X Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018" Najwyżej Karol Kowalski i Monika Jackiewicz, laury w kategoriach

Fot. ilustracja

W sobotę (29 września) odbył się w Prabutach X Bieg Uliczny "Liwa Cup. W gronie ponad 100 uczestników widoczni byli reprezentanci Warmii i Mazur. Szósty na mecie był Karol Kowalski (Dobrocin), a trzecie miejsce w klasyfikacji pań zajęła Monika Jackiewicz(Kazanice). Obojgu nie sklasyfikowano w kategoriach wiekowych, w których kilkoro naszych zawodników stanęło na podium

W kat. 40/49 zwyciężył Jacek Szczygłowski (Morąg), w kat. 50/59 pierwszy był Wiesław Kwiatkowski (Franciszkowo), a w kat 50+ Marianna Maliszewska (Elbląg). Drugie miejsca zajęli: Mirosława Deptuła (Elbląg) K50+ i Ryszard Krajnik (Nowe Miasto Lubawskie) 60+. Trzeci w kat. 30/39 był Rafał Korwiel (Ostróda).

Klasyfikacja open

1 BŁASZCZYK PATRYK M 1 M 0-29 USTKA 0:13:44

2 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 M 0-29 GRUDZIĄC 0:13:46

3 OLEJARZ ARTUR M 3 M 30-39 ZIELONKA GÓRA 0:13:47

4 OLIJNYK PAWEL M 4 M 30-39 CZERNIGOW 0:14:01

5 KLAYBOR DAWID M 5 M 0-29 ŻAGAŃ 0:14:22

6 KOWALSKI KAROL M 6 M 0-29 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 0:15:25

..................

15 JACKIEWICZ MONIKA K 3 K 0-29 KAZANICE 0:16:16

18 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 13 M 40-49 1 MORĄG TEAM KOPEĆ 0:16:40

20 KORWIEL RAFAŁ M 15 M 30-39 3 OSTRÓDA-SZAFRANKI TEAM KOPEĆ/ KORADO-TIR 0:16:48

21 KOŁECKI MICHAŁ M 16 M 0-29 5 IŁAWA ROZBIEGANY SUSZ / RODZINA JEZIORAKA 0:16:51

27 GĄSIOR PIOTR M 20 M 30-39 5 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:17:08

29 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 22 M 50-59 1 FRANCISZKOWO DOLNE IŁAWA/FRANCISZKOWO 0:17:11

36 SULIŃSKI DAREK M 29 M 0-29 9 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:17:50

45 SZARKO MACIEJ M 37 M 40-49 8 ELBLĄG 0:18:43

49 JURKIEWICZ SŁAWEK M 41 M 30-39 9 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:19:29

63 HOŁOTA JÓZEF M 51 M 50-59 9 BIELICE 0:21:06

64 KRAJNIK RYSZARD M 52 M 60+ 2 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 0:21:09

65 SŁAWIŃSKA ANNA K 13 K 30-49 4 IŁAWA REZERWOWE PSY 0:21:12

66 GASIOR PAWEL M 53 M 30-39 16 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:21:13

67 RUSZKIEWICZ MAŁGORZATA K 14 K 30-49 5 SUSZ 0:21:14

68 DOMKA MICHAŁ M 54 M 30-39 17 IŁAWA REZERWOWE PSY 0:21:16

70 SUSKI MARIUSZ M 55 M 40-49 10 SUSZ SUSKI TEAM 0:21:27

76 KARWOWSKI PIOTR M 60 M 40-49 13 SUSZ 0:21:50

79 MILAS MARIUSZ M 63 M 60+ 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:21:57

85 ANTONIEWICZ MARCIN M 67 M 30-39 19 ELBLĄG 0:22:17

86 STĘPNIAK BARBARA K 19 K 30-49 8 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:22:17

87 TAŁUĆ ŁUKASZ M 68 M 30-39 20 ELBLĄG 0:22:17

88 RUSZKIEWICZ DARIA K 20 K 30-49 9 SUSZ 0:22:21

91 GROLL RYSZARD M 70 M 50-59 12 SUSZ NIEZALEŻNY 0:22:38

92 ŚLĘZAK ADAM M 71 M 0-29 15 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:22:42

96 SUSKI MATEUSZ M 73 M 30-39 21 SUSZ SUSKI TEAM 0:23:21

97 OSIECKI GRZEGORZ M 74 M 60+ 5 KISIELICE 0:23:34

107 MALISZEWSKA MARIANNA K 28 K 50+ 1 ELBLĄG 0:25:41

115 KARWOWSKA EWA K 34 K 30-49 19 SUSZ 0:29:26

116 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 35 K 50+ 2 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 0:30:27

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn