Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy 2018 –Dawid Worobiec i Mariola Sudzińska postawili pieczątki

Fot. ilustracja

W sobotę (6 października) w Nidzicy odbył się Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym – ostatnia imprezy cyklu Grand Prix na Granicy Warmii i Mazur. Poznaliśmy więc triumfatorów kilkumiesięcznej rywalizacji i wypada ich zaprezentować w pierwszym rzędzie. Najlepszym zawodnikiem został Dawid Worobiec (Olsztyn), a zawodniczką Mariola Sudzińska (Olsztyn). W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Team Kopeć.

W cyklu w poszczególnych kategoriach wygrali: M18 Mariusz Osowiecki (Mława), U20: Aleksandra Wanatowska (Iława) i Dawod Worobiec (Olsztyn), U30: Dorota Pawłowska (Marzęcice) i Dominik Drażba (Ełk), U40: Mariola Sudzińska (Olsztyn) i Mariusz Pawłowski (Marzęcice) U50: Małgorzata Kulesza (Olsztyn) i Bogusław Wodzyński (Działdowo), M60: Mirosław Szynkowski (Kętrzyn), M65: Leszek decyk (Stawiguda), M70+ Lech Rytwiński (Olsztyn).

W sobotnim biegu w Nidzicy zwyciężył Dawid Worobiec (Olsztyn) przed Dominikiem Drażba (Ełk) i Mariuszem Pawłowskim (Marzęcice). Wsród pań triumfowała Mariola Sudzińska (Olsztyn), druga była Dorota Pawłowska (Marzęcice), a trzecia Ewa Lisek (Nidzica)

Zwycięzcy kategorii: U18: Zuzanna Śliwska (Nidzica) i Mariusz Osowiecki (Mława), U20: Aleksandra Wanatowska (Iława) i Dawid Worobiec (Olsztyn), U30: Dorota Pawłowska (Marzęcice) i Dominik Drażba (Ełk), U40: Mariola Sudzińska (Olsztyn) i Mariusz Pawłowski (Marzęcice), U50: Małgorzata Kulesza (Nidzica) i Bogusław Wodzyński (Działdowo), U60: Danuta Pikoluk (Nidzica) i Mirosław Szynkowski (Kętrzyn) M65: Jan Grochowski (Olsztyn), M70+ Lech Rytwiński (Olsztyn).

42090750 1812717485511836 6509830438184288256 n

Fot. Paweł Krupa (ilustracja)

Klasyfikacja Biegu Gregoroviusa (open)

1 Dawid Worobiec M Team Kopec Olsztyn M20 1 00:34:54  

2 Dominik Drażba M Team Kopeć Ełk M30 1 00:34:55  

3 Mariusz Pawłowski M Kurzętnik Biega M40 1 00:35:54

4 Maciej Myszkiewicz M Team Kopeć Iława M20 2 00:36:12

5 Adrian Przybyła M Team Kopeć Iława M20 3 00:36:28

6 Krzysztof Kaweczyński M Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie M30 2 00:36:52

7 Rafał Kołakowski M Rozbiegane Działdowo M40 2 00:38:03

8 Kamil Dobrowolski M 22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork M30 3 00:38:53  

9 Marcin Tomczak M Wybiegamy Ciechanów M30 4 00:39:02  

10 Rafał Nojman M Są Wolniejsi Dobre Miasto M30 5 00:39:12

11 Tomasz Budniak M TKKF PROMYK CIECHANÓW M30 6 00:39:17  

12 Roman Dąbkowski M Olsztyn M30 7 00:39:24

13 Rafał Szewczyk M Olsztyn M40 3 00:39:31

14 Mariola Sudzińska K Olsztyn K40 1 00:40:10  

15 Paweł Jabłoński M Nidzica Biega M40 4 00:40:52

16 Sylwester Jakacki M Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" M30 8 00:41:06  

17 Robert Borowski M Nidzica Team Kopeć M30 9 00:41:09

18 Gabriel Łukaszewski M Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno M30 10 00:41:15

19 Dorota Pawłowska K Marzęcice Rozbiegane Działdowo K30 1 00:41:17

20 Ewa Lisek K Nidzica Biega K30 2 00:41:25

21 Kamil Olszewski M Nidzica Biega M20 4 00:41:29

22 Andrzej Rudziński M Młynago - Jonkowo Biega M40 5 00:41:39

23 Pawel Kurmin M Team Kopeć Olsztyn M30 11 00:41:49

24 Andrzej Zieja M Skazani na sukces Olsztyn M30 12 00:41:54  

25 Bogusław Wodzyński M Rozbiegane Działdowo M50 1 00:42:31

26 Marek Skolasiński M Nidzica Biega M30 13 00:42:34

27 Tomasz Remus M Biegam U KOLESI Lubawa M30 14 00:42:31

28 Jacek Żebrowski M Kierżliny M30 15 00:43:12  

29 Miguel Adao M M40 6 00:43:09  

30 Maciej Decyk M Team Kopeć M40 7 00:43:19

31 Krzysztof Wasielewski M Biegam U KOLESI Rybno M30 16 00:43:36

32 Mariusz Osowiecki M BBL Mława M18 1 00:43:39  

33 Dariusz Mroziński M Rozbiegane Działdowo M40 8 00:43:42

34 Piotr Bałdyga M OSTRÓDA SPEED M40 9 00:43:45

35 Marek Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M50 2 00:43:55  

36 Mirosław Fedejko M Skazani na sukces Olsztyn M30 17 00:44:00

37 Arkadiusz Prusik M Nidzica Biega M30 18 00:44:09

38 Katarzyna Piechocka K OSTRÓDA SPEED K40 2 00:44:13

39 Jakub Szpręgel M Skazani na sukces Nidzica M20 5 00:44:12

40 Maciej Wasilewski M Nidzica Biega M30 19 00:44:18

41 Piotr Krzywieński M Nidzica Biega M40:21 00:44:16

42 Kamil Oszczęda M Nidzica Biega M18 2 00:44:20

43 Marek Szpendowski M Skazani na sukces Olsztyn M40 11 00:44:20

44 Maciek Wilamowski M Lidzbark Warmiński M50 3 00:44:23

45 Zdzisław Sztejna M Jedwabno M50 4 00:44:24

46 Aleksandra Wantowska K Team Kopeć Iława K20 1 00:44:31

47 Rafał Sobieski M Wybiegamy Ciechanów M30 20 00:44:37  

48 Piotr Krzyżaniak M Skazani na sukces Ostróda M30 21 00:44:49

49 Ireneusz Tarasiewicz M Olsztyn M50 5 00:44:49

50 Jerzy Niewdzięczny M Są Wolniejsi Olsztyn M40 12 00:44:56  

51 Grzegorz Misztal M Nidzica Biega M40 13 00:44:55

52 Tomasz Panikowski M TEAM KOPEĆ Prabuty M30 22 00:45:14

53 Marta Stańczuk K Team Kopeć Olsztyn K30 3 00:45:20

54 Adam Kwiatkowski M Nadleśnictwo Jedwabno M40 14 00:45:20

55 Tomasz Gąsiorowski M URWIS BIEGA Powidz M40 15 00:45:47

56 Leszek Szczepański M Lubawa Kocha Biegać M30 23 00:45:49  

57 Radosław Wilgocki M Gąbin Biega M30 24 00:45:52  

58 Marcin Brzózka M Ostróda M30 25 00:45:54

59 Arkadiusz Oszczęda M Nidzica Biega M30 26 00:46:18

60 Jerzy Laszczak M Olsztyn M50 6 00:46:40  

61 Paweł Piechocki M OSTRÓDA SPEED M40 16 00:47:06

62 Angelika Furgała K MŁYNAGO Olsztyn K30 4 00:47:10  

63 Daniel Zieja M Skazani na sukces Nidzica M20 6 00:47:08

64 Artur Mikolajczyk M Rembertów Team M40 17 00:47:16  

65 Cezary Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M20 7 00:47:22

66 Andrzej Marcjanik M Nidzica Biega M50 7 00:47:20

67 Ryszard Jacewicz M KS NEONET Olsztyn M50 8 00:47:19  

68 Joanna Meller K Skazani na Sukces Dywity K30 5 00:47:21  

69 Wojciech Meller M Skazani na Sukces Dywity M40 18 00:47:21  

70 Anna Kiezik K Skazani na sukces Olsztyn K30 6 00:47:28  

71 Grzegorz Baranowski M Nidzica Biega M40 19 00:47:29

72 Łukasz Kowalski M Ciechanów M30 27 00:47:35  

73 Piotr Szczepaniak M Są Wolniejsi Olsztyn M50 9 00:47:45  

74 Agnieszka Kowalska K Rozbiegane Działdowo K30 7 00:48:03

75 Rafał Włodarski M Miłomłyn M30 28 00:48:09

76 Piotr Nowicki M OSTRÓDA SPEED M30 29 00:48:13

77 Miroslaw Szynkowski M Kętrzyn M60 1 00:48:54

78 Karol Malonek M Rozbiegane Działdowo M30 30 00:49:02  

79 Przemysław Burdyński M Nidzica Biega M20 8 00:49:11

80 Bartłomiej Gałgowski M Team Kopeć Olsztyn M30 31 00:49:26

81 Anna Ostromecka K URWIS BIEGA Bartoszyce K30 8 00:49:25  

82 Jacek Prokop M Biegam U KOLESI Ostaszewo M40 20 00:49:32

83 Jacek Pajek M Olsztyn M40 21 00:49:34

84 Artur Welerowicz M JESSIE3 Iława M40 22 00:49:41  

85 Ryszard Dębowski M Bbl Mikołajki M60 2 00:49:43

86 Mariusz Kozicki M Nidzica Biega M30 32 00:49:40

87 Robert Adamiak M Wybiegamy Ciechanów M40 23 00:49:53  

88 Wojciech Koszewski M Nidzica Biega M40 24 00:50:14  

89 Zuzanna Śliwka K Nidzica Biega K18 1 00:50:32

90 Andrzej Rębowski M Rozbiegane Działdowo M40 25 00:50:34

91 Andrzej Kamiński M Team Kopeć Iława M60 3 00:50:34

92 Krzysztof Olszański M Lidzbark Warmiński M30 33 00:50:39  

93 Krzysztof Mielnicki M Skierniewice M60 4 00:50:50  

94 Jan Grochowski M Olsztyn M65 1 00:50:45  

95 Karol Januszewski M Biegam U KOLESI MontowoM30 34 00:51:02

96 Bogdan Sowiński M Nidzica Biega M50 10 00:51:21  

97 Mariusz Żywiec M KS NEONET Olsztyn M40 26 00:51:26

98 Piotr Poliński M KS NEONET Olsztyn M40 27 00:51:26

99 Bogdan Szczepuchowski M Nidzica Biega M50 11 00:51:45

100 Zenon Lewandowski M Wybiegamy Ciechanów M65 2 00:51:57  

Pełne wyniki

http://projektigrzyska.pl/wyniki/156-tz-bhp-bieg-gregoroviusa-z-bankiem-spoldzielczym-w-nidzicy-2018/

GP Olsztyn CITY TRAIL 22 03 2015 1

Kategorie

K18

1(89) Zuzanna Śliwka 163 K Nidzica Biega K18 1 00:50:32

K20

1(46) Aleksandra Wantowska 170 K Team Kopeć K20 1 00:44:31

2(128) Agnieszka Urbaniak 168 K K20 2 00:54:58  

3(136) Elżbieta Ciećko 16 K Są Wolniejsi K20 3 00:55:51

K30

1(19) Dorota Pawłowska 115 K Rozbiegane Działdowo K30 1 00:41:17

2(20) Ewa Lisek 80 K Nidzica Biega K30 2 00:41:25

3(53) Marta Stańczuk 145 K Team Kopeć K30 3 00:45:20

K40

1(14) Mariola Sudzińska 146 K K40 1 00:40:10

2(38) Katarzyna Piechocka 192 K OSTRÓDA SPEED K40 2 00:44:13 W

3(104) Alicja Mielczarek 92 K Nidzica Biega K40 3 00:52:05

K50

1(109) Małgorzata Kulesza 66 K AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl K50 1 00:52:47

2(112) Danuta Mikielska 94 K K50 2 00:53:09

3(123) Joanna Psiuk 125 K Biegam U KOLESI K50 3 00:54:12  

K60+

1(167) Danuta Pikoluk 117 K Nidzica Biega K60+ 1 01:07:19

M18

1(32) Mariusz Osowiecki 109 M BBL Mława M18 1 00:43:39  

2(42) Kamil Oszczęda 111 M Nidzica Biega M18 2 00:44:20

3(105) Patryk Łaszkowski 81 M Pasłęka Team M18 3 00:52:08  

M20

1(1) Dawid Worobiec 182 M Team Kopec M20 1 00:34:54  

2(4) Maciej Myszkiewicz 101 M Team Kopeć M20 2 00:36:12

3(5) Adrian Przybyła 124 M Team Kopeć M20 3 00:36:28  

M30

1(2) Dominik Drażba 24 M Team Kopeć M30 1 00:34:55  

2(6) Krzysztof Kaweczyński 49 M Team Kopeć M30 2 00:36:52

3(8) Kamil Dobrowolski 22 M 22 Baza Lotnictwa Taktycznego M30 3 00:38:53  

M40

1(3) Mariusz Pawłowski 116 M Kurzętnik Biega M40 1 00:35:54

2(7) Rafał Kołakowski 52 M Rozbiegane Działdowo M40 2 00:38:03

3(13) Rafał Szewczyk 157 M M40 3 00:39:31  

M50

1(25) Bogusław Wodzyński 179 M Rozbiegane Działdowo M50 1 00:42:31

2(35) Marek Ruciński 132 M VEL-DĄBRÓWNO M50 2 00:43:55  

3(44) Maciek Wilamowski 200 M M50 3 00:44:23  

M60

1(77) Miroslaw Szynkowski 196 M M60 1 00:48:54

2(85) Ryszard Dębowski 21 M Bbl Mikołajki M60 2 00:49:43

3(91) Andrzej Kamiński 45 M Team Kopeć M60 3 00:50:34

M65

1(94) Jan Grochowski 34 M M65 1 00:50:45  

2(100) Zenon Lewandowski 77 M Wybiegamy Ciechanów M65 2 00:51:57  

3(114) Leszek Decyk 19 M Team Kopeć M65 3 00:53:24  

M70+

1(134) Lech Rytwinski 135 M AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl M70+ 1 00:55:35  

2(139) Czeslaw Nowakowski 106 M KB GOCH Bytów M70+ 2 00:56:37  

3(154) Roman Przybyła 123 M Team Kopeć M70+ 3 00:59:16

Fot. nidzica wm.pl.  

Klasyfikacja końcowa cyklu

1 Dawid Worobiec 173 M Team Kopec M20 1 02:38:40

2 Mariusz Pawłowski 168 M Kurzętnik Biega M40 1 02:40:31

3 Dominik Drażba 24 M Team Kopeć M30 1 02:42:54

4 Maciej Myszkiewicz 108 M Team Kopeć M20 2 02:43:26

5 Krzysztof Kaweczyński 53 M Team Kopeć M30 2 02:45:44

6(1) Mariola Sudzińska 142 K AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl K40 1 03:04:41

7 Sylwester Jakacki 43 M Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny M30 3 03:06:12

8 Andrzej Rudziński 175 M Młynago M40 2 Województwo Olsztyński 03:07:39

9(2) Dorota Pawłowska 167 K Rozbiegane Działdowo K30 1 03:07:56

10 Gabriel Łukaszewski 89 M Biegam U KOLESI M30 4 03:12:40

11 Krzysztof Wasielewski 160 M Biegam U KOLESI M30 5 03:14:11

12 Pawel Kurmin 79 M Team Kopec M30 6 03:15:38

13 Jacek Żebrowski 178 M M30 7 03:16:08

14 Maciej Decyk 20 M Team Kopeć M40 3 03:16:37

15 Bogusław Wodzyński 170 M Rozbiegane Działdowo M50 1 03:17:04

16 Mirosław Fedejko 29 M Skazani na sukces M30 8 03:18:00

17(3) Marta Stańczuk 139 K Team Kopeć K30 2 03:21:01

18 Piotr Krzyżaniak 77 M Skazani na sukces M30 9 03:21:10

19 Mariusz Osowiecki 116 M BBL Mława M18 1 03:24:01

20(4) Aleksandra Wantowska 159 K Team Kopeć K20 1 03:24:14

21 Dariusz Mroziński 107 M Rozbiegane Działdowo M40 4 03:25:05

22 Mirosław Szynkowski 154 M M60 1 03:26:25

23 Jerzy Laszczak 82 M URWIS BIEGA M50 2 03:33:42

24 Wojciech Meller 99 M M40 5 03:34:22

25(5) Anna Kiezik 56 K Skazani na sukces K30 3 03:35:34

Klasyfikacja drużynowa

1 Team Kopeć

2 Rozbiegane Działdowo

3 Skazani na sukces

4 Są wolniejsi

5 OSiR Lidzbark Warmiński

6 AKM/sklepbiegacza.com

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn