IV Urodzinowa Działdowska Dycha 2018 (FOTO) – Główne trofea dla gości, gospodarze też mieli swoje radości

Fot.rezerowe psy facebook

W środę (15 sierpnia) odbyła się IV Urodzinowa Działdowska Dycha. Impreza wywołała bardzo duże zainteresowanie. Na starcie stanęło ponad 230 zawodniczek i zawodników, także mieszkańców innych województw głównie kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. W rywalizacji pań zwyciężyła Mariola Sudzińska (Olsztyn), natomiast najszybszym wśród mężczyzn okazał się Paweł Raczyński z Annopola.

W open kobiet drugie miejsce zajął znana biegaczka z Działdowa Martyna Konarzewska, a trzecie Ewa Lisek z Nidzicy. W klasyfikacji mężczyzn drugi na mecie był Przemysław Doliński (Lubieszewo), a trzeci Rafał Wiśniewski z Olsztyna. Prowadzono również rywalizacje w kategoriach Zwyciężcy: kat. 16/29: Paweł Raczyński i Martyna Konarzewska, U30/39: Przemysław Doliński i Ewa Lidek, kat. 40/49: Krzysztof Zwierz (Bartąg) i Mariola Sudzińska, kat. 50/59: Zbigniew Bartkowski (Działdowo) i Dorota Sadowska (Lidzbark), M60/69: Leon Mederski (Działdowo), Kat. M70+ Edmund Sowiński (Płock)

Wyniki

Kobiety open

1 Sudzińska Mariola OLSZTYN Olsztyn Kobiety(40-49lat) 00:37:36.76

2 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:37:54.78

3 Lisek Ewa NIDZICA BIEGA Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:40:52.64

4 Pietruszka Magdalena ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 30 00:41:56.40

5 Kamińska Teresa Teresa biega Kobiety(40-49lat) 00:43:57.59

6 Wasiak Miłosława PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Kobiety(16-29lat) 00:44:11.09

...................................

7 Falba Wioletta ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:46:01.53

8 Czachorowska Magdalena UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:46:11.95

9 Kasprowicz Wioletta ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:48:27.61

10 Sławińska Anna Rezerwowe Psy IŁAWA Kobiety(30-39lat) 00:48:43.15

13 Sadowska Dorota LO Lidzbark Lidzbark Kobiety(50+) 00:50:53.01

16 Grochowska Małgorzata ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:51:46.21

20 Kowalewska-Bobdalska Agnieszka Deutsch-Meister Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:52:34.92

21 KUBIT IWONA BBL MŁAWA Mława Kobiety(40-49lat) 00:52:40.79

22 Blank-Olszewska Irmina ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:53:36.25

23 Szarmacher Paulina Mamuśki Górą Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:54:16.48

24 Psiuk Joanna Rybno Kobiety(50+) 00:54:19.36

25 Tomaszewska Arleta Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:54:22.43

30 Janicka Aleksandra BRAK Olsztyn Kobiety(30-39lat) 00:55:49.39

31 Budzińska Dorota Biegam U Kolesi Fijewo Kobiety(16-29lat) 00:56:10.12

32 Przybyszewska Joanna Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:56:25.26

33 WIŚNIEWSKA ANNA LIDZBARK Kobiety(50+) 00:56:41.32

35 Krysiak Elżbieta Pierławki Kobiety(40-49lat) 00:57:04.83

36 Bandurska IWONA Filice Kobiety(30-39lat)7 00:57:41.04

37 Bartkowska Milena ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:58:06.52

38 Magdalena ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:58:07.54

40 Dzido Edyta Nidzica Biega Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:58:30.73

42 Tatulińska Hanna KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Kobiety(30-39lat) 00:58:33.17

44 Pietrzak Joanna ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:59:35.38

45 Nąć Marzanna ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:59:50.35

46 Kowalska Agnieszka ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:59:51.21

51 Żbikowska NIDZICA BIEGA Nidzica Kobiety(30-39lat) 01:03:57.70

52 Klocek Marzena Działdowo Kobiety(30-39lat) 01:04:51.93

54 Mrowińska Aleksandra Działdowo Kobiety(40-49lat) 01:06:44.42

55 Żywko Elżbieta Działdowo Kobiety(50+) 01:06:44.68

39146081 1765441616906090 2113869546019356672 n

Kategorie

16/29 lat

1 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:37:54.78

2 Wasiak Miłosława PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Kobiety(16-29lat) 00:44:11.09

3 Czachorowska Magdalena UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:46:11.95

30/39 lat

1 Lisek Ewa NIDZICA BIEGA Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:40:52.64

2 Pietruszka Magdalena ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:41:56.40

3 Sławińska Anna Rezerwowe Psy IŁAWA Kobiety(30-39lat) 00:48:43.15

40/49 lat

1Sudzińska Mariola OLSZTYN Olsztyn Kobiety(40-49lat) 00:37:36.76

2 Kamińska Teresa Teresa biega Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:43:57.59

3 Falba Wioletta ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:46:01.53

50+ lat

1 Sadowska Dorota LO Lidzbark Lidzbark Kobiety(50+) 00:50:53.01

2 Sokołowska Anna BBL MŁAWA Mława Kobiety(50+) 00:52:27.32

3 Psiuk Joanna Rybno Kobiety(50+) 00:54:19.36

Mężczyźni open

1 Raczyński PAWEŁ 5 Batalion Saperów Annopol Annopol Mężczyźni(16-29lat) 00:33:18.32

2 Doliński Przemysław Lubieszewo Mężczyźni(30-39lat) 00:34:29.62

3 Wiśniewski Rafał Olsztyn Mężczyźni(30-39lat) 00:34:43.22

4 Jędraszek Tomasz Team Kopeć Górzno Mężczyźni(30-39lat) 00:34:54.65

5 WOJDYŁO MARIUSZ Brodnica Biega Brodnica Mężczyźni(30-39lat) 00:35:01.87

6 Domżalski Tomasz Life 4 sport Gąsiorowo Mężczyźni(30-39lat) 00:35:13.61

7 Zwierz Krzysztof Bartąg Mężczyźni(40-49lat) 00:35:14.89

8 Moskal PAWEŁ KURZĘTNIK BIEGA Kurzętnik Mężczyźni(16-29lat) 00:35:24.18

9 Bartkowski Zbigniew Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:35:56.64

10 Kasprowicz Marcin ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:36:30.01

11 Nastaj Mateusz Iława IŁAWA Mężczyźni(16-29lat) 00:36:30.79

12 Schulz Łukasz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:37:10.80

14 Laskowski Jarosław Kurzętnik biega Mężczyźni(30-39lat) 00:37:32.50

15 Kołakowski Rafał ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:38:03.22

16 Gulajski PAWEŁ Mansfekty Mężczyźni(16-29lat) 00:38:54.00

17 Patalon Adam Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:39:08.67

21 Szarmacher Sebastian Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:39:58.27

22 ZAJĄCZKOWSKI Artur ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:40:30.03

23 Nadulski Jacek Team Kopeć Olsztyn Mężczyźni(30-39lat) 00:40:39.61

24 Kołecki Michał Rozbiegany Susz IŁAWA Mężczyźni(16-29lat) 00:40:51.12

25 Mederski Leon ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:40:59.07

26 Piotrowicz Tomasz KURZĘTNIK BIEGA Kurzętnik Mężczyźni(40-49lat) 00:41:08.24

29 Lubiejewski Andrzej Pustki Mężczyźni(40-49lat) 00:41:34.75

30 Lisek Marcin NIDZICA BIEGA Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 00:41:35.28

31 JABŁOŃSKI PAWEŁ NIDZICA BIEGA NIDZICA Mężczyźni(40-49lat) 00:41:39.49

32 Rybka Tomasz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:41:41.96

33 Kowalkowski Jarosław NA Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:41:43.58

35 Łukaszewski Gabriel Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno Mężczyźni(30-39lat) 00:42:06.90

36 Klejna Waldemar Orka Masters Iława Lubawa Mężczyźni(16-29lat) 00:42:10.81

37 Wodzyński Bogusław ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:42:22.59

38 Gajewski Przemysław ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:42:29.09

40 Wierzbowski Krzysztof Biegam U Kolesi Nowe Grodziczno Mężczyźni(30-39lat) 00:42:39.94

41 Mroziński Dariusz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:42:58.72

45 Wasielewski Krzysztof Biegam U KOLESI Rybno Mężczyźni(30-39lat) 00:43:09.14

46 Kinast Krzysztof Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:43:15.43

48 Żebrowski Jacek Barczewo Mężczyźni(30-39lat) 00:43:25.71

50 Prusik Arkadiusz NIDZICA BIEGA Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 00:43:26.50

51 Grochowski Dariusz British House Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:43:39.65

52 Żuchowski Józef PŁONNE Płonne Mężczyźni(40-49lat) 00:43:46.19

53 Jankowski Piotr Rezerwowe Psy IŁAWA Mężczyźni(30-39lat) 00:44:05.75

54 Połeć Robert 8ranobasen Iława Mężczyźni(40-49lat) 00:44:08.63

57 Pawlak Mariusz Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:44:28.59

60 REMBECKI PIOTR ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:44:47.30

61 Żarczyński Błażej Uzdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:44:52.96

63 Stańczak Mariusz Chojnowo Mężczyźni(40-49lat) 00:45:13.12

66 MIZERIA PRZEMYSŁAW Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:45:30.37

68 SZCZEPKOWSKI ARTUR NIDZICA BIEGA NIDZICA Mężczyźni(40-49lat) 00:45:33.65

69 Klein Marcin KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Mężczyźni(30-39lat) 00:45:35.39

70 Oszczęda Arkadiusz Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 00:45:45.64

72 Jedamski Adam Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:45:49.50

74 Pietrzak Jakub ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:45:50.49

75 Żmijewski Paweł ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:46:01.17

77 Banasiak Mariusz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:46:25.39

78 Morawski Marcin Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:46:32.03

80 Kaczmarski Sławomir ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:47:16.17

81 Włodarczyk Adam ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:47:25.34

83 Nąć Tomasz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:47:27.89

84 RĘBOWSKI ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:47:28.07

85 Pawlak Jacek ŚLĘZAK-TEAM Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:47:42.79

88 Koźmiński Piotr ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:47:53.19

89 Kwiatkowski Radosław Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:47:53.27

90 Sędzicki Aleksander Rozbiegane Działdowo DZIAŁDOWO Mężczyźni(16-29lat) 00:47:54.52

91 Leśny Kacper ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:47:56.64

92 Cybulski Artur UKS Zespół szkół nr 1 Działdowo Szydłowo Mężczyźni(40-49lat) 00:48:00.55

93 Kucki Kamil Biegam Bo Kocham Ten Stan Narzym Mężczyźni(30-39lat) 00:48:09.78

96 Borowski ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:48:30.15

98 Krupa Michał Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:48:38.89

99 Przemysław Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(16-29lat) 00:48:50.89

103 Mederski Waldemar ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:49:26.00

104 Czuba Paweł ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:49:36.12

105 Sowiński Bogdan NIDZICA BIEGA Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:49:55.59

106 Olszewski Łukasz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:49:57.40

107 Kaczmarczyk Bartłomiej Biegam U KOLESI Dębień Mężczyźni(16-29lat) 00:50:06.41

108 Tułodziecki Patryk Biegam U KOLESI Dębień Mężczyźni(30-39lat) 00:50:11.22

110 Wółkowski Paweł Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:51:00.23

111 Kołecki Adam Rozbiegany Susz IŁAWA Mężczyźni(50-59lat) 00:51:02.66

113 Świderski Łukasz Iłowo Iłowo Mężczyźni(16-29lat) 00:51:04.48

114 Folga Artur IŁAWA BIEGA IŁAWA Mężczyźni(40-49lat) 00:51:14.75

116 Pawlak Paweł Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:51:33.65

118 SZCZEPUCHOWSKI Bogdan NIDZICA BIEGA Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:52:04.34

120 Pisarski Andrzej IŁAWA BIEGA IŁAWA Mężczyźni(60-69lat) 00:52:06.05

121 Chełkowski Rafał BBL Giżycko Giżycko Mężczyźni(40-49lat) 00:52:14.52

122 Prokop Jacek Biegam U KOLESI Ostaszewo Mężczyźni(40-49lat) 00:52:32.70

125 Sosnówka Leszek Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:52:41.25

126 Rogalski Sebastian BIKESPORT DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:52:56.31

127 Piotrowski Mirosław lubię biegać Nowe Miasto Lub Mężczyźni(60-69lat) 00:52:57.70

128 Osowski ADAM Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:53:27.69

129 Barski Dominik Iłowo Iłowo Mężczyźni(16-29lat) 00:53:34.35

131 Guzowski Piotr BIEGACZE GORSZEGO SORTU IŁAWA Mężczyźni(30-39lat) 00:53:39.21

133 Doliwka Paweł Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 00:53:47.01

134 Łożyński Marcin ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:53:51.91

137 Kalisz Arkadiusz brak Lidzbark Mężczyźni(40-49lat) 00:54:16.24

139 CHIMKOWSKI Robert Stalowe Rekiny Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:54:50.86

140 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lub Mężczyźni(50-59lat) 00:54:51.50

143 Psiuk Andrzej Rybno Mężczyźni(50-59lat) 00:55:26.63

144 MIŁOCKI KAROL ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:55:27.89

146 Wojewoda Norbert IŁAWA BIEGA IŁAWA Mężczyźni(16-29lat) 00:55:47.17

147 Ciura Michał IŁAWA Mężczyźni(30-39lat) 00:55:48.16

149 Pawłowski Rafał Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:55:54.01

153 Pietrzak Mariusz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:56:33.20

154 Szymański Jerzy Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(70+) 00:56:54.87

156 Grabowski Roman DDC Meble Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:57:40.54

158 Kasprowicz Sylwester Rybno Mężczyźni(16-29lat) 00:58:27.19

160 Pszenny Sławek Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:59:18.31

162 Grabkowski ANDRZEJ BRAK IŁAWA Mężczyźni(70+) 00:59:41.81

163 Chojnacki Leon Działdowo Mężczyźni(70+) 00:59:58.52

164 Pawlak Zbigniew Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 01:01:29.24

165 Żulczyk Wojciech NIDZICA BIEGA Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 01:02:14.94

168 SĘKOWSKI CZESŁAW Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 01:16:27.24

39083421 1495788337234353 4757463547825356800 n 487258

Fot. Art H&M

Kategorie

16/29 lat

1 Raczyński PAWEŁ 5 Batalion Saperów Annopol Mężczyźni(16-29lat) 00:33:18.32

2 Moskal PAWEŁ KURZĘTNIK BIEGA Kurzętnik Mężczyźni(16-29lat) 00:35:24.18

3 Nastaj Mateusz Iława IŁAWA Mężczyźni(16-29lat) 00:36:30.79

30/39 lat

1 Doliński Przemysław Lubieszewo Mężczyźni(30-39lat) 00:34:29.62

2 Wiśniewski Rafał Olsztyn Mężczyźni(30-39lat) 00:34:43.22

3 Jędraszek Tomasz Team Kopeć Górzno Mężczyźni(30-39lat) 00:34:54.65

40/49 lat

1 Zwierz Krzysztof Bartag Mężczyźni(40-49lat) 00:35:14.89

2 Kołakowski Rafał ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:38:03.22

3 Kuchciński Sławomir Mława Mężczyźni(40-49lat) 00:39:27.69

50/59 lat

1 Bartkowski Zbigniew Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:35:56.64

2 Patalon Adam Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:39:08.67

3 Wodzyński Bogusław ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:42:22.59

60/69 lat

1 Mederski Leon ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:40:59.07

2 Marut Ryszard KB TKKF Promyk Ciechan Ciechan Mężczyźni(60-69lat) 00:43:26.43

3 Borowski ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:48:30.15

70+ lat

1 Sowiński Edmund TKKF Płock Płock Mężczyźni(70+) 00:53:37.36

2 Szymański Jerzy Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(70+) 00:56:54.87

3 Grabkowski ANDRZEJ IŁAWA Mężczyźni(70+) 00:59:41.81

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn