VII Lidzbarski Bieg Przełajowy 2018 – Na ciekawej pętli najszybszy Dawid Worobiec

Fot. citi trail (ilustracja)

W niedziele (30 września) odbył się VII Lidzbarski Bieg Przełajowy zaliczany do cyklu V Grand Prix Warmii. W rywalizacji głównej wystąpiło 90 zawodniczek i zawodników. Pierwszy na mecie zameldował się Dawid Worobiec (Górowo Iławeckie), który o 12 sekund wyprzedził Przemysława Flagę (Barczewo) i Rafała Olkowskiego (Lidzbark Warmiński) o ponad półtorej minuty. Wśród pań triumfowała olsztynianka Marta Góralska.

Druga w klasyfikacji open była Joanna Meller (Dywity), a trzecia Anna Koziełło (Lidzbark Warmiński). Zwycięzcy kategorii: U16/29: Marta Góralska i Dawid Worobiec, U30/39: Joanna Meller i Przemysław Flaga, U 40/49: Małgorzata Wasilewska (Lidzbark Warmiński) i Wojciech Wdowiak (Olsztyn), U50/59: Alina Figat (Bartoszyce) i Cezary Alchimowicz (Napraty), U60+: Halina Gulbicka (Dobre Miasto) i Roman Chodara (Kętrzyn)

Najszybsi lidzbarczanie to wśród pań: Anna Koziełło, Mariola Mazuro i Małgorzata Wasilewska, a wśród panów: Rafał Olkowski, Artur Gwiazda i Bartosz szmelc.

W młodzieżowym biegu na 2 km. zwyciężyła Yulia Chatkina przed Mariolą Maczukin (Jelonki Dobre Miasto) i Maja Kraskowską (Jelonki), a wśród mężczyzn triumfował Kacper Kozaczka (Bartoszyce) przed Damianem Rutkowskim (SP 3 Lidzbark Warmiński) i Kacprem Dajnowskim (Lidzbark Warmiński).

Rozegrano tez biegi dla najmłodszych.

Klasyfikacja open (dystans 10 km)

1 Worobiec Dawid Gorowo Ilaweckie 1990 M16-29 1 36:38 1

2 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30-39 1 36:50 2

3 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1979 M30-39 2 Najszybszy lidzbarczanin 1 38:19 3

4 Gwiazda Artur Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1980 M30-39 3 Najszybszy

lidzbarczanin 2 39:37 4

5 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30-39 4 40:45 5

6 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1981 M30-39 5 Najszybszy lidzbarczanin 3 41:18 6

7 Adamiak Paweł Kolno Adamiaki 2000 M16-29 2 41:37 7

8 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M40-49 1 41:48 8

9 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M40-49 2 41:55 9

10 Burakowski Daniel Olsztyn 1983 M30-39 6 41:58 10

11 Rudziński Andrzej Jonkowo Młynago - Jonkowo biega 1974 M40-49 3 41:59 11

12 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto Są Wolniejsi 1969 M40-49 4 42:01 12

13 Kurp Marcin Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “Odcisk” 1983 M30-39 7 42:12 13

14 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 M30-39 8 Najszybszy lidzbarczanin 4 42:21 14

15 Jurjewicz Grzegorz Morąg 1979 M30-39 9 04:15 14.1 01:35 20:47 40:50 42:28 42:33 15

16 Glebov Dymirii Kaliningrad Vertikal 1974 M40-49 5 42:39 16

17 Bryła Artur Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1971 M40-49 6 42:58 17

18 Tomasz Luźny JW2039 1978 M40-49 7 04:22 13.7 01:27 21:20 42:16 43:47 43:49 18

19 Warcaba Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk” 1972 M40-49 8 44:04 19

20 Szarko Maciej Elbląg 1977 M40-49 9 44:07 20

21 Kuciński Ireneusz Pasłęk 1977 M40-49 10 44:27 21

22 Alchimowicz Cezary Napraty 1962 M50-59 1 44:37 22

23 Wójcik Henryk Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1965 M50-59 2 44:38 23

24 Pasternak Radosław Lidzbark Warminski BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30-39 10 Najszybszy lidzbarczanin 5 45:08 24

25 Gers Marcin Lidzbark Warminski BBL Lidzbark Warmiński 1987 M30-39 11 Najszybszy lidzbarczanin 6 45:22 25

26 Olejnik Krzysztof Lidzbark Warmiński 1983 M30-39 12 Najszybszy lidzbarczanin 7 45:29 26

27 Gajewski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “Odcisk” 1965 M50-59 3 45:41 27

28 Bryl Mirosław Bartoszyce 1977 M40-49 11 45:46 28

29 Poliński Dariusz Radostowo KS NEONET 1966 M50-59 4 46:01 29

30 Wójcik Marcin Bartoszyce 1987 M30-39 13 46:23 30

31 Głąb Krzysztof Górowo Iławieckie OSiR Lidzbark Warmiński 1995 M16-29 3 46:35 31

32 Miklukhin Denis Kaliningrad 1985 M30-39 14 46:34 32

33 74 Wilamowski Jacek Lidzbark Warminski Auto części Wilamowski team 1968 M50-59 5 Najszybszy lidzbarczanin 8 46:53 33

34 Kowalik Piotr Lidzbark Warmiński 1983 M30-39 15 Najszybszy lidzbarczanin 9 47:01 34

35 Nieściór Jan Stękiny Młynago/Jonkowo Biega 1968 M50-59 6 47:24 35

36 Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński Pszczółkowski Team 1982 M30-39 16 47:29 36

37 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30-39 17 47:31 37

38 Bogdaniuk Maciej Bęsia 1992 M16-29 4 47:31 38

39 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M16-29 5 48:03 39

40 Biały Rafał Skitno 20 Brygada Zmechanizowana 1978 M40-49 12 48:08 40

41 Chodara Roman Kętrzyn Runers Team Kętrzyn 1954 M60-69 1 48:27 41

42 Jasiński Mateusz Giżycko 1987 M30-39 18 48:30 42

43 Bielewicz Maciej Dobre Miasto 2000 M16-29 6 48:38 43

44 Flank Paweł Wrocław 1974 M40-49 13 48:38 44

45 Góralska Marta Olsztyn 1998 K16-29 1 48:45 1

46 Meller Wojciech Dywity Drużyna Wilka / Skazani na sukces 1978 M40-49 14 48:53 45

47 Meller Joanna Dywity Drużyna Wilka / Skazani na sukces 1979 K30-39 1 48:56 2

48 Laszczak Jerzy Olsztyn 1961 M50-59 7 49:03 46

49 Śliwiński Przemysław Pasłęk 1984 M30-39 19 49:13 47

50 Jarosz Jarosław Bartoszyce 1957 M60-69 2 49:35 48

51 Koziełło Anna Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1993 K16-29 2 Najszybsza lidzbarczanka 1 49:40 3

52 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M50-59 8 50:21 49

53 Małecki Bartłomiej Olsztyn 1974 M40-49 15 50:19 50

54 Hyjek Karol Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1983 M30-39 20 50:20 51

55 Rybak Piotr Bartoszyce 1983 M30-39 21 50:19 52

56 Jagiełło Paweł Zgierz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1983 M30-39 22 50:53 53

57 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński 1973 M40-49 16 12 51:02 54

58 Mazuro Monika Lidzbark Warminski BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30-39 2 Najszybsza lidzbarczanka 2 51:27 4

59 Wiśniowski Jacek Lidzbark Warmiński 1973 M40-49 17 Najszybszy lidzbarczanin 10 51:28 55

60 Majewska Agata Lidzbark Warmiński 1991 K16-29 3 51:54 5

61 Niedźwiecki Mateusz Naterki Lecimy Tutej 1992 M16-29 7 53:06 56

62 Drozdowski Piotr Bartoszyce 1978 M40-49 18 53:14 57

63 Jachna Dariusz Bartoszyce 1973 M40-49 19 53:25 58

64 Furgała Piotr Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1988 M30-39 23 53:56 59

67 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK

WARMIŃSKI 1974 K40-49 1 Najszybsza lidzbarczanka 3 54:53 6

68 Karczewska Alina Dobre Miasto Są Wolniejsi 1974 K40-49 2 54:56 7

69 Figat Alina Bartoszyce 1963 K50-59 1 55:09 8

70 Warcaba Renata Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “Odcisk” 1975 K40-49 3 55:19 9

71 Grabowski Marek Olsztyn BUDIMEX 1965 M50-59 9 55:28 62

72 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40-49 4 55:33 10

73 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30-39 3 55:44 11

74 Kędzior Natalia Agnieszka Bartoszyce 1990 K16-29 4 55:56 12

75 Zapolska Aleksandra Olsztyn Są Wolniejsi 1986 K30-39 4 54:52 13

76 Dyro Radosław Olsztyn 1984 M30-39 24 57:07 63

77 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński 1994 M16-29 8 57:08 64

78 Onufrejuk Marcin Górowo Iławeckie Best BeAsTs 1994 M16-29 9 57:43 65

79 Gierdal Grzegorz Węgorzewo --- 1973 M40-49 21 58:00 66

80 Więcek Krzysztof Lidzbark Warmiński 1972 M40-49 22 Najszybszy lidzbarczanin 12 58:54 67

81 Wilk Anna Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1978 K40-49 5 Najszybsza lidzbarczanka 4 59:35 14

82 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1971 K40-49 6 59:50 15

83 Grobelny Marcin Lidzbark Warmiński 1982 M30-39 25 01:00:47 68

84 Nieściór Mieczysława Stękiny Młynago/Jonkowo Biega 1970 K40-49 7 01:01:05 58

85 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 K30-39 5 Najszybsza lidzbarczanka 5 01:01:47 17

86 Górna Magdalena Wilkasy 1979 K30-39 6 01:02:16 18

87 Górny Piotr Wilkasy 1979 M30-39 26 01:05:33 69

88 Gulbicka Halina Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “Odcisk” 1957 K60 i starsze 1 01:06:20 19

89 Bondaruk-Przepióra Joanna Kieźliny 1974 K40-49 8 01:06:57 20

90 Sychowicz Anna Bartoszyce 1989 K16-29 5 01:11:44 21

Kobiety

1 Góralska Marta Olsztyn 1998 K16-29 48:45

2 Meller Joanna Dywity Drużyna Wilka / Skazani na sukces 1979 K30-39 48:56

3 Koziełło Anna Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1993 K16-29 Najszybsza lidzbarczanka 49:40

4 Mazuro Monika Lidzbark Warminski BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30-39 Najszybsza lidzbarczanka 51:27

5 Majewska Agata Lidzbark Warmiński 1991 K16-29 51:54

6 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1974 K40-49 Najszybsza lidzbarczanka 54:53

7 Karczewska Alina Dobre Miasto Są Wolniejsi 1974 K40-49 54:56

8 Figat Alina Bartoszyce 1963 K50-59 55:09

9 Warcaba Renata Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “Odcisk” 1975 K40-49 55:19

10 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40-49 55:33

Dystans 2000 metrów

1 Kozaczka Kacper Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 2003 Kat. III 2005-2003 1 09:06 1

2 Rutkowski Damian Lauda Szkoła Podsawowa nr 3 2004 Kat. III 2005-2003 2 09:11 2

3 Dajnowski Kacper Lidzbark Warmiński 2003 Kat. III 2005-2003 3 09:11 3

4 Chaszczownik Michał Dobre Miasto KS Jelonki 2005 Kat. III 2005-2003 4 09:14 4

5 Kamiński Sebastian Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 2004 Kat. III 2005-2003 5 09:17 5

6 Jackowki Jakub Dobre Miasto KS Jelonki 2005 Kat. III 2005-2003 6 09:43 6

7 Czerniewski Karol Bartoszyce MDK UKS JEDYNKA 2005 Kat. III 2005-2003 7 09:57 7

8 Fidyrko Piotrek Lidzbark Warmiński 2003 Kat. III 2005-2003 8 09:59 8

9 Chatkina Yulia Lidzbark Warmiński Vertical 2004 Kat. III 2005-2003 1 09:59 1

10 Maczukin Mariola Urbanowo KS Jelonki 2004 Kat. III 2005-2003 2 10:22 2

11 Kraskowska Maja Dobre Miasto KS Jelonki 2004 Kat. III 2005-2003 3 10:30 3

12 Zadroga Wiktoria Dobre Miasto KS Jelonki 2004 Kat. III 2005-2003 4 11:13 4

13 Zawadzka Marta Lidzbark Warmiński 2003 Kat. III 2005-2003 5 11:14 5

14 Białek Magdalena Lidzbark Warmiński SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 LIDZBARK WARMIŃSKI 2005 Kat. III 2005-2003 6 11:22 6

15 Rodak Dawid Bartoszyce 2005 Kat. III 2005-2003 9 11:27 9

16 Wajda Dawid Lidzbark Warmiński 2003 Kat. III 2005-2003 10 11:45 10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn