:35 46

50 NOWAK JERZY BARTOSZYCE 1964 M50(50-59) 5 00:42:42 47

51 CZARZASTY ZBIGNIEW IŁAWA IŁAWA 1975 M40(40-49) 15 00:42:40 48

52 DĄBROWSKI STANISŁAW PRABUTY HUSARIA RACE TEAM 1999 M16(16-19) 4 00:42:49 49

53 JURKIEWICZ HUBERT SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 2002 M16(16-19) 5 00:42:51 50

54 MIECZKOWSKI TOMASZ PASŁĘK 1978 M40(40-49) 16 00:42:53 51

55 NOWAKOWSKI ANDRZEJ PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 1970 M40(40-49) 17 00:42:53 52

56 ŁUNIO PIOTR BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1975 M40(40-49) 18 00:42:58 53

57 SCHODOWSKI PRZEMEK KWIDZYN 1971 M40(40-49) 19 00:43:00 54

58 WANTOWSKA ALEKSANDRA IŁAWA TEAM KOPEĆ 1996 K20(20-29) 4 00:43:07 4

59 POTUCZKO MARCIN PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 1994 M20(20-29) 10 00:43:11 55

60 MISIAK PRZEMYSŁAW SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1983 M30(30-39) 17 00:43:15 56

61 HORBACZEWSKI MARIUSZ GDAŃSK 1975 M40(40-49) 20 00:43:24 57

62 ZALEWSKI MICHAŁ IŁAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 1983 M30(30-39) 18 00:43:27 58

63 KNOZOWSKI MARCIN LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 1989 M20(20-29) 11 00:43:34 59

64 KUBACH BARTOSZ IŁAWA MOBILEK SUSZ 1988 M30(30-39) 19 00:43:37 60

65 BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW GRUDZIĄDZ DAJĘ RADĘ 1983 M30(30-39) 20 00:43:38 61

66 SIEMIANOWSKI SŁAWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ 1975 M40(40-49) 21 00:43:40 62

67 LUDA ŻANETA BARTNICZKA 1986 K30(30-39) 1 00:43:50 5

68 CZESZEJKO BARTŁOMIEJ IŁAWA ORŁY TEMIDY 1983 M30(30-39) 21 00:44:00 63

69 KONAT GRZEGORZ MIKOSZEWO MORSKIE OPOWIEŚCI MIKOSZEWO 1978 M40(40-49) 22 00:44:02 64

70 KREZYMON ARKADIUSZ IŁAWA 2000 M16(16-19) 6 00:44:09 65

71 WILAMOWSKI JACEK LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 1968 M50(50-59) 6 00:44:15 66

72 DANIEL KACPER KARPINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 2000 M16(16-19) 7 00:44:19 67

73 ADAMEK ŁUKASZ IŁAWA 1997 M20(20-29) 12 00:44:22 68

74 KŁACZYŃSKI MARIUSZ GRUDZIĄDZ 1979 M30(30-39) 22 00:44:34 69

75 KAMIŃSKI PATRYK IŁAWA MOBILEK SUSZ 1988 M30(30-39) 23 00:44:35 70

76 STEMPOWSKI TOMASZ RUDZIENICE ORŁY TEMIDY 1979 M30(30-39) 24 00:44:35 71

77 JURKIEWICZ SŁAWEK SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1980 M30(30-39) 25 00:44:36 72

78 ZARAŚ DARIA IŁAWA/KWIDZYN 1999 K16(16-19) 1 00:44:36 6

79 WANTA MARCIN SUSZ 1978 M40(40-49) 23 00:44:39 73

80 KLIMCZAK PIOTR PASŁĘK UKS GIMPAS PASŁĘK 1972 M40(40-49) 24 00:44:41 74

81 CAP TOMASZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1972 M40(40-49) 25 00:44:43 75

82 ROZENBERG SŁAWOMIR SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 1965 M50(50-59) 7 00:44:44 76

83 STACHÓRKO KRZYSZTOF PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 1975 M40(40-49) 26 00:44:47 77

84 ZALEWSKI DANIEL SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1997 M20(20-29) 13 00:44:49 78

85 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA 1969 M40(40-49) 27 00:44:50 79

86 URBAŃSKI DARIUSZ GDAŃSK 1971 M40(40-49) 28 00:45:02 80

87 KRUPA TOMASZ KWIDZYN TRAKTOR TEAM 1983 M30(30-39) 26 00:45:09 81

88 ŚWIĘCKI DARIUSZ IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA 1974 M40(40-49) 29 00:45:18 82

89 OLSZEWSKI ŁUKASZ KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 1983 M30(30-39) 27 00:45:21 83

90 MILEWSKI BENEDYKT GRĄŻAWY SAMINDRUK BRODNICA 1966 M50(50-59) 8 00:45:23 84

91 JERZYK PAWEŁ WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 1982 M30(30-39) 28 00:45:25 85

92 KACZYŃSKI DANIEL STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 1987 M30(30-39) 29 00:45:26 86

93 PASZKOWSKI JANUSZ BRODNICA 1956 M60+ 1 00:45:26 87

94 SZYMANIAK JACEK PRABUTY NORTIS TEAM 1995 M20(20-29) 14 00:45:34 88

95 JĘDRZEJCZAK ROBERT MALBORK 1973 M40(40-49) 30 00:45:41 89

96 SOBOCIŃSKI ŁUKASZ LUBAWA 1993 M20(20-29) 15 00:45:46 90

97 NADOLSKI TOMASZ PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 1974 M40(40-49) 31 00:45:50 91

98 ŁUCKA ANNA GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1976 K40(40-49) 1 00:45:53 7

99 GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1979 K30(30-39) 2 00:45:56 8

100 MARKIEWICZ PAWEŁ ELBLĄG 1983 M30(30-39) 30 00:46:02 92

Pełne wyniki

http://sts-timing.pl/wp-content/uploads/2018/07/wyniki3.pdf

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn