XXII Bieg Przełajowy "O nóż Komandosa" Kokotek 2018 – Szczytno i Giżycko na pierwszym planie

Fot. Adam Kreczman

W Kokotku odbył się w sobotę (6 października) 22 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im. gen. Broni Włodzimierza Potasińskiego. Były to jednocześnie Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w crossie. Uczestnicy startowali w kat. open bez podziału na grupy wiekowe, natomiast w kategoriach rodzajów służb mundurowych. Prawo udziału mieli także cywile. Wszyscy startowali w umundurowaniu i obciążeniami określonymi regulaminem

W konkurencji mężczyzn (10 km) najwyżej z mieszkańców Warmii i Mazur sklasyfikowano Macieja Wojciechowskiego (Szczytno). Pierwszy w swojej kategorii był 19 na mecie Mariusz Żak (WSPol. Szczytno). Wśród pań czwarta na celowniku, a druga w kategorii była Patrycja Bosiak (WSPol. Szczytno), a dziesiąta w open i druga w kategorii Ewelina Sobocińska z Orzysza (15 Gizycka Brygada Zmechaniizowana). Panie z WSPol. Szczytno zdobyło srebro w klasyfikacji zespołowej.

Wyniki

Mężczyźni 10 km

1 Oślizło Łukasz 1989 Komenda Główna Policji, Mysłowice 00:37:19 1

2 Pelo Artur 1978 1 batalion zmechanizowany lębork, Słupsk 00:37:46 1

3 Burghard Jakub 1980 Komenda Główna Policji, Warszawa 00:38:10 2

4 Piotraschke Paweł 1979 Komenda Główna Policji, Słupsk 00:38:28 3

5 Nestrowicz Łukasz 1985 1 Warszawska Brygada Pancerna, Stańków 00:38:49 2

6 Michulec Jacek 1980 Komenda Główna Policji, Warszawa 00:38:57 4

7 Kunikowski Tomasz 1988 1 Batalion Kawalerii Powietrznej, Placencja 00:40:15 3

8 Wojciechowski Maciej 1974 Komenda Główna Policji, Szczytno 00:40:29 5

9 Struk Adam 1980 1 batalion zmechanizowany lębork, Lębork 00:40:52 4

10 Nowicki Artur 1980 1 batalion zmechanizowany lębork, Lębork 00:41:36 5

.........................................................................

19 Żak Mariusz 1995 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Radom 00:43:45 1

22 Duchnowski Łukasz 1984 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Ełk 00:44:24 10

29 Sygut Eliasz 1994 Warmińsko-Mazurskie Dziki, Iłża 00:45:35 3

61 Michno Mariusz 1974 JW 2980, Braniewo 00:49:12 22

78 Jadeszko Michał 1994 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Szczytno 00:50:11 4

79 Cichoń Roman 1979 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Mierzęcice 00:50:21 13

107 Sobierski Mariusz 1974 JW 2980, Braniewo 00:51:36 38

225 Kempiński Łukasz 1989 JW 2980, Braniewo 00:58:01 55

263 Sambulski Radosław 1993 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Giżycko 00:59:40 62

305 Jagiełło Paweł 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Zgierz 01:01:25 76

337 Myśliwy Mateusz 1993 JW 2980, Braniewo 01:02:47 83

374 Tomczak Grzegorz 1974 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Białystok 01:04:53 38

435 Madajewski Łukasz 1993 JW 2980, Braniewo 01:11:22 100

436 Maszaro Daniel 1979 Rezerwa JW 4101, Elbląg 01:11:33 47

Drużynowo

1 Komenda Główna Policji #1 01:53:57

2 batalion zmechanizowany lębork #1 02:00:13

3 Komenda Główna Policji #2 02:01:36

..................

9 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie #1 02:24:17

20 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana #1 02:32:38

Kobiety 5 km

1 Gosk Anna 1990 18 Pułk Rozpoznawczy, Białystok 00:20:20 1

2 Ficner Anna 1985 Komenda Główna Policji, Złotoryja 00:21:17 1

3 Jeż Agnieszka 1985 Straż miejska Częstochowa, Lelów 00:24:47 1

4 Bosiak Patrycja 1993 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Wrocław 00:25:01 2

5 Pilarska Karolina 1987 WKB Meta Lubliniec, Lubliniec 00:25:30 1

6 Sakowicz Ola 1987 ŚlOSG, Śląsk 00:25:32 1

7 Burghard Katarzyna 1987 Komenda Główna Policji, Warszawa 00:25:32 3

8 Menżyk Joanna 1974 KMP Katowice, Mysłowice 00:25:45 4

9 Tomaszewska Kinga 1995 Akademia Marynarki Wojennej, Gdynia 00:25:57 1

10 Sobocińska Ewelina 1985 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Orzysz 00:26:02 2

...................................................

12 Jakubowska Aleksandra 1991 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Drygały 00:27:05 3

17 Gielata Marlena 1992 Komenda Główna Policji, Szczytno 00:27:38 5

20 Plich Anna 1981 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Bełchatów 00:27:47 6

27 Dec Natalia 1992 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Wałbrzych 00:28:52 7

32 Waloch Wioletta 1994 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Szczytno 00:29:55 8

35 Melnyk Diana 1997 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Svirshkovci 00:30:05 6

42 Sitnik Sylwia 1993 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Ostróda 00:31:56 8

48 Siudej Katarzyna 1990 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Ełk 00:33:24 11

Drużynowo

1 Komenda Główna Policji #1 01:14:28

2 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie #1 01:21:41

3 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław #1

......................

4 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana #1 01:26:31

5 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie #2 01:31:55

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn