28 Bieg Powstania Warszawskiego 2018 – Warmia i Mazury jak zwykle w dobrym tempie

Fot. Aktywna Warszawa facebook

W sobotę (28 kwietnia) odbył się w stolicy 28 Bieg Powstania Warszawskiego. Jest to impreza specjalna, w której udział niektórzy uważają za swój obowiązek by oddać hołd Bohaterom Warszawy z tamtych lat. Organizatorzy zaproponowali dwa dystanse 10 i 5 km. Na obu reprezentanci Warmii i Mazur nadawali ton rywalizacji, co w stawce ponad 10 tysięcy uczestników ma swoja wymowę.

Na 10 km czwarte miejsce w open i trzecie w kat. M20 zajął Daniel Mikielski z Olsztynka. W czołowej setce znaleźli się jeszcze na 49 pozycji Krystian Różański, na 52 Ryszard Trzebiński (obaj Ełk), a na 95 Krystian Jabłonka (Olsztyn). Trzecie miejsce w kat. K40 zajęła Renata Połubok (Ełk).

Na 5 km mieliśmy dwóch biegaczy z Olsztyna w czołowej dziesiątce. Na szóstym miejscu przybył na metę Paweł Pszczółkowski (drugi w M30), a na siódmym Michał Misiewicz. Wojciech Omelian (Ełk) był 21, Patryk Aranowski (Lubawa) – 47, a najwyżej z pań sklasyfikowano Katarzynę Gawryś (Olsztyn) na 13 miejscu.

Dystans 10 km

1 KARBOWIAK Kamil Brzeg POL 95M20/1 M / 1 00:30:29

2 MATNER Paweł Nysa POL Matner Running Team 91M20/2 M / 2 00:33:17

3 BLADOS Tomek Warszawa POL Warszawiaky 83M30/1 M / 3 00:34:02

4 MIKIELSKI Daniel Olsztynek POL 90M20/3 M / 4 00:34:30

5 POLAK Sebastian Warszawa POL Zdrofit 80M30/2 M / 5 00:34:37

6 BEDNARZ Cezary Świdnik POL Biegający Świdnik 88M30/3 M / 6 00:34:35

...........................

49 RÓŻAŃSKI Krystian Ełk POL Team Kopeć 83M30/20 M / 47 00:37:15

52 TRZEBIŃSKI Ryszard Ełk POL 76M40/9 M / 50 00:37:26

93 JABŁONKA Krystian Olsztyn POL Urwis Biega 81M30/37 M / 90 00:38:40

107 IGNATOWICZ Radosław Ełk POL Motointegrator Running Team 81M30/45 M / 104 00:39:02

133 KOT Rafał Szczytno POL Góral Z Mazur // Kb Jurund Szczytno 79M30/55 M / 130 00:39:37

158 SZUBA Andrzej Morąg POL Km Psp M.st. Warszawy 77M40/34 M / 154 00:39:53

175 KAWIECKI Paweł Nidzica POL 94M20/51 M / 171 00:40:06

243 BYSTRZYCKI Radosław Dobre Miasto POL Pszczółkowski Team 68M50/5 M / 237 00:41:03

268 LEWANDOWSKI Bartosz Elbląg POL 90M20/67 M / 261 00:41:24

272 WASILCZYK Tomasz Ełk POL 91M20/69 M / 265 00:41:26

273 OLSZEWSKI Kamil Nidzica POL Nidzica Biega 94M20/70 M / 266 00:41:27

324 ZBUTOWICZ Łukasz Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 83M30/141 M / 315 00:42:09

325 WIELGUS Krystian Gołdap POL Łowcy Przygód Gołdap 78M40/92 M / 316 00:42:10

361 SAWICKI Adam Prostki POL Maratonka Grajewo 71M40/106 M / 350 00:42:29

371 11874 ZBRZEŹNY Cezary Szczytno POL Kb Jurund Szczytno 81M30/154 M / 360 00:42:37

388 SKAWSKI Jan Węgorzewo POL Vegas - Węgorzewo Running 77M40/115 M / 375 00:42:43

390 GLAPIŃSKI Krzysztof Szadek POL Bbl Zduńska Wola 78M40/117 M / 377 00:42:46

398 ZBUTOWICZ Krzysztof Lidzbark POL Klub Biegacza Bbl Lidzbark Warmiński 75M40/119 M / 385 00:42:49

408 BUŁKA Adam Elbląg POL 88M30/171 M / 395 00:43:00

412 LISEK Marcin Nidzica POL Nidzica Biega 80M30/173 M / 399 00:43:02

413 PISARSKI Tomasz Nidzica POL Nidzica Biega 92M20/94 M / 400 00:43:03

422 POŁUBOK Renata Ełk POL Team Kopeć 77K40/3 K / 14 00:43:06

455 WOLFF Marcin Olsztyn POL Wdowiak&ampfriends 69M40/135 M / 439 00:43:26

457 GRYCZKA Wojciech Kisielice POL 97M20/103 M / 441 00:43:27

477 ŚLEDZIEWSKI Cezary Wójtowo POL Urwis Biega 71M40/143 M / 460 00:43:39

478 KLIMIK Zenon Szczytno POL Akb Szczytno 63M50/13 M / 461 00:43:39

500 JAKIMCZUK Aleksandra Braniewo POL 89K20/10 K / 20 00:43:48

502 MACULEWICZ Marek Nidzica POL Urwis Biega 70M40/147 M / 482 00:43:48

522 LISOCKI Sebastian Działdowo POL Wojskowa Akademia Techniczna 92M20/120 M / 502 00:43:59

542 ŻARCZYŃSKI Blazej Uzdowo POL Crazy Runners Team Rybno 86M30/216 M / 520 00:44:05

551 WIERZBOWSKI Krzysztof Nowe Grodziczno POL Biegam U Kolesi 82M30/220 M / 528 00:44:12

671 KRZYWIEŃSKI Piotr Nidzica POL Nidzica Biega 72M40/197 M / 641 00:44:54

689 CHEŁMIŃSKI Grzegorz Szczytno POL Akb Szczytno 84M30/266 M / 657 00:45:04

752 KOWALCZYK Jacek Nidzica POL Nidzica Biega 88M30/286 M / 714 00:45:25

767 KOTOWSKI Dariusz Szczytno POL Brak 67M50/32 M / 729 00:45:28

793 KOTOWSKI Marek Olsztyn POL 83M30/302 M / 751 00:45:36

798 MARKIEWICZ Paweł Elbląg POL 83M30/305 M / 756 00:45:37

832 WOJCIECHOWSKI Robert Elbląg POL 72M40/233 M / 786 00:45:47

877 NIEWDZIĘCZNY Jerzy Olsztyn POL Są Wolniejsi 72M40/243 M / 824 00:46:08

1125 SAMBOR Tomasz Elbląg POL 85M30/446 M / 1045 00:47:23

Fot. Aktywna Warszawa

Dystans 5 km

1 MIELEWCZYK Piotr Lębork POL Deutsche Bank Marathon Team 90M20/1 M / 1 00:15:32

2 WICHOWSKI Jacek Warszawa POL Medicover Runners 87M30/1 M / 2 00:15:36

3 ŻOCHOWSKI Daniel Warszawa POL Żórawski Team 97M20/2 M / 3 00:15:35

4 ŚWIRGOŃ Adam Warszawa POL Trenerbiegania.pl 94M20/3 M / 4 00:15:37

5 DRAGAN Aleksander Kielce POL Adwokaci 90M20/4 M / 5 00:15:37

6 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88M30/2 M / 6 00:15:48

..............................

7 MISIEWICZ Michał Olsztyn POL Azs Politechnika Warszawska 95M20/5 M / 7 00:15:58

11 ROZMIANIEC Paweł Olsztyn POL 87M30/4 M / 11 00:16:22

21 OMIELAN Wojciech Ełk POL 94M20/12 M / 20 00:17:14

47 ARANOWSKI Patryk Lubawa POL Lubawa Kocha Biegać 79M30/19 M / 45 00:18:53

107 OSZCZĘDA Kamil Nidzica POL Nidzica Biega 01M20/35 M / 95 00:20:32

115 ZALEWSKI Michał Iława POL Lubawa Kocha Biegać 83M30/42 M / 103 00:20:45

117 GAWRYŚ Katarzyna Olsztyn POL Pszczółkowski Team 81K30/7 K / 13 00:20:48

120 ZIELIŃSKI Tomasz Olsztyn POL Team Kopeć 76M40/20 M / 107 00:20:50

126 KUJAWA Paweł Biskupiec POL Pszczółkowski Team 83M30/45 M / 112 00:20:59

140 ROSZYŃSKI Paweł Ostróda POL Pszczółkowski Team 83M30/50 M / 124 00:21:10

144 KRZYKWA Maciej Olsztyn POL Pszczółkowski Team 94M20/47 M / 128 00:21:16

224 ORZECHOWSKI Patryk Hartowiec POL 98M20/72 M / 198 00:22:19

351 ŚLIWKA Zuzanna Nidzica POL 01K20/22 K / 51 00:23:32

365 WASILEWICZ-PSZCZÓŁKOWSKA Monika Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88K30/26 K / 55 00:23:38

445 OSZCZĘDA Przemysław Nidzica POL Nidzica Biega 89M20/147 M / 378 00:24:12

464 SZLIWIŃSKI Paweł Pieniężno POL Strabag 85M30/146 M / 393 00:24:22

514 GRZANIEWICZ Przemyslaw Olsztyn POL 93M20/164 M / 431 00:24:40

519 GRUŹLEWSKA Monika Olsztyn POL Pge Polska Grupa Energetyczna S.a. 86K30/40 K / 85 00:24:42

530 GŁOWIAK Rafał Lubawa POL Lubawa Kocha Biegać 86M30/169 M / 443 00:24:45

569 DIKUNOW Błażej Olsztyn POL Wkurw_team 94M20/177 M / 474 00:24:59

726 SANECKI Przemysław Pasłęk POL Ks Bbl Pasłęk 90M20/213 M / 586 00:26:07

853 SZYMANIAK Łukasz Wielbark POL 88M30/258 M / 676 00:26:53

953 OLSZEWSKA Aleksandra Olsztyn POL Pszczółkowski Team 83K30/90 K / 210 00:27:20

967 RYBACZYK Cezary Olsztyn POL Nasza Paka Biega 73M40/157 M / 754 00:27:25

1108 WIKTORKO-KOŚCIELSKA Marta Kętrzyn POL 83K30/110 K / 267 00:28:00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn