40. PZU Maraton Warszawski 2018 – Wojciech Kopeć znów zaimponował – trzeci z Polaków

Fot. wama-sport (ilustracja)

Ponad 7.5 tysiąca biegaczy osiągnęło metę w 40 PZU Maratonie Warszawskim, który odbył się w miniona niedzielę (30 września). Znów potwierdził znakomitą ostatnio dyspozycje Wojciech Kopeć z Olsztynka, który przybiegł ósmy, a jako trzeci Polak. W kategorii M30 zajął czwarte miejsce. Startowała spora grupa reprezentantów Warmii i Mazur. Najważniejsze, że dobiegli do mety.

Wyniki

1 METTO David KEN 1990 M20 1 02:12:44

2 CARVALHO Florian FRA 1989 M20 2 02:15:12

3 NOWICKI Adam Gostyń MKL Szczecin POL 1990 M20 3 02:17:42

4 TSIGE Ayele Woldesemayat ETH 1987 M30 1 02:17:43

5 BAKARI Khamis MAR 1984 M30 2 02:20:56

6 OCHAL Paweł Bydgoszcz Prefbet Śniadowo Łomża POL 1981 M30 3 02:21:34

7 KIPYEGO Barnabas KEN 1995 M20 4 02:24:04

8 KOPEĆ Wojciech Olsztynek Team Kopeć POL 1986 M30 4 02:26:11

9 NOŻYŃSKI Dariusz Warszawa szybkiebieganie.pl POL 1980 M30 5 02:29:29

10 GALUŠKA Jevgenijus Vilnius VOLVERE RUN LTU 1990 M20 5 02:31:04

................

138 ADAMUSIAK Sławomir Iława Iława biega POL 1976 M40 29 02:57:28 129

150 JĘDRZEJCZYK Łukasz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo POL 1981 M30 77 02:58:25 140

169 KASPROWICZ Marcin Działdowo Rozbiegane Działdowo POL 1979 M30 86 02:58:52 159

202 NAWOJCZYK Przemysław Olsztyn AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl POL 1981 M30 97 03:00:05 192

300 MENZIŃSKI Przemysław Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA POL 1987 M30 141 03:07:26 288

309 JABŁONKA Krystian OLSZTYN URWIS BIEGA POL 1981 M30 146 03:07:48 297

340 LIŚKIEWICZ Roman Kętrzyn Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej POL 1969 M40 103 03:09:02 326

375 POCHODAJ Paweł Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy POL 1982 M30 171 03:10:39 359

406 RÓŻAŃSKI Emanuel Elk POL 1981 M30 180 03:12:17 389

420 RÓŻAŃSKI Krystian Ełk TEAM KOPEĆ POL 1983 M30 190 03:12:58 404

501 PASEMKO Zenon Olsztyn POL 1967 M50 25 03:15:01 481

530 ZBRZEŹNY Cezary Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno POL 1981 M30 227 03:15:57 507

640 LENART Miłosz Kętrzyn Runners Team Kętrzyn POL 1965 M50 37 03:19:11 613

653 DYMEK Adrian Ostróda POL 1989 M20 85 03:19:24 623

777 NOWAK Jerzy Bartoszyce POL 1964 M50 47 03:23:15 743

798 MEJKA Małgorzata Lubawa POL 1986 K30 15 03:23:42 35

908 KAMIŃSKI Mateusz Ełk POL 1991 M20 109 03:26:13 869

917 JURKIEWICZ Paweł Olsztyn PLAY POL 1978 M40 326 03:26:26 876

931 ŚLEDZIEWSKI Cezary Wójtowo Urwis biega POL 1971 M40 332 03:26:46 889

997 GRUCHALSKI Rafał Elbląg portel.pl POL 1977 M40 362 03:27:48 951

1054 KALINOWSKI Adam Ełk POL 1969 M40 382 03:28:28 1005

1184 BALA Mariusz Elbląg POL 1979 M30 466 03:30:02 1130

1186 FUTREGA Marek Morąg POL 1978 M40 439 03:30:06 1132

1187 DĘBOWSKA Beata Olsztyn POL 1971 K40 10 03:30:07 55

1200 LOMPERT Andrzej Elbląg POL 1977 M40 445 03:30:24 1145

1387 MASZOTA Franciszek Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny POL 1974 M40 507 03:34:25 1312

1397 ETMAŃSKI Radosław Iława 8ranobasen emp iława POL 1980 M30 531 03:34:32 1320

1472 PANIKOWSKI Tomasz OLSZTYN TEAM KOPEĆ POL 1983 M30 556 03:36:00 03:38:45 1387

1539 WLIZŁO Paweł Elbląg Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elbl POL 1990 M20 168 03:37:16 1450

1540 SZLESZYŃSKI Andrzej Olsztyn RCI Olsztyn POL 1969 M40 568 03:37:17 1452

1596 PISARSKI Tomasz Nidzica Nidzica Biega POL 1992 M20 175 03:38:15 1502

1605 ZBUTOWICZ Łukasz Lidzbark warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński POL 1983 M30 604 03:38:22 1509

1655 MAZUR Jarosław Elbląg Mega-Elbląg POL 1969 M40 607 03:38:56 1554

1743 ROJEK Andrzej Olsztyn POL 1971 M40 635 03:40:02 1638

1790 LISEK Marcin Nidzica Nidzica Biega POL 1980 M30 670 03:40:38 1682

1795 PIWOŃSKA Julita Ełk POL 1978 K40 23 03:40:45 110

1854 KOSACKA Emilia Olsztyn AKMOlsztyn/Sklepbiegacza.pl POL 1982 K30 59 03:41:51 117

1884 LISOCKI Sebastian Działdowo Wojskowa Akademia Techniczna POL 1992 M20 204 03:42:13 1761

2060 KOWALSKI Sylwester Olsztyn Samotny Wilk POL 1967 M50 157 03:44:39 1918

2094 SZUMIŁO Michał Ełk Lysy 666 Team POL 1979 M30 753 03:45:03 1948

2105 EWERT Mariusz Ostróda Ostróda Runners POL 1982 M30 756 03:45:13 1957

2111 SZCZEPANEK Piotr Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO POL 1969 M40 782 03:45:20 1962

2135 PIOTROWSKI Dariusz Ketrzyn POL 1979 M30 763 03:45:37 1983

2210 GOLLA Sławomir Malbork / Elbląg Kuźnia Endorfin POL 1979 M30 789 03:46:37 2052

2237 BENDYK Elżbieta Elbląg POL 1967 K50 6 03:46:59 164

2276 JEZIORSKI Mateusz Łukta POL 1991 M20 242 03:47:21 2108

2350 MAŁKOWSKI Maciej Ruciane Nida #teamkopec POL 1986 M30 821 03:48:20 2172

2398 KOCHANOWSKA Michalina Stawiguda POL 1981 K30 93 03:48:52 184

2408 GAJEWSKI Andrzej Olsztyn ,,GAJÓWKA'' POL 1960 M50 195 03:49:06 2223

2421 KRÓLAK Przemek Węgorzewo Team Kopeć POL 1978 M40 896 03:49:12 2233

2507 CZARNECKA Joanna Elbląg POL 1980 K30 101 03:50:13 200

2530 SZCZECH Wojciech Ostróda Ostróda Runners POL 1978 M40 935 03:50:32 2320

2602 LENARD Daniel Olsztyn POL 1987 M30 901 03:51:34 2383

2634 KLEJZEROWICZ Roman Ełk POL 1977 M40 977 03:51:59 2410

2781 FOLGA Artur Iława IŁAWA BIEGA POL 1971 M40 1025 03:53:34 2543

2969 MUC Piotr Iława 8ranobasen emp iława POL 1981 M30 1014 03:55:37 2708

2986 FRAS Mirek Ostróda Runners Ostróda POL 1975 M40 1099 03:55:46 04:02:59 2724

2991 ERDON Maciej Morąg 9 pułk rozpoznawczy POL 1975 M40 1101 03:55:49 2728

3009 PIATEK Adam Elblag POL 1948 M70 4 03:55:58 2740

Pełne wyniki

https://www.maratonypolskie.pl/wyniki/2018/wawamar842ni.pdf

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn