Finał Puchar Polski Nordic Walking Hajnówka 2018 – Skromna ekipa z medalami

Fot. Mariusz Szarszunowicz facebook (ilustracja)

W Hajnówce odbył się w sobotę (8 września) Finał Pucharu Polski w Nordic Walking. Startowało kilkuset uczestników, ale ekipa warmińsko-mazurska była skromna. Za to wyniki są godne uwagi. W półmaratonie Katarzyna Niedźwiecka (Braniewo) była trzecia w open i druga w kat. 40/49. Na 10 km Mariusz Szarszunowicz (Pasłęk) zajął piąte miejsce w open i drugie w kat. 40/49.

Anna Szarszunowicz (Pasłęk) wywalczyła trzecią lokatę w K30/39. Na najkrótszym dystansie – 5 km Stefan Szymański (Kieźliny) wygrał kat. 70+, a Lucyna Szymańska (Kieźliny) była druga wśród uczestniczek niepełnosprawnych.

Wyniki

Dystans 21 km

1 ROSAK MARCIN 668 GREEN TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA POLSKA M40-49 1 M 1 02:18:00.53

2 WAWRZYNIAK ŁUKASZ 685 KS METRACO POLKOWICE WALIM POLSKA M30-39 1 M 2 02:20:08.23

3 KORDOWSKI PIOTR 648 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW POLSKA M40-49 2 M 3 02:21:20.89

4 DEPKA PRĄDZYŃSKI OLGIERD 638 BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA POLSKA M60+ 1 M 4 02:21:33.08

5 SZEREMETA GRZEGORZ 679 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW POLSKA M40-49 3 M 5 02:22:32.22

6 PIETRZYK JAROSŁAW 664 VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHO WA POLSKA M30-39 2 M 6 02:23:25.25

......................

20 NIEDŹWIECKA KATARZYNA 662 FACE NORDIC WALKING TEAM BRANIEWO POLSKA K40-49 2 K 3 02:34:25.56

40 KARASIEWICZ IRENA 646 FACE NORDIC WALKING TEAM BRANIEWO POLSKA K50-59 5 K 11 02:47:39.63

Dystans 10 km

1 NIECHWIEJCZYK PIOTR 572 UNIA MIAST ŚWIĘTOCHŁOWICE POLSKA M40-49 1 M 1 01:01:21.68

2 SIWAK PIOTR 630 KS METRACO POLKOWICE RUDNA POLSKA M50-59 1 M 2 01:02:38.33

3 BIŁEK ARTUR 504 UNIA MIAST LUBLINIEC POLSKA M30-39 1 M 3 01:02:53.89

4 JANOCHA ROBERT 541 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE KROSNO POLSKA M50-59 2 M 4 01:02:58.47

5 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ 678 KS METRACO POLKOWICE PASŁĘK POLSKA M40-49 2 M 5 01:03:56.96

6 HAŁAS MARCIN 537 UNIA MIAST CZECHOWICE-DZIEDZICE POLSKA M30-39 2 M 6 01:03:57.29

....................................

29 SZARSZUNOWICZ ANNA 605 KS METRACO POLKOWICE PASŁĘK POLSKA K30-39 3 K 6 01:09:58.26

40 BUJNICKI MARCIN 508 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA M40-49 11 M 29 01:12:18.41 7

Dystans 5 km

2 ZARĘBSKI MICHAŁ 675 VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA POLSKA M30-39 1 M 2 00:30:26.55

3 ROŻYNEK MIRON 395 KS METRACO POLKOWICE WROCŁAW POLSKA M55-59 1 M 3 00:30:56.86

4 WOROCH ROMAN 744 KS METRACO POLKOWICE DOPIEWO POLSKA M60-64 1 M 4 00:31:02.12

5 TOPOLNICKI KONRAD 495 CKZIU NYSA MECHANIK PRZECHÓD POLSKA M-JUNIOR 1 M 5 00:31:17.79

6 TOPOREK RAFAŁ 497 NWPL/LUKI TEAM PRZODKOWO POLSKA M NIEPEŁNOSPRAWNI (B) 1 M 6 00:31:19.03

....................................

32 SZYMAŃSKI STEFAN 478 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA M70+ 1 M 30 00:34:17.75

156 SZYMAŃSKA LUCYNA 476 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA K-NIEPEŁNOSPRAWNI(A) 2 K 65 00:40:01.78

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn