Mrągowski Bieg 100-Lecia Odzyskania Niepodległości Polski 2018 – Na piątkę Osior, na dychę Sulewski

Fot. pijący mleko (ilustracja)

W środę (15 sierpnia) odbył się Mrągowski Bieg 100-Lecia Odzyskania NiepodległościPolski. Rokrocznie organizowana impreza miał tym razem szczególny wymiar, co docenili uczestnicy. W obu biegach na 5 i 10 km stawiło się ich ponad trzystu. Większość to reprezentanci Warmii i Mazur, zwłaszcza ze wschodnich rejonów województwa, ale nie zabrakło biegaczy z innych regionów.

Na 5 km prowadzono klasyfikację bez podziału ma kategorie wiekowe. W rywalizacji panów najlepszy okazał się Bartłomiej Osior (Wydminy) przed Rafałem Wronowskim (Banie Mazurskie) i Dariuszem Jurewiczem Gołdap). Wśród pań triumfowała Alicja Pietruczuk (Olecko), druga była Beata Pokrzywińska-Osior (Wydminy), a trzecia Iwona Kowalewska (Gołdap). W klasyfikacji służb mundurowych zwyciężył Dariusz Jurewicz przed Marcinem Bryndą (Olecko) i Michałem Jasczukiem (Giżycko). Panie zostały sklasyfikowane w kolejności: Iwona Kowalewska, Aneta Janczewska (Orzysz), Kamila Świderska (Rumy.

Na 10 km pierwszy metę minął Krzysztof Sulewski (Barczewo), a za nim finiszowali Wiktor Kujawa (Olsztyn) i Bartłomiej Osior (Wydminy). Wśród pań zwyciężyła Anna Kulesza (Węgorzewo) przed Sylwią Czartoryską (Łomża) i Bogusławą Majer (Warszawa). W służbach mundurowych kolejność była następująca: panowie: Andrzej Luśnia (Kętrzyn), Przemysław Flaga (Barczewo) i Rafał Olkowski (Lidzbark Warmiński), panie: Anna Kulesza, Izabela Masiuk (Wodukajmy), Anna Wyskwar (Gizycko).

Zwycięzcy kategorii wiekowych: U0/29: Wiktor Kujawa i Anna Kulesza, U30/39: Krzysztof Sulewski i Bogusława Majer (Warszawa), U40/49: Andrzej Luśnia i Sylwia czartoryska, U50/59: Jarosław Kisluk (Mikołajki) i Barbara Zielińska (Jacewo), M60+ Roman Groński (Giżycko)

Wyniki

Dystans 5 km

1 OSIOR BARTŁOMIEJ M 1 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Osior Wioska Biegaczy 5km 0:14:42

2 WRONOWSKI RAFAŁ M 2 BANIE MAZURSKIE - 5km 0:15:07

3 JUREWICZ DARIUSZ M 3 GOŁDAP JW 4908 GOŁDA SŁ.MUND   5km 0:15:21

4 WRONOWSKI ALBERT M 4 BANIE MAZURSKIE - 5km 0:15:28

5 BRYNDA MARCIN M 5 OLECKO OLECKO BIEGA/TEAM KOPEĆ SŁ.MUND Olecko Biega 5km 0:15:38

6 JASZCZUK MICHAŁ M 6 PIECKI 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:16:09

7 AMBROZIAK MARCIN M 7 RYN 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:18:32

8 SIKORSKI KRYSTIAN M 8 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ.MUND BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:19:04

9 LIS SEBASTIAN M 9 MRĄGOWO 5km 0:19:19

10 GAWORSKI KRZYSZTOF M 10 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Gaworscy Wioska Biegaczy 5km 0:19:23

.................................

11 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M 11 JONKOWO MŁYNAGO SŁ.MUND 5km 0:20:06

12 MAGDALEŃSKI WIKTOR M 12 KOCZEK 5km 0:20:42

13 KOTOWICZ GRZEGORZ M 13 WIĘCKI   5km 0:20:44

14 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 14 MRĄGOWO 5km 0:20:49 SŁUŻAŁA GRZEGORZ M KĘTRZYN BIEGAM DLA MIKOŁAJA TYMONA SŁ.MUND 0 5km 0:20:55

16 KARNIŁOWICZ DAWID M 16 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP   LA OSiR Gołdap 5km 0:21:21

17 KRÓLAK PRZEMEK M 17 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ SŁ.MUND Królak 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:21:28

18 WRÓBEL ROBERT M 18 MRĄGOWO 5km 0:21:32]

19 PIETRUCZUK ALICJA K 1 OLECKO MLKS CZARNI OLECKO 5km 0:21:32

20 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ M 19 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND Kyokushin Węgorzewo 5km 0:21:36

21 ŁUNIO PIOTR M 20 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY Łunio BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:21:48

22 BITOWSKI WIKTOR M 21 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP   LA OSiR Gołdap 5km 0:22:01

23 POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA K 2 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Osior Wioska Biegaczy 5km 0:22:07

24 PLONA MARIUSZ M 22 LUBIEWO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:22:11

25 HNYŁYCIA IGOR M 23 BANIE MAZURSKIE - 5km 0:22:13

26 GIBUŁA DANIEL M 24 GIŻYCKO ES-SYSTEM WILKASY 5km 0:22:18

27 BRYL MIROSŁAW M 25 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ.MUND 5km 0:22:29

28 KACZOROWSKI ROBERT M 26 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 5km 0:22:42

29 SĘDZIK ALEKSANDER M 27 BYTOM 5km 0:22:46

30 KORDEK MARCIN M 28 MRĄGOWO - SŁ.MUND   5km 0:22:50

31 GODZIEBA MAREK M 29 BARCZEWO 5km 0:22:57

32 FYDRYCH DANIEL M 30 MRĄGOWO SŁ.MUND 5km 0:23:00

33 KOWALEWSKA IWONA K 3 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP SŁ.MUND ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 5km 0:23:06

34 SZCZEPANIAK PIOTR M 31 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 5km 0:23:12

35 SYCZEW RAFAŁ M 32 MRĄGOWO SŁ.MUND 5km 0:23:26

37 JANKOWSKA MAŁGORZATA K 4 KĘTRZYN 5km 0:23:55

39 SIESTRZYKOWSKI JAN M 34 RYN - 5km 0:23:57

41 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 36 PISZ 5km 0:24:09

42 PISZCZEK KUBA M 37 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:24:11

43 KULESZA RADOSŁAW M 38 SZCZYTNO 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY SŁ.MUND 8brt 5km 0:24:18

44 BARANEK ADRIAN M 39 MRĄGOWO - 5km 0:24:24

45 ŚLUBECKI TOMASZ M 40 KĘTRZYN 5km 0:24:31

46 KLEMT MARCIN M 41 OLSZTYN 5km 0:24:32

47 ZDANCEWICZ JULIA K 6 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:24:35

48 MIELCZAREK ALICJA K 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km 0:24:39

49 OLSZAŃSKI KRZYSZTOF M 42 LIDZBARK WARMIŃSKI 5km 0:24:46

50 GAWORSKA GABRIELA K 8 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Gaworscy Wioska Biegaczy 5km 0:24:48

51 KRÓLAK AGNIESZKA K 9 WĘGORZEWO Królak 0 5km 0:24:54

52 KASPERUK OLA K 10 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:25:05

53 RUSZCZYK ZBIGNIEW M 43 RYN - 5km 0:25:05

54 SAWICKI ARKADIUSZ M 44 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 5km 0:25:11

56 NYSZTAL RADOSŁAW M 46 MRĄGOWO 5km 0:25:22

57 MAJCHER MIROSŁAW M 47 MRĄGOWO 5km 0:25:33

58 LIPKA DARIUSZ M 48 MRĄGOWO 5km 0:25:37

59 KACZOROWSKI RYSZARD M 49 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 5km 0:25:38

60 SZWEDOWICZ GRAŻYNA K 11 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII   5km 0:25:48

61 OLSZEWSKI MICHAŁ M 50 SZCZYTNO 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY SŁ.MUND   5km 0:26:04

62 WOJNOWSKI JAROSŁAW M 51 KĘTRZYN SŁ.MUND 5km 0:26:09

63 KONDRACIUK MAJKA K 12 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:26:12

64 KURPIEWSKA DOROTA K 13 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 5km 0:26:13

65 KLEPCZYŃSKA AGNIESZKA K 14 ŁÓDŹ TATE AND LYLE ACTIVE TEAM   5km 0:26:19

66 MICKIEWICZ PAWEŁ M 52 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND 5km 0:26:20

67 SOSIŃSKA SYLWIA K 15 MRĄGOWO 5km 0:26:20

68 MANDACHE EMIL M 53 BEMOWO PISKIE   5km 0:26:28

69 KALINOWSKI KAROL M 54 BIELSKO-BIAŁA CHEMACK 5km 0:26:40

70 POLAK TOMASZ M 55 WÓLKA GOŁĘBSKA - SŁ.MUND 5km 0:26:46

71 CIEJPA RADOSŁAW M 56 KAMIENICA POLSKA - 5km 0:26:48

72 JANCZEWSKA ANETA K 16 ORZYSZ 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:26:49

73 JACHNA DARIUSZ M 57 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 5km 0:26:52

74 DZIATKOWSKA WERONIKA K 17 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:26:52

75 POREDA KUBA M 58 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:27:16

76 ANUSZKIEWICZ MARCEL M 59 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP   5km 0:27:19

77 RUSZCZYK ŁUKASZ M 60 RYN 5km 0:27:30

78 ŚWIDERSKA KAMILA K 18 RUMY OSP RUMY SŁ.MUND 5km 0:27:31

79 SAK CEZARY M 61 KĘTRZYN CZAKISPORT.BLOGSPOT.COM SŁ.MUND 5km 0:27:33

80 ŁUNIO MONIKA K 19 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ.MUND 5km 0:27:34

81 WANDEL EWA K 20 WILKASY 5km 0:27:40

83 OLENDER ANNA K 21 MRAGOWO 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY SŁ.MUND 5km 0:27:46

86 KACZYŃSKA EWELINA K 23 ZIELENIEC MAŁY 5km 0:28:01

87 KIERNOZEK AGNIESZKA K 24 RYN 5km 0:28:02

88 PALIJEWSKI MAREK M 64 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:28:04

89 STELMACH PIOTR M 65 KLAUDYN SŁ.MUND 5km 0:28:34

90 CIUKSZO JOWITA K 25 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO 5km 0:28:37

91 TRASZKUĆ ANNA K 26 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5km 0:29:16

92 KUPREWICZ MAŁGORZATA K 27 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO    5km 0:29:17

93 MICKIEWICZ GRAŻYNA K 28 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII 5km 0:29:45

94 SIWEK ANETA K 29 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND 5km 0:30:05

95 BOBIŃSKI JERZY M 66 KAMIONEK MORSY SZCZYTNO 5km 0:30:07

96 MALINOWSKA JUSTYNA K 30 MRĄGOWO 5km 0:30:08

97 POLAK JAROSŁAW M 67 SZCZYTNO 5km 0:30:25

98 SERAFIN ŁUKASZ M 68 DŹWIERZUTY OSP DŹWIERZUTY 5km 0:30:31

99 WITTBRODT KRZYSZTOF M 69 RUCIANE-NIDA 5km 0:30:31

102 MUSIAŁ KAROL M 72 KĘTRZYN KTMŁ 5km 0:30:51

103 MOŻDŻEŃ JUSTYNA K 31 KRAWNO 5km 0:30:56

105 RZOSIŃSKI PAWEŁ M 73 BARTOSZYCE JEDNOSTKA STRZELECKA 1028 GIETRZWAŁD 5km 0:31:44

106 DOBKOWSKA ANNA K 33 WĘGORZEWO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 5km 0:31:49

107 SYCHOWICZ ANNA K 34 BARTOSZYCE SŁ.MUND 5km 0:31:51

108 SOCZEWICA TOMASZ M 74 MRĄGOWO 5km 0:32:21

109 SADŁOWSKA IZABELA K 35 MRĄGOWO 5km 0:32:28

110 KOZIATEK ANNA K 36 MRĄGOWO 5km 0:32:30

111 BOBROWSKI GRZEGORZ M 75 EŁK 5km 0:32:31

112 BERLIŃSKA-BELKA NATALIA K 37 MRĄGOWO 5km 0:33:09

113 KACZMARCZYK MONIKA K 38 ŚWIĘTAJNO MORSY 5km 0:33:34

114 KŁOPOTOWSKA EWA K 39 MRĄGOWO 5km 0:33:57

115 SADOWSKI ZYGMUNT M 76 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA 5km 0:34:10

116 MAZUR TADEUSZ M 77 MRĄGOWO 5km 0:34:20

117 LITWINEK JOANNA K 40 MRĄGOWO 5km 0:34:42

118 LEDKOWICZ MAGDALENA K 41 MRĄGOWO 5km 0:34:42

119 BOBIŃSKA - JAŹWIŃSKA AGNIESZKA K 42 KAMIONEK MORSY SZCZYTNO 5km 0:36:02

120 SIEKIERSKA-DOMURAD AGNIESZKA K 43 MRĄGOWO 5km 0:37:11

121 SZAŁACIŃSKI GRZEGORZ M 78 GLIWICE CHEMACK 5km 0:37:19

122 BANACHOWSKA PAULINA K 44 BIAŁA PISKA 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 5km 0:37:52

19990234 1998323820387325 8999681778424033869 n

Dystans 10 km

1 SULEWSKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 1 BARCZEWO FINISZ MORĄG   FINISZ MORĄG 10km 0:35:53

2 KUJAWA WIKTOR M 2 M 0-29 1 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN   10km 0:35:57

3 OSIOR BARTŁOMIEJ M 3 M 30-39 2 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Osior Wioska Biegaczy 10km 0:36:17

4 GETEK MARCIN M 4 M 30-39 3 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 10km 0:36:34

5 LUŚNIA ANDRZEJ M 5 M 40-49 1 KĘTRZYN CENTRUM SZKOLENIA STRAŻY GRANICZNEJ KĘTRZYN SŁ.MUND 10km 0:36:45

6 FLAGA PRZEMYSŁAW M 6 M 30-39 4 BARCZEWO URWIS BIEGA SŁ.MUND 10km 0:36:54

7 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ M 7 M 0-29 2 OLSZTYN MŁYNAGO Młynago10km 0:37:02

8 KOWALKOWSKI PAWEŁ M 8 M 0-29 3 FIJEWO MTBEST.PL 10km 0:37:16

9 OLKOWSKI RAFAŁ M 9 M 30-39 5 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI SŁ.MUND OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 0:37:22

10 PUPEK MARIUSZ M 10 M 30-39 6 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO   Klub Biegacza Mrągowo 10km 0:37:36

................................................

12 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 12 M 30-39 7 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 10km 0:38:25

14 FAMULSKI MARIUSZ M 14 M 40-49 4 GRABOWO ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP SŁ.MUND ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:39:09

16 BĄK PAWEŁ M 16 M 40-49 6 SĘPOPOL 10km 0:39:39

17 KASPERSKI ARKADIUSZ M 17 M 40-49 7 OLSZTYN AKM OLSZTYN/ SKLEP BIEGOWY.COM SŁ.MUND 10km 0:40:11

18 ORŁOWSKI TOMASZ M 18 M 30-39 8 MORĄG FINISZ MORĄG Orłowscy FINISZ MORĄG 10km 0:41:31

19 MARCZUK NORBERT M 19 M 0-29 4 KOWALE OLECKIE ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP SŁ.MUND ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:41:45

20 JAKACKI SYLWESTER M 20 M 30-39 9 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY   BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:41:48

21 KIŚLUK JAROSŁAW M 21 M 50-59 1 MIKOŁAJKI   10km 0:42:23

22 DŁUGOSZ MAREK M 22 M 50-59 2 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Długosz Klub Biegacza Mrągowo 10km 0:42:34

23 HAŁUN ŁUKASZ M 23 M 30-39 10 GIŻYCKO DĄBROWSKI TEAM SŁ.MUND 10km 0:42:41

25 KULAS MIROSŁAW M 25 M 40-49 8 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 10km 0:43:00

26 JAROSZ WOJCIECH M 26 M 40-49 9 KĘTRZYN 10km 0:43:26

27 LENART MIŁOSZ M 27 M 50-59 4 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN SŁ.MUND 10km 0:43:34

28 DYLAK GRZEGORZ M 28 M 40-49 10 MRĄGOWO 10km 0:43:38

29 CIBOREK PATRYK M 29 M 0-29 5 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA   Olecko Biega10km 0:43:45

30 DYNISZUK TOMASZ M 30 M 40-49 11 WĘGORZEWO SŁ.MUND 10km 0:43:47

31 GRONSKI ROMAN M 31 M 60+ 1 GIŻYCKO MASTERS GIŻYCKO 10km 0:43:53

32 OLSZAŃSKI PAWEŁ M 32 M 0-29 6 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI   OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 0:44:12

33 GRADZIK PRZEMYSŁAW M 33 M 0-29 7 TRZEBNICA 10km 0:44:22

34 MATRAS PRZEMYSŁAW M 34 M 30-39 11 SZCZYTNO 10km 0:44:29

35 BOJANOWSKI TOMASZ M 35 M 0-29 8 RAŃSK UKSW SŁ.MUND 10km 0:45:00

38 NIEŚCIÓR JAN M 38 M 50-59 5 STĘKINY MŁYNAGO Nieściór Młynago 10km 0:45:23

39 BURDA KAMIL M 39 M 30-39 13 SORKWITY OSP SORKWITY SŁ.MUND 10km 0:45:29

42 MROZICKI PAWEŁ M 42 M 40-49 13 MRĄGOWO WOSZ 10km 0:45:40

43 SZABELSKI MACIEK M 43 M 30-39 15 PIECKI 10km 0:45:53

44 CHMIEL REMIGIUSZ M 44 M 40-49 14 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP   ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:45:59

45 KACZYŃSKI KAMIL M 45 M 40-49 15 MORĄG FINISZ MORĄG   FINISZ MORĄG 10km 0:46:02

46 BRZOZOWSKI STANISŁAW M 46 M 60+ 3 OLSZTYN PRĄTNICZANKA 10km 0:46:15

47 JAWORSKI MICHAŁ M 47 M 30-39 16 MRĄGOWO 10km 0:46:48

49 OBORSKI RYSZARD M 49 M 40-49 16 MRĄGOWO 10km 0:46:56

50 OLENDER PAWEŁ M 50 M 40-49 17 MRĄGOWO/WARSZAWA CAR 4 PARTS 10km 0:46:59

51 BOGUSZ PIOTR M 51 M 0-29 9 MRĄGOWO DRUŻYNA WILKA 10km 0:47:05

52 LEWANDOWSKI MARIUSZ M 52 M 30-39 18 MRĄGOWO 10km 0:47:16

53 KALINOWSKI PIOTR M 53 M 40-49 18 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ. 10km 0:47:19

54 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 54 M 50-59 6 MIKOŁAJKI 10km 0:47:26

55 SPYŁA DAROSLAW M 55 M 50-59 7 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 10km 0:47:52

56 ŚRODZIŃSKI KRZYSZTOF M 56 M 30-39 19 BARCZEWO 10km 0:47:56

58 KULESZKA ANNA K 1 K 0-29 1 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND 10km 0:48:00

59 KULAS PIOTR M 58 M 40-49 19 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 10km 0:48:05

61 BACHMURA PATRYK M 59 M 0-29 10 WYSZEMBORK 10km 0:48:21

63 BALCEWICZ KAMIL M 61 M 40-49 21 MRĄGOWO 10km 0:48:45

64 RAKOWSKI TOMASZ M 62 M 40-49 22 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI SŁ.MUND 10km 0:48:52

65 KULESZKA PAWEŁ M 63 M 30-39 21 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND10km 0:48:53

66 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M 64 M 40-49 23 JONKOWO MŁYNAGO SŁ.MUND 10km 0:48:56

67 JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ M 65 M 0-29 11 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 10km 0:48:57

70 HYJEK KAROL M 68 M 30-39 22 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 10km 0:49:32

71 WEJKUĆ DAWID M 69 M 0-29 12 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO   10km 0:49:34

72 DEPTUŁA MAREK M 70 M 30-39 23 MAŁA ŁATANA 10km 0:49:38 12.09

73 KISIELEWSKI ANDRZEJ M 71 M 40-49 26 ŻYTKIEJMY SŁ.MUND 10km 0:49:39

74 KORDEK JAROSŁAW M 72 M 40-49 27 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO 10km 0:49:42

75 BIAŁY RAFAŁ M 73 M 40-49 28 SKITNO MACEDONIA SŁ.MUND 10km 0:49:45

76 ZAPADKA STANISŁAW M 74 M 60+ 4 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO   10km 0:49:54

77 KRAWCZUK WIESŁAW M 75 M 50-59 8 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:50:04

78 JAROSZ JAROSŁAW M 76 M 60+ 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:50:29

79 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW M 77 M 40-49 29 KAMIENIEC OFIARY KAMIEŃCA 10km 0:50:35

84 KWAKSZYS GRZEGORZ M 81 M 30-39 24 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA 10km 0:51:11

85 HARAF MICHAŁ M 82 M 0-29 13 BARTOSZYCE SŁ.MUND 10km 0:51:34

86 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 83 M 30-39 25 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 0:51:45

88 KOZŁOWSKI PIOTR M 84 M 50-59 11 PISZ SŁ.MUND WOSZ 10km 0:52:18

89 PUKAS MAGDALENA K 5 K 0-29 2 ZALESIE MACEDONIA 10km 0:52:21

90 CLAJOT FABIAN M 85 M 0-29 14 OLSZTYN FC GRABOWA 10km 0:52:21

91 IWANIUK JANUSZ M 86 M 0-29 15 MRĄGOWO 10km 0:52:24

94 FILIPIAK JAN M 89 M 50-59 12 PIECKI 10km 0:52:50

95 KUNISZYK PIOTR M 90 M 30-39 26 GOŁDAP JW 4808/DZIECI KUKURYDZY SŁ.MUND 10km 0:52:57

96 LIPIŃSKI MARCIN M 91 M 40-49 32 GOŁDAP 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY SŁ.MUND 10km 0:52:57

97 KUPAJ ROMUALD M 92 M 50-59 13 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:53:00

98 CZARTORYJSKI JAKUB M 93 M 0-29 16 DOBROSZEWO 10km 0:53:07

99 TUROWSKI MARCIN M 94 M 30-39 27 SZCZYTNO 10km 0:53:09

100 ORŁOWSKA PAULINA K 6 K 0-29 3 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:53:14

101 DIACZEK HALINA K 7 K 50+ 2 GIŻYCKO 10km 0:53:16

103 ŁAJKOWSKI MAREK M 96 M 30-39 28 BARTOSZYCE ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 10km 0:53:35

104 TRUCHAN WIESŁAW M 97 M 60+ 7 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 10km 0:53:41

105 GAJDA JACEK M 98 M 40-49 33 MRAGOWO SŁ.MUND WOSZ 10km 0:53:43

106 MARKOWICZ ZENON M 99 M 60+ 8 BARCZEWO 10km 0:53:53

107 PARZYCH JOANNA K 8 K 40-49 2 MRĄGWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO   10km 0:54:07

108 RODZIEWICZ MAREK M 100 M 30-39 29 MRĄGOWO CROSSBOX MRĄGOWO 10km 0:54:15

109 FILIPIAK GRZEGORZ M 101 M 40-49 34 OSP TARGOWO 10km 0:54:27

110 SAMBULSKI RADOSŁAW M 102 M 0-29 18 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 10km 0:54:31

111 JAGIEŁŁO PAWEŁ M 103 M 30-39 30 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 0:54:31

113 SADOWSKA PAULA K 10 K 0-29 4 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 0:54:49

115 SZULKOWSKI PRZEMYSŁAW M 104 M 30-39 31 SZCZYTNO SŁ.MUND 10km 0:55:05

116 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M 105 M 40-49 35 OLSZTYN 10km 0:55:21

117 BIELSKI DAWID M 106 M 30-39 32 SZCZYTNO SŁ.MUND 10km 0:55:22

119 LITWINEK ROBERT M 107 M 30-39 33 MRĄGOWO 10km 0:55:45

120 MAJCHER NATALIA K 13 K 30-39 5 MRĄGOWO 10km 0:55:56

121 SUSZYŃSKA MONIKA K 14 K 40-49 3 RESZEL 10km 0:56:01

123 KULESZA MAŁGORZATA K 15 K 50+ 3 OLSZTYN AKM OLSZTYN/ SKLEPBIEGOWY.COM 10km 0:56:34

125 PRZYBYŁOWSKI GRZEGORZ M 110 M 40-49 36 ROZOGI SZYBCIEJ CHODZĘ NIŻ BIEGAM 10km 0:56:49

126 PAŁDYNA LESZEK M 111 M 50-59 15 WYDMINY BBL 10km 0:57:06

127 URBANIAK AGNIESZKA K 16 K 0-29 5 SZCZYTNO 10km 0:57:11

128 URBANIAK TOMASZ M 112 M 30-39 35 SZCZYTNO 10km 0:57:11

131 SZCZERBO ANDRZEJ M 113 M 40-49 37 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO 10km 0:57:24

132 KIELAK MARCIN M 114 M 30-39 36 OLSZTYN 10km 0:57:34

133 GROBELNY MARCIN M 115 M 30-39 37 ROGÓŻ MACEDONIA SŁ.MUND 10km 0:57:41

134 FILIPIAK MAGDALENA K 19 K 40-49 5 OSP TARGOWO Filipiak 10km 0:58:06

135 MASIUK IZABELA K 20 K 30-39 6 WODUKAJMY MTBEST.PL SŁ.MUND 10km 0:58:12

138 BOGUCKI ANDRZEJ M 118 M 0-29 19 BRĄSWAŁD 10km 0:58:29

141 ŁOTYSZ MACIEJ M 119 M 30-39 38 MRĄGOWO 10km 0:58:56

143 CEGIELSKI MARCIN M 121 M 40-49 38 SZCZYTNO MORSY 10km 0:59:21

145 NURCZYK DANIEL M 122 M 30-39 39 MRĄGOWO CF MRĄGOWO 10km 0:59:32

146 SULEJ BRONISŁAW M 123 M 60+ 9 WĘGORZEWO 10km 0:59:36

148 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K 25 K 40-49 8 STĘKINY MŁYNAGO Nieściór 10km 1:00:22

152 ONYSZEK PRZEMYSŁAW M 125 M 30-39 40 MRĄGOWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII SŁ.MUND Kyokushin Węgorzewo 10km 1:00:35

153 PRZYBYŁOWSKA RENATA K 28 K 40-49 10 ROZOGI SZYBCIEJ CHODZĘ NIŻ BIEGAM Przybyłowscy 10km 1:00:38

154 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 29 K 50+ 5 WYDMINY BBL WYDMINY   BBL WYDMINY 10km 1:00:58

155 ROGULSKI RAFAŁ M 126 M 40-49 40 KETRZYN 10km 1:01:03 156 BABOK IZABELA K 30 K 0-29 7 KORSZE 10km 1:01:03

157 ANDRZEJEWSKI ZDZISŁAW M 127 M 60+ 10 RESZEL 10km 1:02:06

158 LEWALSKA-KONSTANTY AGATA K 31 K 40-49 11 SZCZYTNO 10km 1:02:36

159 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 128 M 60+ 11 WYDMINY BBL WYDMINY   BBL WYDMINY 10km 1:02:41

160 SABAŁA ANDRZEJ M 129 M 50-59 19 SZCZYTNO 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY SŁ.MUND 10km 1:02:54

161 TARASEWICZ ŁUKASZ M 130 M 30-39 41 MRĄGOWO SŁ.MUND 10km 1:02:55

162 MYSZKA GRZEGORZ M 131 M 50-59 20 MRĄGOWO   10km 1:03:04

163 BIELENINIK MARLENA K 32 K 30-39 9 MRĄGOWO 10km 1:03:52

164 WYSKWAR ANNA K 33 K 40-49 12 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 10km 1:04:09

165 ZAWROTNY JAN M 132 M 50-59 21 MARCINKOWO 10km 1:04:20

166 BUKAJEWSKI STANISŁAW M 133 M 40-49 41 10km 1:04:41

168 TARASEWICZ PIOTR M 134 M 40-49 42 SZCZYTNO SŁ.MUND 10km 1:05:17

169 SZYMKÓW DOROTA K 35 K 0-29 8 OLSZTYN SŁ.MUND 10km 1:05:18

170 KUŹNICKI GRZEGORZ M 135 M 40-49 43 OLSZTYN SŁ.MUND 10km 1:05:18

171 ŻYRKOWSKI PRZEMYSŁAW M 136 M 0-29 20 MRĄGOWO SŁ.MUND 10km 1:05:19

172 TARASEWICZ PAWEŁ M 137 M 40-49 44 MRĄGOWO SŁ.MUND 10km 1:06:32

173 TROCHIMOWICZ ARTUR M 138 M 50-59 22 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 1:07:41

174 AMBROŻKO JAN M 139 M 60+ 12 OLSZTYN 10km 1:08:35

175 PIETRUCZUK TOMEK M 140 M 50-59 23 GIŻYCKO WOSZ 10km 1:11:16

177 ROSLAVITSKA ROKSOLANA K 36 K 30-39 10 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO 0 10km 1:13:48

178 KRETKIEWICZ MONIKA K 37 K 30-39 11 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO 10km 1:14:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn