KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek 2018 – Karol Kowalski dyktował warunki

Fot. Karol Kowalski facebook (ilustracja)

W niedzielę (22 lipca) w Swaderkach odbył się KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek. Rywalizacja na dystansie 10 km stanowiła najważniejsza część dużej imprezy, zresztą. Sklasyfikowano 130 zawodniczek i zawodników, którzy mknęli przez piękne tereny leśne. Zwyciężył Karol Kowalski z Dobrocina, który o prawie dwie minuty wyprzedził Dominika Drażbę (Ełk) i o ponad cztery Dawida Worobca (Olsztyn).

Wśród pań zdecydowanie wygrała Mariola Sudzińska (Olsztyn) przed Dorotą Pawłowska (Marzącice) i Aleksandra Góralska (Pluski), która często startuje w triathlonie , ale jak widać w biegu radzi sobie doskonale. W kategoriach zwyciężyli U18: Kamila Pawłowska (Marzecice) i Bartosz Brudnik (Inowrocław), U20: Aleksandra Wantowska (Iława) i Karol Kowalski, U30: Dorota Pawłowska i Dominik Drażba, U40: Mariola Sudzińska i Mariusz Pawłowski (Marzęcice), U50: Małgorzata Kulesza (Olsztyn) i Sergiusz Nawrocki (Pluski), U60: Anna Gawraczyńska (Warszawa) i Leon Mederski (Działdowo), M65 Sławomir Grabowski (Kraków) M70+ Adam Piątek (Elbląg)

Rozegrano również biegi dzieci i młodzieży, które też cieszyły się dużą popularnością.

Klasyfikacja open

1 Karol Kowalski M Dobrocin Team Kopeć M20 1 00:34:42

2 Dominik Drażba M Ełk Team Kopeć M30 1 00:36:39

3 Dawid Worobiec M Olsztyn Team Kopec M20 2 00:36:51

4 Mariusz Pawłowski M Marzęcice ROZBIEGANE DZIAŁDOWO M40 1 00:37:14

5 Maciej Myszkiewicz M Iława Team Kopeć M20 3 00:37:22

6 Krzysztof Kaweczyński M Nowe Miasto Lubawskie Lubawa Team Kopeć M30 2 00:38:07

7 Piotr Czaplicki M Olsztyn Team Kopeć M40 2 00:39:59

8 Tomasz Budniak M WładysławowoTKKF PROMYK CIECHANÓW M30 3 00:40:05

9 Przemysław Kotlenga M Iława   M30 4 00:40:51

10 Mariola Sudzińska K Olsztyn K40 1 00:42:26

11 Robert Rejniak M Mława M40 3 00:42:40

12 Bartosz Budnik M Inowrocław M18 1 00:42:45

13 Dorota Pawłowska K Marzęcice Rozbiegane Działdowo K30 1 00:43:00

14 Krzysztof Wasielewski M Rybno ROZBIEGANE DZIAŁDOWO M30 5 00:43:38

15 Tomasz Sinkiewicz M Pasym M40 4 00:43:39

16 Paweł Olszański M Lidzbark Warmiński M20 4 00:43:58

17 Przemysław Krajza M Jedwabno rządzi !!! (www.wykop.pl) M30 6 00:44:04

18 Pawel Kurmin M Olsztyn Team Kopeć M30 7 00:44:18

19 Sergiusz Nawrocki M Pluski M50 1 00:44:24

20 Gabriel Łukaszewski M Nowe Grodziczno Biegam U KOLESI M30 8 00:44:27

21 Maciej Decyk M Olsztyn Team Kopeć M40 5 00:44:27

22 Aleksandra Góralska K Pluski K40 2 00:44:52

23 Adam Kwiatkowski M Nadleśnictwo Jedwabno M40 6 00:44:57

24 Aleksandra Wantowska K Iława Team Kopeć K20 1 00:45:02

25 Łukasz Kotowski M Olsztyn M30 9 00:44:55

26 Miguel Adao M M40 7 00:45:16

27 Marta Stańczuk K Olsztyn Team Kopeć K30 2 00:45:25

28 Ryszard Kuczkowski M Kieźliny Drużyna Wilka M50 2 00:45:20

29 Mariusz Gleba M Olsztyn Młynago M30 10 00:45:35

30 Anna Baluta K Kraków XRUNNERS K20 2 00:45:43

31 Jacek Wilamowski M Osir lidzbark Warmiński M50 3 00:45:48

32 Mirosław Fedejko M Olsztyn Skazani na sukces M30 11 00:45:50

33 Dariusz Mroziński M Działdowo Rozbiegane Działdowo M40 8 00:45:51

34 Zdzisław Sztejna M Nadleśnictwo Jedwabno M50 4 00:46:06

35 Mariusz Witkowski M Olsztyn Są Wolniejsi M40 9 00:46:13

36 Piotr Krzyżaniak M Ostróda Skazani na sukces M30 12 00:46:23

37 Leon Mederski M Działdowo Rozbiegane Działdowo M60 1 00:46:32

38 Andrzej Litka M Mława M40 10 00:46:36

39 Daniel Mordasiewicz M Gdynia M30 13 00:46:46

40 Cezary Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M20 5 00:46:43

41 Kamila Pawłowska K Marzęcice Kurzętnik Biega K18 1 00:46:52

42 Tomasz Polewaczyk M Łyse M20 6 00:46:46

43 Tomasz Kopka M Ostrołęka M30 14 00:46:50

44 Jerzy Niewdzięczny M Olsztyn Są Wolniejsi M40 11 00:46:56

45 Jarosław Słowiel M M20 7 00:47:00

46 Bartłomiej Gałgowski M Olsztyn Team Kopeć M30 15 00:47:13

47 Wojciech Wobolewicz M Olsztyn Team Kopeć M50 5 00:47:19

48 Patryk Książek M M30 16 00:47:29

49 Wojciech Meller M Dywity Skazani na Sukces M40 12 00:47:50

50 Joanna Meller K Dywity Skazani na Sukces K30 3 00:47:54

51 Marek Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M50 6 00:47:56

52 Mariusz Osowiecki M BBL Mława M18 2 00:48:12

53 Anna Kiezik K Olsztyn Skazani na sukces K30 4 00:48:25

54 Angelika Furgała K Olsztyn MŁYNAGO K30 5 00:49:22

55 Dawid Łach M Olsztyn AKADEMIA PŁYWANIA KAROLINA KASPRZAK-ŁACH M30 17 00:49:30

56 Marek Mikielski M Olsztynek M50 7 00:49:40

57 Jerzy Laszczak M Olsztyn M50 8 00:49:54

58 Tomasz Dudko M Dywity M30 18 00:50:04

59 Piotr Szczepaniak M Olsztyn Są Wolniejsi M50 9 00:50:12

60 Piotr Kurt M MŁYNAGO M30 19 00:50:15

61 Karol Lasek M Olsztyn M30 20 00:50:21

62 Oskar Bąkiewicz M Gdańsk M30 21 00:50:39

63 Stanisław Grabowski M Eskadra Kraków M65 1 00:50:42

64 Amelia Kowalska K Ostróda Runners K40 3 00:50:51

65 Mariusz Hościłowicz M Olsztyn M30 22 00:51:15

66 Sylwester Jakacki M Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" M30 23 00:51:30

67 Adam Piatek M Elbląg M70+ 1 00:51:34

68 Andrzej Rudziński M Jonkowo MŁYNAGO M40 13 00:51:46

69 Antoni Marszałek M M20 8 00:51:47

70 Andrzej Kamiński M Olsztyn Team Kopeć M60 2 00:51:53

71 Bogdan Sowiński M Nidzica Biega M50 10 00:52:05

72 Piotr Osiński M Ostróda M40 14 00:52:17

73 Sebastian Mróz M Komorów M40 15 00:52:12

74 Grzegorz Osiecki M Kisielice M65 2 00:52:18

75 Paweł Pawlak M Olsztyn M40 16 00:52:27

76 Leszek Decyk M Stawiguda Team Kopeć M65 3 00:52:34

77 Krzysztof Talarczyk M Recz TALAR TEAM M30 24 00:52:47

78 Bogusław Wodzyński M Rozbiegane Działdowo M50 11 00:52:51

79 Patryk Łaszkowski M Pelnik Pasłęka Team M18 3 00:52:53

80 Maciej Wiśniewski M Olsztyn M40 17 00:53:04

81 Małgorzata Kulesza K AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl K50 1 00:53:19

82 Piotr Wierzbowski M Brzozówka Team Kopeć M40 18 00:53:30

83 Andrzej Kowalczyk Olsztyn M Są Wolniejsi M50 12 00:53:34

84 Roman Kowalczyk M Ostrołęka Biegamy dla zdrowia M60 3 00:54:03

85 Łukasz Chrustowicz M Radom M40 19 00:54:17

86 Roman Janik M Kwidzyn M65 4 00:54:28

87 Tadeusz Orlikowski M Parkrun Gdynia M65 5 00:54:25

88 Ryszard Dębowski M BBL MIKOŁAJKI M60 4 00:54:46

89 Mirosław Szynkowski M Kętrzyn Młynago M60 5 00:55:28

90 Jacek Żebrowski M Kierzliny M30 25 00:55:31

91 Agnieszka Szymanowska-Warcholak K Pasym K40 4 00:55:23

92 Maciej Szarko M Elbląg   M40 20 00:55:45

93 Ryszard Kaczorowski M Olsztyn Skazani na sukces M50 13 00:55:39

94 Marcin Potkaj M Ostróda M40 21 00:55:48

95 Paula Sadowska K Lidzbark Warmiński K18 2 00:56:00

96 Jarosław Łaszkowski M Pelnik Pasłęka Team M40 22 00:56:13

97 Lech Rytwinski M AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl M70+ 2 00:56:31

98 Jan Janiszewski M Nidzica M65 6 00:56:48

99 Danuta Mikielska K Olsztynek   K50 2 00:56:41

100 Roman Leszczyński M Ostrołęka so-biebie-gam M65 7 00:57:26

101 Filip Klepando M Olsztyn Młynago M30 26 00:57:43

102 Diana Wtulich K Mława K50 3 00:58:03

103 Anna Kutnik K Olsztyn K40 5 00:58:51

104 Patrycja Kawałko K Nidzica Team Kopeć K40 6 00:59:12

105 Ryszard Ropiak M KURPIE Myszyniec M70+ 3 00:59:21

106 Agnieszka Rejniak K Mława   K40 7 00:59:37

107 Jaroslaw Mucha M Otwock M50 14 01:00:29

108 Agata Lewalska-Konstanty K Szczytno K40 8 01:00:48

109 Grzegorz Fetliński M Olsztyn M30 27 01:01:02

110 Tomasz Brzozowski M Wołomin M20 9 01:01:48

111 Katarzyna Wasilewska K Nidzica Biega K30 6 01:01:50

112 Andrzej Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M50 15 01:01:57

113 Anna Gawraczyńska K WTK STEGNY W-WA K60+ 1 01:02:03

114 Kasia Zieja K Olsztyn Skazani na sukces K30 7 01:02:02

115 Agnieszka Badyna-Graczyk K Warszawa K30 8 01:02:02

116 Wlodzimierz Rajczyk M Żarki Ldetnisko LEŚNE LUDKI M50 16 01:02:42

117 Michał Napiórkowski M Olsztyn M30 28 01:02:58

118 Mariusz Jacek Kamionowski M Morsy Ostrołęka M50 17 01:03:08

119 Andrzej Zieja M Olsztyn Skazani na sukces M30 29 01:03:23

120 Karolina Jaworska K Warszawa K40 9 01:03:56

121 Kaja Witkowska K Warszawa K30 9 01:04:14

122 Krystyna Grabowska K Eskadra Kraków K50 4 01:05:02

123 Monika Kozłowska K Kwidzyn   K30 10 01:05:32

124 Sylwester Kasprowicz M Crazy Runners Team Rybno M20 10 01:06:15

125 Barbara Niewdzięczna K Olsztyn Są Wolniejsi K40 10 01:06:46

126 Elżbieta Ciećko K Dobre Miasto Są Wolniejsi K20 3 01:06:49

127 Grzegorz Kuźnicki M Olsztyn M40 23   01:07:21

128 Dorota Szymków K Olsztyn K20 4   01:07:20

129 Anna Plucińska-Furgał K Olsztyn K40 11 01:08:15

130 Mariusz Naskręt M Racot M40 24   01:12:42

Kategorie

K18

1(41) Kamila Pawłowska K Kurzętnik Biega K18 00:46:52

2(95) Paula Sadowska K K18 00:56:00

K20

1(24) Aleksandra Wantowska K Team Kopeć K20 00:45:02

2(30) Anna Baluta K XRUNNERS K20 00:45:43

3(126) Elżbieta Ciećko K Są Wolniejsi K20 01:06:49

K30

1(13) Dorota Pawłowska K Rozbiegane Działdowo K30 00:43:00

2(27) Marta Stańczuk K Team Kopeć K30 00:45:25

3(50) Joanna Meller K Skazani na Sukces K30 00:47:54

K40

1(10) Mariola Sudzińska K K40 00:42:26

2(22) Aleksandra Góralska K K40 00:44:52

3(64) Amelia Kowalska K Ostróda Runners K40 00:50:51

K50

1(81) Małgorzata Kulesza K AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl K50 00:53:19

2(99) Danuta Mikielska K K50 00:56:41

3(102) Diana Wtulich K K50 00:58:03

K60+

1(113) Anna Gawraczyńska K WTK STEGNY W-WA K60+ 01:02:03

M18

1(12) Bartosz Budnik M M18 00:42:45

2(52) Mariusz Osowiecki M BBL Mława M18 00:48:12

3(79) Patryk Łaszkowski M Pasłęka Team M18 00:52:5

M20

1(1) Karol Kowalski M Team Kopeć M20 00:34:42

2(3) Dawid Worobiec M Team Kopec M20 00:36:51

3(5) Maciej Myszkiewicz M Team Kopeć M20 00:37:22

M30

1(2) Dominik Drażba M Team Kopeć M30 00:36:39

2(6) Krzysztof Kaweczyński M Team Kopeć M30 00:38:07

3(8) Tomasz Budniak M TKKF PROMYK CIECHANÓW M30 00:40:05

M40

1(4) Mariusz Pawłowski M ROZBIEGANE DZIAŁDOWO M40 00:37:14

2(7) Piotr Czaplicki M Team Kopeć M40 00:39:59

3(11) Robert Rejniak M M40 00:42:40

M50

1(19) Sergiusz Nawrocki M M50 00:44:24

2(28) Ryszard Kuczkowski M Drużyna Wilka M50 00:45:20

3(31) Jacek Wilamowski M Osir lidzbark Warmiński M50 00:45:48

M60

37 Leon Mederski M Rozbiegane Działdowo M60 1 00:46:32

70 Andrzej Kamiński M Team Kopeć M60 2   00:51:53

84 Roman Kowalczyk M Biegamy dla zdrowia M60 3 00:54:03

M65

1(63) Stanisław Grabowski M Eskadra Kraków M65 00:50:42

2(74) Grzegorz Osiecki M M65 00:52:18

3(76) Leszek Decyk M Team Kopeć M65 00:52:34

M70+

1(67) Adam Piatek M M70+ 00:51:34

2(97) Lech Rytwinski M AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl M70+00:56:31

3(105) Ryszard Ropiak M KURPIE Myszyniec M70+ 00:59:21

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn