Ultra Mazury Stare Jabłonki 2018 – Góral z Mazur u siebie też najszybszy

Fot. Rafał Kot facebook

W sobotę (11 sierpnia) odbyła się impreza biegowa pod hasłem „Ultra Mazury” Bazą był Hotel Anders Stare Jabłonki, skąd uczestnicy z całego kraju ruszyli na zaproponowane dystanse: 100 km, 70 km, 30 km i 10 km. Oprócz celów rekreacyjno-sportowych Ultra Mazury to przede wszystkim możliwość poznania z bliska jednego z najpiękniejszych zakątków w Polsce.

Na królewskim dystansie 100 km triumfował „Góral z Mazur” czyli Rafał Kot (Szczytno) – sportowiec, który ma za sobą wiele spektakularnych sukcesów w biegach ekstremalnych. Tu na swojej ziemi potwierdził prymat, a to największa satysfakcja. Drugi na mecie był Andrzej mazur (Bojano), a trzeci Piotr Dziedzic (Inowrocław). Wśród pań zwyciężyła Anna Arseniuk (Górsk) przed Joanna Filipowicz (Warszawa) i Anetą Bartkowską (Trzemieszno). Wyścig ukończyło 136 zawodników.

Na 70 km najlepszy okazał się Sławomir Kaliski (Olsztyn), drugi metę minął Dominik Grządziel (Dziekanowice), a trzeci Sławomir Mąka (Ostrołęka). Kolejność w rywalizacji pań to: Marlena Nowacka (Piaski), Sylwia Retmaniak (Skubianka) i Marzena Janerka (Chorzów).

Na dystansie 30 km triumfował Wojciech Kopeć (Olsztynek). Za nim finiszował Moritz Auf Der Heide, a następnie Adrian Bednarski (Bydgoszcz). W śród pań pierwsze miejsce przypadło Edycie Lewandowskiej (Łódź). Drugie miejsce wywalczyła Joanna Karczewska (Suwałki), a trzecie Anetta Klimowska (Elbląg).

W najkrótszym biegu (10 km) zwyciężył Konrad Taber (Brwinów), drugie miejsce zajął Maciej Daukszo (Warszawa), a trzecie Jakub Kumyło (Augustów). Wśród pan pierwsza zameldował się Mirosława Szweda (Toruń), za nią przybiegła Julia Wiergowska (Straszyn), a następnie Angelika Arter (Kraków).

Wyniki

U100

1 Kot Rafał Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno M 08:30:24

2 Mazur Andrzej KM PSP Gdynia / ZANTYR SZTUM M 08:49:24

3 Dziedzic Piotr Inowrocław M 09:00:46

4 ARSENIUK ANNA TS OPATRUNKI TORUŃ K 09:35:17

5 Mielczarek Dawid Kępno #david_step_by_step / obozygorskie.pl M 09:44:12

6 Majcher Piotr Eskadra Kraków M 09:44:48

......................

13 Kurzelowski Damian Morąg Biegam dla Bartka M 10:34:01

14 Biesiekierski Krzysztof Jeziorany Drużyna Wilka M 10:38:33

19 Nestorowicz Marek VRC Kętrzyn M 11:19:54

46 Koźmiński Piotr Rozbiegane Działdowo M 12:13:47

47 Górkiewicz Dariusz Olsztyn Popocatepetl-Mingus M 12:13:48

55 Nienadowska Beata Elbląg   El-Aktywni K 12:33:54

69 Kiewisz Adam Gietrzwałd Drużyna Wilka/SĄ WOLNIEJSI M 12:56:46

87 Rowicki Jarosław Morąg   M 13:33:01

88 Siepioła Cezary Morąg   M 13:33:23

99 Ferenc Adrian Pisz Powiatowa Akademia Sportu I Rekracji M 14:08:03

105 Brzeziński Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi M 14:14:40

106 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn 4W-MBOT/ SĄ WOLNIEJSI M 14:14:42

132 BIAŁEK PIOTR KLEWKI 3BRO POL 1981 15:08:08 111

U70

1 KALISKI SŁAWOMIR OLSZTYN OXYBURN POLSKA / 4WMBOT POL 1988 05:24:29 1

2 GRZĄDZIEL DOMINIK DZIEKANOWICE ATTIQ SALMING TEAM POL 1983 05:33:15 2

3 MĄKA SŁAWOMIR OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM POL 1966 06:07:43 3

4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF OSTRÓDA POL 1979 06:13:46 4

5 GOŁĘBIOWSKI PIOTR STRASZYN POL 1975 06:13:46 5

6 TUR MARCIN MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM POL 1983 06:16:14 6

........................

14 NOJMAN RAFAŁ DOBRE MIASTO SĄ WOLNIEJSI POL 1984 06:51:20 13

23 SŁUŻAŁA GRZEGORZ KĘTRZYN BDMT POL 1979 07:13:41 20

26 GAJEWSKI SZYMON OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES POL 1988 07:16:26 23

29 HAWRYLKO RADEK WEGORZEWO BRAK POL 1986 07:21:32 25

32 BOLDA PATRYCJA OLSZTYN POL 1993 07:22:42 6

35 BARAN GRZEGORZ OLSZTYN NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRASQUAD POL 1980 07:30:57 29

43 SZCZEPANEK PIOTR SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO POL 1969 07:47:47 36

57 SOBORSKI GRZEGORZ WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII POL 1984 08:13:24 48

67 ŻUKOWSKI JERZY OLSZTYN AKADEMIA SZTUK WALKI JONKOWO POL 1976 08:20:50 55

72 DALIGA WŁADYSŁAW JEZIORANY POL 1993 08:25:58 59

74 FITAS KRYSTIAN SZCZYTNO NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRASQUAD POL 1980 08:29:31 61

87 KWIATKOWSKI RADOSŁAW DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1979 08:49:40 72

88 MALONEK KAROL DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1982 08:49:40 73

89 NAZAREWICZ AGNIESZKA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1980 08:49:39 16

93 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA POL 1969 08:52:39 77

96 SADOWSKI PIOTR OSTRÓDA OSTRÓDA RESCUE TEAM POL 1984 08:56:06 78

98   ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII POL 1976 08:59:48 80

106 KRACIUK PIOTR OLSZTYN POL 1982 09:05:02 88

118 NOWAK MATEUSZ KĘTRZYN POL 1989 09:33:45 96

124 CHODARA ROMAN KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN POL 1954 09:44:35 99

125 UŁASEWICZ BARBARA KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN POL 1972 09:44:36 26

126 ŁYCZKO SŁAWOMIR KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN POL 1965 09:44:36 100

127 SŁAWECKI JERZY KĘTRZYN RUNNER'S TEAM KĘTRZYN POL 1953 09:44:36 101

139 BOJAROWSKI JACEK WIELBARK RUN&FUN WIELBARK POL 1975 10:28:36 113

140 KWIATKOWSKI ROBERT WIELBARK RUN&FUN WIELBARK POL 1971 10:28:36 114

142 SMOSARSKA AGNIESZKA WIELBARK RUN&FUN WIELBARK POL 1980 10:29:48 27

143 PLISZKA GRZEGORZ WIELBARK RUN&FUN WIELBARK POL 1979 10:29:50 116

144 KOZŁOWSKI TOMASZ OLSZTYNEK POL 1978 10:32:02 117

158 CHEŁCHOWSKA EWA OLSZTYN BRBK - BIEGLI W PODATKACH POL 1992 11:13:11 32

165 SIEMIENIUK ANDRZEJ RUŚ POL 1964 11:51:07 130

166 KOPYŚĆ JAROSŁAW OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM POL 1976 11:53:02 131

167 WALKIEWICZ JOANNA OLSZTYN ELEKTRYK TEAM POL 1978 11:53:02 36

U30

1 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć M 02:22:42

2 Auf Der Heide Moritz LAZ Puma Rhein-Sieg M 02:23:00

3 Bednarek Adrian Bydgoszcz adrianbednarek.pl M 02:31:08

4 Rudnicki Dariusz Pogórze   M 02:44:32

5 Chyb Radosław Gdynia M 02:46:13

6 Giżyński Damian Jastrzębie ZdrójKolejarz Best For You M 02:47:14

....................................

9 Bartkowski Mariusz Mszanowo   M 02:52:55

13 LEWANDOWSKA EDYTA Łódź E.L.ITE SPORTS K 03:03:08

15 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn Skazani na sukces M 03:08:02

18 Sieniawski Waldemar Purda   M 03:15:50

21 Szatkiewicz Sławomir Ostróda M 03:16:32

22 Mielęcki Maciej Olsztyn M 03:17:22

23 Dymek Adrian Ostróda M 03:17:48

26 Zbutowicz Łukasz Klub Biegacza Lidzbark warmiński M 03:19:44

28 Hartlinski Grzegorz Jaroty hartlik team M 03:22:56

31 Szleszyński Andrzej Olsztyn   M 03:25:09

33 Banaszek Jakub Ławki GRUPA ANDERS M 03:25:26

34 Lompert Andrzej Elbląg M 03:25:53

35 Jaworski Tomasz Elbląg M 03:26:04

36 Niebrzydowski Marcin Olsztyn Kyokushin Olsztyn M 03:27:15

38 Klimowska Anetta Elbląg ETT K 03:28:13

39 Krzyżaniak Piotr Ostróda Skazani na sukces M 03:30:37

40 GAŁĘZA Marcin Olsztyn   M 03:31:29

42 Bryl Mirosław Bartoszycka Grupa Biegowa ,,ENDORFINY'' M 03:32:03

46 Słotwiński Adam Ełk   M 03:33:10

48 Hermann Tomasz Olsztyn BHP RODO THN M 03:34:27

49 Szpendowski Marek Olsztyn Skazani na sukces M 03:35:54

55 Knozowski Marcin Lubawa Kocha biegać M 03:38:03

58 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces K 03:40:49

59 Krzemieniewski Marek Marzęcice EXPOM TEAM M 03:40:49

61 Jurkiewicz Sławomir Rozbiegany Susz M 03:42:04

62 Kłodawski Marek Bratian klodasie M 03:43:32

66 Śmieszny Marcin Olsztyn M 03:44:34

74 Dąbrowski Robert Olsztyn M 03:48:08

76 Dublanka Dawid Olsztyn   M 03:49:09

79 Bała Anna Olsztyn K 03:49:36

84 Gierszewski Czarek Olecko ZAŁOGA G M 03:49:50

89 Makowska Małgorzata Olsztyn Są Wolniejsi K 03:53:19

91 Ośko Adam Olsztyn M 03:54:39

97 Pętlak Marcin Olsztyn FUKSIPUMY M 03:57:48

109 Leśny Kacper Rozbiegane Działdowo M 04:05:19

115 Kozikowski Robert Działdowo   M 04:07:23

116 WARYKOWSKI STANISLAW Olecko Biega M 04:07:33

118 Wrońska Dorota Lubawa Kocha Biegać K 04:07:41

121 Leśny Andrzej Olsztyn Mont Blanc Team M 04:08:06

122 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Drużyna Wilka M 04:08:46

126 Doliwka Paweł Lubawa Kocha Biegać M 04:10:02

127 Koźlicka Beata Klub Biegacza Jurund Szczytno K 04:10:12

128 Lisowski Adam Ostróda   M 04:12:19

130 Szramowski Łukasz BSB Barczewo Biega M 04:12:50

132 Pietrzak Marcin Ostroda&Jarocin M 04:13:23

135 Kulik Tomasz Kętrzyn Biegnę Po Piwo M 04:16:39

137 Siemiątkowski Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie EXPOM TEAM M 04:17:32

139 Klimas Marek BSB Barczewo Biega M 04:18:28

145 Matwiejczuk Eliza Olsztyn K 04:22:41

146 Naruszewicz Olga Olsztyn   K 04:22:41

148 Jankowski Grzegorz Ostróda   M 04:24:52

149 Maśkiewicz Justyna OrkaMasters Iława K 04:24:52

151 Gajewski Jerzy-Piotr GAJÓWKA M 04:26:04

154 Pilutkiewicz Tomasz GiżyckoŁojWiele M 04:27:18

155 Misiun Joanna Olsztyn   K 04:27:40

166 Palowska Joanna Olsztyn Są wolniejsi K 04:31:34

170 Kaczmarek Arkadiusz Elbląg M 04:34:20

176 Guski Paweł Dobre Miasto M 04:37:32

182 Łaniewski Łukasz Olsztyn Pszczółkowski Team M 04:39:36

184 Pastwa Adrian Olsztyn   M 04:41:27

188 Czarnecka Monika Pisz   K 04:43:21

189 Hintz Anna Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii K 04:43:25

190 Biernat Arkadiusz Olsztyn M 04:43:40

196 Chlewiński Rafał CrossBoxFit Kętrzyn M 04:45:46

197 Mączka Agnieszka Kętrzyn   K 04:45:46

202 Kuśpiel Marcin Korsze Biegnę Po Piwo M 04:50:32

205 Nestorowicz Monika VRC KĘTRZYN K 04:52:41

211 Paltian Piotr Dywity Są Wolniejsi M 04:56:22

217 Sak Cezary Kętrzyn   KTMŁ M 05:04:01

218 Grabowski Mariusz PKO BP 1 O/SZCZYTNO M 05:07:52

222 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn Są Wolniejsi K 05:13:35

230 Dordzik Małgorzata Elbląg   K 05:26:08

231 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg El-Aktywni M 05:26:08

232 Mateusiak Małgorzata Elbląg K 05:26:08

Fot. Dawid Wanowski/Mateusz Tweester Schalau

U10

1 TABER KONRAD BRWINÓW ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEK POL 1996 00:41:30 1

2 DAUKSZO MACIEJ WARSZAWA POL 1996 00:42:57 2

3 KUMYŁO JAKUB AUGUSTÓW POL 2001 00:43:04 3

4 ŻOŁDAK PRZEMYSŁAW WITKOWO PIĄTKOWO NA BIEGOWO POL 1977 00:43:51 4

5 GÓRSKI RADOSŁAW LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ POL 1976 00:43:56 5

6 ZABEL PRZEMYSŁAW TARNOWO PODGÓRNE UAM TRIATHLON POL 1983 00:44:31 6

..........................

10 PIERWANICKI KRZYSZTOF MORAG DZUMANDZI POL 1982 00:46:16 10

11 ZAJĄCZKOWSKI ARTUR DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1978 00:46:17 11

14 ZAPOLSKI MARCIN OLSZTYN POL 1979 00:46:32 13

15 MIKOWSKI MARIUSZ ELBLĄG POL 1981 00:46:32 14

16 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN FATHER ON THE RUN POL 1982 00:47:39

15

17 ZARĘBSKI MARCIN OLSZTYN GRUPA ANDERS TEAM POL 1982 00:48:05 16

19 GOSIEWSKI CEZARIUSZ OSTRÓDA POL 1976 00:48:34 18

20 REMBECKI PIOTR DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1975 00:48:45 19

21 KURMIN PAWEL OLSZTYN TEAM KOPEĆ POL 1987 00:48:53 20

22 BOROWSKI ROBERT NIDZICA TEAM KOPEĆ POL 1979 00:49:18 21

24 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN HOTEL ANDERS POL 00:49:45 23

25 CHILCZUK ROBERT JONKOWO POL 1973 00:50:07 24

28 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YTT YANUSHE TRIATHLON TEAM POL 1977 00:51:18 26

32 SZYMAŃSKI ŁUKASZ OLSZTYN ANDERS TEAM POL 1979 00:52:47 29

33 JACHIMOWICZ DOROTA JEZIORANY POL 1978 00:52:55 4

34 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS POL 1982 00:53:36 30

38 HYJEK KAROL GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA POL 1983 00:54:02 32

39 MARĆ MARCIN KĄTNO CAMPING KĄTNO RUNNERS POL 1982 00:54:14 33

40 LASKOWSKI PAWEŁ LUBAWA POL 1988 00:54:28 34

43 BŁASZKIEWICZ DANIEL OLSZTYN POL 1979 00:54:37 37

44KOWALSKA AMELIA OSTRÓDA RUNNERS POL 1972 00:54:53 7

45 HERMANOWSKI KRZYSZTOF OSTRODA RUNNERS POL 1977 00:55:04 38

46 WIŚNIEWSKI MARCIN OSTRÓDA POL 1985 00:55:02 39

47 KARWACKI SZYMON OLSZTYN DELAVAL RUNNERS POL 1983 00:54:59 40

51 RUTKOWSKI NORBERT OLSZTYN POL 2000 00:56:10 44

56 MAŃKOWSKA ANNA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA POL 1984 00:57:58 11

58 PARCHETA ANDRZEJ STARE JABŁONKI POL 1955 00:58:03 47

60 SZYMAŃSKA EDYTA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA POL 1987 00:58:17 13

61 HALLADIN LESZEK STARE JABŁONKI POL 1992 00:58:19 48

64 DOMŻALSKI MARIUSZ SZAFRANKI POL 1983 00:58:41 51

65 LEWANDOWSKI MACIEJ OLSZTYN BOSCY LEWANDOWSCY POL 1986 00:58:43 52

66 AGNIESZCZAK PIOTR IŁAWA POL 1980 00:59:07 53

67 MAZUREK TOMASZ IŁAWA POL 1970 00:59:05 54

68 KAWAŁKO PATRYCJA NIDZICA TEAM KOPEĆ POL 1974 00:59:31 14

70 JAGIEŁŁO PAWEŁ GIŻYCKO 15 BRYGADA POL 1983 00:59:42 56

71 BERTEL ALICJA OLSZTYN POL 1980 00:59:47 15

74 WOJTACKI ARTUR LUBAWA KOCHA BIEGAĆ POL 1971 01:00:17 58

77 MUCHA JAN WIPSOWO POL 1959 01:00:28 60

79 ANDRYSZCZYK RAFAŁ KOWALE OLECKIE POL 1986 01:00:26 61

81 BĄCZEK ADAM OLSZTYN POL 1982 01:00:35 63

83 LEMAŃSKI TOMASZ OLSZTYN BRBK - BIEGLI W PODATKACH POL 1989 01:01:01 65

84 KACZOROWSKI RYSZARD OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES POL 1964 01:01:07 66

86 RUSZCZYK DANIEL NIKIELKOWO DRUŻYNA LDM POL 1984 01:01:12 67

89 STRZAŁKOWSKI ADAM OLSZTYN #PODARUJODDECHKAROLINIE POL 1970 01:01:56 70

90 DIKUNOW MICHAŁ SZYLDAK DELAVAL RUNNERS POL 1981 01:01:51 71

92 BANACH ANDRZEJ OLSZTYN LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN POL 1989 01:02:01 72

94 GRĄDZKI TOMASZ OLSZTYN POL 1980 01:02:48 73

95 ORŁOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN MONT BLANC TEAM POL 1981 01:02:24 74

99 SZCZEPKOWSKA ILONA LIDZBARK WARMIŃSKI POL 1990 01:03:11 23

103 KOZIBSKI JAKUB SUSZ POL 2001 00:59:15 79

104 GOSIEWSKA MARTA OSTRÓDA POL 1977 01:04:15 25

105 ROGULSKI MARIUSZ OLSZTYN SAMOTNY WILK POL 1981 1981 01:04:25 80

106 SUWINSKA MARZENA GIEDAJTY SUWINSKA RUNNING TEAM POL 1981 01:04:38 26

107 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA POL 1970 01:04:36 27

110 KUCHARSKA MAŁGORZATA OLSZTYN POL 1992 01:04:52 30

111 ONUFREJUK MARCIN GÓROWO IŁAWECKIE BEST BEASTS POL 1994 01:05:05 81

112 KOZAK PRZEMYSŁAW OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM POL 1980 01:05:00 82

113 OLSZEWSKA ALEKSANDRA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM POL 1983 01:05:17 31

114 PAWLIK ANNA OSTRÓDA RUNNERS POL 1971 01:05:19 32

115 PULKOWSKI DARIUSZ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS POL 1964 01:05:19 83

116 KĘDZIORA MACIEJ OSTRÓDA TRIKENDO POL 1978 01:05:22 84

118 ROJEWSKA AGNIESZKA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1978 01:05:39 33

119 MALCZEWSKA BEATA OLSZTYN ANDERS TEAM POL 1982 01:05:43 34

120 GOGOLEWSKA ANNA STAWIGUDA POL 1973 01:05:44 35

124 WIECZOREK ALEKSANDRA OLSZTYN KYOKUSHIN OLSZTYN POL 1995 01:06:49 39

125 PASTWA MONIKA GDAŃSK POL 1975 01:06:48 40

129 GRĄDZKA JOANNA OLSZTYN DELAVAL RUNNERS POL 1980 01:07:21 43

135 GNIEWKOWSKA MICHALINA LUBAWA POL 1992 01:09:45 47

141 SUPRANOWICZ WIOLETTA STAWIGUDA BRBK - BIEGLI W PODATKACH POL 1994 01:09:55 53

143 PATALON-KŁODAWSKA DOROTA BRATIAN KLODASIE POL 1979 01:10:30 55

144 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES POL 1981 01:10:41 56

146 PAWŁÓW KATARZYNA OLSZTYN POL 1986 01:11:01 58

147 ANTOCHOWSKI JAN OSTRÓDA AMATOR POL 1953 01:11:02 89

148 CHYŻEWSKA KATARZYNA GUTKOWO POL 1980 01:11:31 59

150 KRAWIEC ADAM OSTRÓDA POL 1975 01:11:39 90

151 KRAWIEC KLAUDIA OSTRÓDA POL 1978 01:11:39 61

152 KOZŁOWSKA EWA OLSZTYN POL 1969 01:11:55 62

153 KARWACKA JOLANTA OLSZTYN DELAVAL RUNNERS POL 1983 01:11:48 63

154 ZASKIEWICZ MICHAŁ Elbląg 1980 01:11:48 91

160RATUSZYŃSKA KASIA OLSZTYN URWIS BIEGA POL 1975 01:12:44 66

163 ZDUNEK PRZEMYSŁAW MIŁAKOWO POL 1980 01:12:49 95

165 CHOJNOWSKA DOMINIKA IŁAWA POL 1994 01:13:15 70

166 CHOJNOWSKA BARBARA IŁAWA POL 1971 01:13:43 71

167 WIŚNIEWSKA KATARZYNA OSTRÓDA POL 1985 01:13:59 72

171 JAWORSKA MAŁGORZATA ELBLĄG POL 1976 01:15:59 76

175 GIERZ DOROTA OLSZTYN URWISKA BIEGA POL 1960 01:17:55 79

176 KORWIN-PIOTROWSKA EWA OLSZTYN URWIS BIEGA POL 1973 01:17:55 80

177 LASKOWSKA JOANNA LUBAWA POL 1988 01:18:29 81

187 CHRUSTOWSKI WIESŁAW ELBLĄG POL 1952 01:25:15 99

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn