Dziki Weekend Police 2018 – "Mundurowcy" walczyli do upadłego, a Pani Ewelina wraca z brązem

Fot. Ewelina Sobocińska facebook

W dniach (17/19 sierpnia) odbywała się w Policach impreza biegowa pod hasłem „Dziki Weekend”. Rozgrywane od kilku lat zawody zyskały dużą popularność ze względu na różnorodność konkurencji. To jednocześnie Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych . Ekipa „mundurowców” z Warmii i Mazur walczyła do upadłego. Ewelina Sobocińska z Orzysza (15 Giżycka Beygada Zmechanizowana) zdobyła brąz w kat. K30/39.

VIII Nocny Bieg Szlakiem Dzika

1 PELO ARTUR 798 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSK SLUPSK POLSKA OPEN M 1 M 1 00:17:28.40

2 WÓJCIK RAFAŁ 170 SKB DZIK POLICE SZCZECIN POLSKA OPEN M 2 M 2 00:17:43.10

3 PAWLIŃSKI PIOTR 904 GRUPA AZOTY POLICE POLICE POLSKA OPEN M 3 M 3 00:18:07.90

4 POGOCKI SEWERYN 795 KW PSP ŁÓDŹ ZELÓW POLSKA OPEN M 4 M 4 00:18:11.95

5 WASZAK KRZYSZTOF 361 WŁOCŁAWEK POLSKA OPEN M 5 M 5 00:18:21.15

6 BURDKA PIOTR 800 KW PSP ŁÓDŹ BRZEZINY POLSKA OPEN M 6 M 6 00:18:24.25

...................

46 SOLIWODA JACEK 467 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KĘTRZYN POLSKA OPEN M 48 M 46 00:22:14.85

65 BRYL MIROSŁAW 718 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE POLSKA OPEN M 64 M 64 00:22:38.30

107 SOBOCIŃSKA EWELINA 745 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA ORZYSZ POLSKA OPEN K 9 K 9 00:24:04.15

142 ŻUKOWSKA NATALIA 770 JW 3605 KĘTRZYN POLSKA OPEN K 15 K 15 00:24:58.80

181 NIKONOWICZ EWA 464 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KRUKLANKI POLSKA OPEN K 23 K 23 00:25:55.55

609 MŁODAWSKI RAFAŁ 39 SUSZ POLSKA OPEN M 419 M 419 00:34:42.70

618 POHLID-DODA ANNA 37 MRA SUSZ SUSZ POLSKA OPEN K 193 K 193 00:34:54.85

VIII Bieg Szlakiem Dzika

1 PELO ARTUR 798 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSK SLUPSK POLSKA M3 40-49 1 M 00:34:38.15

2 WÓJCIK RAFAŁ 170 SKB DZIK POLICE SZCZECIN POLSKA M3 40-49 2 M 2 00:35:44.95

3 BIENIEK KAMIL 870 PRZECIW MYŚLIWYM POLICE POLSKA M2 30-39 1 M 3 00:36:13.05

4 ZAWISTOWSKI KRZYSZTOF 886 KP PSP PIŁA MIASTECZKO KRAJEŃSKIE POLSKA M1 16-29 1 M 4 00:36:21.80

5 PAWLIŃSKI PIOTR 904 GRUPA AZOTY POLICE POLICE POLSKA M2 30-39 2 M 5 00:36:39.80

6 POGOCKI SEWERYN 795 KW PSP ŁÓDŹ ZELÓW POLSKA M2 30-39 3 M 6 00:18:14 00:37:06.65

...................

98 BRYL MIROSŁAW 718 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE POLSKA M3 40-49 19 M 92 00:48:02.35

107 SOBOCIŃSKA EWELINA 745 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA ORZYSZ POLSKA K2 30-39 6 K 8 00:48:37.70

124 SOLIWODA JACEK 467 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KĘTRZYN POLSKA M3 40-49 29 M 114 00:49:28.50

192 NIKONOWICZ EWA 464 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KRUKLANKI POLSKA K2 30-39 18 K 24 00:52:44.30

213 ŻUKOWSKA NATALIA 770 JW 3605 KĘTRZYN POLSKA K2 30-39 19 K 27 00:53:51.80

550 MŁODAWSKI RAFAŁ 39 SUSZ POLSKA M3 40-49 94 M 404 01:09:20.45

555 POHLID-DODA ANNA 37 MRA SUSZ SUSZ POLSKA K2 30-39 77 K 151 01:09:35.95

IV Ekstremalny Dzikobieg

1 PELO ARTUR 798 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSK SLUPSK POLSKA M3 40-49 1 M 1 00:45:28.55

2 POKRZYWIŃSKI ZBIGNIEW 667 BBL POLICE POLICE POLSKA M2 30-39 1 M 2 00:48:19.45

3 WÓJCIK RAFAŁ 170 SKB DZIK POLICE SZCZECIN POLSKA M3 40-49 2 M 3 00:48:59.25

4 SOWAŁA WOJCIECH 796 KW PSP ŁÓDŹ PABIANICE POLSKA M2 30-39 2 M 4 00:49:17.25

5 PLESNER KRZYSZTOF 856 KMPSP SZCZECIN STARGARD POLSKA M2 30-39 3 M 5 00:49:35.95

6 GREGULA WOJT 777 STRAŻ POŻARNA CHOJNA POLSKA M2 30-39 4 M 6 00:49:59.10

..............................

54 ŻUKOWSKA NATALIA 770 JW 3605 KĘTRZYN POLSKA K2 30-39 5 K 6 01:03:57.00

79 SOLIWODA JACEK 467 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KĘTRZYN POLSKA M3 40-49 14 M 69 01:06:46.00

83 BRYL MIROSŁAW 718 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE POLSKA M3 40-49 17 M 73 01:07:03.65

134 SOBOCIŃSKA EWELINA 745 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA ORZYSZ POLSKA K2 30-39 12 K 15 01:12:31.85

136 NIKONOWICZ EWA 464 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KRUKLANKI POLSKA K2 30-39 13 K 16 01:12:46.95

549 POHLID-DODA ANNA 37 MRA SUSZ SUSZ POLSKA K2 30-39 74 K 144 01:45:03.70

550 MŁODAWSKI RAFAŁ 39 SUSZ POLSKA M3 40-49 80 M 406 01:45:03.70

Fot. dulny foto,  inna perspekrywa

Klasyfikacja łączna

1 PELO ARTUR 798 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSK SLUPSK POLSKA M3 40-49 1 M 1 (1 1 1) 3

2 WÓJCIK RAFAŁ 170 SKB DZIK POLICE SZCZECIN POLSKA M3 40-49 2 M 2 (2 2 3) 7

3 POGOCKI SEWERYN 795 KW PSP ŁÓDŹ ZELÓW POLSKA M2 30-39 1 M 3 (4 6 7) 17

4 PAWLIŃSKI PIOTR 904 GRUPA AZOTY POLICE POLICE POLSKA M2 30-39 2 M 4 (3 5 9) 17

5 SOWAŁA WOJCIECH 796 KW PSP ŁÓDŹ PABIANICE POLSKA M2 30-39 3 M 5 (7 8 4) 19

6 POKRZYWIŃSKI ZBIGNIEW 667 BBL POLICE POLICE POLSKA M2 30-39 4 M 6 (8 13 2) 23

....................

52 BRYL MIROSŁAW 718 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE POLSKA M3 40-49 12 M 49 (65 98 83) 246

54 SOLIWODA JACEK 467 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KĘTRZYN POLSKA M3 40-49 13 M 50 (48 124 79) 251

77 SOBOCIŃSKA EWELINA 745 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA ORZYSZ POLSKA K2 30-39 6 K 7 (107 107 134) 348

99 ŻUKOWSKA NATALIA 770 JW 3605 KĘTRZYN POLSKA K2 30-39 11 K 12 (142 213 54) 409

124 NIKONOWICZ EWA 464 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA KRUKLANKI POLSKA K2 30-39 14 K 16 (181 192 136) 509

451 MŁODAWSKI RAFAŁ 39 SUSZ POLSKA M3 40-49 79 M 334 (609 550 550) 1709

455 POHLID-DODA ANNA 37 MRA SUSZ SUSZ POLSKA K2 30-39 61 K 119 (618 555 549) 1722

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn