MP Nordic Walking Osielsko 2018 – Pan Stefan pomaszerował po złoto

Fot. Stefan Szymański facebook (ilustracja)

W Osielsku odbyły się w sobotę (4 sierpnia) Mistrzostwa Polski w Nordic Walking na dystansach 21 km, 10 km i 5 km. Na tym ostatnim w kat. +70 rozgrywano również jedną z eliminacji Pucharu Europy. Startowali mieszkańcy Pasłęka, Elbląga, Kieźlin i Dobrego Miasta. Złoty medal w kat. 70+ na dystansie 5 km wywalczył Stefan Szymański z Kieźlin, który wygrał również eliminacje PE.

Srebrne krążki zdobyły: w półmaratonie Małgorzata Bem z Olsztyna reprezentująca Pozytywnych Dobre Miasto oraz na 5 km w kat. niepełnosprawni Lucyna Szymańska (Kieźliny). Brązowy medal na 10 km zdobyła Anna Szarszunowicz (Pasłęk) w kat. 30/39 lat.

Dystans 21.1 km

K40/49

2 BEM MAŁGORZATA 603 POZYTYWNI DOBRE MIASTO OLSZTYN POLSKA K40-49 2 K 4 02:34:25.90

M40/49

7 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ 663 KS METRACO POLKOWICE PASŁĘK POLSKA M40-49 7 M 14 02:28:55.75

8 MŁYŃSKI KRZYSZTOF 640 POZYTYWNI DOBRE MIASTO DOBRE MIASTO POLSKA M40-49 8 M 17 02:31:11.65

M50/59

9 JASIUKIEWICZ JACEK 620 POZYTYWNI DOBRE MIASTO DOBRE MIASTO POLSKA M50-59 9 M 02:37:40.20

Dystans 10 km

K30/39

3 SZARSZUNOWICZ ANNA 534 KS METRACO POLKOWICE PASŁĘK POLSKA K30-39 3 K 7 01:10:52.75

M40/49

14 BUJNICKI MARCIN 412 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA M40-49 14 M 45 01:13:09.05

M50/59

15 KALENKIEWICZ DARIUSZ 449 ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M50-59 15 M 82 01:28:00.50

K60/69

11 WAŁECKA KRYSTYNA 547 FACE NORDIC WALKING TEAM BRANIEWO POLSKA K60-69 11 K 01:24:32.15

M60/69

7 KULIG HENRYK 470 ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-69 7 M 46 01:13:20.15

Dystans 5 km

K niepełnosprawni

2 SZYMAŃSKA LUCYNA 353 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA K-NIEPEŁNOSPRAWNI(A) 2 K 107 00:41:13.50

K dzieci

6 BUJNICKA MAGDALENA 31 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA K-DZIECI 6 K 92 00:40:25.90

K 18/29

4 JARZĘBOWSKA BEATA 111 OLSZTYN POLSKA K18-29 4 K 109 00:41:15.80

9 TARAPATA JUSTYNA 364 OLSZTYN POLSKA K18-29 9 K 186 00:46:25.00

M18/29

5 KLUKOWSKI MICHAŁ 142 JERSEY RUNNER OLSZTYN POLSKA M18-29 5 M 28 00:32:25.05

11 GIZIEWSKI MICHAŁ 81 UWM OLSZTYN NOWE MIASTO LUBAWSKIE POLSKA M18 -29 11 M 118 00:38:44.00

13 FLORKOWSKI ADAM 69 OLSZTYN POLSKA M18-29 13 M 145 00:42:15.95

K 30/30

17 SZARSZUNOWICZ ANNA 582 KS METRACO POLKOWICE PASŁĘK POLSKA K30-39 17 K 82 00:39:44.65

M40/44

10 BUJNICKI MARCIN 32 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA M40-44 10 M 97 00:37:32.90

14 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ 584 KS METRACO POLKOWICE PASŁĘK POLSKA M40-44 14 M 121 00:39:23.45

M 45/49

5 KAPTEJNA ROBERT 127 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M45-49 5 M 70 00:35:12.30

K 50/54

13 KULESZA-BRUNKA DOROTA 176 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K50-54 13 K 139 00:42:47.10

22 PŁAZA-WRONKOWSKA TERESKA 275 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K50-54 22 K 210 00:49:30.85

M 55/59

7 WASIELEWSKI MIROSŁAW 394 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M55-59 7 M 51 00:33:51.20

K 60/64

8 KULIG BOŻENA 177 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 8 K 102 00:41:05.70

13 JASIŃSKA BOGUMIŁA 112 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 13 K 160 00:44:26.80

M 60/64

11 KLARKOWSKI BOGDAN 139 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-64 11 M 151 00:42:46.45

K 65/69

6 CHLEWIŃSKA IWONA 35 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K65-69 6 K 122 00:41:59.20

M 65/69

6 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ 39 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M65-69 6 M 82 00:36:03.05

K 70+

7 NAZAREWICZ BARBARA 231 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K70-74-P.EUR. 5 K 169 00:44:58.15

8 KIWIAŁO MARIA 138 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K70-74-P.EUR. 6 K 187 00:46:27.70

M 70+

1 SZYMAŃSKI STEFAN 150 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA M70-74-P.EUR. 1 M 50 00:33:51.00

9 JASIŃSKI MARIAN 114 KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M70-74-P.EUR. 9 M 149 00:42:39.10

Fot. GOSiR Osielsko/Stefan Szymański facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn